Strona używa cookies dla ułatwienia korzystania z niej, celów statystycznych oraz udostępniania funkcji społecznościowych. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Śląski Związek Hokeja na Lodzie
Archiwum → Sezon 2013-2014

U-16 Młodziki

Rozgrywki → U-16 Młodziki

Tabela

Nazwa zespołu M PKT Z P ZPD SOW PPD SOL BZ BS +/-
MOSM TYCHY 30 83 27 2 1       335 129 +206
JKH GKS JASTRZĘBIE 32 78 25 5 1   1   267 132 +135
MMKS PODHALE NOWY TARG I 30 54 18 12         187 146 +41
TMH POLONIA BYTOM 30 36 12 18         148 218 -70
UKS SIELEC SOSNOWIEC 29 34 11 17     1   133 181 -48
UHKS MAZOWSZE WARSZAWA 28 27 9 19         170 221 -51
MUKS NAPRZÓD JANÓW 29 25 8 20     1   151 232 -81
UKH UNIA OŚWIĘCIM 14 24 8 6         110 60 +50
HC GKS KATOWICE 29 15 5 24         151 313 -162
  • M - liczba rozegranych meczów
  • PKT - suma punktów
  • Z - liczba meczów wygranych
  • P - liczba przegranych meczów
  • ZPD - liczba meczów wygranych po dogrywce
  • SOW - liczba meczów wygranych po rzutach karnych
  • PPD - liczba przegranych meczów po dogrywce
  • SOL - liczba przegranych meczów po rzutach karnych
  • BZ - liczba bramek zdobytych w sezonie
  • BS - liczba bramek straconych w sezonie
  • +/- - bilans bramek strzelonych i straconych

