Strona używa cookies dla ułatwienia korzystania z niej, celów statystycznych oraz udostępniania funkcji społecznościowych. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Śląski Związek Hokeja na Lodzie
Archiwum → Sezon 2014-2015

U-14 Żaki St

Tabela

Nazwa zespołu M PKT Z P ZPD SOW PPD SOL BZ BS +/-
MOSM TYCHY 21 60 20 1         243 75 +168
JKH GKS JASTRZĘBIE 21 57 19 2         249 58 +191
UKS SIELEC SOSNOWIEC 21 41 13 7   1     125 97 +28
TMH POLONIA BYTOM I 21 31 10 10       1 118 116 +2
RTH ZRYW RUDA ŚLĄSKA 21 29 9 11   1     123 140 -17
MUKS ORLIK OPOLE 21 23 7 13   1     76 169 -93
MUKS NAPRZÓD JANÓW 21 8 2 17       2 50 149 -99
TMH POLONIA BYTOM II 21 3 1 20         58 249 -191
HC GKS KATOWICE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Terminarz

Termin Drużyny Wynik
  I RUNDA  
04.09.2014 1. HC GKS KATOWICE - PAUZA  
  2. MOSM TYCHY - TMH POLONIA BYTOM II 9:1 (5:0 2:1 2:0)
  3. JKH GKS JASTRZĘBIE- RTH ZRYW RUDA ŚLĄSKA 13:2 (5:1 3:0 5:1)
  4. UKS SIELEC SOSNOWIEC - MUKS ORLIK OPOLE 10:4 (2:1 4:1 4:2)
  5. MUKS NAPRZÓD JANÓW - TMH POLONIA BYTOM I 3:8 (0:2 2:4 1:2)
11.09.2014 6. TMH POLONIA BYTOM I - PAUZA  
  7. MUKS ORLIK OPOLE- MUKS NAPRZÓD JANÓW 5:2 (1:1 1:0 3:1)
  8. RTH ZRYW RUDA ŚLĄSKA - UKS SIELEC SOSNOWIEC 9:5 (1:2 2:1 6:2)
  9. JKH GKS JASTRZĘBIE - TMH POLONIA BYTOM II 22:2 (5:1 7:0 10:1)
  10. HC GKS KATOWICE - MOSM TYCHY anulowany
18.09.2014 11. MOSM TYCHY - PAUZA  
  12. JKH GKS JASTRZĘBIE - HC GKS KATOWICE anulowany
  13. UKS SIELEC SOSNOWIEC - TMH POLONIA BYTOM II 5:4 (2:0 2:1 1:3)
  14. MUKS NAPRZÓD JANÓW - RTH ZRYW RUDA ŚLĄSKA 5:6 (1:3 2:1 2:1 0:1K)
  15. MUKS ORLIK OPOLE - TMH POLONIA BYTOM I 1:9 (0:3 0:3 1:3)
25.09.2014 16. MUKS ORLIK OPOLE - PAUZA  
  17. MUKS NAPRZÓD JANÓW - TMH POLONIA BYTOM II 4:0 (2:0 2:0 0:0)
  18. RTH ZRYW RUDA ŚLĄSKA - TMH POLONIA BYTOM I 10:6 (5:0 3:5 2:1)
  19. HC GKS KATOWICE - UKS SIELEC SOSNOWIEC anulowany
  20. MOSM TYCHY - JKH GKS JASTRZĘBIE 10:6 (5:2 3:2 2:2)
02.10.2014 21. JKH GKS JASTRZĘBIE - PAUZA  
  22. UKS SIELEC SOSNOWIEC - MOSM TYCHY 3:4 (3:3 0:1 0:0)
  23. MUKS NAPRZÓD JANÓW - HC GKS KATOWICE anulowany
  24. TMH POLONIA BYTOM I - TMH POLONIA BYTOM II 13:3 (5:1 3:0 5:2)
  25. MUKS ORLIK OPOLE - RTH ZRYW RUDA ŚLĄSKA 6:2 (1:2 2:0 3:0)
09.10.2014 26. RTH ZRYW RUDA ŚLĄSKA - PAUZA  
  27. MUKS ORLIK OPOLE - TMH POLONIA BYTOM II 4:3 (2:1 0:1 2:1)
  28. HC GKS KATOWICE - TMH POLONIA BYTOM I anulowany
  29. MOSM TYCHY - MUKS NAPRZÓD JANÓW 17:2 (5:1 5:0 7:1)
  30. JKH GKS JASTRZĘBIE - UKS SIELEC SOSNOWIEC 7:4 (5:1 2:2 0:1)
16.10.2014 31. UKS SIELEC SOSNOWIEC – PAUZA  
  32. MUKS NAPRZÓD JANÓW - JKH GKS JASTRZĘBIE 0:11 (0:5 0:4 0:2)
  33. MOSM TYCHY - TMH POLONIA BYTOM I 12:4 (3:2 2:1 7:1)
  34. MUKS ORLIK OPOLE - HC GKS KATOWICE anulowany
  35. RTH ZRYW RUDA ŚLĄSKA - TMH POLONIA BYTOM II 9:2 (3:0 3:2 3:0)
23.10.2014 36. TMH POLONIA BYTOM II - PAUZA  
