Strona używa cookies dla ułatwienia korzystania z niej, celów statystycznych oraz udostępniania funkcji społecznościowych. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Śląski Związek Hokeja na Lodzie
Archiwum → Sezon 2014-2015

U-16 Młodziki

Tabela

Nazwa zespołu M PKT Z P ZPD SOW PPD SOL BZ BS +/-
JKH GKS JASTRZĘBIE 32 90 30 2         247 75 +172
MUKS NAPRZÓD JANÓW 32 55 17 13 2       168 147 +21
MOSM TYCHY 32 53 16 13 2   1   175 137 +38
UKS SIELEC SOSNOWIEC 32 26 7 21 1   3   111 182 -71
TMH POLONIA BYTOM 32 16 5 26     1   105 277 -172
  • M - liczba rozegranych meczów
  • PKT - suma punktów
  • Z - liczba meczów wygranych
  • P - liczba przegranych meczów
  • ZPD - liczba meczów wygranych po dogrywce
  • SOW - liczba meczów wygranych po rzutach karnych
  • PPD - liczba przegranych meczów po dogrywce
  • SOL - liczba przegranych meczów po rzutach karnych
  • BZ - liczba bramek zdobytych w sezonie
  • BS - liczba bramek straconych w sezonie
  • +/- - bilans bramek strzelonych i straconych

