Strona używa cookies dla ułatwienia korzystania z niej, celów statystycznych oraz udostępniania funkcji społeczno¶ciowych. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przegl±darki internetowej.
¦l±ski Zwi±zek Hokeja na Lodzie
Archiwum → Sezon 2015-2016

U-16 Młodziki

Rozgrywki → U-16 Młodziki

Tabela

Nazwa zespołu M PKT Z P ZPD SOW PPD SOL BZ BS +/-
JKH GKS JASTRZĘBIE 34 90 29 2     3   329 116 +213
UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 34 88 28 4 2       242 87 +155
MOSM TYCHY 34 60 18 13 3       198 182 +16
MUKS NAPRZÓD JANÓW 34 31 9 22 1   2   130 237 -107
TMH POLONIA BYTOM 34 28 8 23 1   2   126 225 -99
ŁKH ŁÓD¬ 24 25 7 15 2       88 142 -54
MUKS ORLIK OPOLE/RTH ZRYW RUDA ¦LˇSKA 34 20 6 26     2   101 219 -118
  • M - liczba rozegranych meczów
  • PKT - suma punktów
  • Z - liczba meczów wygranych
  • P - liczba przegranych meczów
  • ZPD - liczba meczów wygranych po dogrywce
  • SOW - liczba meczów wygranych po rzutach karnych
  • PPD - liczba przegranych meczów po dogrywce
  • SOL - liczba przegranych meczów po rzutach karnych
  • BZ - liczba bramek zdobytych w sezonie
  • BS - liczba bramek straconych w sezonie
  • +/- - bilans bramek strzelonych i straconych

