Strona używa cookies dla ułatwienia korzystania z niej, celów statystycznych oraz udostępniania funkcji społecznościowych. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Śląski Związek Hokeja na Lodzie
Archiwum → Sezon 2013-2014

U-18 Junior Mł

Nazwa zespołu M PKT Z P ZPD SOW PPD SOL BZ BS +/-
UKH UNIA OŚWIĘCIM 8 24 8           56 23 +33
MUKS NAPRZÓD JANÓW 11 21 7 4         50 42 +8
TMH POLONIA BYTOM 10 14 4 5 1       45 37 +8
JKH GKS JASTRZĘBIE 10 9 3 7         35 48 -13
UKS SIELEC SOSNOWIEC 9 4 1 7     1   16 52 -36
  • M - liczba rozegranych meczów
  • PKT - suma punktów
  • Z - liczba meczów wygranych
  • P - liczba przegranych meczów
  • ZPD - liczba meczów wygranych po dogrywce
  • SOW - liczba meczów wygranych po rzutach karnych
  • PPD - liczba przegranych meczów po dogrywce
  • SOL - liczba przegranych meczów po rzutach karnych
  • BZ - liczba bramek zdobytych w sezonie
  • BS - liczba bramek straconych w sezonie
  • +/- - bilans bramek strzelonych i straconych
Termin Drużyny Wynik
  RUNDA I  
11.09.2013 1. TMH POLONIA BYTOM – PAUZA x
  2. UKS SIELEC SOSNOWIEC - UKH UNIA OŚWIĘCIM przełożony
  3. MUKS NAPRZÓD JANÓW - JKH GKS JASTRZĘBIE 5:4 (3:2 0:1 2:1)
18.09.2013 4. JKH GKS JASTRZĘBIE – PAUZA x
  5. UKH UNIA OŚWIĘCIM - MUKS NAPRZÓD JANÓW 4:3 (2:1 1:2 1:0)
  6. TMH POLONIA BYTOM - UKS SIELEC SOSNOWIEC 3:2 (2:1 0:0 0:1 1:0)
25.09.2013 7. UKS SIELEC SOSNOWIEC – PAUZA x
  8. MUKS NAPRZÓD JANÓW - TMH POLONIA BYTOM 5:2 (0:1 1:1 4:0)
  9. JKH GKS JASTRZĘBIE - UKH UNIA OŚWIĘCIM 2:5 (1:0 0:3 1:2)
2.10.2013 10. UKH UNIA OŚWIĘCIM – PAUZA x
  11. TMH POLONIA BYTOM - JKH GKS JASTRZĘBIE 7:6 (2:1 1:2 4:3)
  12. UKS SIELEC SOSNOWIEC - MUKS NAPRZÓD JANÓW 2:7 (1:3 1:2 0:2)
9.10.2013 13. MUKS NAPRZÓD JANÓW – PAUZA x
  14. JKH GKS JASTRZĘBIE - UKS SIELEC SOSNOWIEC 6:3 (4:1 1:1 1:1)
  15. UKH UNIA OŚWIĘCIM - TMH POLONIA BYTOM  
  RUNDA II  
16.10.2013 16. TMH POLONIA BYTOM – PAUZA x
  17. UKH UNIA OŚWIĘCIM - UKS SIELEC SOSNOWIEC 13:1 (3:0 4:0 6:1)
  18. JKH GKS JASTRZĘBIE - MUKS NAPRZÓD JANÓW 3:4 (1:1 0:2 2:1)
23.10.2013 19. JKH GKS JASTRZĘBIE – PAUZA x
  20. MUKS NAPRZÓD JANÓW - UKH UNIA OŚWIĘCIM 5:6 (4:1 1:1 0:3) 0:0D 0:1K
  21. UKS SIELEC SOSNOWIEC - TMH POLONIA BYTOM 4:3 (0:1 3:0 0:3)
