Strona używa cookies dla ułatwienia korzystania z niej, celów statystycznych oraz udostępniania funkcji społecznościowych. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Śląski Związek Hokeja na Lodzie
Archiwum → Sezon 2015-2016

U-14 Żaki St

Rozgrywki → U-14 Żaki St

Tabela

Nazwa zespołu M PKT Z P ZPD SOW PPD SOL BZ BS +/-
MOSM TYCHY 24 66 22 2         226 51 +175
TMH POLONIA BYTOM I 24 62 20 3   1     199 60 +139
UKH UNIA OŚWIĘCIM 24 49 16 7       1 134 82 +52
UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 24 30 10 14         103 135 -32
MUKS NAPRZÓD JANÓW 24 24 8 16         68 154 -86
MUKS ORLIK OPOLE 24 17 5 18   1     88 193 -105
TMH POLONIA BYTOM II 24 4 1 22       1 65 218 -153
  • M - liczba rozegranych meczów
  • PKT - suma punktów
  • Z - liczba meczów wygranych
  • P - liczba przegranych meczów
  • ZPD - liczba meczów wygranych po dogrywce
  • SOW - liczba meczów wygranych po rzutach karnych
  • PPD - liczba przegranych meczów po dogrywce
  • SOL - liczba przegranych meczów po rzutach karnych
  • BZ - liczba bramek zdobytych w sezonie
  • BS - liczba bramek straconych w sezonie
  • +/- - bilans bramek strzelonych i straconych