Rozgrywki → U-16 Młodziki

Terminarz

Termin Drużyny Wynik
  RUNDA I  
05.09.2015 1. JKH GKS JASTRZĘBIE – ŁKH ŁÓD¬ 12:2(5:1;1:1;6:0)
  2. MOSM TYCHY- PAUZA X
  3. MUKS NAPRZÓD JANÓW - MUKS ORLIK OPOLE/RTH ZRYW RUDA ¦LˇSKA 6:7(3:1,3:2,0:4)
  4. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - TMH POLONIA BYTOM 9:2(8:0,1:2,0:0)
06.09.2015 5. JKH GKS JASTRZĘBIE - ŁKH ŁÓD¬ 11:0(3:0,4:0,4:0)
  6. MOSM TYCHY- PAUZA X
  7. MUKS NAPRZÓD JANÓW - MUKS ORLIK OPOLE/RTH ZRYW RUDA ¦LˇSKA 5:4(4:0,1:1,0:3)
  8. UKS ZAGŁEBIE SOSNOWIEC - TMH POLONIA BYTOM 7:5(2:3,4:0,1:2)
12.09.2015 9. ŁKH ŁÓD¬ - TMH POLONIA BYTOM 6:2(3:0,1:1,2:1)
  10. MUKS ORLIK OPOLE/RTH ZRYW RUDA ¦LˇSKA - UKS ZAGŁEBIE SOSNOWIEC 0:8(0:2,0:2,0:4)
  11. PAUZA - MUKS NAPRZÓD JANÓW X
  12. JKH GKS JASTRZĘBIE - MOSM TYCHY 10:3(6:3,3:0,1:0)
13.09.2015 13. ŁKH ŁÓD¬ - TMH POLONIA BYTOM 9:3(1:1,6:2,2:0)
  14. MUKS ORLIK OPOLE/RTH ZRYW RUDA ¦LˇSKA - UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 1:9(0:3,1:2,0:4)
  15. PAUZA - MUKS NAPRZÓD JANÓW X
  16. JKH GKS JASTRZĘBIE - MOSM TYCHY 7:1(1:0,5:1,1:0)
19.09.2015 17. MOSM TYCHY - ŁKH ŁÓD¬ 6:4(2:1,2:1,2:2)
  18. MUKS NAPRZÓD JANÓW - JKH GKS JASTRZĘBIE 5:14(3:2,0:7,2:5)
  19. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - PAUZA X
  20. TMH POLONIA BYTOM - MUKS ORLIK OPOLE/RTH ZRYW RUDA ¦LˇSKA 6:2(2:2,1:0,3:0)
20.09.2015 21. MOSM TYCHY - ŁKH ŁÓD¬ 7:3(4:0,2:2,1:1)
  22. MUKS NAPRZÓD JANÓW - JKH GKS JASTRZĘBIE 5:9(4:3,1:2,0:4)
  23. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - PAUZA X
  24. TMH POLONIA BYTOM - MUKS ORLIK OPOLE/RTH ZRYW RUDA ¦LˇSKA 9:0(3:0,5:0,1:0)
26.09.2015 25. ŁKH ŁÓD¬ - MUKS ORLIK OPOLE/RTH ZRYW RUDA ¦LˇSKA 0:5 walkower
  26. PAUZA - TMH POLONIA BYTOM X
  27. JKH GKS JASTRZĘBIE - UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 7:3(2:2,1:0,4:1)
  28. MOSM TYCHY - MUKS NAPRZÓD JANÓW 7:1(4:0,1:0,2:1)
27.09.2015 29. ŁKH ŁÓD¬ - MUKS ORLIK OPOLE/RTH ZRYW RUDA ¦LˇSKA 0:5 walkower
  30. PAUZA - TMH POLONIA BYTOM X
  31. JKH GKS JASTRZĘBIE - UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 4:3(1:1,2:0,1:2)
  32. MOSM TYCHY - MUKS NAPRZÓD JANÓW 6:5(2:3,0:0,3:2,k)
03.10.2015 33. MUKS NAPRZÓD JANÓW - ŁKH ŁÓD¬ 5:1(2:0,2:1,1:0)
  34. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - MOSM TYCHY 14:1(1:1,5:0,8:0)
  35. TMH POLONIA BYTOM - JKH GKS JASTRZĘBIE 5:9(1:4,2:1,2:4)
  36. MUKS ORLIK OPOLE/RTH ZRYW RUDA ¦LˇSKA - PAUZA X
04.10.2015 37. MUKS NAPRZÓD JANÓW - ŁKH ŁÓD¬ 6:4(1:2,2:0,3:2)
  38. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - MOSM TYCHY 3:1(0:0,2:1,1:0)
  39. TMH POLONIA BYTOM - JKH GKS JASTRZĘBIE 2:12(1:3,0:3,1:6)
  40. MUKS ORLIK OPOLE/RTH ZRYW RUDA ¦LˇSKA - PAUZA X
10.10.2015 41. ŁKH ŁÓD¬ - PAUZA X
  42. JKH GKS JASTRZĘBIE - MUKS ORLIK OPOLE/RTH ZRYW RUDA ¦LˇSKA 23:2(6:1,8:1,9:0)
  43. MOSM TYCHY - TMH POLONIA BYTOM 4:5(0:1,3:2,1:2)
  44. MUKS NAPRZÓD JANÓW - UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 3:6(2:3,1:2,0:1)
11.10.2015 45. ŁKH ŁÓD¬ - PAUZA X
  46. JKH GKS JASTRZĘBIE - MUKS ORLIK OPOLE/RTH ZRYW RUDA ¦LˇSKA 10:3(3:0,5:2,2:1)
  47. MOSM TYCHY - TMH POLONIA BYTOM 9:0(2:0,1:0,6:0)
  48. MUKS NAPRZÓD JANÓW - UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 2:8(0:4,1:2,1:2)
17.10.2015 49. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - ŁKH ŁÓD¬ 8:0(3:0,2:0,3:0)