30.10.2013 22. UKS SIELEC SOSNOWIEC – PAUZA x
  23. TMH POLONIA BYTOM - MUKS NAPRZÓD JANÓW 4:5 (1:1 2:2 1:2)
  24. UKH UNIA OŚWIĘCIM - JKH GKS JASTRZĘBIE 7:4 (5:1 1:1 1:2)
6.11.2013 25. UKH UNIA OŚWIĘCIM – PAUZA x
  26. JKH GKS JASTRZĘBIE - TMH POLONIA BYTOM 5:4 (2:0 0:3 3:1)
  27. MUKS NAPRZÓD JANÓW - UKS SIELEC SOSNOWIEC  
13.11.2013 28. MUKS NAPRZÓD JANÓW – PAUZA x
  29. UKS SIELEC SOSNOWIEC - JKH GKS JASTRZĘBIE 3:5 (1:2 1:2 1:1)
  30. TMH POLONIA BYTOM - UKH UNIA OŚWIĘCIM 4:5 (4:2 0:1 0:2)
  RUNDA III  
20.11.2013 31. TMH POLONIA BYTOM – PAUZA x
  32. ZAGŁĘBIE SOSONOWIEC S.A. - UKH UNIA OŚWIĘCIM 1:8 (1:3 0:2 0:3)
  33. MUKS NAPRZÓD JANÓW - JKH GKS JASTRZĘBIE 6:2 (2:1 2:1 2:0)
27.11.2013 34. JKH GKS JASTRZĘBIE – PAUZA x
  35. UKH UNIA OŚWIĘCIM - MUKS NAPRZÓD JANÓW 8:3 (5:0 0:1 3;2)
  36. TMH POLONIA BYTOM - UKS SIELEC SOSNOWIEC 7:0 (2:0 4:0 1:0)
4.12.2013 37. UKS SIELEC SOSNOWIEC – PAUZA x
  38. MUKS NAPRZÓD JANÓW - TMH POLONIA BYTOM 2:4 (0:3 1:0 1:1)
  39. JKH GKS JASTRZĘBIE - UKH UNIA OŚWIĘCIM 8:3 (4:2 2:1 2:0)
11.12.2013 40. UKH UNIA OŚWIĘCIM – PAUZA x
  41. TMH POLONIA BYTOM - JKH GKS JASTRZĘBIE 7:3 (3:2 2:0 2:1)
  42. UKS SIELEC SOSNOWIEC - MUKS NAPRZÓD JANÓW 3:5 (0:2 3:2 0:1)
8.01.2014 43. MUKS NAPRZÓD JANÓW – PAUZA x
  44. JKH GKS JASTRZĘBIE - UKS SIELEC SOSNOWIEC 5:3 (2:1 2:1 1:1)
  45. UKH UNIA OŚWIĘCIM - TMH POLONIA BYTOM 8:3 (3:1 2:0 3:2)
  RUNDA IV  
15.01.2014 46. TMH POLONIA BYTOM – PAUZA x
  47. UKH UNIA OŚWIĘCIM - UKS SIELEC SOSNOWIEC 11:2 (2:0 3:0 6:2)
  48. JKH GKS JASTRZĘBIE - MUKS NAPRZÓD JANÓW 4:3 (3:0 0:2 1:1)
5.02.2014 49. JKH GKS JASTRZĘBIE – PAUZA x
  50. MUKS NAPRZÓD JANÓW - UKH UNIA OŚWIĘCIM  
  51. UKS SIELEC SOSNOWIEC - TMH POLONIA BYTOM  
12.02.2014 52. UKS SIELEC SOSNOWIEC – PAUZA x
  53. TMH POLONIA BYTOM - MUKS NAPRZÓD JANÓW 2:5 (1:1 0:2 1:2)
  54. UKH UNIA OŚWIĘCIM - JKH GKS JASTRZĘBIE 5:2 (1:1 2:1 2:0)
19.02.2014 55. UKH UNIA OŚWIĘCIM – PAUZA x
  56. JKH GKS JASTRZĘBIE - TMH POLONIA BYTOM  
  57. MUKS NAPRZÓD JANÓW - UKS SIELEC SOSNOWIEC  
26.02.2014 58. MUKS NAPRZÓD JANÓW – PAUZA x
  59. UKS SIELEC SOSNOWIEC - JKH GKS JASTRZĘBIE 7:2 (1:0 2:2 4:2)
  60. TMH POLONIA BYTOM - UKH UNIA OŚWIĘCIM  