  37. HC GKS KATOWICE - RTH ZRYW RUDA ŚLĄSKA anulowany
  38. MOSM TYCHY - MUKS ORLIK OPOLE 6:4 (0:2 2:1 4:1)
  39. JKH GKS JASTRZĘBIE - TMH POLONIA BYTOM I 15:1 (6:1 5:0 4:0)
  40. UKS SIELEC SOSNOWIEC - MUKS NAPRZÓD JANÓW 9:3 (5:0 1:0 3:3)
30.10.2014 41. MUKS NAPRZÓD JANÓW – PAUZA  
  42. UKS SIELEC SOSNOWIEC - TMH POLONIA BYTOM I 6:1 (1:1 1:0 4:0)
  43. MUKS ORLIK OPOLE - JKH GKS JASTRZĘBIE 2:12 (1:3 1:2 0:7)
  44. RTH ZRYW RUDA ŚLĄSKA - MOSM TYCHY 8:15 (2:8 5:1 1:6)
  45. HC GKS KATOWICE - TMH POLONIA BYTOM II anulowany
  II RUNDA  
06.11.2014 46. HC GKS KATOWICE – PAUZA  
  47. TMH POLONIA BYTOM II - MOSM TYCHY 1:23 (0:9 1:5 0:9)
  48. RTH ZRYW RUDA ŚLĄSKA - JKH GKS JASTRZĘBIE 5:12 (1:5 3:4 1:3)
  49. MUKS ORLIK OPOLE- UKS SIELEC SOSNOWIEC 4:11 (2:4 1:3 1:4)
  50. TMH POLONIA BYTOM I - MUKS NAPRZÓD JANÓW 5:1 (3:0 0:0 2:1)
13.11.2014 51. TMH POLONIA BYTOM I - PAUZA  
  52. MUKS NAPRZÓD JANÓW - MUKS ORLIK OPOLE 1:3 (0:1 1:1 0:1)
  53. UKS SIELEC SOSNOWIEC - RTH ZRYW RUDA ŚLĄSKA 6:2 (2:0 4:1 0:1)
  54. TMH POLONIA BYTOM II - JKH GKS JASTRZĘBIE 13:1 (3:1 5:0 5:0)
  55. MOSM TYCHY - HC GKS KATOWICE anulowany
20.11.2014 56. MOSM TYCHY - PAUZA  
  57. HC GKS KATOWICE - JKH GKS JASTRZĘBIE anulowany
  58. TMH POLONIA BYTOM II - UKS SIELEC SOSNOWIEC 0:5 (0:2 0:1 0:2)
  59. RTH ZRYW RUDA ŚLĄSKA - MUKS NAPRZÓD JANÓW 5:0 W
  60. MUKS ORLIK OPOLE - TMH POLONIA BYTOM I 2:11 (0:1 1:6 1:4)
27.11.2014 61. MUKS ORLIK OPOLE - PAUZA  
  62. TMH POLONIA BYTOM II - MUKS NAPRZÓD JANÓW 1:0 (0:0 1:0 0:0)
  63. TMH POLONIA BYTOM I - RTH ZRYW RUDA ŚLĄSKA 3:6 (2:1 0:2 1:3)
  64. UKS SIELEC SOSNOWIEC - HC GKS KATOWICE anulowany
  65. JKH GKS JASTRZĘBIE - MOSM TYCHY 9:3 (4:0 2:3 3:0)
04.12.2014 66. JKH GKS JASTRZĘBIE - PAUZA  
  67. MOSM TYCHY - UKS SIELEC SOSNOWIEC 10:2 (6:1 1:1 3:0)
  68. HC GKS KATOWICE - MUKS NAPRZÓD JANÓW anulowany
  69. TMH POLONIA BYTOM II - TMH POLONIA BYTOM I 0:8 (0:3 0:4 0:1)
  70. RTH ZRYW RUDA ŚLĄSKA - MUKS ORLIK OPOLE 0:5 W
11.12.2014 71. RTH ZRYW RUDA ŚLĄSKA - PAUZA  
  72. TMH POLONIA BYTOM II - MUKS ORLIK OPOLE 2:10 (0:2 2:2 0:6)
  73. TMH POLONIA BYTOM I - HC GKS KATOWICE anulowany
  74. MUKS NAPRZÓD JANÓW - MOSM TYCHY 2:8 (0:3 1:2 1:3)
  75. UKS SIELEC SOSNOWIEC - JKH GKS JASTRZĘBIE 4:6 (2:0 1:4 1:2)
18.12.2014 76. UKS SIELEC SOSNOWIEC – PAUZA  
  77. JKH GKS JASTRZĘBIE - MUKS NAPRZÓD JANÓW 14:0 (7:0 3:0 4:0)
  78. TMH POLONIA BYTOM I - MOSM TYCHY 9:11 (2:2 5:5 2:4)
  79. HC GKS KATOWICE - MUKS ORLIK OPOLE anulowany
  80. TMH POLONIA BYTOM II - RTH ZRYW RUDA ŚLĄSKA 4:7 (0:2 2:1 2:4)
08.01.2015 81. TMH POLONIA BYTOM II - PAUZA  
  82. RTH ZRYW RUDA ŚLĄSKA - HC GKS KATOWICE anulowany
  83. MUKS ORLIK OPOLE - MOSM TYCHY 3:14 (0:4 1:2 2:8)
  84. TMH POLONIA BYTOM I - JKH GKS JASTRZĘBIE 4:8 (2:1 1:3 1:4)
  85. MUKS NAPRZÓD JANÓW - UKS SIELEC SOSNOWIEC 2:7 (1:3 0:4 1:0)
15.01.2015 86. MUKS NAPRZÓD JANÓW – PAUZA  
