Strona używa cookies dla ułatwienia korzystania z niej, celów statystycznych oraz udostępniania funkcji społecznościowych. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Śląski Związek Hokeja na Lodzie
Archiwum → Sezon 2013-2014

U-14 Żaki St

Rozgrywki → U-14 Żaki St

Tabela

Nazwa zespołu M PKT Z P ZPD SOW PPD SOL BZ BS +/-
JKH GKS JASTRZĘBIE 24 69 23 1 0 0 0 0 258 48 +210
UKS SIELEC SOSNOWIEC 24 50 16 7 0 1 0 0 162 86 +76
MUKS NAPRZÓD JANÓW 24 49 16 7 0 0 0 1 174 128 +46
MOSM TYCHY 24 34 11 12 0 0 0 1 123 166 -43
MUKS ORLIK OPOLE 24 17 5 18 0 1 0 0 100 165 -65
TMH POLONIA BYTOM 24 16 5 18 0 0 0 1 86 177 -91
RTH ZRYW RUDA ŚLĄSKA 24 14 4 19 0 1 0 0 64 217 -153
  • M - liczba rozegranych meczów
  • PKT - suma punktów
  • Z - liczba meczów wygranych
  • P - liczba przegranych meczów
  • ZPD - liczba meczów wygranych po dogrywce
  • SOW - liczba meczów wygranych po rzutach karnych
  • PPD - liczba przegranych meczów po dogrywce
  • SOL - liczba przegranych meczów po rzutach karnych
  • BZ - liczba bramek zdobytych w sezonie
  • BS - liczba bramek straconych w sezonie
  • +/- - bilans bramek strzelonych i straconych