Rozgrywki → U-16 Młodziki

Terminarz

Termin Drużyny Wynik
  RUNDA I  
7.09.2013 1. MUKS NAPRZÓD JANÓW – UKS MAZOWSZE WARSZAWA przełożony
  2. JKH GKS JASTRZĘBIE – UKH UNIA OŚWIĘCIM 9:4 (0:1 5:2 4:1)
  3. TMH POLONIA BYTOM – pauza +
  4. MOSM TYCHY – MMKS PODHALE NOWY TARG I 6:5 (2:2 3:2 1:1)
  5. UKS SIELEC SOSNOWIEC – HC GKS KATOWICE 7:5 (2:2 3:1 2:2)
8.09.2013 6. MUKS NAPRZÓD JANÓW – UKS MAZOWSZE WARSZAWA przełożony
  7. JKH GKS JASTRZĘBIE – UKH UNIA OŚWIĘCIM 9:7 (0:2 4:4 5:1)
  8. TMH POLONIA BYTOM – pauza +
  9. MOSM TYCHY – MMKS PODHALE NOWY TARG I 7:6 (1:1 4:2 2:3)
  10. UKS SIELEC SOSNOWIEC – HC GKS KATOWICE 8:6 (2:3 3:2 3:1)
14.09.2013 11. HC GKS KATOWICE – UKS MAZOWSZE WARSZAWA 6:10 (2:1 1:5 3:4)
  12. MMKS PODHALE NOWY TARG I – UKS SIELEC SOSNOWIEC 1:5 (1:1 0:4 0:0)
  13. MOSM TYCHY- pauza +
  14. UKH UNIA OŚWIĘCIM – TMH POLONIA BYTOM 13:5 (4:1 4:4 5:0)
  15. MUKS NAPRZÓD JANÓW – JKH GKS JASTRZĘBIE 2:16 (1:4 0:5 1:7)
15.09.2013 16. HC GKS KATOWICE – UKS MAZOWSZE WARSZAWA 7:12 (3:3 2:6 2:3)
  17. MMKS PODHALE NOWY TARG I – UKS SIELEC SOSNOWIEC 4:3 (2:2 1:1 1:0)
  18. MOSM TYCHY- pauza +
  19. UKH UNIA OŚWIĘCIM – TMH POLONIA BYTOM 13:2 (2:0 4:1 7:1)
  20. MUKS NAPRZÓD JANÓW – JKH GKS JASTRZĘBIE 4:9 (2:1 2:2 0:6)
21.09.2013 21. JKH GKS JASTRZĘBIE – UKS MAZOWSZE WARSZAWA 14:3 (4:2 9:1 1:0)
  22. TMH POLONIA BYTOM – MUKS NAPRZÓD JANÓW 6:5 (1:0 3:0 2:4)
  23. MOSM TYCHY – UKH UNIA OŚWIĘCIM 5:4 (1:2 3:2 1:0)
  24. UKS SIELEC SOSNOWIEC – pauza +
  25. HC GKS KATOWICE – MMKS PODHALE NOWY TARG I 1:20 (0:10 0:6 1:4)
22.09.2013 26. JKH GKS JASTRZĘBIE – UKS MAZOWSZE WARSZAWA 10:6 (1:1 6:2 3:3)
  27. TMH POLONIA BYTOM – MUKS NAPRZÓD JANÓW 7:9 (1:2 2:3 4:4)
  28. MOSM TYCHY – UKH UNIA OŚWIĘCIM 6:4 (3:1 1:2 2:1)
  29. UKS SIELEC SOSNOWIEC – pauza +
  30. HC GKS KATOWICE – MMKS PODHALE NOWY TARG I 3:19 (0:9 1:6 2:4)
5.10.2013 31. MMKS PODHALE NOWY TARG I – UKS MAZOWSZE WARSZAWA 9:2 (4:0 3:2 2:0)
  32. UKH UNIA OŚWIĘCIM – UKS SIELEC SOSNOWIEC 7:2(1:0 3:2 3:0)
  33. HC GKS KATOWICE -pauza +
  34. MUKS NAPRZÓD JANÓW – MOSM TYCHY -WO nieuprawiony zawd. 3:14(1:5 1:4 1
  35. JKH GKS JASTRZĘBIE – TMH POLONIA BYTOM 12:5 (1:2 3:1 8:2)
6.10.2013 36. MMKS PODHALE NOWY TARG I – UKS MAZOWSZE WARSZAWA 12:4 (5:0 3:2 4:2)
  37. UKH UNIA OŚWIĘCIM – UKS SIELEC SOSNOWIEC `przełożony
  38. HC GKS KATOWICE -pauza +
  39. MUKS NAPRZÓD JANÓW – MOSM TYCHY -WO nieuprawniony zawd. 2:11(0:3 0:4 2
  40. JKH GKS JASTRZĘBIE – TMH POLONIA BYTOM 5:3 (2:0 1:0 2:3)
12.10.2013 41. TMH POLONIA BYTOM – UKS MAZOWSZE WARSZAWA 5:11 (5:3 0:5 0:3)
  42. MOSM TYCHY – JKH GKS JASTRZĘBIE 3:6 (1:1 2:2 0:3)
  43. UKS SIELEC SOSNOWIEC – MUKS NAPRZÓD JANÓW 5:4 (1:1 3:1 1:2)
