Strona używa cookies dla ułatwienia korzystania z niej, celów statystycznych oraz udostępniania funkcji społeczno¶ciowych. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przegl±darki internetowej.
¦l±ski Zwi±zek Hokeja na Lodzie
Rozgrywki → U-16 Młodziki

Terminarz

Termin Drużyny Wynik
  RUNDA I  
03- 04.09.2016 1. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC – POLONIA II / RTH ZRYW 20:0(5:0,7:0,8:0)
  2. MOSM TYCHY- MKS SOKOŁY TORUŃ 4:3 d.(1:1,0:1,2:1,1:0)
  3. MUKS NAPRZÓD JANÓW - PAUZA X
  4. TMH POLONIA BYTOM I - ŁKH ŁÓD¬ 4:2 (2:0 1:1 1:1)
  5. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - POLONIA II / RTH ZRYW 13:2(7:0,3:1,3:1)
  6. MOSM TYCHY- MKS SOKOŁY TORUŃ 6:2(1:2,2:0,3:0)
  7. MUKS NAPRZÓD JANÓW - PAUZA X
  8. TMH POLONIA BYTOM I - ŁKH ŁÓD¬ 2:5 (1:1 1:3 0:1)
10 - 11.09.2016 9. POLONIA II / RTH ZRYW - ŁKH ŁÓD¬ 5:8 (1:1, 2:4, 2:3)
  10. PAUZA – TMH POLONIA BYTOM I X
  11. MUKS NAPRZÓD JANÓW - MKS SOKOŁY TORUŃ 3:10 (1:4, 0:4, 2:2)
  12. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - MOSM TYCHY 2:4 (0:1, 1:0, 1:3)
  13. POLONIA II / RTH ZRYW – ŁKH ŁÓD¬ 5:6 (1:2, 3:3, 1:0, 0:1)
  14. PAUZA - TMH POLONIA BYTOM I X
  15. MUKS NAPRZÓD JANÓW - MKS SOKOŁY TORUŃ 2:19 (0:8, 0:6, 2:5)
  16. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - MOSM TYCHY 7:2 (1:0, 6:2, 0:0)
18 - 19.09.2016 17. MOSM TYCHY - POLONIA II / RTH ZRYW 11:1 (5:0, 1:0, 5:1)
  18. MUKS NAPRZÓD JANÓW - UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 2:10 (0:5, 1:4, 1:1)
  19. TMH POLONIA BYTOM I - MKS SOKOŁY TORUŃ 8:1 (2:0, 3:1, 3:0)
  20. ŁKH ŁÓD¬ - PAUZA X
  21. MOSM TYCHY - POLONIA II / RTH ZRYW 10:0 (3:0, 5:0, 2:0)
  22. MUKS NAPRZÓD JANÓW - UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 0:12 (0:3, 0:6, 0:3)
  23. TMH POLONIA BYTOM I - MKS SOKOŁY TORUŃ 1:4 (1:0, 0:1, 0:3)
  24. ŁKH ŁÓD¬ - PAUZA X
24 - 25.09.2015 25. POLONIA II / RTH ZRYW - PAUZA X
  26. MKS SOKOŁY TORUŃ – ŁKH ŁÓD¬ 5:7 (1:3, 4:0, 0:4)
  27. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - TMH POLONIA BYTOM I 3:2 (1:2, 0:0, 2:0)
  28. MOSM TYCHY - MUKS NAPRZÓD JANÓW 11:1 (3:0, 4:1, 4:0)
  29. POLONIA II / RTH ZRYW - PAUZA X
  30. MKS SOKOŁY TORUŃ – ŁKH ŁÓD¬ 10:2 (3:0, 4:1, 3:1)
  31. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - TMH POLONIA BYTOM I 4:1 (1:0, 2:0, 1:1)
  32. MOSM TYCHY - MUKS NAPRZÓD JANÓW 12:1 (3:0, 4:0, 5:1)
01 - 02.10.2016 33. MUKS NAPRZÓD JANÓW - POLONIA II / RTH ZRYW 3:1 (1:0, 2:0, 0:1)
  34. TMH POLONIA BYTOM I - MOSM TYCHY 9:3 (2:0, 0:2, 7:1)
  35. ŁKH ŁÓD¬ - UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC  
  36. PAUZA- MKS SOKOŁY TORUŃ X
  37. MUKS NAPRZÓD JANÓW - POLONIA II / RTH ZRYW 3:1 (1:1, 1:0, 1:0)
  38. TMH POLONIA BYTOM I - MOSM TYCHY 7:4 (1:3, 4:1, 2:0)
  39. ŁKH ŁÓD¬ - UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC  
  40. PAUZA - MKS SOKOŁY TORUŃ X
08 - 09.10.2016 41. POLONIA II / RTH ZRYW - MKS SOKOŁY TORUŃ 5:7 (3:2, 2:5, 0:0)
