Strona używa cookies dla ułatwienia korzystania z niej, celów statystycznych oraz udostępniania funkcji społecznościowych. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Śląski Związek Hokeja na Lodzie
Archiwum → Sezon 2015-2016

U-18 Junior Mł

Rozgrywki → U-18 Junior Mł

Tabela

Nazwa zespołu M PKT Z P ZPD SOW PPD SOL BZ BS +/-
UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 16 38 12 3   1     89 45 +44
TMH POLONIA BYTOM 16 34 11 4       1 89 72 +17
MOSM TYCHY 16 26 8 7   1     80 48 +32
HK ALTIS 16 12 4 12         53 113 -60
UKH UNIA OŚWIĘCIM 16 10 3 12       1 67 100 -33
  • M - liczba rozegranych meczów
  • PKT - suma punktów
  • Z - liczba meczów wygranych
  • P - liczba przegranych meczów
  • ZPD - liczba meczów wygranych po dogrywce
  • SOW - liczba meczów wygranych po rzutach karnych
  • PPD - liczba przegranych meczów po dogrywce
  • SOL - liczba przegranych meczów po rzutach karnych
  • BZ - liczba bramek zdobytych w sezonie
  • BS - liczba bramek straconych w sezonie
  • +/- - bilans bramek strzelonych i straconych