Rozgrywki → U-14 Żaki St

Terminarz

Termin Drużyny Wynik
  RUNDA I  
5.09.2013 1. MOSM TYCHY – PAUZA x
  2. JKH GKS JASTRZĘBIE - RTH ZRYW RUDA ŚLĄSKA 28:0 (8:0 7:0 13:0)
  3. UKS SIELEC SOSNOWIEC - MUKS ORLIK OPOLE 15:1 (4:0 5:0 6:1)
  4. MUKS NAPRZÓD JANÓW - TMH POLONIA BYTOM 8:5 (3:1 2:2 3:2)
12.09.2013 5. TMH POLONIA BYTOM - PAUZA x
  6. MUKS NAPRZÓD JANÓW - MUKS ORLIK OPOLE 4:5 (2:1 1:3 1:1)
  7. RTH ZRYW RUDA ŚLĄSKA - UKS SIELEC SOSNOWIEC 0:10 (0:4 0:3 0:3)
  8. MOSM TYCHY - JKH GKS JASTRZĘBIE 2:9 (0:2 2:6 0:1)
19.09.2013 9. JKH GKS JASTRZĘBIE - PAUZA x
  10. UKS SIELEC SOSNOWIEC – MOSM TYCHY 5:4 (2:1 3:3 0:0)
  11. RTH ZRYW RUDA ŚLĄSKA – MUKS NAPRZÓD JANÓW 2:9 (1:3 0:3 1:3)
  12. TMH POLONIA BYTOM – MUKS ORLIK OPOLE 8:3 (3:2 4:0 1:1)
26.09.2013 13. MUKS ORLIK OPOLE – PAUZA x
  14. RTH ZRYW RUDA ŚLĄSKA – TMH POLONIA BYTOM 5:3 (1:0 2:3 2:0)
  15. MOSM TYCHY – MUKS NAPRZÓD JANÓW 4:8 (1:0 1:4 2:4)
  16. JKH GKS JASTRZĘBIE – UKS SIELEC SOSNOWIEC 9:5 (4:2 4:1 1:2)
03.10.2013 17. UKS SIELEC SOSNOWIEC - PAUZA x
  18. MUKS NAPRZÓD JANÓW – JKH GKS JASTRZĘBIE 4:9 (3:2 1:3 0:4)
  19. MOSM TYCHY – TMH POLONIA BYTOM 6:3 (3:3 1:0 2:0)
  20. MUKS ORLIK OPOLE – RTH ZRYW RUDA ŚLĄSKA 7:6 (2:1 2:4 3:1)
10.10.2013 21. RTH ZRYW RUDA ŚLĄSKA - PAUZA x
  22. MOSM TYCHY - MUKS ORLIK OPOLE 11:2 (3:1 4:0 4:1)
  23. TMH POLONIA BYTOM – JKH GKS JASTRZĘBIE 2:10 (1:3 0:3 1:4)
  24. UKS SIELEC SOSNOWIEC – MUKS NAPRZÓD JANÓW 7:8 (3:4 1:3 3:1)
17.10.2013 25. MUKS NAPRZÓD JANÓW - PAUZA x
  26. TMH POLONIA BYTOM - UKS SIELEC SOSNOWIEC 0:11 (0:1 0:4 0:6)
  27. JKH GKS JASTRZĘBIE – MUKS ORLIK OPOLE 8:1 (2:0 3:0 3:1)
  28. RTH ZRYW RUDA ŚLĄSKA - MOSM TYCHY 5:6 (3:3 1:1 1:2)
  RUNDA II  
24.10.2013 29. MOSM TYCHY - PAUZA x
  30. RTH ZRYW RUDA ŚLĄSKA - JKH GKS JASTRZĘBIE 1:5 (1:0 3:1 1:0)
  31. MUKS ORLIK OPOLE - UKS SIELEC SOSNOWIEC 1:9 (0:3 0:3 1:3)
  32. TMH POLONIA BYTOM - MUKS NAPRZÓD JANÓW 5:9 (0:2 1:2 4:5)
31.10.2013 33. TMH POLONIA BYTOM - PAUZA x
  34. MUKS ORLIK OPOLE - MUKS NAPRZÓD JANÓW 1:7 (0:2 1:3 0:2)
  35. UKS SIELEC SOSNOWIEC - RTH ZRYW RUDA ŚLĄSKA 14:4 (8:1 4:2 2:1)
  36. JKH GKS JASTRZĘBIE - MOSM TYCHY 16:1 (2:0 5:0 9:1)
07.11.2013 37. JKH GKS JASTRZĘBIE - PAUZA x
  38. MOSM TYCHY - UKS SIELEC SOSNOWIEC 2:7 (2:2 0:5 0:0)
  39. MUKS NAPRZÓD JANÓW - RTH ZRYW RUDA ŚLĄSKA 13:6 (4:3 6:2 3:1)
  40. MUKS ORLIK OPOLE - TMH POLONIA BYTOM 5:2 (1:0 0:1 4:1)
14.11.2013 41. MUKS ORLIK OPOLE - PAUZA x
  42. TMH POLONIA BYTOM - RTH ZRYW RUDA ŚLĄSKA 1:4 (0:1 0:1 1:2)
  43. MUKS NAPRZÓD JANÓW - MOSM TYCHY 10:12 (5:2 0:5 5:5)
  44. UKS SIELEC SOSNOWIEC - JKH GKS JASTRZĘBIE 4:3 (4:2 0:1 0:0)
21.11.2013 45. UKS SIELEC SOSNOWIEC - PAUZA x
  46. JKH GKS JASTRZĘBIE - MUKS NAPRZÓD JANÓW 12:2 (4:1 3:0 5:1)
  47. TMH POLONIA BYTOM - MOSM TYCHY 4:3 (1:1 1:1 2:1)
  48. RTH ZRYW RUDA ŚLĄSKA - MUKS ORLIK OPOLE 7:6 (5:1 2:1 0:4)
28.11.2013 49. RTH ZRYW RUDA ŚLĄSKA - PAUZA x
  50. MUKS ORLIK OPOLE - MOSM TYCHY 3:4 (2:1 1:3 0:0)
  51. JKH GKS JASTRZĘBIE - TMH POLONIA BYTOM 19:4 (10:1 5:1 4:2)
  52. MUKS NAPRZÓD JANÓW - UKS SIELEC SOSNOWIEC 7:3 (2:0 2:3 3:0)
05.12.2013 53. MUKS NAPRZÓD JANÓW - PAUZA x
  54. UKS SIELEC SOSNOWIEC - TMH POLONIA BYTOM 5:3 (1:1 1:0 3:2)
  55. MUKS ORLIK OPOLE - JKH GKS JASTRZĘBIE 2:14 (0:5 0:5 2:4)
  56. MOSM TYCHY - RTH ZRYW RUDA ŚLĄSKA 5:0 (3:0 0:0 2:0)