Terminarz

Termin Drużyny Wynik
  RUNDA I  
06-07.09.2014 1. MOSM TYCHY – UHKS MAZOWSZE WARSZAWA X
  2. JKH GKS JASTRZĘBIE - UKS SIELEC SOSNOWIEC 9:0(1:0,3:0,5:0)
  3. MUKS NAPRZÓD JANÓW - TMH POLONIA BYTOM 9:3(2:1,5:0,2:2)
  4. MOSM TYCHY - UHKS MAZOWSZE WARSZAWA X
  5. JKH GKS JASTRZĘBIE - UKS SIELEC SOSNOWIEC 5:1(1:0,1:0,3:1)
  6. MUKS NAPRZÓD JANÓW - TMH POLONIA BYTOM 7:2(2:0,3:2,2:0)
13-14.09.2014 7. MUKS NAPRZÓD JANÓW - UHKS MAZOWSZE WARSZAWA X
  8. UKS SIELEC SOSNOWIEC - TMH POLONIA BYTOM 12:3(4:2,4:1,4:0)
  9. MOSM TYCHY - JKH GKS JASTRZĘBIE 0:4(0:0,0:2,0:2)
  10. MUKS NAPRZÓD JANÓW - UHKS MAZOWSZE WARSZAWA X
  11. UKS SIELEC SOSNOWIEC - TMH POLONIA BYTOM 9:3(5:0,3:2,1:1)
  12. MOSM TYCHY - JKH GKS JASTRZĘBIE 0:7(0:2,0:1,0:4)
20-21.09.2014 13. JKH GKS JASTRZĘBIE - UHKS MAZOWSZE WARSZAWA X
  14. MOSM TYCHY - TMH POLONIA BYTOM 14:4(3:1,8:2,3:1)
  15. MUKS NAPRZÓD JANÓW - UKS SIELEC SOSNOWIEC 7:6(4:1,3:2,0:3)
  16. JKH GKS JASTRZĘBIE - UHKS MAZOWSZE WARSZAWA X
  17. MOSM TYCHY - TMH POLONIA BYTOM 11:0(3:0,6:0,2:0)
  18. MUKS NAPRZÓD JANÓW - UKS SIELEC SOSNOWIEC 6:0(2:0,1:0,3:0)
27-28.09.2014 19. UKS SIELEC SOSNOWIEC - UHKS MAZOWSZE WARSZAWA X
  20. MOSM TYCHY - MUKS NAPRZÓD JANÓW 8:3(1:0,6:0,1:3)
  21. JKH GKS JASTRZĘBIE - TMH POLONIA BYTOM 16:2(7:1,7:1,2:0)
  22. UKS SIELEC - UHKS MAZOWSZE WARSZAWA X
  23. MOSM TYCHY - MUKS NAPRZÓD JANÓW 5:3(4:2,1:1,0:0)
  24. JKH GKS JASTRZĘBIE - TMH POLONIA BYTOM 4:1(0:0,1:0,3:1)
04-05.10.2014 25. TMH POLONIA BYTOM - UHKS MAZOWSZE WARSZAWA X
  26. MUKS NAPRZÓD JANÓW - JKH GKS JASTRZĘBIE 4:6(1:3,2:0,1:3)
  27. UKS SIELEC SOSNOWIEC - MOSM TYCHY 3:6(1:2,1:2,1:2)
  28. TMH POLONIA BYTOM - UHKS MAZOWSZE WARSZAWA X
  29. MUKS NAPRZÓD JANÓW - JKH GKS JASTRZĘBIE 1:8(1:1,0:3,0:4)
  30. UKS SIELEC SOSNOWIEC - MOSM TYCHY 1:7(0:1,1:3,0:3
  RUNDA II  
11-12.10.2014 31. MOSM TYCHY - UHKS MAZOWSZE WARSZAWA X
  32. UKS SIELEC SOSNOWIEC - JKH GKS JASTRZĘBIE 2:7(1:3,1:2,0:2)
  33. TMH POLONIA BYTOM - MUKS NAPRZÓD JANÓW 5:9(2:3,0:2,3:4
  34. MOSM TYCHY- UHKS MAZOWSZE WARSZAWA X
  35. UKS SIELEC SOSNOWIEC - JKH GKS JASTRZĘBIE 1:7(1:2,0:0,0:5)
  36. TMH POLONIA BYTOM - MUKS NAPRZÓD JANÓW 7:11(2:3,3:5,2:3)
18-19.10.2014 37. MUKS NAPRZÓD JANÓW- UHKS MAZOWSZE WARSZAWA X
  38. TMH POLONIA BYTOM - UKS SIELEC SOSNOWIEC 5:2(2:1,0:0,3:1)
  39. JKH GKS JASTRZĘBIE - MOSM TYCHY 6:1(2:0,3:1,1:0)
  40. MUKS NAPRZÓD JANÓW - UHKS MAZOWSZE WARSZAWA X
  41. TMH POLONIA BYTOM - UKS SIELEC SOSNOWIEC 2:8(1:1,1:3,0:4)
  42. JKH GKS JASTRZĘBIE - MOSM TYCHY 2:1(0:0,1:0,1:1)
25-26.10.2014 43. JKH GKS JASTRZĘBIE – UHKS MAZOWSZE WARSZAWA X
  44. TMH POLONIA BYTOM - MOSM TYCHY 3:11(1:4,0:5,2:2)
  45. UKS SIELEC SOSNOWIEC - MUKS NAPRZÓD JANÓW 1:7(1:4,0:3,0:0)
  46. JKH GKS JASTRZĘBIE - UHKS MAZOWSZE WARSZAWA X
  47. TMH POLONIA BYTOM - MOSM TYCHY 5:4(2:1,2:1,1:2)
  48. UKS SIELEC SOSNOWIEC - MUKS NAPRZÓD JANÓW 8:3(2:0,3:1,3:2)
15-16.11.2014 49. UKS SIELEC SOSNOWIEC – UHKS MAZOWSZE WARSZAWA X
  50. MUKS NAPRZÓD JANÓW - MOSM TYCHY 4:1(1:1,2:0,1:0)
  51. TMH POLONIA BYTOM - JKH GKS JASTRZĘBIE 4:8(1:3,1:2,2:3)
  52. UKS SIELEC SOSNOWIEC – UHKS MAZOWSZE WARSZAWA X
  53.MUKS NAPRZÓD - MOSM TYCHY 7:6(1:1,2:2,3:3,1:0 K)
  54. TMH POLONIA BYTOM - JKH GKS JASTRZĘBIE 1:10(1:1,0:5,0:4)
22-23.11.2014 55. TMH POLONIA BYTOM – UHKS MAZOWSZE WARSZAWA X
  56. JKH GKS JASTRZĘBIE - MUKS NAPRZÓD JANÓW 2:5(0:1,1:1,1:3)
  57. MOSM TYCHY - UKS SIELEC SOSNOWIEC 4:3(0:1,1:2,2:0,1:0k)
  58. TMH POLONIA BYTOM – UHKS MAZOWSZE WARSZAWA X
  59. JKH GKS JASTRZĘBIE - MUKS NAPRZÓD JANÓW 4:5(1:2,0:2,3:1)
  60. MOSM TYCHY - UKS SIELEC SOSNOWIEC 6:3(1:2,2:0,3:1)
  RUNDA III  
29-30.11.2014 61. MOSM TYCHY – UHKS MAZOWSZE WARSZAWA X
  62. JKH GKS JASTRZĘBIE - UKS SIELEC SOSNOWIEC 9:2(1:0,5:1,3:1)
  63. TMH POLONIA BYTOM - MUKS NAPRZÓD JANÓW 4:7(2:1,0:2,2:4)
  64. MOSM TYCHY - UHKS MAZOWSZE WARSZAWA X