  87. TMH POLONIA BYTOM I - UKS SIELEC SOSNOWIEC 3:4 (3:1 0:2 0:0, d 0:0, k 0:1)
  88. JKH GKS JASTRZĘBIE - MUKS ORLIK OPOLE 15:2 (2:1 8:0 5:1)
  89. MOSM TYCHY - RTH ZRYW RUDA ŚLĄSKA 10:5 (3:2 2:1 5:2)
  90. TMH POLONIA BYTOM II - HC GKS KATOWICE anulowany
  III RUNDA  
22.01.2015 91.HC GKS KATOWICE – PAUZA  
  92. MOSM TYCHY - TMH POLONIA BYTOM II 16:1 (3:0 4:1 9:0)
  93. JKH GKS JASTRZĘBIE- RTH ZRYW RUDA ŚLĄSKA 9:4 (5:2 0:1 4:1)
  94. UKS SIELEC SOSNOWIEC - MUKS ORLIK OPOLE 10:2 (4:1 2:1 4:0)
  95. MUKS NAPRZÓD JANÓW - TMH POLONIA BYTOM I 3:7 (0:4 2:1 1:2)
29.01.2015 96. TMH POLONIA BYTOM I - PAUZA  
  97. MUKS ORLIK OPOLE- MUKS NAPRZÓD JANÓW 4:3 (1:0 1:1 1:2 1:0k)
  98. RTH ZRYW RUDA ŚLĄSKA - UKS SIELEC SOSNOWIEC 8:9 (4:2 2:5 2:2)
  99. JKH GKS JASTRZĘBIE - TMH POLONIA BYTOM II 0:20 (0:5 0:6 0:9)
  100. HC GKS KATOWICE - MOSM TYCHY anulowany
19.02.2015 101. MOSM TYCHY - PAUZA  
  102. JKH GKS JASTRZĘBIE - HC GKS KATOWICE anulowany
  103. UKS SIELEC SOSNOWIEC - TMH POLONIA BYTOM II 10:4 (1:1 4:2 5:1)
  104. MUKS NAPRZÓD JANÓW - RTH ZRYW RUDA ŚLĄSKA 2:9 (0:1 0:6 2:2)
  105. MUKS ORLIK OPOLE - TMH POLONIA BYTOM I 2:9 (0:0 2:3 0:6)
26.02.2015 106. MUKS ORLIK OPOLE - PAUZA  
  107. MUKS NAPRZÓD JANÓW - TMH POLONIA BYTOM II 8:1 (2:0 5:1 1:0)
  108. RTH ZRYW RUDA ŚLĄSKA - TMH POLONIA BYTOM I 4:5 (0:2 0:2 4:1)
  109. HC GKS KATOWICE - UKS SIELEC SOSNOWIEC anulowany
  110. MOSM TYCHY - JKH GKS JASTRZĘBIE 6:3 (1:2 1:0 4:1)
05.03.2015 111. JKH GKS JASTRZĘBIE - PAUZA  
  112. UKS SIELEC SOSNOWIEC - MOSM TYCHY 4:6 (2:1 1:3 1:2)
  113. MUKS NAPRZÓD JANÓW - HC GKS KATOWICE anulowany
  114. TMH POLONIA BYTOM I - TMH POLONIA BYTOM II 9:1 (5:0 1:0 3:1)
  115. MUKS ORLIK OPOLE - RTH ZRYW RUDA ŚLĄSKA 2:9 (1:4 1:2 0:3)
12.03.2015 116. RTH ZRYW RUDA ŚLĄSKA - PAUZA  
  117. MUKS ORLIK OPOLE - TMH POLONIA BYTOM II 6:2 (3:1 1:0 2:1)
  118. HC GKS KATOWICE - TMH POLONIA BYTOM I anulowany
  119. MOSM TYCHY - MUKS NAPRZÓD JANÓW 13:4 (4:1 4:1 5:2)
  120. JKH GKS JASTRZĘBIE - UKS SIELEC SOSNOWIEC 14:2 (6:0 1:1 7:1)
19.03.2015 121. UKS SIELEC SOSNOWIEC – PAUZA  
  122. MUKS NAPRZÓD JANÓW - JKH GKS JASTRZĘBIE 3:10 (0:1 2:3 1:6)
  123. MOSM TYCHY - TMH POLONIA BYTOM I 11:0 (5:0 4:0 2:0)
  124. MUKS ORLIK OPOLE - HC GKS KATOWICE anulowany
  125. RTH ZRYW RUDA ŚLĄSKA - TMH POLONIA BYTOM II 9:2 (4:2 2:0 3:0)
26.03.2015 126. TMH POLONIA BYTOM II - PAUZA  
  127. HC GKS KATOWICE - RTH ZRYW RUDA ŚLĄSKA anulowany
  128. MOSM TYCHY - MUKS ORLIK OPOLE 20:3 (6:1 7:1 7:1)
  129. JKH GKS JASTRZĘBIE - TMH POLONIA BYTOM I 10:1 (7:0 2:0 1:1)
  130. UKS SIELEC SOSNOWIEC - MUKS NAPRZÓD JANÓW 6:2 (2:0 3:1 1:1)
02.04.2015 131. MUKS NAPRZÓD JANÓW – PAUZA  
  132. UKS SIELEC SOSNOWIEC - TMH POLONIA BYTOM I 3:2 (1:0 0:1 2:1)
  133. MUKS ORLIK OPOLE - JKH GKS JASTRZĘBIE 2:18 (0:4 0:4 2:10)
  134. RTH ZRYW RUDA ŚLĄSKA - MOSM TYCHY 4:19 (1:5 1:7 2:7)
  135. HC GKS KATOWICE - TMH POLONIA BYTOM II anulowany