  50. TMH POLONIA BYTOM - MUKS NAPRZÓD JANÓW 5:4(1:2,1:1,3:1)
  51. MUKS ORLIK OPOLE/RTH ZRYW RUDA ¦LˇSKA - MOSM TYCHY 2:5(1:0,0:2,1:3)
  52. PAUZA - JKH GKS JASTRZĘBIE X
18.10.2015 53. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - ŁKH ŁÓD¬ 8:3(2:0,3;1,3:2)
  54. TMH POLONIA BYTOM - MUKS NAPRZÓD JANÓW 3:5(0:0,1:1,2:4)
  55. MUKS ORLIK OPOLE/RTH ZRYW RUDA ¦LˇSKA - MOSM TYCHY 4:5(1:1,3:1,0:2)0:1k
  56. PAUZA - JKH GKS JASTRZĘBIE X
  RUNDA II x
24.10.2015 57. ŁKH ŁÓD¬ - JKH GKS JASTRZĘBIE 3:9(0:2,2:2,1:5)
  58. PAUZA - MOSM TYCHY X
  59. MUKS ORLIK OPOLE/RTH ZRYW RUDA ¦LˇSKA - MUKS NAPRZÓD JANÓW 3:7(1:2,0:0,2:5)
  60. TMH POLONIA BYTOM - UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 1:14(0:5,1:4,0:5)
25.10.2015 61. ŁKH ŁÓD¬ - JKH GKS JASTRZĘBIE 1:11(0:2,1:4,0;5)
  62. PAUZA - MOSM TYCHY X
  63. MUKS ORLIK OPOLE/RTH ZRYW RUDA ¦LˇSKA - MUKS NAPRZÓD JANÓW 6:7(1:4,4:1,1:1)k
  64. TMH POLONIA BYTOM - UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 0:5 walkower
14.11.2015 65. TMH POLONIA BYTOM – ŁKH ŁÓD¬ 3:4(1:2,1:1,1:0)0:1k
  66. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - MUKS ORLIK OPOLE/RTH ZRYW RUDA ¦LˇSKA 9:5(6:2,2:2,1:1)
  67. MUKS NAPRZÓD JANÓW - PAUZA X
  68. MOSM TYCHY - JKH GKS JASTRZĘBIE 3:13(0:3,1:5,2:5)
15.11.2015 69. TMH POLONIA BYTOM – ŁKH ŁÓD¬ 5:6(1:1,3:3,1:1)0:1k
  70. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - MUKS ORLIK OPOLE/RTH ZRYW RUDA ¦LˇSKA 10:2(2:2,1:0,7:0)
  71. MUKS NAPRZÓD JANÓW - PAUZA X
  72. MOSM TYCHY - JKH GKS JASTRZĘBIE 8:6(0:1,5:3,3:2)
21.11.2015 73. ŁKH ŁÓD¬ – MOSM TYCHY 2:10(1:5,1:2,0:3)
  74. JKH GKS JASTRZĘBIE - MUKS NAPRZÓD JANÓW 11:5(4:1,3:0,4:4)
  75. PAUZA - UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC X
  76. MUKS ORLIK OPOLE/RTH ZRYW RUDA ¦LˇSKA - TMH POLONIA BYTOM 3:0(0:0,2:0,1:0)
22.11.2015 77. ŁKH ŁÓD¬ – MOSM TYCHY 8:6(3:0,2:4,3:2)
  78. JKH GKS JASTRZĘBIE - MUKS NAPRZÓD JANÓW 6:3(1:1,1:0,4:2)
  79. PAUZA - UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC X
  80. MUKS ORLIK OPOLE/RTH ZRYW RUDA ¦LˇSKA - TMH POLONIA BYTOM 2:4(0:1,2:0,0:3)
28.11.2015 81. MUKS ORLIK OPOLE/RTH ZRYW RUDA ¦LˇSKA – ŁKH ŁÓD¬ 5:2(3:1,2:1,0:0)
  82. TMH POLONIA BYTOM - PAUZA X
  83. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - JKH GKS JASTRZĘBIE 5:4(0;3,2:0,2:1,0:1k)
  84. MUKS NAPRZÓD JANÓW - MOSM TYCHY 5:10(1:3,3:4,1:3)
29.11.2015 85. MUKS ORLIK OPOLE/RTH ZRYW RUDA ¦LˇSKA - ŁKH ŁÓD¬ 2:6(1:2,0:2,1:2)
  86. TMH POLONIA BYTOM - PAUZA X
  87. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - JKH GKS JASTRZĘBIE 7:4(1:1,3:3,3:0)
  88. MUKS NAPRZÓD JANÓW - MOSM TYCHY 5:0 walkower
05.12.2015 89. ŁKH ŁÓD¬ - MUKS NAPRZÓD JANÓW 10:1(2:0,2:1,6:0)
  90. MOSM TYCHY - UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 5:6(1:3,1:3,3:0)
  91. JKH GKS JASTRZĘBIE - TMH POLONIA BYTOM 10:3(3:1,3:0,4:2)
  92. PAUZA - MUKS ORLIK OPOLE/RTH ZRYW RUDA ¦LˇSKA X
06.12.2015 93. ŁKH ŁÓD¬ - MUKS NAPRZÓD JANÓW 6:4(2;1,1:2,3:1)
  94. MOSM TYCHY - UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 2:8(1:2,0:3,1:3)
  95. JKH GKS JASTRZĘBIE - TMH POLONIA BYTOM 13:4(4:0,4:0,5:3)
  96. PAUZA - MUKS ORLIK OPOLE/RTH ZRYW RUDA ¦LˇSKA X
12.12.2015 97. PAUZA - ŁKH ŁÓD¬ X
  98. MUKS ORLIK OPOLE/RTH ZRYW RUDA ¦LˇSKA - JKH GKS JASTRZĘBIE 2:16(0:7,1:5,1:4)