Rozgrywki → U-18 Junior Mł

Terminarz

Termin Drużyny Wynik
  RUNDA I  
09.09.2015 1. TMH POLONIA BYTOM– PAUZA x
  2. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC- UKH UNIA OŚWIĘCIM 4:3(1:0 2:1 0:2 0:0 K 1:0
  3. HK ALTIS - MOSM TYCHY 0:8(0:5 0:1 0:2)
16.09.2015 4. MOSM TYCHY – PAUZA x
  5. UKH UNIA OŚWIĘCIM - HK ALTIS 9:2(7:1 1:1 1:0)
  6. UKS ZAGŁĘBIE SOSONOWIEC - TMH POLONIA BYTOM 4:5(0:1 2:4 2:0)
23.09.2015 7. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC– PAUZA x
  8. HK ALTIS - TMH POLONIA BYTOM 5:6(2:2 3:2 0:2)
  9. MOSM TYCHY - UKH UNIA OŚWIĘCIM 7:3(2:1 2:1 3:1)
30.09.2015 10. UKH UNIA OŚWIĘCIM – PAUZA x
  11. MOSM TYCHY - TMH POLONIA BYTOM 5:1(2:0 1:1 2:0)
  12. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - HK ALTIS 14:1(3:0 7:0 4:1)
07.10.2015 13. HK ALTIS – PAUZA x
  14. MOSM TYCHY - UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 2:3(1:2 1:0 0:1)
  15. UKH UNIA OŚWIĘCIM - TMH POLONIA BYTOM 6:7(4:3 1:1 1:3)
  RUNDA II x
14.10.2015 16. TMH POLONIA BYTOM – PAUZA x
  17. UKH UNIA OŚWIĘCIM - UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 2:4(1:1 0:3 1:0)
  18. MOSM TYCHY - HK ALTIS 7:3 (4:0 2:1 1:2)
21.10.2015 19. MOSM TYCHY – PAUZA x
  20. HK ALTIS - UKH UNIA OŚWIĘCIM 7:4 (2:1 2:1 3:2)
  21. TMH POLONIA BYTOM - UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 5:3 (1:1 2:1 2:1)
28.10.2015 22. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC– PAUZA x
  23. TMH POLONIA BYTOM - HK ALTIS 14:3 (2:1 6:0 6:2)
  24. UKH UNIA OŚWIĘCIM - MOSM TYCHY 0:9 (0:1 0:2 0:6)
04.11.2015 25. UKH UNIA OŚWIĘCIM – PAUZA x
  26. TMH POLONIA BYTOM - MOSM TYCHY 3:4 (0:1 1:2 2:0 d 0:0 k 0:1)
  27. HK ALTIS - UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 2:7 (0:3 0:2 2:2)
11.11.2015 28. HK ALTIS – PAUZA x
  29. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - MOSM TYCHY 6:3 (1:0 2:1 3:2)
  30. TMH POLONIA BYTOM - UKH UNIA OŚWIĘCIM 6:4 2:3 1:1 3:0)
  RUNDA III x
18.11.2015 31. TMH POLONIA BYTOM – PAUZA x
  32. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - UKH UNIA OŚWIĘCIM 7:4 (1:1 3:2 3:1)
  33. HK ALTIS - MOSM TYCHY 5:2 (0:0 2:1 3:1)
25.11.2015 34. MOSM TYCHY – PAUZA x
  35. UKH UNIA OŚWIĘCIM - HK ALTIS 4:6 (3:1 0:4 1:1)
  36. TMH POLONIA BYTOM - UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 4:7 (1:2 0:4 3:1)
06.01.2016 37. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC– PAUZA x
  38. HK ALTIS - TMH POLONIA BYTOM 3:9 (0:2 1:2 2:5)
  39. MOSM TYCHY - UKH UNIA OŚWIĘCIM 8:2 (2:0 4:0 2:2)
13.01.2016 40. UKH UNIA OŚWIĘCIM – PAUZA x
  41. TMH POLONIA BYTOM - MOSM TYCHY 4:6 (1:0 1:3 2:3)
  42. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC- HK ALTIS 5:2 (1:1 1:0 3:1)
20.01.2016 43. HK ALTIS – PAUZA x
  44. MOSM TYCHY - UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 2:4 (0:1 1:3 1:0)
  45. UKH UNIA OŚWIĘCIM - TMH POLONIA BYTOM 5:9 (2:2 1:1 2:6)
  RUNDA IV x
27.01.2016 46. TMH POLONIA BYTOM – PAUZA x
  47. UKH UNIA OŚWIĘCIM - UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 4:3 (0:0 3:2 1:1)
  48. MOSM TYCHY - HK ALTIS 3:0 (2:0 1:1 3:0)
03.02.2016 49. MOSM TYCHY – PAUZA x
  50. HK ALTIS - UKH UNIA OŚWIĘCIM 7:4 (3:1 2:3 2:0)
  51. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC- TMH POLONIA BYTOM 4:0 (1:0 0:0 3:0)
10.02.2016 52. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC – PAUZA x
  53. TMH POLONIA BYTOM - HK ALTIS 4:0 (1:2 2:0 1:0)
  54. UKH UNIA OŚWIĘCIM - MOSM TYCHY 2:9 (0:2 1:5 1:2)
02.03.2016 55. UKH UNIA OŚWIĘCIM – PAUZA x
  56. MOSM TYCHY - TMH POLONIA BYTOM 3:5 (2:1 1:2 0:2)
  57. HK ALTIS - UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 6:10 (1:2 4:5 1:3)
07.03.2016 58. HK ALTIS – PAUZA x
  59. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC- MOSM TYCHY 4:0 (0:0 3:0 1:0)
  60. TMH POLONIA BYTOM - UKH UNIA OŚWIĘCIM 5:11 (4:0 0:4 1:7)

