Strona używa cookies dla ułatwienia korzystania z niej, celów statystycznych oraz udostępniania funkcji społecznościowych. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Śląski Związek Hokeja na Lodzie
SĘDZIOWIE → KOMUNIKATY

Komunikat nr 25/2018

1.  Uprzejmie przypominamy, że od 1 stycznia 2019r. na wszystkich meczach prowadzonych przez Śląski Związek Hokeja na Lodzie obowiązywać będzie nowy wzór „Delegacji Sędziowskich”  a tym samym nowy system obliczania dojazdów na mecze. Do stawek doliczone zostaną koszty dojazdu na mecze, obliczone dla każdego sędziego indywidualnie wg zasady: łączna odległość przejazdu sędziego z zadeklarowanego miejsca zamieszkania na dane lodowisko najkrótszą drogą określoną w oparciu o aplikacje Google Maps (tam i powrót) x stawka za kilometr 0,4179, zaokrąglając sumę do pełnej złotówki. Delegacje sędziowskie dla meczów organizowanych przez PZHL pozostają bez zmian.

2. W związku z pojawiającymi się co raz częściej przypadkami braku opieki medycznej podczas prowadzonych meczów, pojawianiem się opieki medycznej tuż przed rozpoczęciem spotkania oraz opuszczania lodowiska  przez opiekę medyczną tuż po zakończeniu meczu, uniemożliwiając tym samym wpisanie ewentualnych kontuzji do protokołu, z dniem 01.01.2019 r wprowadzona zostaje procedura kontroli badań oraz potwierdzenia obecności opieki medycznej podczas rozgrywanych meczów. Treść procedury znajduje się w zakładce „Niezbędnik”

3. Zakończył się kurs dla nowych  kandydatów na sędziego hokeja na lodzie. W oparciu o przeprowadzony egzamin teoretyczny i praktyczny nasze grono powiększyło się o szesnaście nowych sędziów. W tym gronie jest siedem dziewczyn. Od nowego roku osoby te stopniowo będą zasilały obsadę sędziowską prowadzonych meczów.


Powrót

Polecane

MSIT

Turniej Minihokeja

Województwo Śląskie

Miasto Katowice

Sędziowie

SMS PZHL

PZHL