Strona używa cookies dla ułatwienia korzystania z niej, celów statystycznych oraz udostępniania funkcji społecznościowych. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Śląski Związek Hokeja na Lodzie
Archiwum → Sezon 2013-2014

U-8 MiniHokej

Rozgrywki → U-8 MiniHokej

Terminarz rocznik 2004/05

ŚLĄSKA LIGA MINIHOKEJA NA LODZIE

SEZON 2013/2014

 

NUMER

TURNIEJU

MIEJSCE

TURNIEJU

DATA

TURNIEJU

DRUŻYNY

UCZESTNICZĄCE

 

 

I RUNDA

1

BYTOM

30.11/01.12.2013

TMH Polonia Bytom

Unia Oświęcim

MUKS Naprzód Janów II

RTH Zryw Ruda Śl.

2

JASTRZĘBIE

30.11/01.12.2013

JKH GKS Jastrzębie

MOSM Tychy I

ŁKH Łódź

HC GKS Katowice

3

KATOWICE JANÓW

30.11/01.12.2013

MUKS Naprzód Janów I

MOSM Tychy II

MUKS Orlik Opole

UKS Sielec Sosnowiec

 

 

 

 

4

RUDA ŚLĄSKA

14/15.12.2013

TMH Polonia Bytom

Unia Oświęcim

MUKS Naprzód Janów II

RTH Zryw Ruda Śl.

5

TYCHY

14/15.12.2013

JKH GKS Jastrzębie

MOSM Tychy I

ŁKH Łódź

HC GKS Katowice

6

OPOLE

14/15.12.2013

MUKS Naprzód Janów I

MOSM Tychy II

MUKS Orlik Opole

UKS Sielec Sosnowiec

 

 

 

 

7

KATOWICE JANÓW

4/5.01.2014

TMH Polonia Bytom

Unia Oświęcim

MUKS Naprzód Janów II

RTH Zryw Ruda Śl.

8

KATOWICE

4/5.01.2014

JKH GKS Jastrzębie

MOSM Tychy I

ŁKH Łódź

HC GKS Katowice

9

TYCHY

4/5.01.2014

MUKS Naprzód Janów I

MOSM Tychy II

MUKS Orlik Opole

UKS Sielec Sosnowiec

 

 

 

 

10

OŚWIĘCIM

18/19.01.2014

TMH Polonia Bytom

Unia Oświęcim

MUKS Naprzód Janów II

RTH Zryw Ruda Śl.

11

ŁÓDŹ

18/19.01.2014

JKH GKS Jastrzębie

MOSM Tychy I

ŁKH Łódź

HC GKS Katowice

12

SOSNOWIEC

18/19.01.2014

MUKS Naprzód Janów I

MOSM Tychy II

MUKS Orlik Opole

UKS Sielec Sosnowiec

II RUNDA

13

Bytom

8/9.02.2014

TMH Polonia Bytom

MOSM Tychy I

MUKS Naprzód Janów I

JKH GKS Jastrzębie

14

Łódź

8/9.02.2014

UKH Unia Oświęcim

ŁKH Łódź

MUKS Orlik Opole

UKS Sielec Sosnowiec

15

Katowice-Janów

8/9.02.2014

HC GKS Katowice

MOSM Tychy II

MUKS Naprzód Janów II

RTH ZRYW Ruda Śląska

 

 

 

 

16

Tychy

15/16.02.2014

TMH Polonia Bytom

MOSM Tychy I

MUKS Naprzód Janów I

JKH GKS Jastrzębie

17

Oświęcim

15/16.02.2014

UKH Unia Oświęcim

ŁKH Łódź

MUKS Orlik Opole

UKS Sielec Sosnowiec

18

Ruda Śląska

15/16.02.2014

HC GKS Katowice

MOSM Tychy II

MUKS Naprzód Janów II

RTH ZRYW Ruda Śląska

 

 

 

 

