Strona używa cookies dla ułatwienia korzystania z niej, celów statystycznych oraz udostępniania funkcji społecznościowych. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Śląski Związek Hokeja na Lodzie
Archiwum → Sezon 2014-2015

U-18 Junior Mł

Rozgrywki → U-18 Junior Mł

Tabela

Nazwa zespołu M PKT Z P ZPD SOW PPD SOL BZ BS +/-
TMH POLONIA BYTOM 16 42 14 2         84 24 +60
MUKS NAPRZÓD JANÓW 16 30 10 6         78 49 +29
MOSM TYCHY 16 21 7 9         60 51 +9
UKH UNIA OŚWIĘCIM 16 15 5 11         50 87 -37
UKS SIELEC SOSNOWIEC 16 6 2 14         32 93 -61
  • M - liczba rozegranych meczów
  • PKT - suma punktów
  • Z - liczba meczów wygranych
  • P - liczba przegranych meczów
  • ZPD - liczba meczów wygranych po dogrywce
  • SOW - liczba meczów wygranych po rzutach karnych
  • PPD - liczba przegranych meczów po dogrywce
  • SOL - liczba przegranych meczów po rzutach karnych
  • BZ - liczba bramek zdobytych w sezonie
  • BS - liczba bramek straconych w sezonie
  • +/- - bilans bramek strzelonych i straconych