JKH GKS Jastrzębie

Nr Nazwisko i imię Data ur. Nr licencji Data pierwszego uprawnienia do gry Klub macierzysty Uchwyt kija Pozycja
1 Adynkiewicz Michał 16.05.2001 1248/D 21.10.2011 JKH GKS Jastrzębie    
2 Blanik Jakub 17.03.2001 1246/D 21.10.2011 JKH GKS Jastrzębie    
3 Borowiak Adam 28.08.2001 1253/D 21.10.2011 JKH GKS Jastrzębie    
4 Bykowski Szymon 16.12.2002 1643/D 21.10.2011 JKH GKS Jastrzębie    
5 Chmielewski Szymon 20.04.2003 1830/D 23.09.2013 JKH GKS Jastrzębie    
6 Garsztka Filip 21.04.2002 1642/D 21.10.2011 JKH GKS Jastrzębie    
7 Hampel Adrian 22.01.2000 1258/D 04.10.2011 JKH GKS Jastrzębie    
8 Kapusta Łukasz 18.08.2001 1249/D 21.10.2011 JKH GKS Jastrzębie    
9 Koślicki Olaf 31.05.2001 1252/D 21.10.2011 JKH GKS Jastrzębie    
10 Lewandowicz Bartosz 14.07.2001 1250/D 21.10.2011 JKH GKS Jastrzębie    
11 Markowski Szymon 13.02.2001 1245/D 21.10.2011 JKH GKS Jastrzębie    
12 Perkowski Jakub 27.03.2003 1848/D 23.09.2013 JKH GKS Jastrzębie    
13 Płachetka Marcin 04.04.2001 1244/D 21.10.2011 JKH GKS Jastrzębie    
14 Rafalik Przemysław 16.10.2001 1251/D 21.10.2011 JKH GKS Jastrzębie    
15 Wróblewski Dawid 28.12.2001 1247/D 21.10.2011 JKH GKS Jastrzębie    
16 Zając Wojciech 03.07.2003 1847/D 23.09.2013 JKH GKS Jastrzębie    
XX XXXXXXXXXX XXXXX XXXX XXXX XXXXX XXXX XXXX
  Chrabański Marek 21.05.1979 61/PZHL/B - JKH GKS Jastrzębie   Trener