Statystyki

Nazwisko i imię Drużyna M PKT B A PIM + -
Nowak Łukasz JKH GKS Jastrzębie 5 1 1        
Witas Gracjan JKH GKS Jastrzębie 7            
Tymków Jakub JKH GKS Jastrzębie              
Nowak Patryk JKH GKS Jastrzębie 9            
Jurkiewicz Grzegorz JKH GKS Jastrzębie 9 2   2 4    
Lanski Kamil JKH GKS Jastrzębie 4            
Pelarczyk Patryk JKH GKS Jastrzębie 6 3 2 1 4    
Robaszkiewicz Dominik JKH GKS Jastrzębie              
Kącki Kamil JKH GKS Jastrzębie 7 1   1      
Matusik Patryk JKH GKS Jastrzębie              
Michałowski Jakub JKH GKS Jastrzębie 7 3 1 2 10    
Kolski Kamil JKH GKS Jastrzębie              
Pałucki Dawid JKH GKS Jastrzębie 7 2 1 1      
Rzekanowski Oskar JKH GKS Jastrzębie              
Paś Dominik JKH GKS Jastrzębie 8 2 1 1      
Bichta Bartosz JKH GKS Jastrzębie              
Czarnecki Kornel JKH GKS Jastrzębie 3            
Kliś Patryk JKH GKS Jastrzębie 9            
Ludwiczak Przemysław JKH GKS Jastrzębie 8 6 2 4 6    
Balcerek Maciej JKH GKS Jastrzębie 9 4   4 8    
Bryk Krzysztof JKH GKS Jastrzębie 7 11 8 3 12    
Barszczewski Mateusz JKH GKS Jastrzębie 4            
Paś Mateusz JKH GKS Jastrzębie 8 4 3 1 2    
Filis Albert JKH GKS Jastrzębie 1 2 2        
Chorążyczewski Kordian JKH GKS Jastrzębie              
Kapłon Kacper JKH GKS Jastrzębie 1            
Margas Krystian JKH GKS Jastrzębie 1            
Nowak Mateusz JKH GKS Jastrzębie              
Jarosz Dominik JKH GKS Jastrzębie 7 17 11 6 2    
Czech Wojciech JKH GKS Jastrzębie 8 3 1 2 6    
Zawiła Mateusz JKH GKS Jastrzębie 8 5 4 1 30    
Wołoszyński Arkadiusz JKH GKS Jastrzębie              
Jankowski Szymon JKH GKS Jastrzębie 1            
Rafalik Paweł JKH GKS Jastrzębie 7 4 2 2      
Śliz Mateusz MUKS Naprzód Janów 6 1   1      
Dytkiewicz Marek MUKS Naprzód Janów 1            
Hanzel Adrian MUKS Naprzód Janów 2            
Żywiołek Mariusz MUKS Naprzód Janów 9 12 2 10 18    
Bujok Tomasz MUKS Naprzód Janów 8 1   1 8    
Paszek Łukasz MUKS Naprzód Janów 9            
Zielosko Dawid MUKS Naprzód Janów 6 4   4 14    
Kosmęda Bartosz MUKS Naprzód Janów 3 1   1      
Niedźwiedż Łukasz MUKS Naprzód Janów 9       2    
Sala Tomasz MUKS Naprzód Janów 7            
Jamroży Kordian MUKS Naprzód Janów 10            
Krzysztofek Krzysztof MUKS Naprzód Janów 10 15 5 10 6    
Gwiozda Mateusz MUKS Naprzód Janów 6 1   1 4    
Twaróg Miłosz MUKS Naprzód Janów              
Wróbel Rafał MUKS Naprzód Janów 3            
Wróbel Marcin MUKS Naprzód Janów 2            
Słodczyk Kamil MUKS Naprzód Janów 10 2 1 1 14    
Kowalski Artur MUKS Naprzód Janów 1            
Małopolski Paweł MUKS Naprzód Janów 10 17 11 6 16    
Pajestka Bartosz MUKS Naprzód Janów 8 3 2 1      
Rafalski Sebastian MUKS Naprzód Janów 9            
Rajski Adam MUKS Naprzód Janów 10 15 10 5 4    
Nowak Olaf MUKS Naprzód Janów 8            
Grzegorczyk Artur MUKS Naprzód Janów 10 5 2 3 2    
Jurczyk Patryk MUKS Naprzód Janów 9 2 1 1 12    
Szołtys Hieronim MUKS Naprzód Janów 10 11 6 5 28    
Janota Dawid MUKS Naprzód Janów 10 4 2 2 4    
Fidelus Patryk MUKS Naprzód Janów 7       4    
Engelman Krzysdztof TMH Polonia Bytom              
Martyniak Grzegorz TMH Polonia Bytom 7 19 9 10 10    
Filip Kamil TMH Polonia Bytom 9 7 3 4 2    
Secemski Patryk TMH Polonia Bytom 1            
Wcisło Tomasz TMH Polonia Bytom 9 18 8 10 4    
Mazurak Jakub TMH Polonia Bytom 6            
Beczek Mateusz TMH Polonia Bytom              
Kozica Denis TMH Polonia Bytom 9 1   1      
Krzemień Łukasz TMH Polonia Bytom              
Maciejczyk Damian TMH Polonia Bytom 7 12 8 4      
Kulesza Fabian TMH Polonia Bytom 3            
Sukiennik Patryk TMH Polonia Bytom 2            
Maziarski Michał TMH Polonia Bytom              
Hańć Paweł TMH Polonia Bytom 4       6    
Mazur Daniel TMH Polonia Bytom 2            
Świniarski Tomasz TMH Polonia Bytom              