  RUNDA III  
12.12.2013 57. MOSM TYCHY - PAUZA x
  58. JKH GKS JASTRZĘBIE - RTH ZRYW RUDA ŚLĄSKA 13:1 (7:0 4:1 2:0)
  59. UKS SIELEC SOSNOWIEC - MUKS ORLIK OPOLE 7:4 (4:1 2:1 1:2)
  60. MUKS NAPRZÓD JANÓW - TMH POLONIA BYTOM 9:4 (3:2 3:0 3:2)
19.12.2013 61. TMH POLONIA BYTOM - PAUZA x
  62. MUKS ORLIK OPOLE - MUKS NAPRZÓD JANÓW 4:8 (0:4 2:3 2:1)
  63. RTH ZRYW RUDA ŚLĄSKA - UKS SIELEC SOSNOWIEC 3:11 (1:2 0:5 2:4)
  64. MOSM TYCHY - JKH GKS JASTRZĘBIE 2:9 (0:3 1:4 1:2)
09.01.2014 65. JKH GKS JASTRZĘBIE - PAUZA x
  66. UKS SIELEC SOSNOWIEC - MOSM TYCHY 3:4 (0:0 2:3 1:1
  67. MUKS NAPRZÓD JANÓW - RTH ZRYW RUDA ŚLĄSKA 14:1 (3:0 6:0 5:1)
  68. TMH POLONIA BYTOM - MUKS ORLIK OPOLE 7:4 (2:1 3:2 2:1)
16.01.2014 69. MUKS ORLIK OPOLE - PAUZA x
  70. RTH ZRYW RUDA ŚLĄSKA - TMH POLONIA BYTOM 3:7 (0:2 2:4 1:1)
  71. MOSM TYCHY - MUKS NAPRZÓD JANÓW 4:13 (1:2 3:3 0:8)
  72. JKH GKS JASTRZĘBIE - UKS SIELEC SOSNOWIEC 8:4 (1:1 3:1 4:2)
23.01.2014 73. UKS SIELEC SOSNOWIEC - PAUZA x
  74. MUKS NAPRZÓD JANÓW - JKH GKS JASTRZĘBIE 4:15 (1:2 3:2 0:11)
  75. TMH POLONIA BYTOM - MOSM TYCHY 10:3 (2:1 7:0 1:2)
  76. MUKS ORLIK OPOLE - RTH ZRYW RUDA ŚLĄSKA 5:0 (2:0 1:0 2:0)
30.01.2014 77. RTH ZRYW RUDA ŚLĄSKA - PAUZA x
  78. MOSM TYCHY - MUKS ORLIK OPOLE 9:7 (3:3 1:2 5:2)
  79. JKH GKS JASTRZĘBIE - TMH POLONIA BYTOM 6:1 (0:1 2:0 4:0)
  80. UKS SIELEC SOSNOWIEC - MUKS NAPRZÓD JANÓW 7:1 (1:0 5:0 1:1)
06.02.2014 81. MUKS NAPRZÓD JANÓW - PAUZA x
  82. TMH POLONIA BYTOM - UKS SIELEC SOSNOWIEC 2:8 (0:1 0:3 2:4)
  83. MUKS ORLIK OPOLE - JKH GKS JASTRZĘBIE 0:8 (0:3 0:4 0:1)
  84. RTH ZRYW RUDA ŚLĄSKA - MOSM TYCHY 4:10 (2:3 2:4 0:3)
  RUNDA IV  
13.02.2014 85. MOSM TYCHY - PAUZA x
  86. RTH ZRYW RUDA ŚLĄSKA - JKH GKS JASTRZĘBIE 1:12 (0:3 1:3 0:6)
  87. MUKS ORLIK OPOLE - UKS SIELEC SOSNOWIEC 3:6 (2:1 0:2 1:3)
  88. TMH POLONIA BYTOM - MUKS NAPRZÓD JANÓW 4:11 (0:5 4:3 0:3)
20.02.2014 89. TMH POLONIA BYTOM - PAUZA x
  90. MUKS NAPRZÓD JANÓW - MUKS ORLIK OPOLE 9:4 (2:1 3:2 4:1)
  91. UKS SIELEC SOSNOWIEC RTH ZRYW RUDA ŚLĄSKA - 9:0 (1:0 2:0 6:0)
  92. JKH GKS JASTRZĘBIE - MOSM TYCHY 17:1 (5:1 6:0 6:0)
27.02.2014 93. JKH GKS JASTRZĘBIE - PAUZA x
  94. MOSM TYCHY - UKS SIELEC SOSNOWIEC 0:6 (0:3 0:2 0:1)
  95. RTH ZRYW RUDA ŚLĄSKA - MUKS NAPRZÓD JANÓW 1:15 (0:4 1:7 0:4)
  96. MUKS ORLIK OPOLE - TMH POLONIA BYTOM 19:3 (2:0 9:1 8:2)
06.03.2014 97. MUKS ORLIK OPOLE - PAUZA x
  98. TMH POLONIA BYTOM - RTH ZRYW RUDA ŚLĄSKA 1:2 (0:0 0:1 1:0 0:1 K)
  99. MUKS NAPRZÓD JANÓW - MOSM TYCHY 7:2 (2:0 4:2 1:0)
  100. UKS SIELEC SOSNOWIEC - JKH GKS JASTRZĘBIE 2:11 (1:2 1:5 0:4)
13.03.2014 101. UKS SIELEC SOSNOWIEC - PAUZA x
  102. JKH GKS JASTRZĘBIE - MUKS NAPRZÓD JANÓW 8:2 (3:1 3:0 2:1)
  103. MOSM TYCHY - TMH POLONIA BYTOM 9:4 (3:2 0:1 6:1)
  104. RTH ZRYW RUDA ŚLĄSKA - MUKS ORLIK OPOLE 4:3 (3:2 0:0 1:1)
20.03.2014 105. RTH ZRYW RUDA ŚLĄSKA - PAUZA x
  106. MUKS ORLIK OPOLE - MOSM TYCHY 10:9 (3:4 2:3 4:2 0:0 1:0K)
  107. TMH POLONIA BYTOM - JKH GKS JASTRZĘBIE 2:9 (0:1 2:4 0:4)
  108. MUKS NAPRZÓD JANÓW - UKS SIELEC SOSNOWIEC 2:3 (2:0 0:1 0:1 0:0 0:1 K)
27.03.2014 109. MUKS NAPRZÓD JANÓW - PAUZA x
  110. UKS SIELEC SOSNOWIEC - TMH POLONIA BYTOM 6:1 (1:0 2:0 3:1)
  111. JKH GKS JASTRZĘBIE - MUKS ORLIK OPOLE 10:3 (4:2 6:0 0:1)
  112. MOSM TYCHY - RTH ZRYW RUDA ŚLĄSKA 10:4 (3:2 4:2 3:0)