Rozgrywki → U-18 Junior Mł

Statystyki

Nazwisko i imię Drużyna M PKT B A PIM + -
Jarosz Patryk UKS Zagłębie Sosnowiec 1 3 3        
Szymeczko Przemysław UKH Unia Oświęcim 1 2 1 1      
Prusak Adrian UKH Unia Oświęcim 1 1 1        
Tomaszewski Konrad UKS Zagłębie Sosnowiec 1 1   1      
Piotrowski Mariusz UKS Zagłębie Sosnowiec 1 1   1 2    
Kupiec Jakub UKH Unia Oświęcim 1 1   1      
Goj Wiktor UKS Zagłębie Sosnowiec 1 1   1 2    
Jokiel Marcel UKS Zagłębie Sosnowiec 1 1 1   4    
Wątor Kamil UKH Unia Oświęcim 1 1 1   2    
Wojtarowicz Szymon UKH Unia Oświęcim 1 1   1 4    
Górny Dawid UKH Unia Oświęcim 1       2    
Malewski Jan UKH Unia Oświęcim 1       12    
Wołek Adrian UKH Unia Oświęcim 1            
Duszak Adrian UKS Zagłębie Sosnowiec 1       2    
Kubas Patryk UKH Unia Oświęcim 1            
Hołdowicz Daniel MOSM Tychy 1            
Duda Jakub UKS Zagłębie Sosnowiec 1            
Jurlikowski Piotr UKS Zagłębie Sosnowiec 1       2    
Malczewski Daniel UKS Zagłębie Sosnowiec 1            
Pasek Wojciech UKS Zagłębie Sosnowiec 1            
Kostyła Maciej MOSM Tychy 1       2    
Lewartowski Kamil MOSM Tychy 1            
Mąksza Alan UKS Zagłębie Sosnowiec 1       6    
Kot Adam UKH Unia Oświęcim 1            
Magiera Michał UKH Unia Oświęcim 1            
Jęczła Kamil UKH Unia Oświęcim 1            
Urbańczyk Sebastian UKS Zagłębie Sosnowiec 1       2    
Jeziorski Bartłomiej MOSM Tychy 1            
Krauz Sebastian UKS Zagłębie Sosnowiec 1            
Królik Michał MOSM Tychy 1       2    
Flasz Szymon UKH Unia Oświęcim 1            
Mońka Mariusz UKS Zagłębie Sosnowiec 1       2    
Sołtys Piotr UKH Unia Oświęcim 1            
Kubas Rafał UKH Unia Oświęcim 1            
Noworyta Miłosz UKH Unia Oświęcim 1            
Tarnowski Marcin UKH Unia Oświęcim 1            
Bernacki Michał UKS Zagłębie Sosnowiec 1       2    
Gruźla Kacper MOSM Tychy 1            
Krzyżek Alex MOSM Tychy 1            
Mizgała Piotr MOSM Tychy 1            
Błaszkiewicz Kacper MOSM Tychy 1            
Wasiak Jarosław MOSM Tychy 1       2    
Plewnia Wiktor MOSM Tychy 1            
Mazurczyk Marcin MOSM Tychy 1            
Kapusta Jakub MOSM Tychy 1            
Duży Dawid MOSM Tychy 1            
Bartnik Kacper UKS Zagłębie Sosnowiec 1            
Ubowski Mateusz MOSM Tychy 1            
Adamczyk Daniel MOSM Tychy 1            
Krzyżek Jan MOSM Tychy 1            
Przepiórkowski Kamil UKS Zagłębie Sosnowiec 1       4    
  • M - liczba rozegranych meczy
  • PKT - suma asyst i strzelonych bramek
  • B - liczba strzelonych bramek
  • A - liczba asyst
  • PIM - minuty karne
  • + - przy ilu bramkach zdobytych był zawodnik
  • - - przy ilu bramkach straconych był zawodnik