  42. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - PAUZA X
  43. MOSM TYCHY - ŁKH ŁÓD¬ 8:0 (2:0, 2:0, 4:0)
  44. MUKS NAPRZÓD JANÓW - TMH POLONIA BYTOM I 2:11 (0:2, 1:6, 1:3)
  45. POLONIA II / RTH ZRYW - MKS SOKOŁY TORUŃ 2:9 (2:3, 0:3, 0:3)
  46. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - PAUZA X
  47. MOSM TYCHY - ŁKH ŁÓD¬ 9:1 (4:1, 4:0, 1:0)
  48. MUKS NAPRZÓD JANÓW - TMH POLONIA BYTOM I 2:6 (0:3, 2:2, 0:1)
15 - 16.10.2016 49. TMH POLONIA BYTOM I - POLONIA II / RTH ZRYW 10:0 (4:0, 3:0, 3:0)
  50. ŁKH ŁÓD¬ - MUKS NAPRZÓD JANÓW 16:1 (4:0, 6:1, 6:0)
  51. PAUZA - MOSM TYCHY X
  52. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - MKS SOKOŁY TORUŃ 4:9 (0:4, 1:4, 3:1)
  53. TMH POLONIA BYTOM I - POLONIA II / RTH ZRYW 7:0 (3:0, 2:0, 2:0)
  54. ŁKH ŁÓD¬ - MUKS NAPRZÓD JANÓW 15:0 (4:0, 6:0, 5:0)
  55. PAUZA - MOSM TYCHY X
  56. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - MKS SOKOŁY TORUŃ 6:8 (2:4, 1:1, 3:3)
  RUNDA II  
22 - 23.10.2016 57. POLONIA II / RTH ZRYW - UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 3:8 (0:2, 3:4, 0:2)
  58. MOSM TYCHY - MKS SOKOŁY TORUŃ 4:5 (0:3, 1:0, 3:2)
  59. PAUZA - MUKS NAPRZÓD JANÓW X
  60. ŁKH ŁÓD¬ - TMH POLONIA BYTOM I 1:5 (0:2, 0:3, 1:0)
  61. POLONIA II / RTH ZRYW - UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 3:8 (1:0, 0:2, 2:6)
  62. MOSM TYCHY - MKS SOKOŁY TORUŃ 5:9 (1:3, 1:2, 3:4)
  63. PAUZA - MUKS NAPRZÓD JANÓW X
  64. ŁKH ŁÓD¬ - TMH POLONIA BYTOM I  
29 - 30.10.2016 65. ŁKH ŁÓD¬ - POLONIA II / RTH ZRYW 7:0 (2:0, 1:0, 4:0)
  66. TMH POLONIA BYTOM I - PAUZA X
  67. MUKS NAPRZÓD JANÓW - MKS SOKOŁY TORUŃ  
  68. MOSM TYCHY - UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 2:3 (0:0, 1:1, 1:2)
  69. ŁKH ŁÓD¬ - POLONIA II / RTH ZRYW  
  70. TMH POLONIA BYTOM I - PAUZA X
  71. MUKS NAPRZÓD JANÓW - MKS SOKOŁY TORUŃ  
  72. MOSM TYCHY - UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 7:2 (2:0, 2:1, 3:1)
05 - 06.11.2016 73. POLONIA II / RTH ZRYW – MOSM TYCHY 4:5 (1:1, 2:3, 1:1)
  74. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - MUKS NAPRZÓD JANÓW - 15:1 (4:0, 5:0, 6:1)
  75. TMH POLONIA BYTOM I - MKS SOKOŁY TORUŃ 3:2 (2:1, 0:1, 1:0)
  76. PAUZA - ŁKH ŁÓD¬ X
  77. POLONIA II / RTH ZRYW – MOSM TYCHY 0:5 (0:1, 0:3, 0:1)
  78. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - MUKS NAPRZÓD JANÓW 7:4 (4:3, 2:0, 1:1)
  79. TMH POLONIA BYTOM I - MKS SOKOŁY TORUŃ 4:5 (2:2, 1:1, 1:2)
  80. PAUZA - ŁKH ŁÓD¬ X
19 - 20.11.2016 81. PAUZA – POLONIA II / RTH ZRYW X
  82. ŁKH ŁÓD¬ - MKS SOKOŁY TORUŃ 3:8 (2:3, 0:1, 1:4)
  83. TMH POLONIA BYTOM I - -UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 5:2 (2:0, 0:1, 3:1)
  84. MUKS NAPRZÓD JANÓW - MOSM TYCHY 3:5 (0:2, 1:2, 2:1)
  85. PAUZA - POLONIA II / RTH ZRYW X
  86. ŁKH ŁÓD¬ - MKS SOKOŁY TORUŃ 1:16 (0:5, 0:5, 1:6)
  87. TMH POLONIA BYTOM I - UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 9:2 (3:0, 3:1, 3:1)
  88. MUKS NAPRZÓD JANÓW - MOSM TYCHY 1:5 (0:2, 0:1, 1:2)