  99. TMH POLONIA BYTOM - MOSM TYCHY 6:12(3:2,1:6,2:4)
  100. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - MUKS NAPRZÓD JANÓW 8:2(1:1,3:1,4:0)
13.12.2015 101. PAUZA - ŁKH ŁÓD¬ X
  102. MUKS ORLIK OPOLE/RTH ZRYW RUDA ¦LˇSKA - JKH GKS JASTRZĘBIE 2:7(2:1,0:4,0:2)
  103. TMH POLONIA BYTOM - MOSM TYCHY 2:11(0:3,2:5,0:3)
  104. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - MUKS NAPRZÓD JANÓW 16:1(6:0,4:0,6:1)
19.12.2015 105. ŁKH ŁÓD¬ UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 7:4(4:0,2:3,1:1)
  106. MUKS NAPRZÓD JANÓW - TMH POLONIA BYTOM 4:5(1:0,3:2,0:2,0:1k)
  107. MOSM TYCHY - MUKS ORLIK OPOLE/RTH ZRYW RUDA ¦LˇSKA 5:2(1:0,2:2,2:0)
  108. JKH GKS JASTRZĘBIE - PAUZA X
20.12.2015 109. ŁKH ŁÓD¬ - UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 1:4(0:1,0:3,1:0)
  110. MUKS NAPRZÓD JANÓW - TMH POLONIA BYTOM 4:2(1:0,2:1,1:1)
  111. MOSM TYCHY - MUKS ORLIK OPOLE/RTH ZRYW RUDA ¦LˇSKA 9:3(3:0,5:2,1:1)
  112. JKH GKS JASTRZĘBIE - PAUZA X
  RUNDA III x
23.01.2016 113. JKH GKS JASTRZĘBIE - MUKS ORLIK OPOLE 8:3(1:2,6:0,1;1)
  114. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - MUKS NAPRZÓD JANÓW 5:0 walkower
  115. MOSM TYCHY - TMH POLONIA BYTOM 6:2(1:0,3:1,2:1)
24.01.2016 116. MUKS ORLIK OPOLE - JKH GKS JASTRZĘBIE 5:7(4:2,1:0,0:5)
  117. MUKS NAPRZÓD JANÓW - UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 0:5 walkower
  118. TMH POLONIA BYTOM - MOSM TYCHY 4:6(0:1,2:3,2:2)
30.01.2016 119. MUKS ORLIK OPOLE – TMH POLONIA BYTOM 1:5(0:1,0:3,1:1)
  120. MUKS NAPRZÓD JANÓW - MOSM TYCHY 3:9(1:1,1:5,1:3)
  121. JKH GKS JASTRZĘBIE - UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 3:2(0:0,2:1,1;1)
31.01.2016 122. TMH POLONIA BYTOM – MUKS ORLIK OPOLE 5:3(2:1,3:1,0:1)
  123. MOSM TYCHY - MUKS NAPRZÓD JANÓW 11:5(4:2,2:1,5:2)
  124. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - JKH GKS JASTRZĘBIE 3:2(0:1,2:0,0:1)1:0k
06.02.2016 125. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC – MUKS ORLIK OPOLE 8:4(1:2,4:0,3:2)
  126. MOSM TYCHY - JKH GKS JASTRZĘBIE 7:6(3:3,0:0,3:3)1:0k
  127. TMH POLONIA BYTOM - MUKS NAPRZÓD JANÓW 13:3(2:1,6:1,5:1)
07.02.2016 128. MUKS ORLIK OPOLE – UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 1:3(1:1,0:1,0:1)
  129. JKH GKS JASTRZĘBIE - MOSM TYCHY 15:4(5:2,7:1,3:1)
  130. MUKS NAPRZÓD JANÓW - TMH POLONIA BYTOM 6:3(1:1,3:2,2:0)
05.03.2016 131. MUKS ORLIK OPOLE – MUKS NAPRZÓD JANÓW 5:0 walkower
  132. JKH GKS JASTRZĘBIE - TMH POLONIA BYTOM 9:5(3:2,2:2,4:1)
  133. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - MOSM TYCHY 9:4(2:2,2:2,5:0)
06.03.2016 134. MUKS NAPRZÓD JANÓW - MUKS ORLIK OPOLE 9:7(3:2,2:1,4:4)
  135. TMH POLONIA BYTOM - JKH GKS JASTRZĘBIE 1:13(0:3,1:5,0:5)
  136. MOSM TYCHY - UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 4:11(3:5,0:2,1:4)
12.03.2016 137. MOSM TYCHY - MUKS ORLIK OPOLE 6:3(2:1,4:2,0:0)
  138. TMH POLONIA BYTOM - UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 2:6(1:4,0:2,1:0)
  139. MUKS NAPRZÓD JANÓW - JKH GKS JASTRZĘBIE 5:16/0:6,4:3,1:7/
13.03.2016 140. MUKS ORLIK OPOLE - MOSM TYCHY 0:5(0:4,0:1,0:0)
  141. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - TMH POLONIA BYTOM 8:4(3:3,0:1,5:0)
  142. JKH GKS JASTRZĘBIE - MUKS NAPRZÓD JANÓW 17:4(7:1,6:1,4:2)