Rozgrywki → U-14 Żaki St

Terminarz

Termin Drużyny Wynik
  I RUNDA  
10.09.2015 1. MOSM TYCHY – PAUZA x
  2. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC- UKH UNIA OŚWIĘCIM 1:4 (0:1 1:1 0:2)
  3. TMH POLONIA BYTOM I – TMH POLONIA BYTOM II 15:1 (6:1 1:0 8:1)
  4. MUKS ORLIK OPOLE – MUKS NAPRZÓD JANÓW 6:2 (0:0 3:1 3:1)
17.09.2015 5. MUKS NAPRZÓD JANÓW - PAUZA x
  6. TMH POLONIA BYTOM II - MUKS ORLIK OPOLE 2:11 (0:3 0:3 2:5)
  7. UKH UNIA OŚWIĘCIM - TMH POLONIA BYTOM I 5:8 (1:1 2:5 2:2)
  8. MOSM TYCHY - UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 13:3 (8:0 1:3 4:0)
24.09.2015 9. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - PAUZA x
  10. TMH POLONIA BYTOM I - MOSM TYCHY 4:6 (2:3 1:0 1:3)
  11. MUKS ORLIK OPOLE - UKH UNIA OŚWIĘCIM 2:9 (0:1 2:3 0:5)
  12. MUKS NAPRZÓD JANÓW - TMH POLONIA BYTOM II 13:4 (4:0 3:3 6:1)
01.10.2015 13. TMH POLONIA BYTOM II - PAUZA x
  14. UKH UNIA OŚWIĘCIM - MUKS NAPRZÓD JANÓW 4:2 (1:2 1:0 2:0)
  15. MOSM TYCHY - MUKS ORLIK OPOLE 17:0 (2:0 5:0 10:0)
  16. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - TMH POLONIA BYTOM I 2:6 (2:1 0:3 0:2)
08.10.2015 17. TMH POLONIA BYTOM I - PAUZA x
  18. MUKS ORLIK OPOLE - UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 5:9 (1:4 2:0 2:5)
  19. MUKS NAPRZÓD JANÓW - MOSM TYCHY 0:8 (0:0 0:2 0:6)
  20. TMH POLONIA BYTOM II - UKH UNIA OŚWIĘCIM 2:8 (2:2 0:3 0:3)
15.10.2015 21. UKH UNIA OŚWIĘCIM - PAUZA x
  22. MOSM TYCHY - TMH POLONIA BYTOM II 23:0 (10:0 6:0 7:0)
  23. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - MUKS NAPRZÓD JANÓW 4:1 (0:0 1:1 3:0)
  24. TMH POLONIA BYTOM I - MUKS ORLIK OPOLE 11:0 (4:0 1:0 6:0)
22.10.2015 25. MUKS ORLIK OPOLE - PAUZA x
  26. MUKS NAPRZÓD JANÓW - TMH POLONIA BYTOM I 2:8 (0:2 1:2 1:4)
  27. TMH POLONIA BYTOM II - UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 2:8 (1:3 1:4 0:1)
  28. UKH UNIA OŚWIĘCIM - MOSM TYCHY 1:6 (1:1 0:2 0:3)
  II RUNDA x
29.10.2015 29. MOSM TYCHY - PAUZA x
  30. UKH UNIA OŚWIĘCIM - UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 8:3 (3:0 3:1 2:2)
  31. TMH POLONIA BYTOM II – TMH POLONIA BYTOM I 3:5 (1:2 1:1 1:2)
  32. MUKS NAPRZÓD JANÓW - MUKS ORLIK OPOLE 1:5 (0:4 0:0 1:1)
05.11.2015 33. MUKS NAPRZÓD JANÓW - PAUZA x
  34. MUKS ORLIK OPOLE - TMH POLONIA BYTOM II 14:4 (5:0 7:2 2:2)
  35. TMH POLONIA BYTOM I - UKH UNIA OŚWIĘCIM 5:4 (2:0 2:3 0:1 1:0 K)
  36. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - MOSM TYCHY 1:11 (1:3 0:5 0:3)
12.11.2015 37. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - PAUZA x
  38. MOSM TYCHY - TMH POLONIA BYTOM I 5:1 (2:1 3:0 0:0)
  39. UKH UNIA OŚWIĘCIM - MUKS ORLIK OPOLE 12:4 (0:0 5:2 7:2)
  40. TMH POLONIA BYTOM II - MUKS NAPRZÓD JANÓW 2:3 (1:0 0:1 1:2)
19.11.2015 41. TMH POLONIA BYTOM II - PAUZA x
  42. MUKS NAPRZÓD JANÓW - UKH UNIA OŚWIĘCIM 0:13 (0:2 0:5 0:6)
  43. MUKS ORLIK OPOLE - MOSM TYCHY 1:9 (0:1 1:1 0:7)
  44. TMH POLONIA BYTOM I - UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 12:3 (5:1 2:0 5:2)
26.11.2015 45. TMH POLONIA BYTOM I - PAUZA x
  46. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - MUKS ORLIK OPOLE 10:0 (3:0 2:0 5:0)
  47. MOSM TYCHY - MUKS NAPRZÓD JANÓW 12:0 (3:0 5:0 4:0)
  48. UKH UNIA OŚWIĘCIM - TMH POLONIA BYTOM II 4:2 (2:0 1:0 1:2)
03.12.2015 49. UKH UNIA OŚWIĘCIM - PAUZA x
  50. TMH POLONIA BYTOM II - MOSM TYCHY 1:7 (0:3 1:3 0:1)
  51. MUKS NAPRZÓD JANÓW - UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 4:2 (1:2 2:0 1:0)
  52. MUKS ORLIK OPOLE - TMH POLONIA BYTOM I 3:17 (0:5 1:4 2:8)
10.12.2015 53. MUKS ORLIK OPOLE - PAUZA x
  54. TMH POLONIA BYTOM I - MUKS NAPRZÓD JANÓW 12:0 (3:0 5:0 4:0)
  55. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - TMH POLONIA BYTOM II 9:3 (4:2 4:0 1:1)