Kawka Marcin TMH Polonia Bytom 6 1   1 6    
Falkenhagen Kamil TMH Polonia Bytom              
Bajon Piotr TMH Polonia Bytom 4 14 7 7 31    
Szynal Dominik TMH Polonia Bytom              
Faska Artur TMH Polonia Bytom 6            
Pszon Paweł TMH Polonia Bytom 7 2 2   4    
Rudnicki Adrian TMH Polonia Bytom 6            
Schupp Denis TMH Polonia Bytom 5            
Mazur Mateusz TMH Polonia Bytom 8 3 1 2 2    
Frąk Paweł TMH Polonia Bytom              
Latawiec Łukasz TMH Polonia Bytom              
Sukiennik Dawid TMH Polonia Bytom 5       8    
Waldman Maciej TMH Polonia Bytom 8       6    
Jachym Piotr TMH Polonia Bytom 5       10    
Sroka Iwo TMH Polonia Bytom              
Bogusiak Maciej TMH Polonia Bytom 7            
Anklewicz Maciej TMH Polonia Bytom 8 2   2      
Krzak Jakub UKH Unia Oswięcim 8 11 8 3 10    
Grzesina Wojciech UKH Unia Oświęcim              
Kosek Szymon UKH Unia Oświęcim 3            
Łazarz Witold UKH Unia Oświęcim 8       2    
Górny Dawid UKH Unia Oświęcim              
Zygmunt Daniel UKH Unia Oświęcim 8 2   2 8    
Lacheta Michał UKH Unia Oświęcim 8 13 4 9 4    
Sołtys Piotr UKH Unia Oświęcim              
Swadźba Daniel UKH Unia Oświęcim 6 7 3 4      
Kasperek Bartłomiej UKH Unia Oświęcim 8 7 3 4 10    
Mieleniec Mariusz UKH Unia Oświęcim              
Wojtarowicz Szymon UKH Unia Oświęcim 1            
Koczy Wojciech UKH Unia Oświęcim 8 36 27 9 6    
Gądek Sławomir UKH Unia Oświęcim 5       2    
Flasz Szymon UKH Unia Oświęcim 4 1   1      
Paskudzki Sławomir UKH Unia Oświęcim 6 1   1 2    
Paszek Kamil UKH Unia Oświęcim 8 22 8 14 6    
Prusak Adrian UKH Unia Oświęcim 1       2    
Smrek MArek UKH Unia Oświęcim              
Nowotarski Jakub UKH Unia Oświęcim 1 3   3 2    
Śreniawski Jakub UKH Unia Oświęcim 8 2 1 1 18    
Małysiak Tomasz UKH Unia Oświęcim 8 3 2 1 2    
Iwaniak Sebastian UKH Unia Oświęcim 8 10 9 1 6    
Kubas Rafał UKH Unia Oświęcim 4            
Hatłas Marcel UKH Unia Oświęcim 8 13 1 12 2    
Banot Patryk UKH Unia Oświęcim 1            
Śreniawski Paweł UKH Unia Oświęcim              
Mytnik Dawid UKH Unia Oświęcim              
Bachta Szymon UKH Unia Oświęcim 6 1   1      
Grędel Jakub UKS Sielec Sosnowiec 4 2 2   2    
Bernacki Michał UKS Sielec Sosnowiec 8 3   3 2    
Janus Damian UKS Sielec Sosnowiec              
Czernik Michał UKS Sielec Sosnowiec 2            
Wożniak Damian UKS Sielec Sosnowiec              
Oleksy Maciej UKS Sielec Sosnowiec 5 2   2      
Grabosz Piotr UKS Sielec Sosnowiec 6 2 1 1 8    
Dudek Michał UKS Sielec Sosnowiec 6 3 2 1 20    
Musialik Jakub UKS Sielec Sosnowiec              
Jarosz Patryk UKS Sielec Sosnowiec 8 6 6   6    
Niziurski Andrzej UKS Sielec Sosnowiec 8 2   2 4    
Radziejewski Wiktor UKS Sielec Sosnowiec 8 1 1        
Sierka Robert UKS Sielec Sosnowiec              
Dereniowski Adrian UKS Sielec Sosnowiec 3            
Pasek Wojciech UKS Sielec Sosnowiec 8            
Gniewek Aleksander UKS Sielec Sosnowiec              
Skowron Artur UKS Sielec Sosnowiec 6       4    
Mąksza Alan UKS Sielec Sosnowiec 8 1   1 6    
Sławiński Kamil UKS Sielec Sosnowiec 8 1 1   8    
Sikora Patryk UKS Sielec Sosnowiec              
Goździkiewicz Paweł UKS Sielec Sosnowiec              
Gzik Filip UKS Sielec Sosnowiec 7 1   1 10    
Rabenda Damian UKS Sielec Sosnowiec 6 2   2 74    
Urbańczyk Damian UKS Sielec Sosnowiec 2       2    
Pędraś Kamil UKS Sielec Sosnowiec              
Horzelski Marcin UKS Sielec Sosnowiec              
Szukłów Kamil UKS Sielec Sosnowiec 1            
Radomski Krystian UKS Sielec Sosnowiec 6            
Kos Dominik UKS Sielec Sosnowiec 7 2 2   34    
  • M - liczba rozegranych meczy
  • PKT - suma asyst i strzelonych bramek
  • B - liczba strzelonych bramek
  • A - liczba asyst
  • PIM - minuty karne
  • + - przy ilu bramkach zdobytych był zawodnik
  • - - przy ilu bramkach straconych był zawodnik