Rozgrywki → U-16 Młodziki → Zespoły

JKH GKS Jastrzębie

Nr Nazwisko i imię Data ur. Nr licencji Data pierwszego uprawnienia do gry Klub macierzysty Uchwyt kija Pozycja
1 Andykiewicz-Piragas Michał 16.05.01 1943/J   JKH GKS    
2 Blanik Jakub 17.03.01 1947/J   JKH GKS    
3 Borowiak Adam 28.02.01 1980/J   JKH GKS    
4 Bykowski Szymon 16.12.02 1643/D   JKH GKS    
5 Garsztka Filip 21.04.02 1642/D   JKH GKS    
6 Gruszczyk Konrad 24.04.00 1714/J   JKH GKS    
7 Kapusta Łukasz 18.08.01 1945/J   JKH GKS    
8 Klocek Bartłomiej 14.05.00 1733/J   JKH GKS    
9 Ko¶licki Olaf 31.05.01 1949/J   JKH GKS    
10 Ko¶licki Piotr 10.04.00 1757/J   JKH GKS    
11 Lewandowicz Bartosz 14.07.01 1946/J   JKH GKS    
12 Markowski Szymon 13.02.01 1981/J   JKH GKS    
13 Misterkiewicz Kamil 27.04.00 1716/J   JKH GKS    
14 Płachetka Marcin 04.04.01 1944/J   JKH GKS    
15 Rafalik Przemysław 16.10.01 1948/J   JKH GKS    
16 Sołtys Jan 13.09.00 1710/J   JKH GKS    
17 Wałęga Kamil 21.07.00 1717/J   JKH GKS    
18 Wróblewski Dawid 28.12.01 1942/J   JKH GKS    
19 Wywiał Adam 23.02.00 1711/J   JKH GKS    
20 Hampel Adrian 21.01.00 1715/J   JKH GKS    
21 Nowrot(Jezutek) jan 21.09.00 1703/J   JKH GKS    

Rozgrywki → U-16 Młodziki → Zespoły

TMH Polonia Bytom

Nr Nazwisko i imię Data ur. Nr licencji Data pierwszego uprawnienia do gry Klub macierzysty Uchwyt kija Pozycja
1 Bagiński Przemysław 02.01.01 1992/J   Polonia    
2 DworaĽny Mateusz 17.11.01 1986/J   Polonia    
3 Faska Adam 29.08.01 1990/J   Polonia    
4 Firszt Paweł 12.08.01 1983/J   Polonia    
5 Herda Mateusz 12.09.01 1991/J   Polonia    
6 Kowalczyk Igor 11.07.01 1988/J   Polonia    
7 Lichy Maciej 12.01.01 1951/J   Polonia    
8 Łysy Patryk 16.01.01 1984/J   Polonia    
9 Paj±k Mateusz 21.01.01 1994/J   Polonia    
10 Zdanowicz Jakub 06.10.00 1315/D   Polonia    
11 Sotor Jakub 14.07.01 1987/J   Polonia    
12 Sowa Jakub 05.06.01 1993/J   Polonia    
13 Trawiński Bartosz 23.04.02 1995/J   Polonia    
14 Zaj±c Michał 27.09.01 1989/J   Polonia    
15 B±k Kamil 27.03.00 1769/J   Polonia    
16 Biernacki Kacper 26.05.00 1843/J   Polonia    
17 Bisz Daniel 30.05.00 1785/J   Polonia    
18 Nowak Jacek 22.03.00 1782/J   współpraca-Zryw    
19 Cichy Bartosz 25.09.00 1784/J   Polonia    
20 Mańka Arkadiusz 01.10.00 1781/J   współpraca-Zryw    
21 Radzikowski Krzysztof 04.09.00 1783/J   Polonia    
22 Augustyniak Igor 03.09.01 1933/J   współpraca-Zryw    
23 Semirjak Grzegorz 25.01.00 1420/D   Polonia    
24 Wi¶niewski Karol 29.02.00 1786/J   Polonia    
25 Wcisło Alicja 19.09.00 1830/J   Polonia    
26 Wadowski Mateusz 01.08.00 1787/J   współpraca-Zryw    
27 Kaleja Klaudia 04.07.00 1829/J   Polonia    
28 Proczek Michał 30.07.02 1635/D   Polonia    
29 Olejniczak Tomasz 06.09.01 1940/J   Współpraca    
30 Zaj±c Bartosz   2140/J        