  56. MOSM TYCHY - UKH UNIA OŚWIĘCIM 7:1 (1:1 1:0 5:0)
  III RUNDA x
17.12.2015 57. MOSM TYCHY – PAUZA x
  58. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC- UKH UNIA OŚWIĘCIM 2:7 (0:2 0:2 2:3)
  59. TMH POLONIA BYTOM I – TMH POLONIA BYTOM II 15:3 (8:1 5:0 2:2)
  60. MUKS ORLIK OPOLE – MUKS NAPRZÓD JANÓW 5:1 (0:0 2:0 3:1)
07.01.2016 61. MUKS NAPRZÓD JANÓW - PAUZA x
  62. TMH POLONIA BYTOM II - MUKS ORLIK OPOLE 6:7 (2:0 0:4 4:2 0:0 1:2 K)
  63. UKH UNIA OŚWIĘCIM - TMH POLONIA BYTOM I 5:4 (0:2 3:1 2:1)
  64. MOSM TYCHY - UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 9:1 (3:0 3:1 3:0)
14.01.2016 65. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - PAUZA X
  66. TMH POLONIA BYTOM I - MOSM TYCHY 4:2 (0:0 3:0 1:2)
  67. MUKS ORLIK OPOLE - UKH UNIA OŚWIĘCIM 3:8 (3:2 0:3 0:3)
  68. MUKS NAPRZÓD JANÓW - TMH POLONIA BYTOM II 8:4 (4:0 2:2 2:2)
17.01.2016 D 69. TMH POLONIA BYTOM II - PAUZA X
  70. UKH UNIA OŚWIĘCIM - MUKS NAPRZÓD JANÓW 4:0 (2:0 0:0 2:0)
  71. MOSM TYCHY - MUKS ORLIK OPOLE 12:2 (2:0 4:0 6:2)
  72. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - TMH POLONIA BYTOM I 4:9 (0:3 2:2 2:4)
21.01.2016 73. TMH POLONIA BYTOM I - PAUZA x
  74. MUKS ORLIK OPOLE - UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 3:6 (0:2 3:1 0:3)
  75. MUKS NAPRZÓD JANÓW - MOSM TYCHY 4:6 (1:4 1:0 2:2)
  76. TMH POLONIA BYTOM II - UKH UNIA OŚWIĘCIM 4:7 (2:1 1:3 1:3)
28.01.2016 77. PAUZA - UKH UNIA OŚWIĘCIM - PAUZA x
  78. MOSM TYCHY - TMH POLONIA BYTOM II 9:0 (2:0 4:0 3:0)
  79. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - MUKS NAPRZÓD JANÓW 4:5 (1:1 1:3 2:1)
  80. TMH POLONIA BYTOM I - MUKS ORLIK OPOLE 6:2 (2:0 1:1 3:1)
30.01.2016 D 81. MUKS ORLIK OPOLE - PAUZA x
  82. MUKS NAPRZÓD JANÓW - TMH POLONIA BYTOM I 2:13 (0:3 1:6 1:4)
  83. TMH POLONIA BYTOM II - UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 4:7 (2:2 0:3 2:2)
  84. UKH UNIA OŚWIĘCIM - MOSM TYCHY 4:6 (1:0 1:1 2:5)
  IV RUNDA x
04.02.2016 85. MOSM TYCHY - PAUZA x
  86. UKH UNIA OŚWIĘCIM - UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 5:2 (3:1 2:1 0:0)
  87. TMH POLONIA BYTOM II – TMH POLONIA BYTOM I 1:6 (1:3 0:3 0:0)
  88. MUKS NAPRZÓD JANÓW - MUKS ORLIK OPOLE 8:4 (0:2 3:1 5:1)
11.02.2016 89. MUKS NAPRZÓD JANÓW - PAUZA x
  90. MUKS ORLIK OPOLE - TMH POLONIA BYTOM II 4:9 (1:2 1:5 2:2)
  91. TMH POLONIA BYTOM I - UKH UNIA OŚWIĘCIM 3:2 (1:0 1:0 1:2)
  92. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - MOSM TYCHY 5:8 (3:2 1:3 1:3)
13.02.2016 D 93. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - PAUZA x
  94. MOSM TYCHY - TMH POLONIA BYTOM I 3:4 (1:1 0:2 2:1)
  95. UKH UNIA OŚWIĘCIM - MUKS ORLIK OPOLE 5:0 W
  96. TMH POLONIA BYTOM II - MUKS NAPRZÓD JANÓW 0:5 W
14.02.2016 D 97. TMH POLONIA BYTOM II - PAUZA x
  98. MUKS NAPRZÓD JANÓW - UKH UNIA OŚWIĘCIM 3:(1:0 1:0 1:1)
  99. MUKS ORLIK OPOLE - MOSM TYCHY 6:8 (1:0 4:6 1:2)
  100. TMH POLONIA BYTOM I - UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 6:2 (3:0 2:0 1:2)
03.03.2016 101.TMH POLONIA BYTOM I – PAUZA x
  102.UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - MUKS ORLIK OPOLE 8:1 (0:1 4:0 4:0)
  103. MOSM TYCHY - MUKS NAPRZÓD JANÓW 15:1 (6:1 6:0 3:0)
  104. UKH UNIA OŚWIĘCIM - TMH POLONIA BYTOM II  
10.03.2016 105. UKH UNIA OŚWIĘCIM – PAUZA x
  106. TMH POLONIA BYTOM II - MOSM TYCHY 3:15 (1:3 2:7 0:5)
  107. MUKS NAPRZÓD JANÓW - UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 3:6 (1:5 1:1 1:0)
  108. MUKS ORLIK OPOLE - TMH POLONIA BYTOM I 0:13 (0:6 0:1 0:6)
17.03.2016 109. MUKS ORLIK OPOLE – PAUZA x
  110. TMH POLONIA BYTOM I - MUKS NAPRZÓD JANÓW 12:0 (5:0 6:0 1:0)
  111. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - TMH POLONIA BYTOM II 6:1 (0:0 2:0 4:1)
  112. MOSM TYCHY - UKH UNIA OŚWIĘCIM 9:4 (1:1 6:2 2:1)