26 - 27.11.2016 89. POLONIA II / RTH ZRYW - MUKS NAPRZÓD JANÓW 1:5 (0:1, 1:1, 0:3)
  90. MOSM TYCHY - TMH POLONIA BYTOM I 5:2 (1:1, 2:1, 2:0)
  91. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - ŁKH ŁÓD¬ 8:4 (1:1, 1:2, 6:1)
  92. PAUZA - MKS SOKOŁY TORUŃ X
  93. POLONIA II / RTH ZRYW - MUKS NAPRZÓD JANÓW 4:6 (1:1, 2:3, 1:2)
  94. MOSM TYCHY - TMH POLONIA BYTOM I 2:1d. (0:0, 0:1, 1:0; 1:0)
  95. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - ŁKH ŁÓD¬ 6:4 (3:1, 2:1, 1:2)
  96. PAUZA - MKS SOKOŁY TORUŃ X
03 – 04.12.2016 97. POLONIA II / RTH ZRYW - MKS SOKOŁY TORUŃ 3:1 (2:0, 1:0, 0:1)
  98. PAUZA - UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC X
  99. ŁKH ŁÓD¬ - MOSM TYCHY 2:6 (0:3, 0:1, 2:2)
  100. TMH POLONIA BYTOM I - MUKS NAPRZÓD JANÓW 4:1 (1:0, 2:1, 1:0)
  101. POLONIA II / RTH ZRYW - MKS SOKOŁY TORUŃ 5:6 (0:1, 3:0, 2:4, 0:0, 0:1)
  102. PAUZA - UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC X
  103. ŁKH ŁÓD¬ - MOSM TYCHY 1:8 (1:4, 0:2, 0:2)
  104. TMH POLONIA BYTOM I - MUKS NAPRZÓD JANÓW 7:2 (2:1, 1:0, 4:1)
10 – 11.12.2016 105. POLONIA II / RTH ZRYW - TMH POLONIA BYTOM I 2:7 (0:2, 0:3, 2:2)
  106. MUKS NAPRZÓD JANÓW – ŁKH ŁÓD¬  
  107. MOSM TYCHY - PAUZA X
  108. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - MKS SOKOŁY TORUŃ 4:11 (2:4, 1:6, 1:1)
  109. POLONIA II / RTH ZRYW - TMH POLONIA BYTOM I 1:12 (0:5, 0:3, 1:4)
  110. MUKS NAPRZÓD JANÓW – ŁKH ŁÓD¬  
  111. MOSM TYCHY - PAUZA X
  112. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - MKS SOKOŁY TORUŃ 3:6 (2:1, 1:1, 0:4)
  RUNDA III  
17 – 18.12.2016 113. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC – POLONIA II / RTH ZRYW 20:0 (7:0, 10:0, 3:0)
  114. MOSM TYCHY- PAUZA X
  115. MUKS NAPRZÓD JANÓW – TMH POLONIA BYTOM I 2:4 (2:0, 0:1, 0:3)
  116. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC – POLONIA II / RTH ZRYW 8:7d. (2:3, 2:3, 3:1; 1:0)
  117. MOSM TYCHY- PAUZA X
  118. MUKS NAPRZÓD JANÓW – TMH POLONIA BYTOM I 1:6 (0:3, 1:1, 0:2)
07– 08.01.2017 119. POLONIA II / RTH ZRYW - TMH POLONIA BYTOM I 0:7 (0:4, 0:0, 0:3)
  120. PAUZA - MUKS NAPRZÓD JANÓW X
  121. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC – MOSM TYCHY 6:5k (3:1, 1:0, 1:4; 0:0, 1:0)
  122. POLONIA II / RTH ZRYW - TMH POLONIA BYTOM I 1:5 (1:2, 0:2, 0:1)
  123. PAUZA - MUKS NAPRZÓD JANÓW X
  124. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC – MOSM TYCHY 8:6 (4:2, 2:4, 2:0)
14 – 15.01.2017 125. MOSM TYCHY - POLONIA II / RTH ZRYW 14:1 (4:1, 5:0, 5:0)
  126. MUKS NAPRZÓD JANÓW - UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 4:12 (3:4, 0:2, 1:6)
  127. TMH POLONIA BYTOM I - PAUZA X
  128. MOSM TYCHY - POLONIA II / RTH ZRYW 8:4 (2:0, 3:3, 3:1)
  129. MUKS NAPRZÓD JANÓW - UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 4:7 (1:3, 2:3, 1:1)
  130. TMH POLONIA BYTOM I - PAUZA X
21 – 22.01.2017 131. POLONIA II / RTH ZRYW - PAUZA X