  44. HC GKS KATOWICE – UKH UNIA OŚWIĘCIM 2:17 (0:5 2:6 0:6)
  45. MMKS PODHALE NOWY TARG I – pauza +
13.10.2013 46. TMH POLONIA BYTOM – UKS MAZOWSZE WARSZAWA 8:7 (3:3 2:1 3:3)
  47. MOSM TYCHY – JKH GKS JASTRZĘBIE 6:1 (2:0 2:1 2:0)
  48. UKS SIELEC SOSNOWIEC – MUKS NAPRZÓD JANÓW 5:6 (1:0 2:2 2:3)
  49. HC GKS KATOWICE – UKH UNIA OŚWIĘCIM przełożony
  50. MMKS PODHALE NOWY TARG I – pauza +
19.10.2013 51. UKS MAZOWSZE WARSZAWA - pauza +
  52. UKH UNIA OŚWIĘCIM – MMKS PODHALE NOWY TARG I 3:5 (1:1 0:4 2:)
  53. MUKS NAPRZÓD JANÓW – HC GKS KATOWICE 6:3 (2:2 3:0 1:1)
  54. JKH GKS JASTRZĘBIE – UKS SIELEC SOSNOWIEC 9:5 (4:2 3:1 2:2)
  55. TMH POLONIA BYTOM – MOSM TYCHY 2:22 (0:4 0:12 2:6)
20.10.2013 56. UKS MAZOWSZE WARSZAWA - pauza +
  57. UKH UNIA OŚWIĘCIM – MMKS PODHALE NOWY TARG I 1:5 (0:1 1:3 0:1)
  58. MUKS NAPRZÓD JANÓW – HC GKS KATOWICE 13:4 (5:3 6:0 2:1)
  59. JKH GKS JASTRZĘBIE – UKS SIELEC SOSNOWIEC 6:3 (1:1 4:2 1:0)
  60. TMH POLONIA BYTOM – MOSM TYCHY 4:6 (0:3 0:2 4:1)
16.11.2013 61. MOSM TYCHY – UKS MAZOWSZE WARSZAWA 13:4 (3:2 4:0 6:2)
  62. UKS SIELEC SOSNOWIEC – TMH POLONIA BYTOM 2:4 (0:1 1:1 1:2)
  63. HC GKS KATOWICE – JKH GKS JASTRZĘBIE 4:16 (1:4 1:5 2:7)
  64. MMKS PODHALE NOWY TARG I – MUKS NAPRZÓD JANÓW 9:5(2:2 4:2 3:1
  65. UKH UNIA OŚWIĘCIM- pauza +
17.11.2013 66. MOSM TYCHY – UKS MAZOWSZE WARSZAWA 6:2 (1:0 3:1 2:1)
  67. UKS SIELEC SOSNOWIEC – TMH POLONIA BYTOM 8:6 (0:5 4:0 4:1)
  68. HC GKS KATOWICE – JKH GKS JASTRZĘBIE 4:17 (1:3 1:5 2:9)
  69. MMKS PODHALE NOWY TARG I – MUKS NAPRZÓD JANÓW 6:5 (3:0 1:1 1:4 ) 1:0 K
  70. UKH UNIA OŚWIĘCIM - pauza +
23.11.2013 71. UKH UNIA OŚWIĘCIM – UKS MAZOWSZE WARSZAWA 10:5 (4:3 4:0 2:2)
  72. MUKS NAPRZÓD JANÓW – pauza +
  73. JKH GKS JASTRZĘBIE – MMKS PODHALE NOWY TARG I 3:4 (1:0 1:2 1:2)
  74. TMH POLONIA BYTOM – HC GKS KATOWICE 4:6 (2:2 2:2 0:2)
  75. MOSM TYCHY – UKS SIELEC SOSNOWIEC 15:4 (6:1 3:0 6:3)
24.11.2013 76. UKH UNIA OŚWIĘCIM – UKS MAZOWSZE WARSZAWA 5:4 (1:0 1:2 3:2)
  77. MUKS NAPRZÓD JANÓW – pauza +
  78. JKH GKS JASTRZĘBIE – MMKS PODHALE NOWY TARG I 4:6 (1:1 2:2 1:3)
  79. TMH POLONIA BYTOM – HC GKS KATOWICE 12:6 (2:2 8:3 2:1)
  80. MOSM TYCHY – UKS SIELEC SOSNOWIEC 8:3 (4:1 2:1 2:1)
7.12.2013 81.UKS SIELEC SOSNOWIEC – UKS MAZOWSZE WARSZAWA 5:7 (1:1 2:3 2:3)
  82. HC GKS KATOWICE – MOSM TYCHY 2:6 (1:2 1:2 0:2)
  83. MMKS PODHALE NOWY TARG I – TMH POLONIA BYTOM 3:2 (2:1 0:0 0:1)
  84. JKH GKS JASTRZĘBIE - pauza +
  85. UKH UNIA OŚWIĘCIM – MUKS NAPRZÓD JANÓW 8:3 (2:0 2:1 4:2)
8.12.2013 86. UKS SIELEC SOSNOWIEC – UKS MAZOWSZE WARSZAWA 8:3 (2:3 5:0 1:2)
  87. HC GKS KATOWICE – MOSM TYCHY 2:11 (0:3 0:6 2:2)
  83. MMKS PODHALE NOWY TARG I – TMH POLONIA BYTOM 2:4 (2:0 0:1 0:3)