19

Katowice Janów

15/16.03.2014

TMH Polonia Bytom

MOSM Tychy I

MUKS Naprzód Janów I

JKH GKS Jastrzębie

20

Opole

15/16.03.2014

UKH Unia Oświęcim

ŁKH Łódź

MUKS Orlik Opole

UKS Sielec Sosnowiec

21

Katowice

15/16.03.2014

HC GKS Katowice

MOSM Tychy II

MUKS Naprzód Janów II

RTH ZRYW Ruda Śląska

 

 

 

 

22

Jastrzębie

29/30.03.2014

TMH Polonia Bytom

MOSM Tychy I

MUKS Naprzód Janów I

JKH GKS Jastrzębie

23

Sosnowiec

29/30.03.2014

UKH Unia Oświęcim

ŁKH Łódź

MUKS Orlik Opole

UKS Sielec Sosnowiec

24

Tychy

29/30.03.2014

HC GKS Katowice

MOSM Tychy II

MUKS Naprzód Janów II

RTH ZRYW Ruda Śląska

Termin Drużyny Wynik
30.11.2013 Bytom - turniej nr 1  
  TMH Polonia Bytom - UKH Unia Oświęcim 3:3, 4:2 K
  RTH Zryw Ruda Śląska - MUKS Naprzód Janów II 1:1, 1:2 K
  TMH Polonia Bytom - MUKS Naprzód Janów II 11:2, 6:1 K
  RTH Zryw Ruda Śląska - UKH Unia Oświęcim 0:4, 3:5 K
  UKH Unia Oświęcim - MUKS Naprzód Janów II 9:1, 5:1 K
  TMH Polonia Bytom - RTH Zryw Ruda Śląska 9:1, 4:1 K
30.11.2013 Jastrzębie - turniej nr 2  
  JKH GKS Jastrzębie - ŁKH Łódź 9:3, 3:3 K
  MOSM Tychy I - HC GKS Katowice W 5:0, 2:0 K
  JKH GKS Jastrzębie - HC GKS Katowice W 5:0, 2:0 K
  MOSM Tychy I - ŁKH Łódź 8:0, 6:1 K
  JKH GKS Jastrzębie - MOSM Tychy I 1:7, 5:6 K
  ŁKH Łódź - HC GKS Katowice W 5:0, 2:0 K
30.11.2013 Katowice Janów - turniej nr 3  
  MUKS Naprzód Janów I - MOSM Tychy II 4:1, 4:5 K
  MUKS Orlik Opole - UKS Sielec Sosnowiec 0:4, 2:2 K
  MUKS Naprzód Janów I - MUKS Orlik Opole 24:0, 8:2 K
  MOSM Tychy II - UKS Sielec Sosnowiec 0:4, 3:1 K
  MUKS Naprzód Janów I - UKS Sielec Sosnowiec 4:0, 5:3 K
  MOSM Tychy II - MUKS Orlik Opole 4:5, 4:2 K
14.12.2013 Ruda Śląska - turniej nr 4  
  TMH Polonia Bytom - UKH Unia Oświęcim 5:2, 1:4 K
  MUKS Naprzód Janów II - RTH Zryw Ruda Śląska 9:3, 1:3 K
  MUKS Naprzód Janów II - TMH Polonia Bytom 2:9, 3:6 K
  RTH Zryw Ruda Śląska - UKH Unia Oświęcim 0:10, 2:4 K
  MUKS Naprzód Janów II - UKH Unia Oświęcim 3:9, 1:4 K
  RTH Zryw Ruda Śląska - TMH Polonia Bytom 1:12, 0:2 K
14.12.2013 Tychy - turniej nr 5  
  JKH GKS Jastrzębie - ŁKH Łódź 1:1, 2:2 K
  MOSM Tychy I - HC GKS Katowice 22:1, 5:1 K
  JKH GKS Jastrzębie - HC GKS Katowice  
  MOSM Tychy I - ŁKH Łódź 10:2, 5:3 K
  MOSM Tychy I - JKH GKS Jastrzębie 7:1, 3:3 K
  ŁKH Łódź - HC GKS Katowice 9:4, 2:4 K