Rozgrywki → U-14 Żaki St → Zespoły

MUKS Naprzód Janów

Nr Nazwisko i imię Data ur. Nr licencji Data pierwszego uprawnienia do gry Klub macierzysty Uchwyt kija Pozycja
1 Brandt Jakub 04.02.2002 1485/D 21.10.2011 MUKS Naprzód Janów   O
2 Gnyp Dominik 02.01.2001 1321/D 21.10.2011 MUKS Naprzód Janów   O
3 Huchel Szymon 16.11.2002 1492/D 21.10.2011 MUKS Naprzód Janów   O
4 Kasprzyk Dominik 26.03.2002 1493/D 21.10.2011 MUKS Naprzód Janów   N
5 Klosa Bartosz 06.11.2001 1382/D 21.10.2011 MUKS Naprzód Janów   N
6 Król Kacper 13.05.2002 1494/D 21.10.2011 MUKS Naprzód Janów   N
7 Ksiondz Oliwier 05.10.2001 1322/D 21.10.2011 MUKS Naprzód Janów   N
8 Kubiszewski Dawid 01.08.2002 1491/D 21.10.2011 MUKS Naprzód Janów   N
9 Likus Bartosz 28.06.2001 1320/D 21.10.2011 MUKS Naprzód Janów   N
10 Pieszko Łukasz 21.09.2002 1498/D 21.10.2011 MUKS Naprzód Janów   O
11 Ryniewicz Wojciech 01.10.2002 1489/D 21.10.2011 MUKS Naprzód Janów   O
12 Schmidt Bartosz 18.09.2001 1318/D 21.10.2011 MUKS Naprzód Janów   N
13 Siwitza Robert 18.05.2001 1446/D 21.10.2011 MUKS Naprzód Janów   N
14 Sosnowski Krystian 12.02.2002 1490/D 21.10.2011 MUKS Naprzód Janów   O
15 Stacherski Wiktor 16.01.2001 1323/D 21.10.2011 MUKS Naprzód Janów   O
16 Stefaniak Wiktor 03.07.2002 1497/D 21.10.2011 MUKS Naprzód Janów   O
17 Świerczyna Patryk 18.03.2002 1687/D 21.10.2011 MUKS Naprzód Janów   BR
18 Sass Martyna 09.12.2000 1201/D 24.09.2010 MUKS Naprzód Janów L BR
xx XXXXXXXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXXXXXXX XXXXX XXXXX
  Penczek Marcin   35/PZHL/C - MUKS Naprzód Janów - Trener

