Strona używa cookies dla ułatwienia korzystania z niej, celów statystycznych oraz udostępniania funkcji społecznościowych. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Śląski Związek Hokeja na Lodzie
Archiwum → Sezon 2014-2015

U-8 MiniHokej

Terminarz

KATEGORIA 2005-2006                                       KATEGORIA 2006-2007 i młodsi

 

  1. UKS ZAGŁEBIE SOSNOWIEC               1. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
  2. MUKS NAPRZÓD JANOW                      2. MUKS NAPRZÓD JANÓW
  3. MOSM TYCHY I                                       3. MOSM TYCHY I
  4. MOSM TYCHY II                                      4. MOSM TYCHYII
  5. MUKS ORLIK OPOLE                             5. MUKS ORLIK OPOLE
  6. CRACOVIA KRAKÓW                             6. CRACOVIA KRAKÓW
  7. JKH GKS JASTRZĘBIE                            7. JKH GKS JASTRZĘBIE
  8. TMH POLONIA BYTOM                           8. TMH POLONIA BYTOM
  9. ŁKH ŁÓDŹ                                                9. RTH ZRYW RUDA ŚLĄSKA
  10. UKH UNIA OŚWIĘCIM                             10.HC GKS KATOWICE


DATA

NR TURNIEJU

GOSPODARZ

KATEGORIA

 05/06 – TAFLA A

KATEGORIA

 06/07- TAFLA B

08/09.11.2014

1

ŁKH Łódź

ŁKH Łódź

HC GKS Katowice

 

 

 

MOSM TYCHY I

MOSM TYCHY I

 

 

 

MOSM TYCHY II

MOSM TYCHY II

08/09.11.2014

2

JKH GKS Jastrzębie

MUKS Naprzód Janów

MUKS Naprzód Janów

 

 

 

JKH GKS Jastrzębie

JKH GKS Jastrzębie

 

 

 

Cracovia Kraków

Cracovia Kraków

08/09.11.2014

3

MUKS Orlik Opole

MUKS Orlik Opole

MUKS Orlik Opole

 

 

 

UKS Sielec Sosnowiec

UKS Sielec Sosnowiec

 

 

 

TMH Polonia Bytom

TMH Polonia Bytom

Pauza: UKH Unia Oświęcim, RTH Zryw Ruda Śląska

22/23.11.2014

4

MUKS Orlik Opole

MUKS Orlik Opole

MUKS Orlik Opole

 

 

 

TMH Polonia Bytom

TMH Polonia Bytom

 

 

 

ŁKH Łódź

HC GKS Katowice

22/23.11.2014

5

UKH Unia Oświęcim

UKH Unia Oświęcim

RTH Zryw Ruda Śląska

 

 

 

Cracovia Kraków

Cracovia Kraków

 

 

 

JKH GKS Jastrzębie

JKH GKS Jastrzębie

22/23.11.2014

6

MUKS Naprzód Janów

MUKS Naprzód Janów

MUKS Naprzód Janów

 

 

 

MOSM TYCHY I

MOSM TYCHY I

 

 

 

MOSM TYCHY II

MOSM TYCHY II

Pauza: Sielec Sosnowiec

06/07.12.2014

7

Sielec Sosnowiec

Sielec Sosnowiec

Sielec Sosnowiec

 

 

 

JKH GKS Jastrzębie

JKH GKS Jastrzębie

 

 

 

MOSM TYCHY I

MOSM TYCHY I

06/07.12.2014

8

Cracovia Kraków

Cracovia Kraków

Cracovia Kraków

 

 

 

MOSM TYCHY II

MOSM TYCHY II

 

 

 

MUKS Orlik Opole

MUKS Orlik Opole

06/07.12.2014

9

RTH Zryw Ruda Śląska

UKH Unia Oświęcim

RTH Zryw Ruda Śląska

 

 

 

TMH Polonia Bytom

TMH Polonia Bytom

 

 

 

MUKS Naprzód Janów

MUKS Naprzód Janów

Pauza: ŁKH Łódź, HC GKS Katowice

20/21.12.2014

10

HC GKS Katowice

ŁKH Łódź

HC GKS Katowice

 

 

 

Cracovia Kraków

Cracovia Kraków

 

 

 

MUKS Orlik Opole

MUKS Orlik Opole

20/21.12.2014

11

MOSM TYCHY I

MOSM TYCHY I

MOSM TYCHY I

 

 

 

UKH Unia Oświęcim

RTH Zryw Ruda Śląska

 

 

 

Sielec Sosnowiec

Sielec Sosnowiec

20/21.12.2014

12

JKH GKS Jastrzębie

JKH GKS Jastrzębie

JKH GKS Jastrzębie

 

 

 

MUKS Naprzód Janów

MUKS Naprzód Janów

 

 

 

MOSM TYCHY II

MOSM TYCHY II

Pauza: TMH Polonia Bytom

10/11.01.2015

13

MOSM TYCHY II

MOSM TYCHY II

MOSM TYCHY II

 

 

 

ŁKH Łódź

HC GKS Katowice

 

 

 