Rozgrywki → U-18 Junior Mł → Zespoły

TMH Polonia Bytom

Nr Nazwisko i imię Data ur. Nr licencji Data pierwszego uprawnienia do gry Klub macierzysty Uchwyt kija Pozycja
1. Anklewicz Maciej 04.04.1998 1342/J   TMH Polonia Bytom    
2. Bąk Kamil 27.03.2000 1769/J   TMH Polonia Bytom    
3. Bogusiak Maciej 20.03.1998 1343/J   TMH Polonia Bytom    
4. Bodora Aleksander 28.12.1999 1539/J   TMH Polonia Bytom    
5. Domogała Michał 01.02.1998 1423/J   HC GKS Katowice    
6. Demiańczuk Jeremi 02.05.1999 1609/J   UHKS Mazowsze W-wa    
7. Gajdzik Robert 01.02.1998 1418/J   HC GKS Katowice    
8. Gryc Jakub 12.02.1999 1604/J   UHKS Mazowsze W-wa    
9. Górniak Szymon 31.03.1999 1607/J   UHKS Mazowsze W-wa    
10. Kawka Marcin 18.04.1998 1426/J   TMH Polonia Bytom    
11. Kamiński Bartłomiej 02.03.1998 1420/J   HC GKS Katowice    
12. Klocek Krzysztof 01.12.1999     Transf. zagr.    
13. Latawiec Łukasz 10.08.1998 1301/J   TMH Polonia Bytom    
14. Ledwoń Maciej 09.06.1999 1537/J   TMH Polonia Bytom    
15. Mańka Arkadiusz 01.10.2000 1781/J   RTH ZRYW Ruda Śl.    
16. Mróz Marcin 13.04.1999 1520/J   RTH ZRYW Ruda Śl.    
17. Mularczyk Szymon 24.08.1999 1541/J   TMH Polonia Bytom    
18. Nowak Jacek 22.03.2000 1782/J   RTH ZRYW Ruda Śl.    
19. Nowak Tymoteusz 18.07.1999 1523/J   RTH ZRYW Ruda Śl.    
20. Petelicki Szymon 05.12.1999 1540/J   TMH Polonia Bytom    
21. Radzikowski Krzysztof 04.09.2000 1783/J   TMH Polonia Bytom    
22. Pszon Paweł 22.12.1998 1303/J   TMH Polonia Bytom    
23. Piechota Kamil 01.09.1999 1608/J   UHKS Mazowsze W-wa    
24. Robaszkiewicz Dominik 14.06.1998 1347/J   MUKS Orlik Opole    
25. Rogalski Bartłomiej 05.12.1999 1603/J   UHKS Mazowsze W-wa    
26. Rudnicki Adrian 19.02.1998 1299/J   TMH Polonia Bytom    
27. Schupp Denis 04.07.1998 1302/J   TMH Polonia Bytom    
28. Augustyniak Igor 03.09.2001 1933/J   RTH ZRYW Ruda Śl.    
29. Schupp Denis 04.07.1998 1302/J   TMH Polonia Bytom    
30. Semirijak Grzegorz 25.01.2000 1420/J   TMH Polonia Bytom    
31. Sobera Maurycy 30.08.1999 1522/J   RTH ZRYW Ruda Śl.    
32. Wiśniewski Karol 29.02.2000 1786/J   TMH Polonia Bytom    
33. Wadowski Mateusz 01.08.2000 1787/J   RTH ZRYW Ruda Śl.    
34. Zając Michał 27.09.2001 1989/J   TMH Polonia Bytom    