HC GKS Katowice

Nr Nazwisko i imię Data ur. Nr licencji Data pierwszego uprawnienia do gry Klub macierzysty Uchwyt kija Pozycja
1 Banyś Wiktor 30.09.2002 1832/D 04.10.2013 HC GKS Katowice    
2 Dromowicz Sebastian 03.02.2001 1289/D 04.10.2013 HC GKS Katowice    
3 Gryciuk Michał 05.07.2002 2042/D 04.10.2013 HC GKS Katowice    
4 Łykowski Alan 06.12.2002   04.10.2013 HC GKS Katowice    
5 Mucha Bartłomiej 30.09.2002 2095/D 01.04.2014 HC GKS Katowice    
6 Nowak Simon 29.10.2001 1290/D 04.10.2013 HC GKS Katowice    
7 Tarnawski Marcel 08.08.2002 1762/D 01.02.2011 HC GKS Katowice    
8 Wójcicki Aleksy 09.03.2002 2064/D 03.09.2014 HC GKS Katowice    
9 Wójcik Maksymilian 22.02.2002 1813/D 25.01.2012 HC GKS Katowice    
10 Wyśnik Marcin 09.11.2001 1791/D 04.10.2014 HC GKS Katowice   BR
11 Zwierzyński Damian 29.08.2001 1286/D 04.10.2014 HC GKS Katowice    
12 Gurling Bartosz 27.02.2002   03.09.2014 HC GKS Katowice    
13 Gurling Szymon 22.06.2003   03.09.2014 HC GKS Katowice    
xx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxx xxxx xxxx xxxxxxxxxxxxxxx xxx xxxx
  Lebek Maksymilian       HC GKS Kaatowice   TRENER

MUKS Naprzód Janów

Nr Nazwisko i imię Data ur. Nr licencji Data pierwszego uprawnienia do gry Klub macierzysty Uchwyt kija Pozycja
1 Brandt Jakub 04.02.2002 1485/D 21.10.2011 MUKS Naprzód Janów   O
2 Gnyp Dominik 02.01.2001 1321/D 21.10.2011 MUKS Naprzód Janów   O
3 Huchel Szymon 16.11.2002 1492/D 21.10.2011 MUKS Naprzód Janów   O
4 Kasprzyk Dominik 26.03.2002 1493/D 21.10.2011 MUKS Naprzód Janów   N
5 Klosa Bartosz 06.11.2001 1382/D 21.10.2011 MUKS Naprzód Janów   N
6 Król Kacper 13.05.2002 1494/D 21.10.2011 MUKS Naprzód Janów   N
7 Ksiondz Oliwier 05.10.2001 1322/D 21.10.2011 MUKS Naprzód Janów   N
8 Kubiszewski Dawid 01.08.2002 1491/D 21.10.2011 MUKS Naprzód Janów   N
9 Likus Bartosz 28.06.2001 1320/D 21.10.2011 MUKS Naprzód Janów   N
10 Pieszko Łukasz 21.09.2002 1498/D 21.10.2011 MUKS Naprzód Janów   O
11 Ryniewicz Wojciech 01.10.2002 1489/D 21.10.2011 MUKS Naprzód Janów   O
12 Schmidt Bartosz 18.09.2001 1318/D 21.10.2011 MUKS Naprzód Janów   N
13 Siwitza Robert 18.05.2001 1446/D 21.10.2011 MUKS Naprzód Janów   N
14 Sosnowski Krystian 12.02.2002 1490/D 21.10.2011 MUKS Naprzód Janów   O
15 Stacherski Wiktor 16.01.2001 1323/D 21.10.2011 MUKS Naprzód Janów   O
16 Stefaniak Wiktor 03.07.2002 1497/D 21.10.2011 MUKS Naprzód Janów   O
17 Świerczyna Patryk 18.03.2002 1687/D 21.10.2011 MUKS Naprzód Janów   BR
18 Sass Martyna 09.12.2000 1201/D 24.09.2010 MUKS Naprzód Janów L BR
xx XXXXXXXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXXXXXXX XXXXX XXXXX
  Penczek Marcin   35/PZHL/C - MUKS Naprzód Janów - Trener