MUKS Naprzód Janów

Nr Nazwisko i imię Data ur. Nr licencji Data pierwszego uprawnienia do gry Klub macierzysty Uchwyt kija Pozycja
1. Jamroży Kordian 31.12.1996 1232/J 11.09.2008 MUKS Naprzód Janów    
2. Bujok Tomasz 06.03.1997 1162/J 11.09.2008 MUKS Naprzód Janów    
3. Grzegorczyk Artur 08.05.1997 1212/J 11.09.2008 MUKS Naprzód Janów    
4. Gwiozda Mateusz 05.08.1997 1214/J 11.09.2008 MUKS Naprzód Janów    
5. Krzysztofek Krzysztof 16.01.1997 1163/J 11.09.2008 MUKS Naprzód Janów    
6. Małopolski Paweł 12.10.1997 1156/J 11.09.2008 MUKS Naprzód Janów    
7. Nowak Olaf 05.08.1997 1157/J 11.09.2008 MUKS Naprzód Janów    
8. Paszek Łukasz 26.07.1997 1600/J 12.09.2012 MUKS Naprzód Janów    
9. Rafalski Sebastian 01.01.1997 1161/J 11.09.2008 MUKS Naprzód Janów    
10. Rajski Adam 09.06.1997 1154/J 21.09.2009 MUKS Naprzód Janów    
11. Słodczyk Kamil 15.02.1997   11.09.2008 MUKS Naprzód Janów    
12. Szołtys Hieromin 25.08.1997 1159/J 11.09.2008 MUKS Naprzód Janów    
13. Śliz Mateusz 21.05.1997 1160/J 11.09.2008 MUKS Naprzód Janów    
14. Wróbel Rafał 14.12.1997 1372/J 06.10.2011 MUKS Naprzód Janów    
15. Zielosko Dawid 25.06.1997 1213/J 11.09.2008 MUKS Naprzód Janów    
16. Żywiołek Mariusz 04.09.1997 1164/J 11.09.2008 MUKS Naprzód Janów    
17. Fidelus Patryk 11.08.1998 1312/J 14.11.2008 MUKS Naprzód Janów    
18. Janota Dawid 16.02,1998 1314/J 14.11.2008 MUKS Naprzód Janów    
19. Jurczyk Patryk 07.01.1998 1311/J 14.11.2008 MUKS Naprzód Janów    
20. Pajestka Bartosz 16.03.1998 1313/J 14.11.2008 MUKS Naprzód Janów    
21. Sala Tomasz 21.09.1998 1419/J 06.09.2013 UKS Sielec Sosnowiec    
22. Twaróg Miłosz 21.04.1998 1424/J 14.11.2008 MUKS Naprzód Janów    
23. Dytkowicz Marek 26.05.1999 1515/J 04.10.2011 MUKS Naprzód Janów    
24. Kowalski Artur 07.02.1999 1517/J 12.09.2012 MUKS Naprzód Janów    
25. Kosmęda Bartosz 06.09.1999   09.09.2013 MUKS Naprzód Janów    
26. Wróbel Marcin 25.07.1999 1526/J 09.03.2010 MUKS Naprzód Janów    
27. Niedźwiedź Łukasz 02.05.1997 1184/J 13.09.2013 HC GKS Katowice    
28. Hanzel Adrian 06.09.1999   20.09.2013 HC GKS Katowice    
  Marznica Tomasz   37/PZHL/B   Trener    