Rozgrywki → U-14 Żaki St → Zespoły

JKH GKS Jastrzębie

Nr Nazwisko i imię Data ur. Nr licencji Data pierwszego uprawnienia do gry Klub macierzysty Uchwyt kija Pozycja
1 Adynkiewicz Michał 16.05.2001 1248/D 21.10.2011 JKH GKS Jastrzębie    
2 Blanik Jakub 17.03.2001 1246/D 21.10.2011 JKH GKS Jastrzębie    
3 Borowiak Adam 28.08.2001 1253/D 21.10.2011 JKH GKS Jastrzębie    
4 Bykowski Szymon 16.12.2002 1643/D 21.10.2011 JKH GKS Jastrzębie    
5 Damps Dariusz 26.08.2000 0917/D 08.11.2008 JKH GKS Jastrzębie    
6 Garsztka Filip 21.04.2002 1642/D 21.10.2011 JKH GKS Jastrzębie    
7 Gruszczyk Konrad 24.04.2000 0916/D 08.11.2008 JKH GKS Jastrzębie    
8 Hampel Adrian 22.01.2000 1258/D 04.10.2011 JKH GKS Jastrzębie    
9 Jezutek Jan 21.09.2000 0911/D 04.10.2011 JKH GKS Jastrzębie    
10 Kapusta Łukasz 18.08.2001 1249/D 21.10.2011 JKH GKS Jastrzębie    
11 Klocek Bartłomiej 14.05.2000 0907/D 14.01.2010 JKH GKS Jastrzębie    
12 Kolat Wiktor 17.08.2000 0905/D 04.10.2011 JKH GKS Jastrzębie    
13 Koprowski Mateusz 30.05.2002 1645/D 21.10.2011 JKH GKS Jastrzębie    
14 Koślicki Olaf 31.05.2001 1252/D 21.10.2011 JKH GKS Jastrzębie    
15 Koślicki Piotr 10.04.2000 1257/D 04.10.2011 JKH GKS Jastrzębie    
16 Lewandowicz Bartosz 14.07.2001 1250/D 21.10.2011 JKH GKS Jastrzębie    
17 Markowski Szymon 13.02.2001 1245/D 21.10.2011 JKH GKS Jastrzębie    
18 Misterkiewicz Kamil 27.04.2000 0912/D 04.10.2011 JKH GKS Jastrzębie    
19 Płachetka Marcin 04.04.2001 1244/D 21.10.2011 JKH GKS Jastrzębie    
20 Rafalik Przemysław 16.10.2001 1251/D 21.10.2011 JKH GKS Jastrzębie    
21 Sołtys Jan 13.09.2000 0914/D 08.11.2008 JKH GKS Jastrzębie    
22 Wałęga Kamil 21.07.2000 0904/D 08.11.2008 JKH GKS Jastrzębie    
23 Wróblewski Dawid 28.12.2001 1247/D 21.10.2011 JKH GKS Jastrzębie    
24 Wywiał Adam 23.02.2000 0915/D 08.11.2008 JKH GKS Jastrzębie    
XX XXXXXXXXXX XXXXX XXXX XXXX XXXXX XXXX XXXX
  Chrabański Marek 21.05.1979 41HL/T/KL II - JKH GKS Jastrzębie   Trener