  132. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - TMH POLONIA BYTOM I 3:2 (2:0, 1:1, 0:1)
  133. MOSM TYCHY - MUKS NAPRZÓD JANÓW 7:1 (3:0, 3:1, 1:0)
  134. POLONIA II / RTH ZRYW - PAUZA X
  135. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - TMH POLONIA BYTOM I 9:4 (4:1, 3:2, 2:1)
  136. MOSM TYCHY - MUKS NAPRZÓD JANÓW 7:4 (2:3, 3:0, 2:1)
28 – 29.01.2017 137. MUKS NAPRZÓD JANÓW - POLONIA II / RTH ZRYW 5:6 (1:6, 3:0, 1:0)
  138. TMH POLONIA BYTOM I - MOSM TYCHY 7:2 (3:1, 2:1, 2:0)
  139. PAUZA - UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC X
  140. MUKS NAPRZÓD JANÓW - POLONIA II / RTH ZRYW 5:3 (2:0, 1:2, 2:1)
  141. TMH POLONIA BYTOM I - MOSM TYCHY 5:6 (4:3, 1:2, 0:1)
  142. PAUZA - UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC X
  RUNDA IV  
04 – 05.02.2017 143. POLONIA II / RTH ZRYW - UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 3:6 (2:3, 1:2, 0:1)
  144. PAUZA - MOSM TYCHY X
  145. TMH POLONIA BYTOM I - MUKS NAPRZÓD JANÓW 14:0 (4:0, 7:0, 3:0)
  146. POLONIA II / RTH ZRYW - UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 5:4 (2:1, 2:1, 1:2)
  147. PAUZA - MOSM TYCHY X
  148. TMH POLONIA BYTOM I - MUKS NAPRZÓD JANÓW 7:1 (3:1, 4:0, 0:0)
11 – 12.02.2017 149. TMH POLONIA BYTOM I - POLONIA II / RTH ZRYW 9:1 (4:0, 2:1, 3:0)
  150. MUKS NAPRZÓD JANÓW - PAUZA X
  151. MOSM TYCHY - UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 5:3 (1:0, 2:2, 2:1)
  152. TMH POLONIA BYTOM I - POLONIA II / RTH ZRYW 5:2 (3:1, 0:0, 2:1)
  153. MUKS NAPRZÓD JANÓW - PAUZA X
  154. MOSM TYCHY - UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 5:9 (4:3, 0:4, 1:2)
18 – 19.02.2017 155. POLONIA II / RTH ZRYW - MOSM TYCHY 5:11 (0:2, 5:5, 0:4)
  156. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - MUKS NAPRZÓD JANÓW 12:1 (5:0, 4:0, 3:1)
  157. PAUZA - TMH POLONIA BYTOM I X
  158. POLONIA II / RTH ZRYW - MOSM TYCHY 0:16 (0:6, 0:5, 0:5)
  159. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - MUKS NAPRZÓD JANÓW 8:3 (3:1, 3:1, 2:1)
  160. PAUZA - TMH POLONIA BYTOM I X
04 – 05.03.2017 161. PAUZA - POLONIA II / RTH ZRYW X
  162. TMH POLONIA BYTOM I - UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 3:1 (2:0, 0:0, 1:1)
  163. MUKS NAPRZÓD JANÓW - MOSM TYCHY 2:11 (0:3, 0:4, 2:4)
  164. PAUZA - POLONIA II / RTH ZRYW X
  165. TMH POLONIA BYTOM I - UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 3:1 (0:0, 2:1, 1:0)
  166. MUKS NAPRZÓD JANÓW - MOSM TYCHY 4:11 (0:6, 2:3, 2:2)
11 – 12.03.2017 167. POLONIA II / RTH ZRYW - MUKS NAPRZÓD JANÓW 0:7 (0:1, 0:3, 0:3)
  168. MOSM TYCHY - TMH POLONIA BYTOM I 1:3 (0:0, 0:1, 1:2)
  169. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - PAUZA X
  170. POLONIA II / RTH ZRYW - MUKS NAPRZÓD JANÓW 0:12 (0:2, 0:6, 0:4)
  171. MOSM TYCHY - TMH POLONIA BYTOM I 3:6 (0:2, 2:2, 1:2)
  172. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - PAUZA X
18 – 19.03.2017 TERMIN REZERWOWY  

Polecane

Województwo ¦l±skie

PZHL

SMS PZHL

Sędziowie

Zajazd