Rozgrywki → U-16 Młodziki → Zespoły

UKS Sielec Sosnowiec

Nr Nazwisko i imię Data ur. Nr licencji Data pierwszego uprawnienia do gry Klub macierzysty Uchwyt kija Pozycja
1 Biały Arkadiusz 19.11.01 1962/J   Zagłębie    
2 Chabior Adrian 28.02.01 1956/J   Zagłębie    
3 Ciołek Norbert 23.05.00 1724/J   Zagłębie    
4 Duszak Adrian 06.01.00 1727/J   Zagłębie    
5 Gajewski Kacper 14.11.00 1731/J   Zagłębie    
6 Hyla Marcel 20.05.01 1960/J   Zagłębie    
7 Jurczyński Artur 22.08.01 1958/J   Zagłębie    
8 Kotuła Marcel 20.04.01 1961/J   Zagłębie    
9 Kuc Mateusz 08.08.01 1953/J   Zagłębie    
10 Maj Mariusz 15.11.01 1959/J   Zagłębie    
11 Malczewski Daniel 06.11.00 1719/J   Zagłębie    
12 Małota Mateusz 09.03.00 1729/J   Zagłębie    
13 Musiał Bartłomiej 29.03.00 1725/J   Zagłębie    
14 Opiłka Kacper 22.04.01 1955/J   Zagłębie    
15 Otak Dawid 06.10.00 1723/J   Zagłębie    
16 Piotrowski Mariusz 25.01.00 1722/J   Zagłębie    
17 Pluta Miłosz 01.06.01 1957/J   Zagłębie    
18 Pohl Karol 21.12.00 1721/J   Zagłębie    
19 Sacha Łukasz 26.12.01 1952/J   Zagłębie    
20 Stehlik Mikołaj 27.03.00 1726/J   Zagłębie    
21 Wróbel Michał 02.10.00 1728/J   Zagłębie    
22 Wy¶nik Kacper 09.11.01 1979/J   Wypożyczony    
23 Zagurba Kamil 09.07.01 1954/J   Zagłębie    
24 Churas Karolina 06.02.99 1630/J   Zagłębie    
25 Luszniak Szymon 11.05.00 1765/J   Wypożyczony    