  89. JKH GKS JASTRZĘBIE - pauza +
  90. UKH UNIA OŚWIĘCIM – MUKS NAPRZÓD JANÓW 5:4 (3:0 2:2 0:2)
  RUNDA II +
14.12.2013 91. MUKS NAPRZÓD JANÓW – UKS MAZOWSZE WARSZAWA 8:6 (2:0 2:0 4:6)
  92. UKH UNIA OŚWIĘCIM – JKH GKS JASTRZĘBIE 7:10 (3:0 1:3 3:7)
  93. TMH POLONIA BYTOM – pauza +
  94. MMKS PODHALE NOWY TARG I – MOSM TYCHY 2:13 (0:3 0:8 2:2)
  95. HC GKS KATOWICE – UKS SIELEC SOSNOWIEC 5:7 (4:2 1:5 0:0)
15.12.2013 96. MUKS NAPRZÓD JANÓW – UKS MAZOWSZE WARSZAWA 7:10 (0:4 5:3 2:3)
  97. UKH UNIA OŚWIĘCIM – JKH GKS JASTRZĘBIE 6:0 (1:0 2:0 3:0)
  98. TMH POLONIA BYTOM – pauza +
  99. MMKS PODHALE NOWY TARG I – MOSM TYCHY 3:13 (1:4 2:2 0:7)
  100. HC GKS KATOWICE – UKS SIELEC SOSNOWIEC 6:8 (0:1 3:3 3:4)
21.12.2013 101. HC GKS KATOWICE – UKS MAZOWSZE WARSZAWA 10:6 (2:1 6:2 2:3)
  102. UKS SIELEC SOSNOWIEC – MMKS PODHALE NOWY TARG I 3:7 (1:4 0:1 2:2)
  103. MOSM TYCHY – pauza +
  104. TMH POLONIA BYTOM – UKH UNIA OŚWIĘCIM +
  105. JKH GKS JASTRZĘBIE – MUKS NAPRZÓD JANÓW 12:2 (1:0 3:0 8;2)
22.12.2013 106. HC GKS KATOWICE – UKS MAZOWSZE WARSZAWA 11:5 (4:3 3:1 4:1)
  107. UKS SIELEC SOSNOWIEC – MMKS PODHALE NOWY TARG I 3:1 (0:0 1:1 2:0)
  108. MOSM TYCHY – pauza +
  109. TMH POLONIA BYTOM – UKH UNIA OŚWIĘCIM +
  110. JKH GKS JASTRZĘBIE – MUKS NAPRZÓD JANÓW 11:3 (2:0 5:1 4:2)
11.01.2014 111. JKH GKS JASTRZĘBIE – UKS MAZOWSZE WARSZAWA 9:4(2:2 3:1 4:
  112. MUKS NAPRZÓD JANÓW – TMH POLONIA BYTOM 8:5(1:2 4:3 3:0
  113. UKH UNIA OŚWIĘCIM – MOSM TYCHY +
  114. UKS SIELEC SOSNOWIEC- pauza +
  115. MMKS PODHALE NOWY TARG I – HC GKS KATOWICE WO-regulam 6:14 (2:4 2:4 2:6)
12.01.2014 116. JKH GKS JASTRZĘBIE – UKS MAZOWSZE WARSZAWA 11:5(3:2 3:3 5:
  117. MUKS NAPRZÓD JANÓW – TMH POLONIA BYTOM 7:8(1:3 3:2 3:3
  118. UKH UNIA OŚWIĘCIM – MOSM TYCHY +
  119. UKS SIELEC SOSNOWIEC - pauza +
  120. MMKS PODHALE NOWY TARG I – HC GKS KATOWICE 12:0 (3:0 5:0 4:0)
18.01.2014 121. MMKS PODHALE NOWY TARG I – UKS MAZOWSZE WARSZAWA 4:10(0:2 2:6 2:2
  122.UKS SIELEC SOSNOWIEC – UKH UNIA OŚWIĘCIM +
  123. HC GKS KATOWICE – pauza +
  124. MOSM TYCHY – MUKS NAPRZÓD JANÓW 11:2(4:0 5:0 2:
  125. TMH POLONIA BYTOM – JKH GKS JASTRZĘBIE 2:8 (1:2 0:3 1:3)
19.01.2014 126. MMKS PODHALE NOWY TARG I – UKS MAZOWSZE WARSZAWA 3:12(2:2 0:6 1:4
  127. UKS SIELEC SOSNOWIEC – UKH UNIA OŚWIĘCIM +
  128. HC GKS KATOWICE –pauza +
  129. MOSM TYCHY – MUKS NAPRZÓD JANÓW 21:2(5:0 11:1
  130. TMH POLONIA BYTOM – JKH GKS JASTRZĘBIE 2:11 (0:2 2:5 0:4)
8.02.2014 131. TMH POLONIA BYTOM – UKS MAZOWSZE WARSZAWA 7:6(2:3 1:3 4:0
  132. JKH GKS JASTRZĘBIE – MOSM TYCHY 5:6(1:3 1:1 3:1
  133. MUKS NAPRZÓD JANÓW – UKS SIELEC SOSNOWIEC 6: 6:5 (1:0 3:3 1:2 1:0) )