Rozgrywki → U-14 Żaki St → Zespoły

MUKS Naprzód Janów

Nr Nazwisko i imię Data ur. Nr licencji Data pierwszego uprawnienia do gry Klub macierzysty Uchwyt kija Pozycja
1 Głowacki Michał 05.04.2000 0984/D 12.01.2009 MUKS Naprzód Janów    
2 Grociak Aleksander 27.02.2000 0982/D 12.01.2009 MUKS Naprzód Janów    
3 Leki Daniel 04.04.2000 0978/D 12.01.2009 MUKS Naprzód Janów    
4 Małopolski Kamil 27.02.2000 0980/D 12.01.2009 MUKS Naprzód Janów    
5 Mazur Daniel 20.02.2000 0985/D 14.11.2008 MUKS Naprzód Janów    
6 Pohl Patryk 31.10.2000 0986/D 14.11.2008 MUKS Naprzód Janów    
7 Gnyp Dominik 02.01.2001 1321/D 21.10.2011 MUKS Naprzód Janów    
8 Klosa Bartosz 06.11.2001 1382/D 21.10.2011 MUKS Naprzód Janów    
9 Ksiondz Oliwier 05.10.2001 1322/D 21.10.2011 MUKS Naprzód Janów    
10 Likus Bartosz 28.06.2001 1320/D 21.10.2011 MUKS Naprzód Janów    
11 Schmidt Bartosz 18.09.2001 1318/D 21.10.2011 MUKS Naprzód Janów    
12 Siwitza Robert 18.05.2001 1446/D 21.10.2011 MUKS Naprzód Janów    
13 Stacherski Wiktor 16.01.2001 1323/D 21.10.2011 MUKS Naprzód Janów    
14 Huchel Szymon 16.11.2002 1492/D 21.10.2011 MUKS Naprzód Janów    
15 Kasprzyk Dominik 26.03.2002 1493/D 21.10.2011 MUKS Naprzód Janów    
16 Król Kacper 13.05.2002 1494/D 21.10.2011 MUKS Naprzód Janów    
17 Klubiszewski Dawid 01.08.2002 1496/D 21.10.2011 MUKS Naprzód Janów    
18 Pieszko Łukasz 21.09.2002 1498/D 21.10.2011 MUKS Naprzód Janów    
19 Ryniewicz Wojciech 01.10.2002 1489/D 21.10.2011 MUKS Naprzód Janów    
20 Sosnowski Krystian 12.02.2002 1490/D 21.10.2011 MUKS Naprzód Janów    
21 Świerczyna Patryk 18.03.2002 1687/D 21.10.2011 MUKS Naprzód Janów    
22 Cieślińska Katarzyna 11.03.1999 1594/J 12.09.2012 MUKS Naprzód Janów    
23 Pirogowicz Patrycja 06.11.1999 1593/J 24.09.2010 MUKS Naprzód Janów    
24 Sosnowska Nicole 30.03.1999 1518/J 04.10.2011 MUKS Naprzód Janów    
25 Sass Martyna 09.12.2000 1201/D 24.09.2010 MUKS Naprzód Janów L Br
26 Kuras Dawid 21.07.2000 1107/D 20.09.2013 HC GKS Katowice    
27 Luszniok Szymon 11.05.2000 1035/D 20.09.2013 HC GKS Katowice    
28 Trąbczyński Oskar 07.04.2000 0979/D 20.09.2013 HC GKS Katowice    
29 Druch Mateusz 03.09.2001 1761/D 20.09.2013 HC GKS Katowice    
30 Grela Błażej 18.05.2001 1415/D 09.09.2013 UKS MOSM Bytom    
31 Dinter Maciej 14.10.2000   20.12.2013 MUKS Naprzód Janów    
xx XXXXXXXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXXXXXXX XXXXX XXXXX
  Marznica Tomasz 05.08.1982 37/PZHL/B - MUKS Naprzód Janów - Trener

Rozgrywki → U-14 Żaki St → Zespoły

RTH Zryw Ruda Śl.

Nr Nazwisko i imię Data ur. Nr licencji Data pierwszego uprawnienia do gry Klub macierzysty Uchwyt kija Pozycja
1 Augustyniak Igor 03.09.2001 1282/D 2009 RTH ZRYW Ruda Śląska    
2 Brol Daniel 10.11.2001 1837/D 2012 RTH ZRYW Ruda Śląska    
3 Cuber Klaudiusz 29.11.2001 1294/D 2009 RTH ZRYW Ruda Śląska    
4 Dzik Grzegorz 28.12.2001 1422/D 2009 RTH ZRYW Ruda Śląska    
5 Grządziel Adrian 04.03.2001 1296/D 2009 RTH ZRYW Ruda Śląska    
6 Himmel Tomasz 14.04.2001 1283/D 2009 RTH ZRYW Ruda Śląska    
7 Jatczyszyn Robert 03.03.2000 0968/D 2009 RTH ZRYW Ruda Śląska    
8 Klimanek Paweł 21.01.2001 1277/D 2010 RTH ZRYW Ruda Śląska    
9 Kołodziej Mateusz 07.09.2001 1293/D 2009 RTH ZRYW Ruda Śląska    
10 Kotlewski Mateusz 24.02.2001 1295/D 2010 RTH ZRYW Ruda Śląska    
11 Książek Mateusz 26.02.2001 1292/D 2010 RTH ZRYW Ruda Śląska    
12 Kucharski Bartosz 06.03.2001 1281/D 2010 RTH ZRYW Ruda Śląska    
13 Mańka Arkadiusz 01.10.2000 0968/D 2009 RTH ZRYW Ruda Śląska    
14 Milewski Adrian 17.08.2001 1472/D 2012 UKS MOSM Bytom    
15 Olejniczak Tomasz 06.09.2001 1278/D 2009 RTH ZRYW Ruda Śląska    
16 Pydych Maciej 17.09.2001 1297/D 2009 RTH ZRYW Ruda Śląska    
17 Szymik Daniel 08.05.2001 1291/D 2011 RTH ZRYW Ruda Śląska    
XX XXXXXXXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXXXXXXX XXXXX XXXXX
  Sobera Jerzy 04.09.1970 39/PZHL/C - RTH ZRYW Ruda Śląska - Trener
  Dulęba Piotr     - RTH ZRYW Ruda Śląska - Trener