14.12.2013 Opole - turniej nr 6  
  MUKS Naprzód Janów I - MOSM Tychy II 5:1, 4:3 K
  UKS Sielec Sosnowiec - MUKS Orlik Opole 4:3, 4:2 K
  MUKS Naprzód Janów I - MUKS Orlik Opole 10:1, 7:1 K
  MOSM Tychy II - UKS Sielec Sosnowiec 4:3, 4:1 K
  UKS Sielec Sosnowiec - MUKS Naprzód Janów I 1:5, 2:5 K
  MUKS Orlik Opole - MOSM Tychy II 2:3, 1:8 K
05.01.2014 Katowice Janów - turniej nr 7  
  TMH Polonia Bytom - UKH Unia Oświęcim  
  MUKS Naprzód Janów II - RTH Zryw Ruda Śląska 3:5, 4:2 K
  MUKS Naprzód Janów II - TMH Polonia Bytom  
  RTH Zryw Ruda Śląska - UKH Unia Oświęcim 2:4, 1:0 K
  MUKS Naprzód Janów II - UKH Unia Oświęcim  
  RTH Zryw Ruda Śląska - TMH Polonia Bytom 3:7, 1:5 K
05.01.2014 Katowice - turniej nr 8  
  JKH GKS Jastrzębie - ŁKH Łódź  
  MOSM Tychy I - HC GKS Katowice  
  JKH GKS Jastrzębie - HC GKS Katowice  
  MOSM Tychy I - ŁKH Łódź  
  MOSM Tychy I - JKH GKS Jastrzębie  
  ŁKH Łódź - HC GKS Katowice  
05.01.2014 Tychy - turniej nr 9  
  MUKS Naprzód Janów I - MOSM Tychy II 7:1, 5:4 K
  UKS Sielec Sosnowiec - MUKS Orlik Opole W 0:5, 0:2 K
  MUKS Naprzód Janów I - MUKS Orlik Opole 9:0, 5:0 K
  MOSM Tychy II - UKS Sielec Sosnowiec W 5:0, 2:0 K
  UKS Sielec Sosnowiec - MUKS Naprzód Janów I W 0:5, 0:2 K
  MUKS Orlik Opole - MOSM Tychy II 1:3, 1:1 K
18.01.2014 Oświęcim - turniej nr 10  
  TMH Polonia Bytom - UKH Unia Oświęcim 8:2, 2:2 K
  MUKS Naprzód Janów II - RTH Zryw Ruda Śląska 6:2, 3:3 K
  MUKS Naprzód Janów II - TMH Polonia Bytom 0:7, 0:3 K
  RTH Zryw Ruda Śląska - UKH Unia Oświęcim 2:8, 3:2 K
  MUKS Naprzód Janów II - UKH Unia Oświęcim 1:7, 3:6 K
  RTH Zryw Ruda Śląska - TMH Polonia Bytom 2:8, 0:6 K
18.01.2014 Łódź - turniej nr 11  
  JKH GKS Jastrzębie - ŁKH Łódź 4:3, 5:4 K
  MOSM Tychy I - HC GKS Katowice 11:0, 7:2 K
  JKH GKS Jastrzębie - HC GKS Katowice 12:5, 5:2 K
  MOSM Tychy I - ŁKH Łódź 8:1, 4:3 K
  MOSM Tychy I - JKH GKS Jastrzębie 5:4, 4:4 K
  ŁKH Łódź - HC GKS Katowice 13:0, 2:0 K
18.01.2014 Sosnowiec - turniej nr 12  
  MUKS Naprzód Janów I - MOSM Tychy II  
  UKS Sielec Sosnowiec - MUKS Orlik Opole  
  MUKS Naprzód Janów I - MUKS Orlik Opole  
  MOSM Tychy II - UKS Sielec Sosnowiec  
  UKS Sielec Sosnowiec - MUKS Naprzód Janów I  
  MUKS Orlik Opole - MOSM Tychy II  
Rozgrywki → U-8 MiniHokej

Terminarz rocznik 2005 i młodsi

ROCZNIK 2005 i młodsi

TERMINARZ TURNIEJÓW

 

 