Rozgrywki → U-16 Młodziki → Zespoły

MUKS Naprzód Janów

Nr Nazwisko i imię Data ur. Nr licencji Data pierwszego uprawnienia do gry Klub macierzysty Uchwyt kija Pozycja
1 Dinter Maciej 14.03.00 1761/J   Naprzód Janów    
2 Głowacki Michał 05.04.00 1766/J   Naprzód Janów    
3 Leki Daniel 04.04.00 1760/J   Naprzód Janów    
4 Małopolski Kamil 27.02.00 1768/J   Naprzód Janów    
5 Mazur Daniel 20.02.00 1762/J   Naprzód Janów    
6 Pohl Patryk 31.10.00 1758/J   Naprzód Janów    
7 Sass Martyna 09.12.00 1759/J   Naprzód Janów    
8 Stacherski Wiktor 16.01.01 1926/J   Naprzód Janów    
9 Siwitza Robert 18.09.01 1925/J   Naprzód Janów    
10 Ksiondz Oliwier 05.10.01 1928/J   Naprzód Janów    
11 Schmidt Bartosz 18.09.01 1923/J   Naprzód Janów    
12 Klosa Bartosz 06.11.01 1924/J   Naprzód Janów    
13 Likus Bartosz 28.06.01 1927/J   Naprzód Janów    
14 Rynkiewicz Wojciech 01.10.02 1489/D   Naprzód Janów    
15 Kubiszewski Dawid 01.08.02 1491/D   Naprzód Janów    
16 Huchel Szymon 16.11.02 1492/D   Naprzód Janów    
17 Pieszko Łukasz 21.09.02 1498/D   Naprzód Janów    
18 Tr±pczyński Oskar 07.04.00 1763/J   Sygn.10/484/2015    
19 Kuras Dawid 27.01.00 1764/J   Wypożyczenie    
20 Nowak Simon 29.10.01 1929/J   Wypożyczenie    
21 Miłek Bartosz 04.11.02 1757/D   Wypożyczenie    
22 Mucha Bartosz 30.09.02 2095/D   Wypożyczenie    

Rozgrywki → U-16 Młodziki → Zespoły

MOSM Tychy

Nr Nazwisko i imię Data ur. Nr licencji Data pierwszego uprawnienia do gry Klub macierzysty Uchwyt kija Pozycja
1 Grzelka Dawid 01.11.01 1964/J   MOSM TYCHY    
2 Ostrowski Kamil 16.06.01 1965/J   MOSM TYCHY    
3 Tabaka Beniamin 30.06.01 1975/J   MOSM TYCHY    
4 Kulpecki Kacper 09.11.01 1966/J   MOSM TYCHY    
5 Mentel Jakub 23.10.02 1653/D   MOSM TYCHY    
6 Wytrykus Adam 16.03.02 1656/D   MOSM TYCHY    
7 Hanusiak Remigiusz 12.03.02 1657/D   MOSM TYCHY    
8 Kasperek Oliwier 06.03.02 1649/D   MOSM TYCHY    
9 Sosnowski Krystian 12.02.02 1490/D   WYPOŻYCZONY    
10 Grociak Aleksander 27.02.00 1767/J   WYPOŻYCZONY    
11 Barszczewski Mateusz 03.09.00 1908/J   MOSM TYCHY    
12 GruĽla Kacper 13.04.00 1756/J   MOSM TYCHY    
13 Kaplyta Paweł 28.12.00 1705/J   MOSM TYCHY    
14 KuĽniar Daniel 18.10.00 1708/J   MOSM TYCHY    
15 Labok Adam 25.08.00 1706/J   MOSM TYCHY    
16 Maraszek Mateusz 03.01.00 1704/J   MOSM TYCHY    
17 Pajda Bartłomiej 05.10.00 1707/J   MOSM TYCHY    
18 Pierzchała Dawid 09.07.00 1963/J   MOSM TYCHY    
19 Dobrzański Mateusz 19.01.01 1971/J   MOSM TYCHY    
20 Kula Patryk 10.02.01 1970/J   MOSM TYCHY    
21 Krzyżek Jan 27.03.01 1973/J   MOSM TYCHY    
22 Maciejewski Jakub 17.03.01 1974/J   MOSM TYCHY    
23 Ubowski Mateusz 22.01.01 1972/J   MOSM TYCHY    
24 Petera Dominik 16.06.01 1967/J   MOSM TYCHY    
25 Sieradzki Jakub 07.03.01 1968/J   MOSM TYCHY    
26 Zawalski Adrian 21.04.01 1969/J   MOSM TYCHY    