Terminarz

Termin Drużyny Wynik
  RUNDA I  
10.09.2014 1. TMH POLONIA BYTOM– PAUZA x
  2. UKS SIELEC SOSNOWIEC- UKH UNIA OŚWIĘCIM 0:6 (0:2 0:1 0:3)
  3. MUKS NAPRZÓD JANÓW - MOSM TYCHY 7:4 (1:1 3:1 3:2)
17.09.2014 4. MOSM TYCHY – PAUZA x
  5. UKH UNIA OŚWIĘCIM - MUKS NAPRZÓD JANÓW 0:5 W.O.
  6. ZAGŁĘBIE SOSONOWIEC S.A. - TMH POLONIA BYTOM 3:7 (2:2 0:3 1:2)
24.09.2014 7. UKS SIELEC SOSNOWIEC– PAUZA x
  8. MUKS NAPRZÓD JANÓW - TMH POLONIA BYTOM 3:4 (0:0 2:2 1:2)
  9. MOSM TYCHY - UKH UNIA OŚWIĘCIM 8:1 (4:0 2:0 2:1)
01.10.2014 10. UKH UNIA OŚWIĘCIM – PAUZA x
  11. MOSM TYCHY - TMH POLONIA BYTOM 4:5(3:2 0:0 1:3)
  12. UKS SIELEC SOSNOWIEC. - MUKS NAPRZÓD JANÓW  
08.10.2014 13. MUKS NAPRZÓD JANÓW – PAUZA x
  14. MOSM TYCHY - UKS SIELEC SOSNOWIEC 6:3 (4:0 1:1 1:2)
  15. UKH UNIA OŚWIĘCIM - TMH POLONIA BYTOM 4:6 (1:3 1:2 2:1)
  RUNDA II x
15.10.2014 16. TMH POLONIA BYTOM – PAUZA x
  17. UKH UNIA OŚWIĘCIM - UKS SIELEC SOSNOWIEC 8:2 (3:0 4:2 1:0)
  18. MOSM TYCHY - MUKS NAPRZÓD JANÓW 6:2 (1:1 1:1 4:0)
22.10.2014 19. MOSM TYCHY – PAUZA x
  20. MUKS NAPRZÓD JANÓW - UKH UNIA OŚWIĘCIM 8:6 (3:3 2:2 3:10)
  21. TMH POLONIA BYTOM - UKS SIELEC SOSNOWIEC 4:2 (3:0 0:1 1:1)
29.10.2014 22. UKS SIELEC SOSNOWIEC– PAUZA x
  23. TMH POLONIA BYTOM - MUKS NAPRZÓD JANÓW 5:0 W.O.
  24. UKH UNIA OŚWIĘCIM - MOSM TYCHY 6:4 (2:0 2:2 2:2)
05.11.2014 25. UKH UNIA OŚWIĘCIM – PAUZA x
  26. TMH POLONIA BYTOM - MOSM TYCHY 8:13 (3:5 2:6 3:2)
  27. MUKS NAPRZÓD JANÓW - UKS SIELEC SOSNOWIEC 9:2 (5:2 2:0 2:0)
12.11.2014 28. MUKS NAPRZÓD JANÓW – PAUZA x
  29. UKS SIELEC SOSNOWIEC- MOSM TYCHY 1:5 (0:0 0:4 1:1)
  30. UKS MOSM BYTOM - UKH UNIA OŚWIĘCIM 10:2(5:0 1:1 4:1)
  RUNDA III x
19.11.2014 31. TMH POLONIA BYTOM – PAUZA x
  32. UKS SIELEC SOSNOWIEC. - UKH UNIA OŚWIĘCIM 5:7 (1:3 1:2 3:2)
  33. MUKS NAPRZÓD JANÓW - MOSM TYCHY 13:0 (2:0 6:0 5:0)
26.11.2014 34. MOSM TYCHY – PAUZA x
  35. UKH UNIA OŚWIĘCIM - MUKS NAPRZÓD JANÓW 2:5 (0:3 1:2 1:0)
  36. TMH POLONIA BYTOM - UKS SIELEC SOSNOWIEC 7:1 (0:0 1:1 6:0)
14.01.2015 37. UKS SIELEC SOSNOWIEC– PAUZA x
  38. MUKS NAPRZÓD JANÓW - TMH POLONIA BYTOM 0:5 W.O.
  39. MOSM TYCHY - UKH UNIA OŚWIĘCIM 2:4 (0:2 2:1 0:1)
21.01.2015 40. UKH UNIA OŚWIĘCIM – PAUZA x
  41. TMH POLONIA BYTOM - MOSM TYCHY  
  42. UKS SIELEC SOSNOWIEC- MUKS NAPRZÓD JANÓW 3:12 (0:3 2:5 1:4)
28.01.2015 43. MUKS NAPRZÓD JANÓW – PAUZA x
  44. MOSM TYCHY - UKS SIELEC SOSNOWIEC  
  45. UKH UNIA OŚWIĘCIM - TMH POLONIA BYTOM 12:4 (2:0 8:1 2:3)
  RUNDA IV  
04.02.2015 46. TMH POLONIA BYTOM – PAUZA x
  47. UKH UNIA OŚWIĘCIM - UKS SIELEC SOSNOWIEC 0:5 W.0.
  48. MOSM TYCHY - MUKS NAPRZÓD JANÓW 5:0 W.O.
11.02.2015 49. MOSM TYCHY – PAUZA x
  50. MUKS NAPRZÓD JANÓW - UKH UNIA OŚWIĘCIM 5:O W.O.
  51. UKS SIELEC SOSNOWIEC- TMH POLONIA BYTOM 0:5 W.O.
18.02.2015 52. UKS SIELEC SOSNOWIEC – PAUZA x
  53. TMH POLONIA BYTOM - MUKS NAPRZÓD JANÓW 0:5 W.O.
  54. UKH UNIA OŚWIĘCIM - MOSM TYCHY 0:5 W.O.
25.02.2015 55. UKH UNIA OŚWIĘCIM – PAUZA x
  56. MOSM TYCHY - TMH POLONIA BYTOM 1:4 (0:2 1:2 0:0)
  57. MUKS NAPRZÓD JANÓW - UKS SIELEC SOSNOWIEC 5:0 W.O
04.03.2015 58. MUKS NAPRZÓD JANÓW – PAUZA x
  59. UKS SIELEC SOSNOWIEC- MOSM TYCHY 5:0 W.O.
  60. TMH POLONIA BYTOM - UKH UNIA OŚWIĘCIM 5:0 W.O.