  134. UKH UNIA OŚWIĘCIM – HC GKS KATOWICE +
  135. MMKS PODHALE NOWY TARG I - pauza +
9.02.2014 136. TMH POLONIA BYTOM – UKS MAZOWSZE WARSZAWA 7:5 (1:0 3:3 3:2)
  137. JKH GKS JASTRZĘBIE – MOSM TYCHY 6:2 (3:1 1:0 2:1)
  138. MUKS NAPRZÓD JANÓW – UKS SIELEC SOSNOWIEC 3:4(1:0 2:2 0:2)
  139. UKH UNIA OŚWIĘCIM – HC GKS KATOWICE +
  140. MMKS PODHALE NOWY TARG I - pauza +
15.02.2014 141. UKS MAZOWSZE WARSZAWA - pauza +
  142. MMKS PODHALE NOWY TARG I – UKH UNIA OŚWIĘCIM +
  143. HC GKS KATOWICE – MUKS NAPRZÓD JANÓW 4:10 (2:4 1:5 1:1)
  144. UKS SIELEC SOSNOWIEC – JKH GKS JASTRZĘBIE 5:6 (0:2 2:2 3:1)
  145. MOSM TYCHY – TMH POLONIA BYTOM 6:4(2:2 3:0 1:2
16.02.2014 146. UKS MAZOWSZE WARSZAWA - pauza +
  147. MMKS PODHALE NOWY TARG I – UKH UNIA OŚWIĘCIM +
  148. HC GKS KATOWICE – MUKS NAPRZÓD JANÓW 10:8 (3:2 3:4 4:2)
  149. UKS SIELEC SOSNOWIEC – JKH GKS JASTRZĘBIE 2:10 (0:2 1:3 1:5)
  150. MOSM TYCHY – TMH POLONIA BYTOM 6:3(1:1 0:2 5:0
1.03.2014 151. MOSM TYCHY – UKS MAZOWSZE WARSZAWA 7:4(4:2 2:11:1
  152. TMH POLONIA BYTOM – UKS SIELEC SOSNOWIEC 6:4(3:2 3:1 0:1
  153. JKH GKS JASTRZĘBIE – HC GKS KATOWICE 7:4(2:0 4:1 1:3
  154. MUKS NAPRZÓD JANÓW – MMKS PODHALE NOWY TARG I 2:9(0:2 1:5 1:2)
  155. UKH UNIA OŚWIĘCIM – pauza +
2.03.2014 156. MOSM TYCHY – UKS MAZOWSZE WARSZAWA 8:1(2:0 2:0 4:1
  157. TMH POLONIA BYTOM – UKS SIELEC SOSNOWIEC 2:7(0:1 0:3 2:3
  158. JKH GKS JASTRZĘBIE – HC GKS KATOWICE 10:6(5:2 3:1 2:3
  159. MUKS NAPRZÓD JANÓW – MMKS PODHALE NOWY TARG I 5:8(1:2 2:5 2:1
  160. UKH UNIA OŚWIĘCIM – pauza +
8.03.2014 161. UKH UNIA OŚWIĘCIM – UKS MAZOWSZE WARSZAWA +
  162. MUKS NAPRZÓD JANÓW - pauza +
  163. MMKS PODHALE NOWY TARG I – JKH GKS JASTRZĘBIE 5:2(2:1 2:0 1;1)
  164. HC GKS KATOWICE – TMH POLONIA BYTOM 5:8(2:2 1:5 2:1
  165.UKS SIELEC SOSNOWIEC – MOSM TYCHY 0:11(0:3 0:3 0:5)
9.03.2014 166. UKH UNIA OŚWIĘCIM – UKS MAZOWSZE WARSZAWA +
  167. MUKS NAPRZÓD JANÓW - pauza +
  168. MMKS PODHALE NOWY TARG I – JKH GKS JASTRZĘBIE 2:3(0:1 1:1 1:1)
  169. HC GKS KATOWICE – TMH POLONIA BYTOM 6:7(1:1 1:2 3:4
  170. UKS SIELEC SOSNOWIEC – MOSM TYCHY 1:11(0:4 0:4 1:3
15.03.2014 171. UKS SIELEC SOSNOWIEC – UKS MAZOWSZE WARSZAWA 6:10(1:2 5:2 0:6)
  172. MOSM TYCHY – HC GKS KATOWICE 16:5(7:1 2:3 7;1
  173. TMH POLONIA BYTOM – MMKS PODHALE NOWY TARG I 7:1(1:1 3:0 3:0
  174. JKH GKS JASTRZĘBIE – pauza +
  175. MUKS NAPRZÓD JANÓW – UKH UNIA OŚWIĘCIM +
16.03.2014 176. UKS SIELEC SOSNOWIEC. – UKS MAZOWSZE WARSZAWA 5:6(2:1 0:3 3:2)
  177. MOSM TYCHY – HC GKS KATOWICE 25:4(8:0 5:1 12:3
  178. TMH POLONIA BYTOM – MMKS PODHALE NOWY TARG I 1:8(1:4 0:4 0:0
  179. JKH GKS JASTRZĘBIE - pauza +
  180. MUKS NAPRZÓD JANÓW – UKH UNIA OŚWIĘCIM +