Rozgrywki → U-16 Młodziki → Zespoły

MUKS Orlik Opole/RTH Zryw Ruda ¦l±ska

Nr Nazwisko i imię Data ur. Nr licencji Data pierwszego uprawnienia do gry Klub macierzysty Uchwyt kija Pozycja
1 Alkan Joel 26.12.00 1820/J   Orlik    
2 Bajdas Piotr 28.03.01 1998/J   Orlik    
3 Boronowska Julia 12.01.00 1779/J   Współpraca    
4 Caputa Bartosz 11.04.02 1923/J   Orlik    
5 Chamielac Karol 05.05.00 1804/J   Orlik    
6 Cuber Klaudiusz 29.11.01 1936/J   Współpraca    
7 Drożdż Julian 30.01.02 1934/D   Orlik    
8 Dzik Grzegorz 28.12.01 1932/J   Współpraca    
9 Grabowski Krzysztof 15.05.00 1803/J   Orlik    
10 Himmel Tomasz 11.04.01 1935/J   Współpraca    
11 Hornik Marcin 26.01.02 1933/D   Orlik    
12 Janecki Grzegorz 08.03.01 2000/J   Orlik    
13 Klimanek Paweł 29.11.01 1931/J   Współpraca    
14 Kołodziej Mateusz 07.09.01 1934/J   Współpraca    
15 Kos Marcin 16.10.00 1802/J   Orlik    
16 Kotlewski Mateusz 24.02.01 1939/J   Współpraca    
17 Ksi±żek Mateusz 26.02.01 1941/J   Współpraca    
18 Kucharski Bartosz 06.03.01 1937/J   Współpraca    
19 Mazur Jakub 16.02.02 1920/D   Orlik    
20 Melnerowicz Piotr 20.09.00 1801/J   Orlik    
21 Nitzpon Dominik 24.05.00 1800/J   Orlik    
22 Pacha Wojciech 25.12.02 1928/D   Orlik    
23 Pydych Maciej 17.09.01 1938/J   Współpraca    
24 Ramsz Daniel 18.05.01 1996/J   Orlik    
25 Sikora Łukasz 24.09.00 1799/J   Orlik    
26 Sikora Maksym 25.05.00 1798/J   Orlik    
27 Smolin Denis 23.03.00 1797/J   Orlik    
28 Sułek Marcin 06.06.00 1795/J   Orlik    
29 Szymik Daniel 08.05.01 1930/J   Współpraca    
30 Topolnicki Filip 03.01.00 1796/J   Orlik    

Rozgrywki → U-16 Młodziki → Zespoły

ŁKH ŁódĽ

Nr Nazwisko i imię Data ur. Nr licencji Data pierwszego uprawnienia do gry Klub macierzysty Uchwyt kija Pozycja
1 Najdecka Laura 10.08.98 1474/J   ŁKH    
2 Brzozowski Wiktor 28.12.00 1736/J   ŁKH    
3 Brzozowski Szymon 28.12.00 1735/J   ŁKH    
4 Schmidt Jakub 11.02.00 1743/J   ŁKH    
5 Kamińska Natalia 01.02.00 1746/J   ŁKH    
6 Górski Tomasz 26.08.00 1890/J   ŁKH    
7 ¦wit Jakub 12.06.00 1737/J   ŁKH    
8 Kłoszewski Natan 09.12.00 1744/J   ŁKH    
9 Bolonek Łukasz 18.09.00 1745/J   ŁKH    
10 Polak Franciszek 06.01.00 1739/J   ŁKH    
11 Pluciński Paweł 05.12.oo 1742/J   ŁKH    
12 Cie¶lak Łukasz 29.08.00 1741/J   ŁKH    
13 KuĽnicki Tobiasz 01.10.00 1740/J   ŁKH    
14 Latarski Remigiusz 24.07.01 2011/J   ŁKH    
15 Miarka Maciej 25.02.01 2061/M   ŁKH    
16 Lewy Jeremi 26.12.01 2012/J   ŁKH    
17 Janiszewski Patryk 12.08.01 2010/J   ŁKH    
18 Wujek Sergiusz 06.02.01 2009/J   ŁKH    
19 Oracz Marcel 10.07.01 2014/J   ŁKH    
20 Smakowski Tomasz 22.02.01 2015/J   ŁKH    
21 Kamiński Filip 03.08.01 2013/J   ŁKH    
22 Szymczyński Kamil 08.08.01 2008/J   ŁKH    
23 Sadowski Michał 19.07.01 2060/M   ŁKH    
24 Liskiewicz Bartosz 16.02.01 2031/M   Wypożyczenie    
25 Sawicki Marcel 04.03.02 1544/D   ŁKH    
26 Jaroń Kacper 13.11.02 1265/D   ŁKH    
27 Walczak Jan 08.01.02 1262/D   ŁKH    
28 Żurawski Jakub 07.03.02 1529/D   ŁKH    
29 Wota Wojciech 07.06.02 1900/D   ŁKH    
30 Demydov Arseniy 20.10.01 1997/J   Wypożyczenie    
31 B±k Oskar 28.09.01 1999/J   Wypozyczenie    


Polecane

Turniej Minihokeja

Województwo ¦l±skie

Miasto Katowice

Sędziowie

SMS PZHL

PZHL