MUKS Naprzód Janów

Nr Nazwisko i imię Data ur. Nr licencji Data pierwszego uprawnienia do gry Klub macierzysty Uchwyt kija Pozycja
1. Jamroży Kordian 31.12.1996 1232/J 11.09.2008 MUKS Naprzód Janów    
2. Bujok Tomasz 06.03.1997 1162/J 11.09.2008 MUKS Naprzód Janów    
3. Grzegorczyk Artur 08.05.1997 1212/J 11.09.2008 MUKS Naprzód Janów    
4. Gwiozda Mateusz 05.08.1997 1214/J 11.09.2008 MUKS Naprzód Janów    
5. Krzysztofek Krzysztof 16.01.1997 1163/J 11.09.2008 MUKS Naprzód Janów    
6. Małopolski Paweł 12.10.1997 1156/J 11.09.2008 MUKS Naprzód Janów    
7. Nowak Olaf 05.08.1997 1157/J 11.09.2008 MUKS Naprzód Janów    
8. Paszek Łukasz 26.07.1997 1600/J 12.09.2012 MUKS Naprzód Janów    
9. Rafalski Sebastian 01.01.1997 1161/J 11.09.2008 MUKS Naprzód Janów    
10. Rajski Adam 09.06.1997 1154/J 21.09.2009 MUKS Naprzód Janów    
11. Słodczyk Kamil 15.02.1997   11.09.2008 MUKS Naprzód Janów    
12. Szołtys Hieromin 25.08.1997 1159/J 11.09.2008 MUKS Naprzód Janów    
13. Śliz Mateusz 21.05.1997 1160/J 11.09.2008 MUKS Naprzód Janów    
14. Wróbel Rafał 14.12.1997 1372/J 06.10.2011 MUKS Naprzód Janów    
15. Zielosko Dawid 25.06.1997 1213/J 11.09.2008 MUKS Naprzód Janów    
16. Żywiołek Mariusz 04.09.1997 1164/J 11.09.2008 MUKS Naprzód Janów    
17. Fidelus Patryk 11.08.1998 1312/J 14.11.2008 MUKS Naprzód Janów    
18. Janota Dawid 16.02,1998 1314/J 14.11.2008 MUKS Naprzód Janów    
19. Jurczyk Patryk 07.01.1998 1311/J 14.11.2008 MUKS Naprzód Janów    
20. Pajestka Bartosz 16.03.1998 1313/J 14.11.2008 MUKS Naprzód Janów    
21. Sala Tomasz 21.09.1998 1419/J 06.09.2013 UKS Sielec Sosnowiec    
22. Twaróg Miłosz 21.04.1998 1424/J 14.11.2008 MUKS Naprzód Janów    
23. Dytkowicz Marek 26.05.1999 1515/J 04.10.2011 MUKS Naprzód Janów    
24. Kowalski Artur 07.02.1999 1517/J 12.09.2012 MUKS Naprzód Janów    
25. Kosmęda Bartosz 06.09.1999   09.09.2013 MUKS Naprzód Janów    
26. Wróbel Marcin 25.07.1999 1526/J 09.03.2010 MUKS Naprzód Janów    
27. Niedźwiedź Łukasz 02.05.1997 1184/J 13.09.2013 HC GKS Katowice    
28. Hanzel Adrian 06.09.1999   20.09.2013 HC GKS Katowice    
  Marznica Tomasz   37/PZHL/B   Trener    