  65. JKH GKS JASTRZĘBIE - UKS SIELEC SOSNOWIEC 9:5(3:1,2:2,4:2)
  66. TMH POLONIA BYTOM - MUKS NAPRZÓD JANÓW 1:11(0:4,0:2,1:5)
06-07.12.2014 67. MUKS NAPRZÓD JANÓW - UHKS MAZOWSZE WARSZAWA X
  68. UKS SIELEC SOSNOWIEC - TMH POLONIA BYTOM 2:7(1:3,0:3,1:1)
  69. MOSM TYCHY - JKH GKS JASTRZĘBIE 3:7(2:4,0:2,1:1)
  70. MUKS NAPRZÓD JANÓW - UHKS MAZOWSZE WARSZAWA X
  71. UKS SIELEC SOSNOWIEC - TMH POLONIA BYTOM 5:4( )1:0k
  72. MOSM TYCHY - JKH GKS JASTRZĘBIE 2:3(1:0,1:0,0:3)
13-14.12.2014 73. JKH GKS JASTRZĘBIE - UHKS MAZOWSZE WARSZAWA X
  74. TMH POLONIA BYTOM - MOSM TYCHY 3:11
  75. MUKS NAPRZÓD JANÓW - UKS SIELEC SOSNOWIEC 4:3( )1:0k
  76. JKH GKS JASTRZĘBIE - UHKS MAZOWSZE WARSZAWA X
  77. TMH POLONIA BYTOM - MOSM TYCHY 3:10
  78. MUKS NAPRZÓD JANÓW - UKS SIELEC SOSNOWIEC 8:3(1:0,3:1,4:2)
20-21.12.2014 79. UKS SIELEC SOSNOWIEC - UHKS MAZOWSZE WARSZAWA X
  80. MOSM TYCHY - MUKS NAPRZÓD JANÓW 5:7(0:5,2:0,3:2)
  81. JKH GKS JASTRZĘBIE - TMH POLONIA BYTOM 8:2(2:2,4:0,2:0)
  82. UKS SIELEC SOSNOWIEC - UHKS MAZOWSZE WARSZAWA X
  83. MOSM TYCHY - MUKS NAPRZÓD JANÓW 4:1(0:0,2:1,2:0)
  84. JKH GKS JASTRZĘBIE - TMH POLONIA BYTOM 7:2(2:0,2:1,3:1)
10-11.01.2015 85. TMH POLONIA BYTOM - UHKS MAZOWSZE WARSZAWA X
  86. MUKS NAPRZÓD JANÓW - JKH GKS JASTRZĘBIE 2:5(0:1,1:4,1:0)
  87. UKS SIELEC SOSNOWIEC - MOSM TYCHY 3:6(1:2,2:3,0:1)
  88. TMH POLONIA BYTOM - UHKS MAZOWSZE WARSZAWA X
  89. MUKS NAPRZÓD JANÓW - JKH GKS JASTRZĘBIE 6:15(2:1,4:8,0:6)
  90. UKS SIELEC SOSNOWIEC - MOSM TYCHY 2:9(0:3,1:1,1:5)
  RUNDA IV  
17-18.01.2015 91. MOSM TYCHY - UHKS MAZOWSZE WARSZAWA X
  92. UKS SIELEC SOSNOWIEC - JKH GKS JASTRZĘBIE 0:8(0:2,0:3,0:3
  93. MUKS NAPRZÓD JANÓW - TMH POLONIA BYTOM 4:5(1:4,3:0,0:1)
  94. MOSM TYCHY - UHKS MAZOWSZE WARSZAWA X
  95. UKS SIELEC SOSNOWIEC - JKH GKS JASTRZĘBIE 0:6(0:1,0:2,0:3)
  96. MUKS NAPRZÓD JANÓW - TMH POLONIA BYTOM 12:2(2:1,7:0,3:10
24-25.01.2015 97. MUKS NAPRZÓD JANÓW- UHKS MAZOWSZE WARSZAWA X
  98. TMH POLONIA BYTOM - UKS SIELEC SOSNOWIEC 4:2(2:0,2:2,0:0)
  99. JKH GKS JASTRZĘBIE - MOSM TYCHY 19:0(9:0,4:0,6:0)
  100. MUKS NAPRZÓD JANÓW – UHKS MAZOWSZE WARSZAWA X
  101. TMH POLONIA BYTOM - UKS SIELEC SOSNOWIEC 5:7(1:0,3:4,1:3)
  102. JKH GKS JASTRZĘBIE - MOSM TYCHY 7:2(1:0,2:0,4:2:
31.01-01.02.2015 103. JKH GKS JASTRZĘBIE – UHKS MAZOWSZE WARSZAWA X
  104. MOSM TYCHY- TMH POLONIA BYTOM 10:4(5:2,2:1,3:1)
  105. UKS SIELEC SOSNOWIEC - MUKS NAPRZÓD JANÓW 4:2(1:1,1:0,2:1)
  106. JKH GKS JASTRZĘBIE – UHKS MAZOWSZE WARSZAWA X
  107. MOSM TYCHY - TMH POLONIA BYTOM 11:4(1:0,7:0,3:4)
  108. UKS SIELEC SOSNOWIEC - MUKS NAPRZÓD JANÓW 1:4(1:1,0:2,0:1)
21.02-22.02.2015 109. UKS SIELEC SOSNOWIEC – UHKS MAZOWSZE WARSZAWA X
  110. MUKS NAPRZÓD JANÓW - MOSM TYCHY 2:1(1:0,0:0,1:1)
  111. TMH POLONIA BYTOM - JKH GKS JASTRZĘBIE 2:14(0:4,2:6,0:4)
  112. UKS SIELEC SOSNOWIEC – UHKS MAZOWSZE WARSZAWA A X
  113. MUKS NAPRZÓD JANÓW - MOSM TYCHY 3:4(1:3,1:1,1:0)
  114. TMH POLONIA BYTOM - JKH GKS JASTRZĘBIE 3:10(0:2,1:2,2:6)
28.02-01.03.2015 115. TMH POLONIA BYTOM – UHKS MAZOWSZE WARSZAWA X
  116. JKH GKS JASTRZĘBIE - MUKS NAPRZÓD JANÓW 8:3(0:0,3:1,5:2)
  117. MOSM TYCHY - UKS SIELEC SOSNOWIEC 4:5(2:0,0:3,2:2)
  118. TMH POLONIA BYTOM – UHKS MAZOWSZE WARSZAWA X
  119. JKH GKS JASTRZĘBIE - MUKS NAPRZÓD JANÓW 8:2(5:1,2:0,1:1)
  120. MOSM TYCHY - UKS SIELEC SOSNOWIEC 8:7(1:4,2:3,4:0,1:0 RK)
  PLAY - OFF  
  I RUNDA - Półfinał  
07.03.2015 UKS SIELEC SOSNOWIEC-JKH GKS JASTRZEBIE 1:4
  MOSM TYCHY-MUKS NAPRZÓD JANÓW 5:1
08.03.2015 JKH GKS JASTRZEBIE-UKS SIELEC SOSNOWIEC 12:3
  MUKS NAPRZÓD JANÓW-MOSM TYCHY 2:6
14.03.2015 1-4  
  2-3  
  II RUNDA - Finał  
20.03.2015 MOSM TYCHY-JKH GKS JASTRZĘBIE 4:3
  PRZEG.PARY 1-4 - PRZEG.PARY 2-3  
21.03.2015 JKH GKS JASTRZĘBIE-MOSM TYCHY 7:0
  PRZEG.PARY 1-4 - PRZEG.PARY 2-3  
28.03.2015 JKH GKS JASTRZEBIE-MOSM TYCHY 4:1
  PRZEG.PARY 1-4 - PRZEG.PARY 2-3  