MUKS Orlik Opole

Nr Nazwisko i imię Data ur. Nr licencji Data pierwszego uprawnienia do gry Klub macierzysty Uchwyt kija Pozycja
1 Bajdas Piotr 28.03.2001 1429/D 09.2009 MUKS Orlik Opole   BR
2 Bąk Oskar 28.09.2001 1434/D 09.2009 MUKS Orlik Opole   N
3 Bobowski Radosław 30.05.2003 1922/D 09.2011 MUKS Orlik Opole   N
4 Caputa Bartosz 11.04.2002 1923/D 09.2011 MUKS Orlik Opole   BR
5 Demydov Arsenji 20.10.2001 1796/D 09.2012 MUKS Orlik Opole   N
6 Drożdż Julian 30.01.2002 1934/D 09.2011 MUKS Orlik Opole   N
7 Grzegocki Jakub 02.07.2002 1925/D 09.2011 MUKS Orlik Opole   N
8 Hornik Marcin 26.01.2002 1933/D 09.2011 MUKS Orlik Opole   N
9 Mazur Jakub 16.02.2002 1920/D 09.2011 MUKS Orlik Opole   N
10 Mazur Michał 17.10.2002 1937/D 09.2011 MUKS Orlik Opole   N
11 Najder Mateusz 05.12.2002 1379/D 09.2014 MUKS Orlik Opole   N
12 Pacha Bartłomiej 25.12.2002 1928/D 09.2011 MUKS Orlik Opole   N
13 Ramsz Daniel 18.05.2001 1425/D 09.2009 MUKS Orlik Opole   N
14 Wideł Michał 30.09.2001 1428/D 09.2009 MUKS Orlik Opole   N
15 Zdun Michał 28.02.2001 2096/D 09.2013 MUKS Orlik Opole   N
XX XXXXXXXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXXXXXXX XXXXX XXXXX
  Wacławczyk Rainhold   102/PZHL/C - MUKS Orlik Opole - Trener
  Zwierz Krzysztof 18.10.1985 103/PZHL/C - MUKS Orlik Opole - Trener

TMH Polonia Bytom I

Nr Nazwisko i imię Data ur. Nr licencji Data pierwszego uprawnienia do gry Klub macierzysty Uchwyt kija Pozycja
1 Bagiński Przemysław 02.01.2001 1488/D 21.10.2011 UKS MOSM BYTOM   N
2 Dworaźny Mateusz 17.11.2001 1485/D 21.10.2011 UKS MOSM BYTOM   O
3 Grela Błażej 18.05.2001 1415/D   UKS MOSM BYTOM    
4 Faska Adam 29.08.2001 1484/D 21.10.2011 UKS MOSM BYTOM   O
5 Firszt Paweł 12.08.2001 1483/D 21.10.2011 UKS MOSM BYTOM   O
6 Herda Mateusz 12.09.2001 1480/D 21.10.2001 UKS MOSM BYTOM   O
7 Kowalczyk Igor 11.07.2001 1477/D 21.10.2011 UKS MOSM BYTOM   N
8 Lichy Maciej 12.01.2001 1478/D 21.10.2011 UKS MOSM BYTOM   N
9 Łysy Patryk 16.01.2001 1473/D 21.10.2011 UKS MOSM BYTOM   O
10 Pająk Mateusz 21.01.2001 1470/D 21.10.2011 UKS MOSM BYTOM   N
11 Pawłowska Martyna 30.05.2001 1469/D 21.10.2011 UKS MOSM BYTOM   O
12 Piątek Mirosław 06.08.2001 1479/D 21.10.2011 UKS MOSM BYTOM   BR
13 Sotor Jakub 14.07.2001 1475/D 21.10.2011 UKS MOSM BYTOM   N
14 Sowa Jakub 05.06.2001 1482/D 21.10.2011 UKS MOSM BYTOM   N
15 Trawiński Bartosz 23.04.2001 1474/D 21.10.2011 UKS MOSM BYTOM   BR
16 Zając Michał 27.09.2001 1481/D 21.10.2011 UKS MOSM BYTOM   N
17 Zemper Mateusz 01.02.1001 1471/D 21.10.2011 UKS MOSM BYTOM   O
18 Kaleja Klaudia 04.07.2000   15.09.2010 UKS MOSM Bytom   O
19 Wcisło Alicja` 17.03.2000   05.10.2011 UKS MOSM Bytom   O
XX XXXXXXXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXXXXXXX XXXXX XXXXX
  Jędrzejczyk Dariusz   92/PZHL/B   UKS MOSM BYTOM   TRENER