JKH GKS Jastrzębie

Nr Nazwisko i imię Data ur. Nr licencji Data pierwszego uprawnienia do gry Klub macierzysty Uchwyt kija Pozycja
1. Balcerek Maciej 22.07.1997 1094/J 10.09.2008 JKH GKS Jastrzębie    
2. Barszczewski Mateusz 27.04.1998 1310/J 08.11.2008 JKH GKS Jastrzębie    
3. Bichta Bartosz 24.06.1997 1098/J 10.09.2008 JKH GKS Jastrzębie    
4. Bryk Krzysztof 24.01.1997 1088/J 10.09.2008 JKH GKS Jastrzębie    
5. Chorążyczewski Kordian 28.10.1997 1090/J 10.09.2008 JKH GKS Jastrzębie    
6. Czarnecki Kornel 25.11.1996 1081/J 10.09.2008 JKH GKS Jastrzębie    
7. Czech Wojciech 16.12.1997 1095/J 10.09.2008 JKH GKS Jastrzębie    
8. Jankowski Szymon 27.04.1997 1084/J 10.09.2008 JKH GKS Jastrzębie    
9. Jarosz Dominik 16.10.1998 1309/J 08.11.2008 JKH GKS Jastrzębie    
10. Jurkiewicz Grzegorz 01.11.1997 1087/J 10.09.2008 JKH GKS Jastrzębie    
11. Kącki Kamil 19.09.1997 1096/J 10.09.2008 JKH GKS Jastrzębie    
12. Kliś Patryk 25.09.1997 1083/J 10.09.2008 JKH GKS Jastrzębie    
13. Kolski Kamil 05.11.1997 1091/J 10.09.2008 JKH GKS Jastrzębie    
14. Ludwiczak Przemysław 10.08.1997 1089/J 10.09.2008 JKH GKS Jastrzębie    
15. Margas Krystian 28.06.1997 1086/J 10.09.2008 JKH GKS Jastrzębie    
16. Matusik Patryk 01.07.1996 0904/J 20.09.2011 JKH GKS Jastrzębie    
17. Michałowski Jakub 19.04.1998 1308/J 08.11.2008 JKH GKS Jastrzębie    
18. Nowak Patryk 07.10.1996 0905/J 10.09.2008 JKH GKS Jastrzębie    
19. Nowak Łukasz 07.10.1999 1505/J 08.11.2008 JKH GKS Jastrzębie    
20. Nowak Mateusz 18.09.1997 1092/J 10.09.2008 JKH GKS Jastrzębie    
21. Pałucki Dawid 24.02.1998 1307/J 08.11.2008 JKH GKS Jastrzębie    
22. Paś Mateusz 11.03.1998 1300/J 08.11.2008 JKH GKS Jastrzębie    
23. Paś Dominik 21.09.1999 1504/J 08.11.2008 JKH GKS Jastrzębie    
24. Pelarczyk Patryk 05.09.1998 1306/J 08.11.2008 JKH GKS Jastrzębie    
25. Rafalik Paweł 20.04.1998 1305/J 08.11.2008 JKH GKS Jastrzębie    
26. Robaszkiewicz Dominik 14.06.1998 1347/J 04.10.2011 MUKS Orlik Opole    
27. Rzekanowski Oskar 18.02.1998 1304/J 20.09.2011 JKH GKS Jastrzębie    
28. Witas Gracjan 27.04.1999 1510/J 20.09.2011 JKH GKS Jastrzębie    
29. Zawiła Mateusz 10.09.1996 1498/J 10.09.2008 JKH GKS Jastrzębie    
30. Kapłon Kacper 06.02.1996 0910/J   MUKS Orlik Opole    
31. Tymków Jakub 04.05.1996 0908/J   MUKS Orlik Opole    
32. Wołoszyński Arkadiusz 10.04.1997 1210/J   MUKS Orlik Opole    
  Szpyra Rafał     Trener      
  Bernacki Mariusz     Trener      