 

NUMER

TURNIEJU

MIEJSCE

TURNIEJU

DATA

TURNIEJU

DRUŻYNY

UCZESTNICZĄCE

 

 

I RUNDA

1

BYTOM

11/12.01.2013

TMH Polonia Bytom

MOSM Tychy I

MOSM Tychy II

MUKS Naprzód Janów

2

JASTRZĘBIE

11/12.01.2013

JKH GKS Jastrzębie

UKS Sielec Sosnowiec

ŁKH Łódź

MUKS Orlik Opole

 

 

 

 

3

TYCHY

18/19.01.2014

TMH Polonia Bytom

MOSM Tychy I

MOSM Tychy II

MUKS Naprzód Janów

4

ŁÓDŹ

18/19.01.2014

JKH GKS Jastrzębie

UKS Sielec Sosnowiec

ŁKH Łódź

MUKS Orlik Opole

 

 

 

 

5

TYCHY

08/09.02.2014

TMH Polonia Bytom

MOSM Tychy I

MOSM Tychy II

MUKS Naprzód Janów

6

SOSNOWIEC

08/09.02.2014

JKH GKS Jastrzębie

UKS Sielec Sosnowiec

ŁKH Łódź

MUKS Orlik Opole

 

 

 

 

7

KATOWICE JANÓW

22/23.02.2014

TMH Polonia Bytom

MOSM Tychy I

MOSM Tychy II

MUKS Naprzód Janów

8

OPOLE

22/23.02.2014

JKH GKS Jastrzębie

UKS Sielec Sosnowiec

ŁKH Łódź

MUKS Orlik Opole

 







 

 

ŚLĄSKA LIGA MINIHOKEJA NA LODZIE

SEZON 2013/2014

 

II runda

Grupa C

Grupa D

UKS Sielec Sosnowiec

MOSM Tychy II

MUKS Orlik Opole

MOSM Tychy I

TMH Polonia Bytom

ŁKH Łódź

MUKS Naprzód Janów

JKH GKS Jastrzębie

 

 

Każdy zespół grający w grupach C, D jest  gospodarzem jednego turnieju. Każdy zespół zagra 12 mini meczów w  II rundzie  rozgrywek

 

ROCZNIK 2005 i młodsi

TERMINARZ TURNIEJÓW

 

NUMER

TURNIEJU

MIEJSCE

TURNIEJU

DATA

TURNIEJU

DRUŻYNY

UCZESTNICZĄCE

 

 

II RUNDA

9

SOSNOWIEC

08/09.03.2014

TMH Polonia Bytom

UKS Sielec Sosnowiec

MUKS Naprzód Janów

MUKS Orlik Opole

10

JASTRZĘBIE

08/09.03.2014

MOSM Tychy I

MOSM Tychy II

JKH GKS Jastrzębie

ŁKH Łódź

 

 

 

 

11

BYTOM

22/23.03.2014

TMH Polonia Bytom

UKS Sielec Sosnowiec

MUKS Naprzód Janów

MUKS Orlik Opole

12

TYCHY

22/23.03.2014

MOSM Tychy I

MOSM Tychy II

JKH GKS Jastrzębie

ŁKH Łódź

 

 

 

 

13

KATOWICE-JANÓW

05/06.04.2014

TMH Polonia Bytom

UKS Sielec Sosnowiec

MUKS Naprzód Janów

MUKS Orlik Opole

14

TYCHY

05/06.04.2014

MOSM Tychy I

MOSM Tychy II

JKH GKS Jastrzębie

ŁKH Łódź

 

 

 

 

15

OPOLE

12/13.04.2014

TMH Polonia Bytom

UKS Sielec Sosnowiec

MUKS Naprzód Janów

MUKS Orlik Opole

16

ŁÓDŹ

12/13.04.2014

MOSM Tychy I

MOSM Tychy II

JKH GKS Jastrzębie

ŁKH Łódź

 



Polecane

MSIT

Turniej Minihokeja

Województwo Śląskie

Miasto Katowice

Sędziowie

SMS PZHL

PZHL