Rozgrywki → U-14 Żaki St → Zespoły

MUKS Orlik Opole

Nr Nazwisko i imię Data ur. Nr licencji Data pierwszego uprawnienia do gry Klub macierzysty Uchwyt kija Pozycja
1 Bajdas Piotr 28.03.2001 1429/D 09.2009 MUKS Orlik Opole   BR
2 Bąk Oskar 28.09.2001 1434/D 09.2009 MUKS Orlik Opole   N
3 Bobowski Radosław 30.05.2003 1922/D 09.2011 MUKS Orlik Opole   N
4 Caputa Bartosz 11.04.2002 1923/D 09.2011 MUKS Orlik Opole   BR
5 Demydov Arsenji 20.10.2001 1796/D 09.2012 MUKS Orlik Opole   N
6 Drożdż Julian 30.01.2002 1934/D 09.2011 MUKS Orlik Opole   N
7 Grzegocki Jakub 02.07.2002 1925/D 09.2011 MUKS Orlik Opole   N
8 Hornik Marcin 26.01.2002 1933/D 09.2011 MUKS Orlik Opole   N
9 Mazur Jakub 16.02.2002 1920/D 09.2011 MUKS Orlik Opole   N
10 Mazur Michał 17.10.2002 1937/D 09.2011 MUKS Orlik Opole   N
11 Najder Mateusz 05.12.2002 1379/D 09.2014 MUKS Orlik Opole   N
12 Pacha Bartłomiej 25.12.2002 1928/D 09.2011 MUKS Orlik Opole   N
13 Ramsz Daniel 18.05.2001 1425/D 09.2009 MUKS Orlik Opole   N
14 Wideł Michał 30.09.2001 1428/D 09.2009 MUKS Orlik Opole   N
15 Zdun Michał 28.02.2001 2096/D 09.2013 MUKS Orlik Opole   N
XX XXXXXXXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXXXXXXX XXXXX XXXXX
  Wacławczyk Rainhold   102/PZHL/C - MUKS Orlik Opole - Trener
  Zwierz Krzysztof 18.10.1985 103/PZHL/C - MUKS Orlik Opole - Trener

Rozgrywki → U-14 Żaki St → Zespoły

TMH Polonia Bytom I

Nr Nazwisko i imię Data ur. Nr licencji Data pierwszego uprawnienia do gry Klub macierzysty Uchwyt kija Pozycja
1 Bagiński Przemysław 02.01.2001 1488/D 21.10.2011 UKS MOSM BYTOM   N
2 Dworaźny Mateusz 17.11.2001 1485/D 21.10.2011 UKS MOSM BYTOM   O
3 Grela Błażej 18.05.2001 1415/D   UKS MOSM BYTOM    
4 Faska Adam 29.08.2001 1484/D 21.10.2011 UKS MOSM BYTOM   O
5 Firszt Paweł 12.08.2001 1483/D 21.10.2011 UKS MOSM BYTOM   O
6 Herda Mateusz 12.09.2001 1480/D 21.10.2001 UKS MOSM BYTOM   O
7 Kowalczyk Igor 11.07.2001 1477/D 21.10.2011 UKS MOSM BYTOM   N
8 Lichy Maciej 12.01.2001 1478/D 21.10.2011 UKS MOSM BYTOM   N
9 Łysy Patryk 16.01.2001 1473/D 21.10.2011 UKS MOSM BYTOM   O
10 Pająk Mateusz 21.01.2001 1470/D 21.10.2011 UKS MOSM BYTOM   N
11 Pawłowska Martyna 30.05.2001 1469/D 21.10.2011 UKS MOSM BYTOM   O
12 Piątek Mirosław 06.08.2001 1479/D 21.10.2011 UKS MOSM BYTOM   BR
13 Sotor Jakub 14.07.2001 1475/D 21.10.2011 UKS MOSM BYTOM   N
14 Sowa Jakub 05.06.2001 1482/D 21.10.2011 UKS MOSM BYTOM   N
15 Trawiński Bartosz 23.04.2001 1474/D 21.10.2011 UKS MOSM BYTOM   BR
16 Zając Michał 27.09.2001 1481/D 21.10.2011 UKS MOSM BYTOM   N
17 Zemper Mateusz 01.02.1001 1471/D 21.10.2011 UKS MOSM BYTOM   O
18 Kaleja Klaudia 04.07.2000   15.09.2010 UKS MOSM Bytom   O
19 Wcisło Alicja` 17.03.2000   05.10.2011 UKS MOSM Bytom   O
XX XXXXXXXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXXXXXXX XXXXX XXXXX
  Jędrzejczyk Dariusz   92/PZHL/B   UKS MOSM BYTOM   TRENER