JKH GKS Jastrzębie

JKH GKS Jastrzębie

 

10/11.01.2015

14

TMH Polonia Bytom

TMH Polonia Bytom

TMH Polonia Bytom

 

 

 

Sielec Sosnowiec

Sielec Sosnowiec

 

 

 

MOSM TYCHY I

MOSM TYCHY I

10/11.01.2015

15

Cracovia Kraków

Cracovia Kraków

Cracovia Kraków

 

 

 

UKH Unia Oświęcim

RTH Zryw Ruda Śląska

 

 

 

MUKS Naprzód Janów

MUKS Naprzód Janów

Pauza: MUKS Orlik Opole

24/25.01.2015

16

MOSM TYCHY

MOSM TYCHY I

MOSM TYCHY I

 

 

 

MOSM TYCHY II

MOSM TYCHY II

 

 

 

TMH Polonia Bytom

TMH Polonia Bytom

24/25.01.2015

17

MUKS Naprzód Janów

Sielec Sosnowiec

Sielec Sosnowiec

 

 

 

MUKS Naprzód Janów

MUKS Naprzód Janów

 

 

 

JKH GKS Jastrzębie

JKH GKS Jastrzębie

24/25.01.2015 przeniesiony na 7/8.03.2015

18

MUKS Orlik Opole

MUKS Orlik Opole

MUKS Orlik Opole

 

 

 

ŁKH Łódź

HC GKS Katowice

 

 

 

UKH Unia Oświęcim

RTH Zryw Ruda Śląska

Pauza: Cracovia Kraków

21/22.02.2015

19

Sielec Sosnowiec

Sielec Sosnowiec

Sielec Sosnowiec

 

 

 

MUKS Naprzód Janów

MUKS Naprzód Janów

 

 

 

ŁKH Łódź

HC GKS Katowice

21/22.02.2015

20

TMH Polonia Bytom

TMH Polonia Bytom

TMH Polonia Bytom

 

 

 

MOSM TYCHY II

MOSM TYCHY II

 

 

 

MUKS Orlik Opole

MUKS Orlik Opole

21/22.02.2015

21

RTH Zryw Ruda Śląska

UKH Unia Oświęcim

RTH Zryw Ruda Śląska

 

 

 

MOSM TYCHY I

MOSM TYCHY I

 

 

 

Cracovia Kraków

Cracovia Kraków

Pauza: JKH GKS Jastrzębie

28.02/01.03.2015

22

UKH Unia Oświęcim

UKH Unia Oświęcim

RTH Zryw Ruda Śląska

 

 

 

ŁKH Łódź

HC GKS Katowice

 

 

 

Cracovia Kraków

Cracovia Kraków

28.02/01.03.2015

23

MOSM TYCHY II

MOSM TYCHY II

MOSM TYCHY II

 

 

 

MUKS Orlik Opole

MUKS Orlik Opole

 

 

 

MUKS Naprzód Janów

MUKS Naprzód Janów

28.02/01.03.2015

24

JKH GKS Jastrzębie

JKH GKS Jastrzębie

JKH GKS Jastrzębie

 

 

 

TMH Polonia Bytom

TMH Polonia Bytom

 

 

 

Sielec Sosnowiec

Sielec Sosnowiec

Pauza: MOSM TYCHY I

14/15.03.2015

25

MUKS Naprzód Janów

MUKS Naprzód Janów

MUKS Naprzód Janów

 

 

 

ŁKH Łódź

ŁKH Łódź

 

 

 

JKH GKS Jastrzębie

JKH GKS Jastrzębie

14/15.03.2015

26

TMH Polonia Bytom

TMH Polonia Bytom

TMH Polonia Bytom

 

 

 

UKH Unia Oświęcim

RTH Zryw Ruda Śląska

 

 

 

Sielec Sosnowiec

Sielec Sosnowiec

14/15.03.2015

27

MOSM TYCHY I

MOSM TYCHY I

MOSM TYCHY I

 

 

 

Cracovia Kraków

Cracovia Kraków

 

 

 

MUKS Orlik Opole

MUKS Orlik Opole

Pauza: MOSM TYCHY II

28/29.03.2015

28

ŁKH Łódź

ŁKH Łódź

HC GKS Katowice

 

 

 

Sielec Sosnowiec

Sielec Sosnowiec

 

 

 

TMH Polonia Bytom

TMH Polonia Bytom

28/29.03.2015

29

Cracovia Kraków

Cracovia Kraków

Cracovia Kraków

 

 

 

    MOSM TYCHY I

MOSM TYCHY I

 

 

 

JKH GKS Jastrzębie

JKH GKS Jastrzębie

28/29.03.2015

30

MOSM TYCHY II

MOSM TYCHY II

MOSM TYCHY II

 

 

 

MUKS Orlik Opole

MUKS Orlik Opole

 

 

 

UKH Unia Oświęcim

RTH Zryw Ruda Śląska

Pauza: MUKS Naprzód Janów

Polecane

MSIT

Turniej Minihokeja

Województwo Śląskie

Miasto Katowice

Sędziowie

SMS PZHL

PZHL