TMH Polonia Bytom II

Nr Nazwisko i imię Data ur. Nr licencji Data pierwszego uprawnienia do gry Klub macierzysty Uchwyt kija Pozycja
1 Dziuba Kamila 28.01.2002 1633/D 27.09.2012 UKS MOSM BYTOM   O
2 Golik Julia 21.03.2002 1625/D 27.09.2012 UKS MOSM BYTOM   N
3 Golik Michał 21.06.2003 1866/D 14.01.2013 UKS MOSM BYTOM   BR
4 Kasprzyk Małgorzata   1636/D   UKS MOSM BYTOM   N
5 Kostecki Oskar 01.02.2002 1637/D 27.09.2012 UKS MOSM BYTOM   N
6 Laszczyk Andrzej 02.11.2002 1631/D 27.09.2012 UKS MOSM BYTOM   N
7 Liniowski Jakub 14.20.2002 1629/D 27.09.2012 UKS MOSM BYTOM   BR
8 Mila Kacper 06.12.2002 1627/D 27.09.2012 UKS MOSM BYTOM   O
9 Milewski Mateusz 29.03.2002 1954/D 05.09.2013 UKS MOSM BYTOM   N
10 Orlik Adrian 28.02.2002 1640/D 27.09.2012 UKS MOSM BYTOM   N
11 Patla Vanessa 18.07.2002 1807/D 27.09.2012 UKS MOSM BYTOM   O
12 Proczek Michał 30.07.2002 1635/D 27.09.2012 UKS MOSM BYTOM   O
13 Sidorowicz Sabina 01.10.2002 1638/D 27.09.2012 UKS MOSM BYTOM   O
14 Sojka Jakub 30.08.2002 1628/D 27.09.2012 UKS MOSM BYTOM   N
15 Szczagiel Marcel 30.09.2002 1626/D 27.09.2012 UKS MOSM BYTOM   O
16 Trychta Dominik 26.10.2002 1641/D 27.09.2012 UKS MOSM BYTOM   N
17 Urbańczyk Marcelina 31.05.2002 1808/D 27.09.2012 UKS MOSM BYTOM   N
18 Wicher Sebastian 29.12.2002 1639/D 27.09.2012 UKS MOSM BYTOM   N
19 Zając Przemysław 25.05.2002 1632/D 27.09.2012 UKS MOSM BYTOM   N
20 Zazałowski Janusz 01.10.2002 1630/D 27.09.2012 UKS MOSM BYTOM   O
21 Konenc Halina 16.01.2000   15.09.2010 UKS MOSM BYTOM    
XX XXXXXXXXXX XXXX XXXX XXXX XXXXXXXXXX XXXX XXXX
  Bryjak Zbigniew 28.05.1965 93/PZHL/B   TMH Polonia Bytom   Trener

MOSM Tychy

Nr Nazwisko i imię Data ur. Nr licencji Data pierwszego uprawnienia do gry Klub macierzysty Uchwyt kija Pozycja
1 Grzelka Dawid 01.11.2001 1302/D 01.02.2011 MOSM Tychy   O
2 Dobrzański Mateusz 19.01.2001 1688/D 12.09.2011 MOSM Tychy   N
3 Ubowski Mateusz 22.01.2001 1166/D 03.12.2010 MOSM Tychy   N
4 Maciejewski Jakub 17.03.2001 1307/D 03.12.2010 MOSM Tychy   BR
5 Krzyżek Jan 27.03.2001 1332/D 03.12.2010 MOSM Tychy   N
6 Zawalski Adrian 21.04.2001 1305/D 21.10.2011 MOSM Tychy   N
7 Petera Dominik 06.09.2001 1301/D 03.12.2010 MOSM Tychy   N
8 Ostrowski Kamil 16.06.2001 1331/D 01.02.2011 MOSM Tychy   N
9 Złotnik Damian 24.06.2001 1749/D 01.02.2011 MOSM Tychy   O
10 Tabaka Beniamin 30.06.2001 1310/D 03.12.2010 MOSM Tychy   N
11 Sieradzki Jakub 07.03.2001 1303/D 03.12.2010 MOSM Tychy   O
12 Kulpecki Kacper 09.11.2001 1308/D 01.02.2011 MOSM Tychy   O
13 Kula Patryk 10.02.2001 1304/D 03.12.2010 MOSM Tychy   N
14 Olczak Bartosz 10.05.2001 1306/D 21.10.2011 MOSM Tychy   N
15 Hanusiak Remigusz 12.03.2002 1657/D 20.01.2012 MOSM Tychy   N
16 Kaczkowski Gabriel 09.05.2003 1949/D 27.09.2012 MOSM Tychy   BR
17 Kasperek Oliwier 06.03.2002 1649/D 27.09.2012 MOSM Tychy   N
18 Kłos Dawid 20.09.2002 1658/D 27.09.2012 MOSM Tychy   O
19 Kuna Jakub 10.010.2002 1660/D 27.09.2012 MOSM Tychy   N
20 Lebida Adrian 11.01.2002 1663/D 27.09.2012 MOSM Tychy   N
21 Mentel Jakub 23.10.2002 1653/D 20.01.2011 MOSM Tychy   BR
22 Muzalewski Mateusz 22.05.2002 1647/D 12.09.2012 MOSM Tychy   O
23 Pachut Patryk 08.06.2002 1654/D 27.09.2012 MOSM Tychy   N
24 Siedlaczk Karol 01.02.2002 1662/D 27.09.2012 MOSM Tychy   O
25 Stachura Piotr 22.07.2002 1655/D 27.09.2012 MOSM Tychy   N
26 Świątkiewicz Aleksy 04.05.2002 1659/D 20.01..2012 MOSM Tychy   O
27 Wytrykus Adam 16.03.2002 1656/D 01.02.2011 MOSM Tychy   N
28 Cichocki Adam 12.11.2002 2073/D 27.01.2014 MOSM Tychy   N
XX XXXXXXXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXXXXXXX XXXXX XXXXX
  Worwa Adam   98/PZHL/C - MOSM Tychy - Trener
  Garbocz Dariusz 11.01.1971 18/PZHL/B - MOSM Tychy - Trener