TMH Polonia Bytom

Nr Nazwisko i imię Data ur. Nr licencji Data pierwszego uprawnienia do gry Klub macierzysty Uchwyt kija Pozycja
1. Anklewicz Maciej 04.04.1998 1342/J   TMH Polonia Bytom    
2. Bajon Piotr 26.08.1997 1147/J   TMH Polonia Bytom    
3. Beczek Mateusz 23.08.1997 1151/J   TMH Polonia Bytom    
4. Bogusiak Maciej 20.03.1998 1343/J   TMH Polonia Bytom    
5. Engelman Krzysztof 30.11.1997 1143/J   TMH Polonia Bytom    
6. Faska Artur 14.12.1997 1152/J   TMH Polonia Bytom    
7. Falkenhagen Kamil 15.06.1996 0934/J   TMH Polonia Bytom    
8. Filip Kamil 01.05.1997 1150/J   TMH Polonia Bytom    
9. Frąk Paweł 28.03.1996 0932/J   TMH Polonia Bytom    
10. Jachym Piotr 07.01.1997 1148/j   TMH Polonia Bytom    
11. Hańć Paweł 27.04.1997 1208/J   TMH Polonia Bytom    
12. Kawka Marcin 18.04.1998 1426/J   TMH Polonia Bytom    
13. Kozica Denis 29.06.1996 0939/J   TMH Polonia Bytom    
14. Kulesza Fabian 25.07.1996 0929/J   TMH Polonia Bytom    
15. Krzemień Łukasz 23.07.1996 0937/J   TMH Polonia Bytom    
16. Latawiec Łukasz 10.08.1998 1301/J   TMH Polonia Bytom    
17. Maciejczyk Damian 11.07.1996 0940/J   TMH Polonia Bytom    
18. Martyniak Grzegorz 17.12.1996 0938/J   TMH Polonia Bytom    
19. Mazur Mateusz 04.07.1997 1144/J   TMH Polonia Bytom    
20. Mazurak Jakub 06.02.1997 1153/J   TMH Polonia Bytom    
21. Maziarski Michał 11.06.1997 1149/J   TMH Polonia Bytom    
22. Pszon Paweł 22.12.1998 1303/J   TMH Polonia Bytom    
23. Secemski Patryk 15.02.1996 0930/J   TMH Polonia Bytom    
24. Sroka Iwo 30.07.1997 1141/J   TMH Polonia Bytom    
25. Sukiennik Dawid 23.07.1996 0935/J   TMH Polonia Bytom    
26. Szynal Dominik 21.01.1997 1146/J   TMH Polonia Bytom    
27. Waldman Maciej 11.08.1997 1145/J   TMH Polonia Bytom    
28. Wcisło Tomasz 08.01.1997 1142/J   TMH Polonia Bytom    
29. Schupp Denis 04.07.1998 1302/J   TMH Polonia Bytom    
30. Mazur Daniel 25.05.1998 1341/J 12.11.2008 TMH Polonia Bytom    
31. Rudnicki Adrian 19.02.1998 1299/J 12.11.2008 TMH Polonia Bytom    
32. Sukiennik Patryk 24.02.1998 1428/J 12.11.2008 TMH Polonia Bytom    
33. Świniarski Tomasz 18.01.1998 1298/J 12.11.2008 TMH Polonia Bytom    
  Puzio Mariusz     Trener      

UKS Sielec Sosnowiec

Nr Nazwisko i imię Data ur. Nr licencji Data pierwszego uprawnienia do gry Klub macierzysty Uchwyt kija Pozycja
1. Czernik Michał 20.01.1996 0950/J 08.11.2007 UKS Sielec Sosnowiec    
2. Gniewek Aleksander 13.03.1996 0924/J 08.11.2007 UKS Sielec Sosnowiec    
3. Dudek Michał 06.12.1996 1054/J 08.11.2007 UKS Sielec Sosnowiec    
4. Goździewicz Paweł 29.05.1997 1123/J 30.09.2008 UKS Sielec Sosnowiec    
5. Grabosz Piotr 23.01.1997 1130/J 30.09.2008 UKS Sielec Sosnowiec    
6. Gzik Filip 19.05.1997 1129/J 30.09.2008 UKS Sielec Sosnowiec    
7. Horzelski Marcin 04.03.1996 0952/J 08.11.2007 UKS Sielec Sosnowiec    
8. Janus Damian 02.04.1996 0922/J 08.11.2007 UKS Sielec Sosnowiec    
9. Kos Domink 15.08.1996 0926/J 08.11.2007 UKS Sielec Sosnowiec    
10. Musialik Jakub 06.09.1997 1126/J 30.09.2008 UKS Sielec Sosnowiec    
11. Niziurski Andrzej 02.06.1997 1124/J 30.09.2008 UKS Sielec Sosnowiec    
12. Oleksy Maciej 16.10.1997 1131/J 30.09.2008 UKS Sielec Sosnowiec    
13. Pędraś Kamil 20.09.1996 0924/J 08.11.2007 UKS Sielec Sosnowiec    
14. Rabenda Damian 01.07.1996 0927/J 08.11.2007 UKS Sielec Sosnowiec    
15. Radomski Krystian 06.06.1997 1125/J 15.09.2009 UKS Sielec Sosnowiec    
16. Sierka Robert 25.07.1996 0947/J 08.11.2007 UKS Sielec Sosnowiec    
17. Sikora Patryk 07.06.1996 0944/J 08.11.2007 UKS Sielec Sosnowiec    
18. Skowron Artur 07.05.1996 0923/J 08.11.2007 UKS Sielec Sosnowiec    
19. Sławiński Kamil 13.03.1996 0955/J 14.09.2008 UKS Sielec Sosnowiec    
20. Szukłów Kamil 27.01.1996 1121/J 03.10.2011 UKS Sielec Sosnowiec    
21. Woźniak Damian 24.02.1996 0951/J 08.11.2007 UKS Sielec Sosnowiec    
22. PasekWojciech 16.05.1998 1444/J 13.11.2008 UKS Sielec Sosnowiec    
23. Bernacki Michał 04.10.1998 1331/J 13.11.2008 UKS Sielec Sosnowiec    
24. Jarosz Patryk 16.10.1998 1329/J 13.11.2008 UKS Sielec Sosnowiec    
25. Mąksza Alan 08.01.1998 1443/J 13.11.2008 UKS Sielec Sosnowiec    
  Klich Grzegorz     Trener      
  Kotuła Marcin     Trener      
  Górak Jerzy     Trener      