Rozgrywki → U-18 Junior Mł → Zespoły

UKS Zagłębie Sosnowiec

Nr Nazwisko i imię Data ur. Nr licencji Data pierwszego uprawnienia do gry Klub macierzysty Uchwyt kija Pozycja
1. Bartnik Kacper 31.07.1999 1625/J   UKS Zagłębie Sosnowiec    
2. Bernacki Michał 14.10.1998 1331/J   UKS Zagłębie Sosnowiec    
3. Ciołek Norbert 23.05.2000 1724/J   UKS Zagłębie Sosnowiec    
4. Dereniowski Adrian 12.03.1999 1642/J   UKS Zagłębie Sosnowiec    
5. Duda Jakub 30.12.1999 1643/J   UKS Zagłębie Sosnowiec    
6. Duszak Adrian 06.01.2000 1727/J   UKS Zagłębie Sosnowiec    
7. Duszyński Adrian 20.11.1998 1333/J   UKS Zagłębie Sosnowiec    
8. Gajewski Kacper 14.11.2000 1731/J   UKS Zagłębie Sosnowiec    
9. Goj Wiktor 28.07.1998 1332/J   UKS Zagłębie Sosnowiec    
10. Grędel Jakub 04.07.1998 1644/J   UKS Zagłębie Sosnowiec    
11. Jarosz Patryk 16.10.1998 1329/J   UKS Zagłębie Sosnowiec    
12. Jokiel Marcel 26.04.1998 1330/J   UKS Zagłębie Sosnowiec    
13. Jurlikowski Piotr 10.05.1998 1445/J   UKS Zagłębie Sosnowiec    
14. Krauz Sebestian 21.08.1999 1487/J   UKS Zagłębie Sosnowiec    
15. Kubarek Paweł 16.06.1999 1627/J   UKS Zagłębie Sosnowiec    
16. Małota Mateusz 09.03.2000 1729/J   UKS Zagłębie Sosnowiec    
17. Mąksza Alan 08.01.1998 1443/J   UKS Zagłębie Sosnowiec    
18. Mońka Mariusz 27.09.1999 1628/J   UKS Zagłębie Sosnowiec    
19. Otak Dawid 06.10.2000 1723/J   UKS Zagłębie Sosnowiec    
20. Pasek Wojciech 16.05.1998 1444/J   UKS Zagłębie Sosnowiec    
21. Piotrowski Mariusz 25.01.2000 1722/J   UKS Zagłębie Sosnowiec    
22. Pohl Karol 21.12.2000 1721/J   UKS Zagłębie Sosnowiec    
23. Prokop Oskar 05.03.1999     UKS Zagłębie Sosnowiec    
24. Przepiórkowski Kamil 07.11.1998 1447/J   UKS Zagłębie Sosnowiec    
25. Stehlik Mikołaj 14.04.2000 1726/J   UKS Zagłębie Sosnowiec    
26. Tomaszewski Konrad 08.08.1999 1629/J   UKS Zagłębie Sosnowiec    
27. Urbańczyk Sebastian 17.09.1999 1514/J   UKS Zagłębie Sosnowiec    
28. Malczewski Daniel 06.10.2000 1719/J   UKS Zagłębie Sosnowiec    

Rozgrywki → U-18 Junior Mł → Zespoły

UKH Unia Oświęcim

Nr Nazwisko i imię Data ur. Nr licencji Data pierwszego uprawnienia do gry Klub macierzysty Uchwyt kija Pozycja
1. Flasz Szymon 20.03.1998 1290/J   UKH Unia Oświęcim    
2. Górny Dawid 20.07.1998 1291/J   UKH Unia Oświęcim    
3. Kubas Rafał 17.10.1998 1406/J   UKH Unia Oświęcim    
4. Prusak Adrian 22.10.1998 1288/J   UKH Unia Oświęcim    
5. Sołtys Piotr 02.07.1998 1286/J   UKH Unia Oświęcim    
6. Wojtarowicz Szymon 18.07.1998 1242/J   UKH Unia Oświęcim    
7. Kubas Patryk 05.10.1999 1819/J   UKH Unia Oświęcim    
8. Noworyta Miłosz 19.06.1999 1495/J   UKH Unia Oświęcim    
9. Malewski Jan 19.12.1999 1631/J   UKH Unia Oświęcim    
10. Szymeczko Przemysław 08.03.1999 1592/J   UKH Unia Oświęcim    
11. Ziemniak Jakub 08.09.1999 1491/J   UKH Unia Oświęcim    
12. Tarnowski Marcin 09.10.1999 1493/J   UKH Unia Oświęcim    
13. Chowaniec Patryk 17.12.2000 1917/J   UKH Unia Oświęcim    
14. Daniliszyn Krystian 29.11.2000 1833/J   UKH Unia Oświęcim    
15. Jęczła Kamil 15.08.2000 1834/J   UKH Unia Oświęcim    
16. Kot Adam 03.03.2000 1832/J   UKH Unia Oświęcim    
17. Kupiec Jakub 27.11.2000 1838/J   UKH Unia Oświęcim    
18. Magiera Michał 19.01.2000 1835/J   UKH Unia Oświęcim    
19. Tolarczyk Filip 14.09.2000 1836/J   UKH Unia Oświęcim    
20. Wator Kamil 09.09.2000 1837/J   UKH Unia Oświęcim    
21. Wołek Adrian 02.03.2000 1839/J   UKH Unia Oświęcim    
  Jarosz Ireneusz       Trener    