JKH GKS Jastrzębie

Nr Nazwisko i imię Data ur. Nr licencji Data pierwszego uprawnienia do gry Klub macierzysty Uchwyt kija Pozycja
1. Balcerek Maciej 22.07.1997 1094/J 10.09.2008 JKH GKS Jastrzębie    
2. Barszczewski Mateusz 27.04.1998 1310/J 08.11.2008 JKH GKS Jastrzębie    
3. Bichta Bartosz 24.06.1997 1098/J 10.09.2008 JKH GKS Jastrzębie    
4. Bryk Krzysztof 24.01.1997 1088/J 10.09.2008 JKH GKS Jastrzębie    
5. Chorążyczewski Kordian 28.10.1997 1090/J 10.09.2008 JKH GKS Jastrzębie    
6. Czarnecki Kornel 25.11.1996 1081/J 10.09.2008 JKH GKS Jastrzębie    
7. Czech Wojciech 16.12.1997 1095/J 10.09.2008 JKH GKS Jastrzębie    
8. Jankowski Szymon 27.04.1997 1084/J 10.09.2008 JKH GKS Jastrzębie    
9. Jarosz Dominik 16.10.1998 1309/J 08.11.2008 JKH GKS Jastrzębie    
10. Jurkiewicz Grzegorz 01.11.1997 1087/J 10.09.2008 JKH GKS Jastrzębie    
11. Kącki Kamil 19.09.1997 1096/J 10.09.2008 JKH GKS Jastrzębie    
12. Kliś Patryk 25.09.1997 1083/J 10.09.2008 JKH GKS Jastrzębie    
13. Kolski Kamil 05.11.1997 1091/J 10.09.2008 JKH GKS Jastrzębie    
14. Ludwiczak Przemysław 10.08.1997 1089/J 10.09.2008 JKH GKS Jastrzębie    
15. Margas Krystian 28.06.1997 1086/J 10.09.2008 JKH GKS Jastrzębie    
16. Matusik Patryk 01.07.1996 0904/J 20.09.2011 JKH GKS Jastrzębie    
17. Michałowski Jakub 19.04.1998 1308/J 08.11.2008 JKH GKS Jastrzębie    
18. Nowak Patryk 07.10.1996 0905/J 10.09.2008 JKH GKS Jastrzębie    
19. Nowak Łukasz 07.10.1999 1505/J 08.11.2008 JKH GKS Jastrzębie    
20. Nowak Mateusz 18.09.1997 1092/J 10.09.2008 JKH GKS Jastrzębie    
21. Pałucki Dawid 24.02.1998 1307/J 08.11.2008 JKH GKS Jastrzębie    
22. Paś Mateusz 11.03.1998 1300/J 08.11.2008 JKH GKS Jastrzębie    
23. Paś Dominik 21.09.1999 1504/J 08.11.2008 JKH GKS Jastrzębie    
24. Pelarczyk Patryk 05.09.1998 1306/J 08.11.2008 JKH GKS Jastrzębie    
25. Rafalik Paweł 20.04.1998 1305/J 08.11.2008 JKH GKS Jastrzębie    
26. Robaszkiewicz Dominik 14.06.1998 1347/J 04.10.2011 MUKS Orlik Opole    
27. Rzekanowski Oskar 18.02.1998 1304/J 20.09.2011 JKH GKS Jastrzębie    
28. Witas Gracjan 27.04.1999 1510/J 20.09.2011 JKH GKS Jastrzębie    
29. Zawiła Mateusz 10.09.1996 1498/J 10.09.2008 JKH GKS Jastrzębie    
30. Kapłon Kacper 06.02.1996 0910/J   MUKS Orlik Opole    
31. Tymków Jakub 04.05.1996 0908/J   MUKS Orlik Opole    
32. Wołoszyński Arkadiusz 10.04.1997 1210/J   MUKS Orlik Opole    
  Szpyra Rafał     Trener      
  Bernacki Mariusz     Trener      