Rozgrywki → U-14 Żaki St → Zespoły

TMH Polonia Bytom II

Nr Nazwisko i imię Data ur. Nr licencji Data pierwszego uprawnienia do gry Klub macierzysty Uchwyt kija Pozycja
1 Dziuba Kamila 28.01.2002 1633/D 27.09.2012 UKS MOSM BYTOM   O
2 Golik Julia 21.03.2002 1625/D 27.09.2012 UKS MOSM BYTOM   N
3 Golik Michał 21.06.2003 1866/D 14.01.2013 UKS MOSM BYTOM   BR
4 Kasprzyk Małgorzata   1636/D   UKS MOSM BYTOM   N
5 Kostecki Oskar 01.02.2002 1637/D 27.09.2012 UKS MOSM BYTOM   N
6 Laszczyk Andrzej 02.11.2002 1631/D 27.09.2012 UKS MOSM BYTOM   N
7 Liniowski Jakub 14.20.2002 1629/D 27.09.2012 UKS MOSM BYTOM   BR
8 Mila Kacper 06.12.2002 1627/D 27.09.2012 UKS MOSM BYTOM   O
9 Milewski Mateusz 29.03.2002 1954/D 05.09.2013 UKS MOSM BYTOM   N
10 Orlik Adrian 28.02.2002 1640/D 27.09.2012 UKS MOSM BYTOM   N
11 Patla Vanessa 18.07.2002 1807/D 27.09.2012 UKS MOSM BYTOM   O
12 Proczek Michał 30.07.2002 1635/D 27.09.2012 UKS MOSM BYTOM   O
13 Sidorowicz Sabina 01.10.2002 1638/D 27.09.2012 UKS MOSM BYTOM   O
14 Sojka Jakub 30.08.2002 1628/D 27.09.2012 UKS MOSM BYTOM   N
15 Szczagiel Marcel 30.09.2002 1626/D 27.09.2012 UKS MOSM BYTOM   O
16 Trychta Dominik 26.10.2002 1641/D 27.09.2012 UKS MOSM BYTOM   N
17 Urbańczyk Marcelina 31.05.2002 1808/D 27.09.2012 UKS MOSM BYTOM   N
18 Wicher Sebastian 29.12.2002 1639/D 27.09.2012 UKS MOSM BYTOM   N
19 Zając Przemysław 25.05.2002 1632/D 27.09.2012 UKS MOSM BYTOM   N
20 Zazałowski Janusz 01.10.2002 1630/D 27.09.2012 UKS MOSM BYTOM   O
21 Konenc Halina 16.01.2000   15.09.2010 UKS MOSM BYTOM    
XX XXXXXXXXXX XXXX XXXX XXXX XXXXXXXXXX XXXX XXXX
  Bryjak Zbigniew 28.05.1965 93/PZHL/B   TMH Polonia Bytom   Trener

Rozgrywki → U-14 Żaki St → Zespoły

UKS Zagłębie Sosnowiec

Nr Nazwisko i imię Data ur. Nr licencji Data pierwszego uprawnienia do gry Klub macierzysty Uchwyt kija Pozycja
1 Baran Karol 14.05.2002 1713/D 12.09.2012 UKS Sielec Sosnowiec   N
2 Biały Arkadiusz 19.11.2001 1755/D 12.09.2012 UKS Sielec Sosnowiec   N
3 Chabior Adrian 28.02.2001 1396/D 21.10.2011 UKS Sielec Sosnowiec   N
4 Ciepał Norbert 26.11.2002 1906/D 27.09.2012 UKS Sielec Sosnowiec   N
5 Hyla Marcel 20.05.2001 1398/D 21.10.2011 UKS Sielec Sosnowiec   N
6 Jonkisz Olaf 01.12.2002 1902/D 04.12.2012 UKS Sielec Sosnowiec   BR
7 Jurczyński Artur 22.08.2001 1715/D 21.10.2011 UKS Sielec Sosnowiec   N
8 Kotuła Marcel 20.04.2001 1707/D 20.04.2011 UKS Sielec Sosnowiec   BR
9 Kuberski Szymon 13.06.2002 1904/D 14.01.2013 UKS Sielec Sosnowiec   O
10 Machura Adam 11.11.2002 1714/D 27.09.2012 UKS Sielec Sosnowiec   O
11 Maj Mariusz 15.11.2001 1815/D 10.09.2013 UKS Sielec Sosnowiec   N
12 Opiłka Kacper 22.04.2001 1397/D 21.10.2011 UKS Sielec Sosnowiec   O
13 Paliga Jakub 04.04.2002 1753/D 27.09.2012 UKS Sielec Sosnowiec   BR
14 Pluta Miłosz 01.06.2001 1710/D 21.10.2011 UKS Sielec Sosnowiec   O
15 Sacha Łukasz 26.12.2001 1708/D 21.10.2011 UKS Sielec Sosnowiec   O
16 Zagurba Kamil 09.07.2001 1394/D 21.10.2011 UKS Sielec Sosnowiec   N
x xxxxx xxx xxx xxx xxxxx   x
  Klich Grzegorz   85/PZHL/B - UKS Sielec Sosnowiec - Trener
  Majewski Piotr 15.08.1985 46/PZHL/C - UKS Sielec Sosnowiec - Trener