Rozgrywki → U-18 Junior Mł → Zespoły

MOSM Tychy

Nr Nazwisko i imię Data ur. Nr licencji Data pierwszego uprawnienia do gry Klub macierzysty Uchwyt kija Pozycja
1. Duży Dawid 28.09.1998 1336/J   MOSM Tychy    
2. Krzyżek Alex 26.10.1998 1453/J   MOSM Tychy    
3. Lewartowski Kamil 06.02.1998 1340/J   MOSM Tychy    
4. Błaszkiewicz Kacper 21.01.1998 1640/J   MOSM Tychy    
5. Jaromin Szymon 12.01.1998 1339/J   MOSM Tychy    
6. Jeziorski Bartłomiej 22.04.1998 1334/J   MOSM Tychy    
7. Wasiak Jarosław 27.01.1998 1337/J   MOSM Tychy    
8. Wasiak Piotr 27.01.1998 1338/J   MOSM Tychy    
9. Krolik Michał 11.01.1999 1543/J   MOSM Tychy    
10. Kapusta Jakub 18.01.1999 1545/J   MOSM Tychy    
11. Kostyła Maciej 16.06.1999 1532/J   MOSM Tychy    
12. Plewnia Wiktor 29.12.1999 1530/J   MOSM Tychy    
13. Świder Wojciech 05.03.1999 1525/J   MOSM TYchy    
14. Mizgała Piotr 08.04.1999 1528/J   MOSM Tychy    
15. Hołdowicz Daniel 16.07.1999 1542/J   MOSM Tychy    
16. Adamczyk Daniel 10.09.1999 1544/J   MOSM Tychy    
17. Mazurczyk Marcin 14.10.1999 1526/J   MOSM Tychy    
18. Gruźla Kacper 13.04.2000 1756/J   MOSM Tychy    
19. Krzyżek Jan 27.03.2001 1973/J   MOSM Tychy    
20. Ubowski Mateusz 22.01.2001 1972/J   MOSM Tychy    
21. Maciejewski Jakub 17.03.2001 1974/J   MOSM Tychy    
22. Bizacki Olaf 26.02.1999 1529/J   MOSM Tychy/SMS    
23. Zawalski Jakub 15.01.1999 1524/J   MOSM Tychy/SMS    

Rozgrywki → U-18 Junior Mł → Zespoły

HK ALTIS

Nr Nazwisko i imię Data ur. Nr licencji Data pierwszego uprawnienia do gry Klub macierzysty Uchwyt kija Pozycja
1. Betuąťák Adrián 27226   HK ALTIS    
2. Borák Dávid 27494   HK ALTIS    
3. Dvorskiý Dominik 27193   HK ALTIS    
4. Fraský Tobias 27227   HK ALTIS    
5. Florek Matej 27234   HK ALTIS    
6 Haluąka Adam 27228   HK ALTIS    
7. Holubčík Tibor 28364   HK ALTIS    
8. Huľo Roman 27218   HK ALTIS    
9. Jagneąák Adam 27617   HK ALTIS    
10. Kuráň Matej 30115   HK ALTIS    
11. Liss Michal 27198   HK ALTIS    
12. Matis Dávid 27213   HK ALTIS    
13. Oselský Kornel 27219   HK ALTIS    
14. Oselský Marián 27235   HK ALTIS    
15. Pekarčík Jakub 27187   HK ALTIS    
16. Solvík Martin 27232   HK ALTIS    
17. Štur Adam 25351   HK ALTIS    
18. Štur Jakub 27188   HK ALTIS    
19. Šuhaj Filip 25344   HK ALTIS    
20. Uhliarik Richard 24018   MHK Dolný Kubin    


Polecane

MSIT

Turniej Minihokeja

Województwo Śląskie

Miasto Katowice

Sędziowie

SMS PZHL

PZHL