TMH Polonia Bytom

Nr Nazwisko i imię Data ur. Nr licencji Data pierwszego uprawnienia do gry Klub macierzysty Uchwyt kija Pozycja
1. Anklewicz Maciej 04.04.1998 1342/J   TMH Polonia Bytom    
2. Bajon Piotr 26.08.1997 1147/J   TMH Polonia Bytom    
3. Beczek Mateusz 23.08.1997 1151/J   TMH Polonia Bytom    
4. Bogusiak Maciej 20.03.1998 1343/J   TMH Polonia Bytom    
5. Engelman Krzysztof 30.11.1997 1143/J   TMH Polonia Bytom    
6. Faska Artur 14.12.1997 1152/J   TMH Polonia Bytom    
7. Falkenhagen Kamil 15.06.1996 0934/J   TMH Polonia Bytom    
8. Filip Kamil 01.05.1997 1150/J   TMH Polonia Bytom    
9. Frąk Paweł 28.03.1996 0932/J   TMH Polonia Bytom    
10. Jachym Piotr 07.01.1997 1148/j   TMH Polonia Bytom    
11. Hańć Paweł 27.04.1997 1208/J   TMH Polonia Bytom    
12. Kawka Marcin 18.04.1998 1426/J   TMH Polonia Bytom    
13. Kozica Denis 29.06.1996 0939/J   TMH Polonia Bytom    
14. Kulesza Fabian 25.07.1996 0929/J   TMH Polonia Bytom    
15. Krzemień Łukasz 23.07.1996 0937/J   TMH Polonia Bytom    
16. Latawiec Łukasz 10.08.1998 1301/J   TMH Polonia Bytom    
17. Maciejczyk Damian 11.07.1996 0940/J   TMH Polonia Bytom    
18. Martyniak Grzegorz 17.12.1996 0938/J   TMH Polonia Bytom    
19. Mazur Mateusz 04.07.1997 1144/J   TMH Polonia Bytom    
20. Mazurak Jakub 06.02.1997 1153/J   TMH Polonia Bytom    
21. Maziarski Michał 11.06.1997 1149/J   TMH Polonia Bytom    
22. Pszon Paweł 22.12.1998 1303/J   TMH Polonia Bytom    
23. Secemski Patryk 15.02.1996 0930/J   TMH Polonia Bytom    
24. Sroka Iwo 30.07.1997 1141/J   TMH Polonia Bytom    
25. Sukiennik Dawid 23.07.1996 0935/J   TMH Polonia Bytom    
26. Szynal Dominik 21.01.1997 1146/J   TMH Polonia Bytom    
27. Waldman Maciej 11.08.1997 1145/J   TMH Polonia Bytom    
28. Wcisło Tomasz 08.01.1997 1142/J   TMH Polonia Bytom    
29. Schupp Denis 04.07.1998 1302/J   TMH Polonia Bytom    
30. Mazur Daniel 25.05.1998 1341/J 12.11.2008 TMH Polonia Bytom    
31. Rudnicki Adrian 19.02.1998 1299/J 12.11.2008 TMH Polonia Bytom    
32. Sukiennik Patryk 24.02.1998 1428/J 12.11.2008 TMH Polonia Bytom    
33. Świniarski Tomasz 18.01.1998 1298/J 12.11.2008 TMH Polonia Bytom    
  Puzio Mariusz     Trener      

UKS Sielec Sosnowiec

Nr Nazwisko i imię Data ur. Nr licencji Data pierwszego uprawnienia do gry Klub macierzysty Uchwyt kija Pozycja
1. Czernik Michał 20.01.1996 0950/J 08.11.2007 UKS Sielec Sosnowiec    
2. Gniewek Aleksander 13.03.1996 0924/J 08.11.2007 UKS Sielec Sosnowiec    
3. Dudek Michał 06.12.1996 1054/J 08.11.2007 UKS Sielec Sosnowiec    
4. Goździewicz Paweł 29.05.1997 1123/J 30.09.2008 UKS Sielec Sosnowiec    
5. Grabosz Piotr 23.01.1997 1130/J 30.09.2008 UKS Sielec Sosnowiec    
6. Gzik Filip 19.05.1997 1129/J 30.09.2008 UKS Sielec Sosnowiec    
7. Horzelski Marcin 04.03.1996 0952/J 08.11.2007 UKS Sielec Sosnowiec    
8. Janus Damian 02.04.1996 0922/J 08.11.2007 UKS Sielec Sosnowiec    
9. Kos Domink 15.08.1996 0926/J 08.11.2007 UKS Sielec Sosnowiec    
10. Musialik Jakub 06.09.1997 1126/J 30.09.2008 UKS Sielec Sosnowiec    
11. Niziurski Andrzej 02.06.1997 1124/J 30.09.2008 UKS Sielec Sosnowiec    
12. Oleksy Maciej 16.10.1997 1131/J 30.09.2008 UKS Sielec Sosnowiec    
13. Pędraś Kamil 20.09.1996 0924/J 08.11.2007 UKS Sielec Sosnowiec    
14. Rabenda Damian 01.07.1996 0927/J 08.11.2007 UKS Sielec Sosnowiec    
15. Radomski Krystian 06.06.1997 1125/J 15.09.2009 UKS Sielec Sosnowiec    
16. Sierka Robert 25.07.1996 0947/J 08.11.2007 UKS Sielec Sosnowiec    
17. Sikora Patryk 07.06.1996 0944/J 08.11.2007 UKS Sielec Sosnowiec    
18. Skowron Artur 07.05.1996 0923/J 08.11.2007 UKS Sielec Sosnowiec    
19. Sławiński Kamil 13.03.1996 0955/J 14.09.2008 UKS Sielec Sosnowiec    
20. Szukłów Kamil 27.01.1996 1121/J 03.10.2011 UKS Sielec Sosnowiec    
21. Woźniak Damian 24.02.1996 0951/J 08.11.2007 UKS Sielec Sosnowiec    
22. PasekWojciech 16.05.1998 1444/J 13.11.2008 UKS Sielec Sosnowiec    
23. Bernacki Michał 04.10.1998 1331/J 13.11.2008 UKS Sielec Sosnowiec    
24. Jarosz Patryk 16.10.1998 1329/J 13.11.2008 UKS Sielec Sosnowiec    
25. Mąksza Alan 08.01.1998 1443/J 13.11.2008 UKS Sielec Sosnowiec    
  Klich Grzegorz     Trener      
  Kotuła Marcin     Trener      
  Górak Jerzy     Trener      