Rozgrywki → U-14 Żaki St → Zespoły

MOSM Tychy

Nr Nazwisko i imię Data ur. Nr licencji Data pierwszego uprawnienia do gry Klub macierzysty Uchwyt kija Pozycja
1 Domin Patryk 02.10.2000 0951/D 03.12.2010 MOSM Tychy    
2 Maraszek Mateusz 03.01.2000 0950/D 03.12.2010 MOSM Tychy    
3 Barszczewski Mateusz 03.09.2000 1648/D 05.10.2011 MOSM Tychy    
4 Gruźla Kacper 13.04.2000 0940/D 03.12.2010 MOSM Tychy    
5 Śmigowski Dominik 17.04.2000 0958/D 03.12.2010 MOSM Tychy    
6 Bober Krystian 05.04.2000 1652/D 03.12.2010 MOSM Tychy    
7 Pajda Bartłomiej 05.10.2000 0955/D 03.12.2010 MOSM Tychy    
8 Żebrowski Paweł 14.06.2000 0952/D 03.12.2010 MOSM Tychy    
9 Chaim Marcin 18.07.2000 0938/D 03.12.2010 MOSM Tychy    
10 Labok Adam 25.08.2000 0957/D 03.12.2010 MOSM Tychy    
11 Pierzchała Dawid 09.07.2000 1650/D 03.12.2010 MOSM Tychy    
12 Kuźniar Daniel 18.10.2000 1664/D 03.12.2010 MOSM Tychy    
13 Ryguła Oskar 11.04.2000 0953/D 03.12.2010 MOSM Tychy    
14 Wrzała Kasjan 12.04.2000 1793/D 03.12.2010 MOSM Tychy    
15 Wyderka Błażej 12.06.2000 0941/D 03.12.2010 MOSM Tychy    
16 Kaplyta Paweł 28.12.2000 0939/D 03.12.2010 MOSM Tychy    
17 Grzelka Dawid 01.11.2001 1302/D 01.02.2011 MOSM Tychy    
18 Dobrzański Mateusz 19.01.2001 1688/D 12.09.2011 MOSM Tychy    
19 Ubowski Mateusz 22.01.2001 1166/D 03.12.2010 MOSM Tychy    
20 Maciejewski Jakub 17.03.2001 1307/D 03.12.2010 MOSM Tychy    
21 Krzyżek Jan 27.03.2001 1332/D 03.12.2010 MOSM Tychy    
22 Zawalski Adrian 21.04.2001 1305/D 21.10.2011 MOSM Tychy    
23 Petera Dominik 06.09.2001 1301/D 03.12.2010 MOSM Tychy    
24 Ostrowski Kamil 16.06.2001 1331/D 01.02.2011 MOSM Tychy    
25 Złotnik Damian 24.06.2001 1749/D 01.02.2011 MOSM Tychy    
26 Tabaka Beniamin 30.06.2001 1310/D 03.12.2010 MOSM Tychy    
27 Sieradzki Jakub 07.03.2001 1303/D 03.12.2010 MOSM Tychy    
28 Kulpecki Kacper 09.11.2001 1308/D 01.02.2011 MOSM Tychy    
29 Kula Patryk 10.02.2001 1304/D 03.12.2010 MOSM Tychy    
30 Olczak Bartosz 10.05.2001 1306/D 21.10.2011 MOSM Tychy    
31 Zyg Bartosz 29.11.2001 1298/D 01.02.2011 MOSM Tychy    
32 Mentel Jakub 23.10.2002 1653/D 20.01.2011 MOSM Tychy    
XX XXXXXXXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXXXXXXX XXXXX XXXXX
  Worwa Adam   98/PZHL/C - MOSM Tychy - Trener
  Garbocz Dariusz 11.01.1971 18/PZHL/B - MOSM Tychy - Trener