MUKS Naprzód Janów

Nr Nazwisko i imię Data ur. Nr licencji Data pierwszego uprawnienia do gry Klub macierzysty Uchwyt kija Pozycja
1 Dulęba Damian 11.07.99 0639/J 14.11.08 Naprzód Janów    
2 Dytkowicz Marek 26.05.99 1515/J 04.10.11 Naprzód Janów    
3 Kowalski Artur 07.02.99 1517/J 12.09.12 Naprzód Janów    
4 Krzan Mateusz 12.10.99 0640/J 14.11.08 Naprzód Janów    
5 Machura Robert 15.07.99 1519/J 25.08.14 Zryw Ruda Śląska    
6 Wróbel Marcin 25.07.99 1516/J 09.03.10 Naprzód Janów    
7 Dinter Maciej 14.03.00 1761/J 20.12.13 Naprzód Janów    
8 Głowacki Michał 05.04.00 1766/J 12.01.09 Naprzód Janów    
9 Grociak Aleksander 27.02.00 1757/J 12.01.09 Naprzód Janów    
10 Leki Daniel 04.04.00 1760/J 12.01.09 Naprzód Janów    
11 Małopolski Kamil 27.02.00 1768/J 12.01.09 Naprzód Janów    
12 Mazur Daniel 20.02.00 1762/J 14.11.08 Naprzód Janów    
13 Pohl Patryk 31.10.00 1758/J 14.11.08 Naprzód Janów    
14 Klonowska Kamila 17.07.97 1199/J 15.09.09 Naprzód Janów    
15 Sośnierz Monika 31.07.97 1198/J 15.09.09 Naprzód Janów    
16 Tomczok Olivia 14.12.98 1425/J 02.09.11 Naprzód Janów    
17 Cieślińska katarzyna 11.03.99 1594/J 12.09.12 Naprzód Janów    
18 Pirogowicz Patrycja 06.11.99 1593/J 24.09.10 Naprzód Janów    
19 Sass Martyna 09.12.00 1759/J 24.09.10 Naprzód Janów    