Rozgrywki → U-16 Młodziki → Zespoły

HC GKS Katowice

Nr Nazwisko i imię Data ur. Nr licencji Data pierwszego uprawnienia do gry Klub macierzysty Uchwyt kija Pozycja
1 Domogała Michał 01.02.98 1423/J   HC GKS Katowice    
2 Gajdzik Robert 01.02.98 1418/J   HC GKS Katowie    
3 Gryciuk Tomasz 17.11.98 1646/J   HC GKS Katowice    
4 Jaroszewski Jan 04.10.99 1641/J   Zagłębie Sosnowiec S.A.    
5 Jóźwik Patryk 13.10.99 1571/J 23.11.08 HC GKS Katowice    
6 Jurlikowski Piotr 10.05.98 1445/J   Zagłębie Sosnowiec S.A.    
7 Kamiński Bartłomiej 02.03.98 1420/J   HC GKS Katowice    
8 Kordek Aleksander 12.12.99 1572/J   HC GKS Katowice    
9 Kubiś Kamil 09.05.98 1645/J   HC GKS Katowice    
10 Latusek Arkadiusz 02.07.99 1569/J 23.11.08 HC GKS Katowice    
11 Machura Robert 15.07.99 1519/J   ZRYW Ruda Ślaska    
12 Płachta Mateusz 06.10.98 1422/J   HC GKS Katowice    
13 Przepiórkowski Kamil 07.11.98 1447/J   Zagłębie Sosnowiec S.A.    
14 Rakoczy Damian 16.02.98 1421/J   HC GKS Katowice    
15 Szatko Maciej 02.02.99 1570/J 23.11.08 HC GKS Katowice    
16 Walczak Łukasz 15.11.99 1521/J   ZRW Ruda Ślaska    