Rozgrywki → U-14 Żaki St → Zespoły

UKS Sielec Sosnowiec

Nr Nazwisko i imię Data ur. Nr licencji Data pierwszego uprawnienia do gry Klub macierzysty Uchwyt kija Pozycja
1 Adamczyk Bartosz 08.08.2000 1915/D 10.09.2013 UKS Sielec Sosnowiec    
2 Biały Arkadiusz 19.11.2001 1755/D 12.09.2012 UKS Sielec Sosnowiec    
3 Buchacz Patryk 09.02.2000 0994/D 12.01.2010 UKS Sielec Sosnowiec    
4 Churas Karolina 06.02.1999 1630/J 27.11.2008 UKS Sielec Sosnowiec    
5 Chabior Adrian 28.02.2001 1396/D 21.10.2011 UKS Sielec Sosnowiec    
6 Ciołek Kamil 07.11.2000 1004/D 18.11.2010 UKS Sielec Sosnowiec    
7 Ciołek Norbert 23.05.2000 0991/D 18.11.2010 UKS Sielec Sosnowiec    
8 Duszak Adrian 06.01.2000 1033/D 27.11.2008 UKS Sielec Sosnowiec    
9 Gajewski Kacper 14.11.2000 1423/D 21.10.2011 UKS Sielec Sosnowiec    
10 Hyla Marcel 20.05.2001 1398/D 21.10.2011 UKS Sielec Sosnowiec    
11 Jurczyński Artur 22.08.2001 1715/D 21.10.2011 UKS Sielec Sosnowiec    
12 Kotuła Marcel 20.04.2001 1707/D 20.04.2011 UKS Sielec Sosnowiec    
13 Lis Bartosz 15.07.2001 1709/D 21.10.2011 UKS Sielec Sosnowiec    
14 Maj Mariusz 15.11.2001 1815/D 10.09.2013 UKS Sielec Sosnowiec    
15 Malanowski Patryk 23.08.2001 1712/D 21.10.2011 UKS Sielec Sosnowiec    
16 Malcher Łukasz 05.11.2001 1319/D 11.01.2013 MUKS Naprzód Janów    
17 Malczewski Daniel 06.10.2000 0990/D 18.11.2010 UKS Sielec Sosnowiec    
18 Małota Mateusz 09.03.2000 13338/D 18.11.2010 UKS Sielec Sosnowiec    
19 Musiał Bartłomiej 29.03.2000 0989/D 18.11.2010 UKS Sielec Sosnowiec    
20 Opiłka Kacper 22.04.2001 1397/D 21.10.2011 UKS Sielec Sosnowiec    
21 Otak Dawid 06.10.2000 0992/D 27.11.2008 UKS Sielec Sosnowiec    
22 Piotrowski Mariusz 25.01.2000 0993/D 27.11.2008 UKS Sielec Sosnowiec    
23 Pluta Miłosz 01.06.2001 1710/D 21.10.2011 UKS Sielec Sosnowiec    
24 Pohl Karol 21.12.2000 1003/D 27.11.2008 UKS Sielec Sosnowiec    
25 Rechnio Mateusz 11.09.2000 1032/D 27.11.2008 UKS Sielec Sosnowiec    
26 Sacha Łukasz 26.12.2001 1708/D 21.10.2011 UKS Sielec Sosnowiec    
27 Sobór Przemysław 27.03.2001 1751/D 21.10.2011 UKS Sielec Sosnowiec    
28 Stehlik Mikołaj 14.04.2000 1002/D 27.11.2008 UKS Sielec Sosnowiec    
29 Suwalski Patryk 20.06.2001 1754/D 12.09.2012 UKS Sielec Sosnowiec    
30 Szenkowska Maja 25.05.2001 1752/D 12.09.2012 UKS Sielec Sosnowiec    
31 Wróbel Michał 02.10.2000 0988/D 18.11.2010 UKS Sielec Sosnowiec    
32 Zagurba Kamil 09.07.2001 1394/D 21.10.2011 UKS Sielec Sosnowiec    
XX XXXXXXXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXXXXXXX XXXXX XXXXX
  Matlakiewicz Piotr 06.05.1971 83/PZHL/C - UKS Sielec Sosnowiec - Trener
  Majewski Piotr 15.08.1985 46/PZHL/C - UKS Sielec Sosnowiec - Trener

Rozgrywki → U-14 Żaki St → Zespoły

MUKS Orlik Opole

Nr Nazwisko i imię Data ur. Nr licencji Data pierwszego uprawnienia do gry Klub macierzysty Uchwyt kija Pozycja
1 Alkan Joel 26.12.2000 1530/D 09.2011 MUKS Orlik Opole    
2 Bajdas Piotr 28.03.2001 1429/D 09.2009 MUKS Orlik Opole    
3 Bąk Oskar 28.09.2001 1434/D 09.2009 MUKS Orlik Opole    
4 Chamielec Karol 05.05.2000   09.2013 MUKS Orlik Opole    
5 Demydov Arsenji 20.10.2001 1796/D 09.2012 MUKS Orlik Opole    
6 Grabowski Krzysztof 15.05.2000 1424/D 09.2009 MUKS Orlik Opole    
7 Janecki Grzegorz 08.03.2001 1432/D 09.2009 MUKS Orlik Opole    
8 Kos Marcin 16.10.2000 0946/D 09.2009 MUKS Orlik Opole    
9 Leśniak Jakub 13.04.2001 1426/D 09.2009 MUKS Orlik Opole    
10 Melnerowicz Piotr 20.09.2000 0947/D 09.2009 MUKS Orlik Opole    
11 Nitzpon Dominik 24.05.2000 0942/D 09.2009 MUKS Orlik Opole    
12 Piotrowski Jakub 11.11.2000 0949/D 09.2009 MUKS Orlik Opole    
13 Ramsz Daniel 18.05.2001 1425/D 09.2009 MUKS Orlik Opole    
14 Sikora Łukasz 24.09.2000 1826/D 09.2012 MUKS Orlik Opole    
15 Sikora Maksym 25.05.2000 0945/D 09.2009 MUKS Orlik Opole    
16 Smolin Denis 23.03.2000 1427/D 09.2009 MUKS Orlik Opole    
17 Sułek Marcin 06.06.2000 0948/D 09.2009 MUKS Orlik Opole    
18 Topolnicki Filip 03.01.2000 0944/D 09.2009 MUKS Orlik Opole    
19 Wideł Michał 30.09.2001 1428/D 09.2009 MUKS Orlik Opole    
20 Caputa Bartosz 11.04.2002 1923/D 09.2011 MUKS Orlik Opole    
21 Drożdż Julian 30.01.2002 1934/D 09.2011 MUKS Orlik Opole    
22 Grzegocki Jakub 02.07.2002 1925/D 09.2011 MUKS Orlik Opole    
23 Pacha Bartłomiej 25.12.2002 1928/D 09.2011 MUKS Orlik Opole    
XX XXXXXXXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXXXXXXX XXXXX XXXXX
  Wacławczyk Rainhold   102/PZHL/C - MUKS Orlik Opole - Trener
  Zwierz Krzysztof 18.10.1985 103/PZHL/C - MUKS Orlik Opole - Trener

