Strona używa cookies dla ułatwienia korzystania z niej, celów statystycznych oraz udostępniania funkcji społecznościowych. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Śląski Związek Hokeja na Lodzie
Sędziowie → KOMUNIKATY

Komunikat nr 9/2018

1. We wtorek 16.10.2018r. o godz.  17.00 w siedzibie Śląskiego Związku Hokeja na Lodzie w Katowicach (ul. Szopienicka 66) odbędzie się Zebranie Plenarne Wydziału Sędziowskiego Śląskiego Związku Hokeja na Lodzie. W trakcie spotkania przedstawione zostanie m. in. sprawozdanie z działalności Wydziału Sędziowskiego w sezonie 2017/2018 oraz kierunki działania Wydziału Sędziowskiego w sezonie 2018/2019. Wśród zaproszonych gości są m. in. Prezes SZHL-  Mirosław Minkina, Przewodnicząca Wydziału Gier i Dyscypliny SZHL – Danuta Piorun, przedstawiciel Władz IIHF oraz PZHL – Marta Zawadzka.


2. Podczas Zebrania Zarządu Śląskiego Związku Hokeja na Lodzie podjęta została Uchwała, zgodnie z którą z dniem 01.01.2019r nastąpi wzrost o 10% a następnie od dnia 01.09.2019r. wzrost o kolejne 5%, ekwiwalentów sędziowskich dla rozgrywek organizowanych przez Śląski Związek Hokeja na Lodzie. Jednocześnie podjęto uchwałę, zgodnie z którą ekwiwalent sędziowski nie będzie obejmował kosztów dojazdu. Tym samym z dniem 01.01.2019r. ulegnie zmianie wzór "Delegacji Sędziowskiej". Koszt dojazdu do poszczególnych lodowisk określony zostanie indywidualnie dla każdego sędziego i stanowić będzie osobną pozycję w nowej "Delegacji Sędziowskiej".


3.  Ogłoszony został nabór na kurs Sędziego Hokeja na Lodzie. Wymogiem jest posiadanie umiejętności dobrej jazdy na łyżwach oraz nieprzekroczony wiek 26 lat.  Zgłoszenia kandydatów należy kierować na adres e-mail: rkaczanowski@onet.eu Zapisy prowadzone będą do dn. 23.10.2018r.


 4.  W zakładce "SPRAWY DYSCYPLINARNE" załączona została lista sędziów odsuniętych od obsady w związku brakiem wpłat stosownych składek.


5. W zakładce "UCHWAŁY" załączona została uchwała dotycząca dopuszczenia do prowadzenia meczów na tafli kol. Witolda Obrał oraz Łukasza Podsiadło

Powrót

Polecane

MSIT

Województwo Śląskie

Miasto Katowice

Turniej Minihokeja

Sędziowie

SMS PZHL

PZHL

Statystyki Polskiego Hokeja

Bisset