Rozgrywki → U-16 Młodziki → Zespoły

MOSM Tychy

Nr Nazwisko i imię Data ur. Nr licencji Data pierwszego uprawnienia do gry Klub macierzysty Uchwyt kija Pozycja
1 Adamczyk Daniel 10.09.99 1544/J 12.01.09 MOSM TYCHY    
2 Bizacki Olaf 26.02.99 1529/J 11.09.08 MOSM TYCHY    
3 Błaszkiewicz Kacper 21.01.98   04.09.13 MOSM TYCHY    
4 Duży Dawid 28.09.98 1336/J 02.10.08 MOSM TYCHY    
5 Fijoł Katarzyna 30.01.96 1030/J 02.09.11 Atomówki GKS Tychy    
6 Gruźla Kacper 13.04.00 0940/D 14.09.10 MOSM TYCHY    
7 Hołdowicz Daniel 16.07.99 1542/J 11.09.08 MOSM TYCHY    
8 Jaromin Szymon 12.01.98 1339/J 11.09.08 MOSM TYCHY    
9 Jeziorski Bartłomiej 22.04.98 1334/J 11.09.08 MOSM TYCHY    
10 Kapusta Jakub 18.01.99 0805/D 11.09.08 MOSM TYCHY    
11 Kostyła Maciej 16.06.99 1532/J 11.09.08 MOSM TYCHY    
12 Królik Michał 11.01.99 1543/J 11.09.08 MOSM TYCHY    
13 Krzyżek Alex 26.10.98 1453/J 11.09.08 MOSM TYCHY    
14 Lewartowski Kamil 06.02.98 1340/J 11.09.08 MOSM TYCHY    
15 Mazurczyk Marcin 14.10.99 1526/J 11.09.08 MOSM TYCHY    
16 Mizgała Piotr 08.04.99 1528/J 05.10.11 MOSM TYCHY    
17 Molenda Mateusz 07.10.99 1531/J 11.09.08 MOSM TYCHY    
18 Pelic Klaudia 03.12.98 1295/J 02.09.11 Atomówki GKS Tychy    
19 Plewnia Wiktor 29.12.99 1530/J 12.01.09 MOSM TYCHY    
20 Siołek Daniel 26.01.99 1533/J 14.09.10 MOSM TYCHY    
21 Świder Wojciech 05.03.99 1525/J 14.09.10 MOSM TYCHY    
22 Wasiak Jarosław 27.01.98 1337/J 11.09.08 MOSM TYCHY    
23 Wasiak Piotr 27.01.98 1338/J 11.09.08 MOSM TYCHY    
24 Zawalski Jakub 15.01.99 1524/J 11.09.08 MOSM TYCHY    
25 Dziedzioch Agnieszka 29.01.96 0997/J 02.09.11 Atomówki GKS Tychy    
26 Marczyk Dominika 29.01.98 1297/J 02.09.11 Atomówki GKS Tychy    
27 Łaskawska Sylwia 21.04.98 1296/J 02.09.11 Atomówki GKS Tychy    
28 Garbocz Oliwia 12.06.98 1294/J 02.09.11 Atomówki GKS Tychy    



Polecane

Turniej Minihokeja

Województwo Śląskie

Miasto Katowice

Sędziowie

SMS PZHL

PZHL