Rozgrywki → U-14 Żaki St → Zespoły

TMH Polonia Bytom

Nr Nazwisko i imię Data ur. Nr licencji Data pierwszego uprawnienia do gry Klub macierzysty Uchwyt kija Pozycja
1 Bagiński Przemysław 02.01.2001 1488/D 21.10.2011 UKS MOSM BYTOM    
2 Bąk Kamil 27.03.2000 0995/D 15.09.2010 UKS MOSM BYTOM    
3 Biernacki Kacper 26.05.2000 1243/D 05.10.2011 UKS MOSM BYTOM    
4 Bisz Daniel 30.05.2000 1241/D 05.10.2011 UKS MOSM BYTOM    
5 Cichy Bartosz 25.09.2000 1240/D 05.11.2011 UKS MOSM BYTOM    
6 Dworaźny Mateusz 17.11.2001 1485/D 21.10.2011 UKS MOSM BYTOM    
7 Faska Adam 29.08.2001 1484/D 21.10.2011 UKS MOSM BYTOM    
8 Firszt Paweł 12.08.2001 1483/D 21.10.2011 UKS MOSM BYTOM    
9 Herda Mateusz 12.09.2001 1480/D 21.10.2001 UKS MOSM BYTOM    
10 Kaleja Klaudia 04.07.2000 0997/D 15.09.2000 UKS MOSM BYTOM    
11 Konenc Halina 16.01.2000 1421/D 15.09.2010 UKS MOSM BYTOM    
12 Kowalczyk Igor 11.07.2001 1477/D 21.10.2011 UKS MOSM BYTOM    
13 Kulesza Oskar 14.06.2000 0998/D 15.09.2010 UKS MOSM BYTOM    
14 Nowak Jacek 22.03.2000 0975/D 05.09.2013 RTH ZRYW RUDA ŚLĄSKA    
15 Lichy Maciej 12.01.2001 1478/D 21.10.2011 UKS MOSM BYTOM    
16 Łysy Patryk 16.01.2001 1473/D 21.10.2011 UKS MOSM BYTOM    
17 Pająk Mateusz 21.01.2001 1470/D 21.10.2011 UKS MOSM BYTOM    
18 Pawłowska Martyna 30.05.2001 1469/D 21.10.2011 UKS MOSM BYTOM    
19 Piątek Mirosław 06.08.2001 1479/D 21.10.2011 UKS MOSM BYTOM    
20 Radzikowski Krzysztof 04.09.2000 1242/D 05.10.2011 UKS MOSM BYTOM    
21 Semirjak Grzegorz 25.01.2000 1420/D 05.10.2011 UKS MOSM BYTOM    
22 Sotor Jakub 14.07.2001 1475/D 21.10.2011 UKS MOSM BYTOM    
23 Sowa Jakub 05.06.2001 1482/D 21.10.2011 UKS MOSM BYTOM    
24 Stera Aleksandra 14.04.2000 1313/D 05.10.2011 UKS MOSM BYTOM    
25 Trawiński Bartosz 23.04.2001 1474/D 21.10.2011 UKS MOSM BYTOM    
26 Wadowski Mateusz 01.08.2000 0971/D 05.09.2013 RTH ZRYW RUDA ŚLĄSKA    
27 Wawrzkiewicz Mateusz 09.03.2001 1476/D 30.11.2010 UKS MOSM BYTOM    
28 Wcisło Alicja 19.09.2000 1018/D 05.10.2011 UKS MOSM BYTOM    
29 Wiśniewski Karol 29.02.2000 1806/D 05.09.2013 UKS MOSM BYTOM    
30 Zając Michał 27.09.2001 1481/D 21.10.2011 UKS MOSM BYTOM    
31 Zdanowicz Jakub 06.10.2000 1315/D 20.01.2012 UKS MOSM BYTOM    
32 Zemper Mateusz 01.02.1001 1471/D 21.10.2011 UKS MOSM BYTOM    
XX XXXXXXXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXXXXXXX XXXXX XXXXX
  Jędrzejczyk Dariusz   92/PZHL/B   UKS MOSM BYTOM   TRENER

Polecane

Województwo Śląskie

Miasto Katowice

Sędziowie

SMS PZHL

PZHL