UKH Unia Oświęcim

Nr Nazwisko i imię Data ur. Nr licencji Data pierwszego uprawnienia do gry Klub macierzysty Uchwyt kija Pozycja
1. Łazarz Witold 23.10.1996 0915/J   UKH Unia Oświęcim    
2. Małysiak Tomasz 19.03.1996 1135/J   UKH Unia Oświęcim    
3. Nowotarski Jakub 31.03.1996 0913/J   UKH Unia Oświęcim    
4. Paszek Kamil 08.12.1996 0917/J   UKH Unia Oświęcim    
5. Smrek Marek 23.09.1996 0916/J   UKH Unia Oświęcim    
6. Śreniawski Jakub 14.08.1996 1009/J   UKH Unia Oświęcim    
7. Gąadek Sławomir 04.11.1996 1238/J   UKH Unia Oświęcim    
8. Hatłas Marcel 19.07.1997 1140/J   UKH Unia Oświęcim    
9. Iwaniak Sebastian 20.03.1997 1136/J   UKH Unia Oświęcim    
10. Kasperek Bartłomiej 20.09.1997 1187/J   UKH Unia Oświęcim    
11. Mytnik Dawid 06.03.1997 1137/J   UKH Unia Oświęcim    
12. Paskudzki Sławomir 22.05.1997 1236/J   UKH Unia Oświęcim    
13. Śreniawski Paweł 14.08.1997 1235/J   UKH Unia Oświęcim    
14. Swadźba Daniel 02.05.1997 1237/J   UKH Unia Oświęcim    
15. Koczy Wojciech 22.03.1996 0929/J   UKH Unia Oświęcim    
16. Lacheta Michał 12.09.1996 0918/J   UKH Unia Oświęcim    
17. Zygmunt Daniel 21.12.1997 1139/J   UKH Unia Oświęcim    
18. Bachta Szymon 09.04.1998 1292/J   UKH Unia Oświęcim    
19. Banot Patryk 15.04.1998 1287/J   UKH Unia Oświęcim    
20. Flasz Szymon 20.03.1998 1290/J   UKH Unia Oświęcim    
21. Górny Dawid 20.07.1998 1291/J   UKH Unia Oświęcim    
22. Grzesina Wojciech 28.05.1998 1407/J   UKH Unia Oświęcim    
23. Kubas Rafał 17.10.1998 1406/J   UKH Unia Oświęcim    
24. Mieleniec Mariusz 23.01.1998 1289/J   UKH Unia Oświęcim    
25. Prusak Adrian 22.10.1998 1288/J   UKH Unia Oświęcim    
26. Sołtys Piotr 02.07.1998 1286/J   UKH Unia Oświęcim    
27. Wojtarowicz Szymon 18.07.1998 1242/J   UKH Unia Oświęcim    
28. Kosek Szymon 14.09.1997 1639/J 18.09.2013 UKH Unia Oświęcim    
29. Krzak Jakub 04.08.1997   01.10.2008 UKH Unia Oświęcim    
  Urbańczyk Włodzimierz     Trener      

Polecane

Turniej Minihokeja

Województwo Śląskie

Miasto Katowice

Sędziowie

SMS PZHL

PZHL