MOSM Tychy

Nr Nazwisko i imię Data ur. Nr licencji Data pierwszego uprawnienia do gry Klub macierzysty Uchwyt kija Pozycja
1 Adamczyk Daniel 10.09.99 1544/J 12.01.09 MOSM TYCHY    
2 Bizacki Olaf 26.02.99 1529/J 11.09.08 MOSM TYCHY    
3 Hołdowicz Daniel 16.07.99 1542/J 11.09.08 MOSM TYCHY    
4 Kapusta Jakub 18.01.99 1545/J 11.09.08 MOSM TYCHY    
5 Kostyła Maciej 16.06.99 1532/J 11.09.08 MOSM TYCHY    
6 Królik Michał 11.01.99 1543/J 11.09.08 MOSM TYCHY    
7 Mazurczyk Marcin 14.10.99 1526/J 11.09.08 MOSM TYCHY    
8 Mizgała Piotr 08.04.99 1528/J 05.10.11 MOSM TYCHY    
9 Molenda Mateusz 07.10.99 1531/J 11.09.08 MOSM TYCHY    
10 Plewnia Wiktor 29.12.99 1530/J 12.01.09 MOSM TYCHY    
11 Siołek Daniel 26.01.99   14.09.10 MOSM TYCHY    
12 Świder Wojciech 05.03.99 1525/J 14.09.10 MOSM TYCHY    
13 Zawalski Jakub 15.01.99 1524/J 11.09.08 MOSM TYCHY    
14 Barszczewski Mateusz 03.09.00   05.10.11 MOSM TYCHY    
15 Chaim Marcin 18.07.00 1709/J 14.09.10 MOSM TYCHY    
16 Gruźla Kacper 13.04.00 1756/J 14.09.10 MOSM TYCHY    
17 Kaplyta Paweł 28.12.00 1705/J 12.01.09 MOSM TYCHY    
18 Kuźniar Daniel 18.10.00 1708/J 03.12.10 MOSM TYCHY    
19 Labok ADAM 25.08.00 1706/J 03.12.10 MOSM TYCHY    
20 Maraszek Mateusz 03.01.00 1704/J 03.12.10 MOSM TYCHY    
21 Pajda Bartłomiej 05.10.00 1707/J 03.12.10 MOSM TYCHY    
22 Pierzchała Dawid 09.07.00   03.12.10 MOSM TYCHY    
23 Ryguła Oskar 11.04.00   03.12.10 MOSM TYCHY    
24 Dobrzanski Mateusz 19.01.01   12.09.12 MOSM TYCHY    
25 Kula Patryk 10.02.01   03.12.10 MOSM TYCHY    
26 Krzyżek Jan 27.03.01   12.01.09 MOSM TYCHY    
27 Maciejewski Jakub 17.03.01   01.02.11 MOSM TYCHY    
28 Ubowski Mateusz 22.01.01   03.12.10 MOSM TYCHY    
29 Petera Dominik 16.06.01   03.12.10 MOSM TYCHY    
30 Sieradzki Jakub 07.03.01   03.12.10 MOSM TYCHY    
31 Zawalski Adrian 21.04.01   21.10.11 MOSM TYCHY    
32 Melnerowicz Piotr 20.09.00   26.08.14 ORLIK OPOLE    
33 Kos Marcin 15.10.00   26.08.14 ORLIK OPOLE    
34 Nitzpon Dominik 24.05.00   26.08.14 ORLIK OPOLE    
35 Sikora Maksym 25.05.00   26.08.14 ORLIK OPOLE    
36 Sułek Marcin 06.06.00   26.08.14 ORLIK OPOLE    
37 Smolin Denia 23.03.00   26.08.14 ORLIK OPOLE    
38 Alkan Joel 26.12.00   26.08.14 ORLIK OPOLE    
39 Grabowski Krzysztof 15.05.00   26.08.14 ORLIK OPOLE    
40 Topolnicki Filip 03.07.00   26.08.14 ORLIK OPOLE    
41              

Polecane

Turniej Minihokeja

Województwo Śląskie

Miasto Katowice

Sędziowie

SMS PZHL

PZHL