Rozgrywki → U-14 Żaki St → Zespoły

MOSM Tychy

Nr Nazwisko i imię Data ur. Nr licencji Data pierwszego uprawnienia do gry Klub macierzysty Uchwyt kija Pozycja
1 Grzelka Dawid 01.11.2001 1302/D 01.02.2011 MOSM Tychy   O
2 Dobrzański Mateusz 19.01.2001 1688/D 12.09.2011 MOSM Tychy   N
3 Ubowski Mateusz 22.01.2001 1166/D 03.12.2010 MOSM Tychy   N
4 Maciejewski Jakub 17.03.2001 1307/D 03.12.2010 MOSM Tychy   BR
5 Krzyżek Jan 27.03.2001 1332/D 03.12.2010 MOSM Tychy   N
6 Zawalski Adrian 21.04.2001 1305/D 21.10.2011 MOSM Tychy   N
7 Petera Dominik 06.09.2001 1301/D 03.12.2010 MOSM Tychy   N
8 Ostrowski Kamil 16.06.2001 1331/D 01.02.2011 MOSM Tychy   N
9 Złotnik Damian 24.06.2001 1749/D 01.02.2011 MOSM Tychy   O
10 Tabaka Beniamin 30.06.2001 1310/D 03.12.2010 MOSM Tychy   N
11 Sieradzki Jakub 07.03.2001 1303/D 03.12.2010 MOSM Tychy   O
12 Kulpecki Kacper 09.11.2001 1308/D 01.02.2011 MOSM Tychy   O
13 Kula Patryk 10.02.2001 1304/D 03.12.2010 MOSM Tychy   N
14 Olczak Bartosz 10.05.2001 1306/D 21.10.2011 MOSM Tychy   N
15 Hanusiak Remigusz 12.03.2002 1657/D 20.01.2012 MOSM Tychy   N
16 Kaczkowski Gabriel 09.05.2003 1949/D 27.09.2012 MOSM Tychy   BR
17 Kasperek Oliwier 06.03.2002 1649/D 27.09.2012 MOSM Tychy   N
18 Kłos Dawid 20.09.2002 1658/D 27.09.2012 MOSM Tychy   O
19 Kuna Jakub 10.010.2002 1660/D 27.09.2012 MOSM Tychy   N
20 Lebida Adrian 11.01.2002 1663/D 27.09.2012 MOSM Tychy   N
21 Mentel Jakub 23.10.2002 1653/D 20.01.2011 MOSM Tychy   BR
22 Muzalewski Mateusz 22.05.2002 1647/D 12.09.2012 MOSM Tychy   O
23 Pachut Patryk 08.06.2002 1654/D 27.09.2012 MOSM Tychy   N
24 Siedlaczk Karol 01.02.2002 1662/D 27.09.2012 MOSM Tychy   O
25 Stachura Piotr 22.07.2002 1655/D 27.09.2012 MOSM Tychy   N
26 Świątkiewicz Aleksy 04.05.2002 1659/D 20.01..2012 MOSM Tychy   O
27 Wytrykus Adam 16.03.2002 1656/D 01.02.2011 MOSM Tychy   N
28 Cichocki Adam 12.11.2002 2073/D 27.01.2014 MOSM Tychy   N
XX XXXXXXXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXXXXXXX XXXXX XXXXX
  Worwa Adam   98/PZHL/C - MOSM Tychy - Trener
  Garbocz Dariusz 11.01.1971 18/PZHL/B - MOSM Tychy - Trener


Polecane

Turniej Minihokeja

Województwo Śląskie

Miasto Katowice

Sędziowie

SMS PZHL

PZHL