UKH Unia Oświęcim

Nr Nazwisko i imię Data ur. Nr licencji Data pierwszego uprawnienia do gry Klub macierzysty Uchwyt kija Pozycja
1. Łazarz Witold 23.10.1996 0915/J   UKH Unia Oświęcim    
2. Małysiak Tomasz 19.03.1996 1135/J   UKH Unia Oświęcim    
3. Nowotarski Jakub 31.03.1996 0913/J   UKH Unia Oświęcim    
4. Paszek Kamil 08.12.1996 0917/J   UKH Unia Oświęcim    
5. Smrek Marek 23.09.1996 0916/J   UKH Unia Oświęcim    
6. Śreniawski Jakub 14.08.1996 1009/J   UKH Unia Oświęcim    
7. Gąadek Sławomir 04.11.1996 1238/J   UKH Unia Oświęcim    
8. Hatłas Marcel 19.07.1997 1140/J   UKH Unia Oświęcim    
9. Iwaniak Sebastian 20.03.1997 1136/J   UKH Unia Oświęcim    
10. Kasperek Bartłomiej 20.09.1997 1187/J   UKH Unia Oświęcim    
11. Mytnik Dawid 06.03.1997 1137/J   UKH Unia Oświęcim    
12. Paskudzki Sławomir 22.05.1997 1236/J   UKH Unia Oświęcim    
13. Śreniawski Paweł 14.08.1997 1235/J   UKH Unia Oświęcim    
14. Swadźba Daniel 02.05.1997 1237/J   UKH Unia Oświęcim    
15. Koczy Wojciech 22.03.1996 0929/J   UKH Unia Oświęcim    
16. Lacheta Michał 12.09.1996 0918/J   UKH Unia Oświęcim    
17. Zygmunt Daniel 21.12.1997 1139/J   UKH Unia Oświęcim    
18. Bachta Szymon 09.04.1998 1292/J   UKH Unia Oświęcim    
19. Banot Patryk 15.04.1998 1287/J   UKH Unia Oświęcim    
20. Flasz Szymon 20.03.1998 1290/J   UKH Unia Oświęcim    
21. Górny Dawid 20.07.1998 1291/J   UKH Unia Oświęcim    
22. Grzesina Wojciech 28.05.1998 1407/J   UKH Unia Oświęcim    
23. Kubas Rafał 17.10.1998 1406/J   UKH Unia Oświęcim    
24. Mieleniec Mariusz 23.01.1998 1289/J   UKH Unia Oświęcim    
25. Prusak Adrian 22.10.1998 1288/J   UKH Unia Oświęcim    
26. Sołtys Piotr 02.07.1998 1286/J   UKH Unia Oświęcim    
27. Wojtarowicz Szymon 18.07.1998 1242/J   UKH Unia Oświęcim    
28. Kosek Szymon 14.09.1997 1639/J 18.09.2013 UKH Unia Oświęcim    
29. Krzak Jakub 04.08.1997   01.10.2008 UKH Unia Oświęcim    
  Urbańczyk Włodzimierz     Trener      

Polecane

Województwo Śląskie

Miasto Katowice

Sędziowie

SMS PZHL

PZHL