RTH Zryw Ruda Śl.

Nr Nazwisko i imię Data ur. Nr licencji Data pierwszego uprawnienia do gry Klub macierzysty Uchwyt kija Pozycja
1 Augustyniak Igor 03.09.2001 1282/D 2009 RTH ZRYW Ruda Śląska   N
2 Boronowska Julia 12.01.2000 1791/J 2010 RTH ZRYW Ruda Śląska   O
3 Cuber Klaudiusz 29.11.2001 1294/D 2009 RTH ZRYW Ruda Śląska   O
4 Dzik Grzegorz 28.12.2001 1422/D 2009 RTH ZRYW Ruda Śląska   N
5 Grządziel Adrian 04.03.2001 1296/D 2009 RTH ZRYW Ruda Śląska   N
6 Himmel Tomasz 14.04.2001 1283/D 2009 RTH ZRYW Ruda Śląska   O
7 Klimanek Paweł 21.01.2001 1277/D 2010 RTH ZRYW Ruda Śląska   N
8 Kołodziej Mateusz 07.09.2001 1293/D 2009 RTH ZRYW Ruda Śląska   BR
9 Kotlewski Mateusz 24.02.2001 1295/D 2010 RTH ZRYW Ruda Śląska   N
10 Książek Mateusz 26.02.2001 1292/D 2010 RTH ZRYW Ruda Śląska   N
11 Kucharski Bartosz 06.03.2001 1281/D 2010 RTH ZRYW Ruda Śląska   N
12 Milewski Adrian 17.08.2001 1472/D 2012 UKS MOSM Bytom   N
13 Olejniczak Tomasz 06.09.2001 1278/D 2009 RTH ZRYW Ruda Śląska   BR
14 Pydych Maciej 17.09.2001 1297/D 2009 RTH ZRYW Ruda Śląska   N
15 Szymik Daniel 08.05.2001 1291/D 2011 RTH ZRYW Ruda Śląska   O
XX XXXXXXXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXXXXXXX XXXXX XXXXX
  Sobera Jerzy 04.09.1970 39/PZHL/C - RTH ZRYW Ruda Śląska - Trener
  Budziński Sławomir 02.02.1978 95/PZHL/B - RTH ZRYW Ruda Śląska - Trener


UKS Sielec Sosnowiec

Nr Nazwisko i imię Data ur. Nr licencji Data pierwszego uprawnienia do gry Klub macierzysty Uchwyt kija Pozycja
1 Baran Karol 14.05.2002 1713/D 12.09.2012 UKS Sielec Sosnowiec   N
2 Biały Arkadiusz 19.11.2001 1755/D 12.09.2012 UKS Sielec Sosnowiec   N
3 Chabior Adrian 28.02.2001 1396/D 21.10.2011 UKS Sielec Sosnowiec   N
4 Ciepał Norbert 26.11.2002 1906/D 27.09.2012 UKS Sielec Sosnowiec   N
5 Hyla Marcel 20.05.2001 1398/D 21.10.2011 UKS Sielec Sosnowiec   N
6 Jonkisz Olaf 01.12.2002 1902/D 04.12.2012 UKS Sielec Sosnowiec   BR
7 Jurczyński Artur 22.08.2001 1715/D 21.10.2011 UKS Sielec Sosnowiec   N
8 Kotuła Marcel 20.04.2001 1707/D 20.04.2011 UKS Sielec Sosnowiec   BR
9 Kuberski Szymon 13.06.2002 1904/D 14.01.2013 UKS Sielec Sosnowiec   O
10 Machura Adam 11.11.2002 1714/D 27.09.2012 UKS Sielec Sosnowiec   O
11 Maj Mariusz 15.11.2001 1815/D 10.09.2013 UKS Sielec Sosnowiec   N
12 Opiłka Kacper 22.04.2001 1397/D 21.10.2011 UKS Sielec Sosnowiec   O
13 Paliga Jakub 04.04.2002 1753/D 27.09.2012 UKS Sielec Sosnowiec   BR
14 Pluta Miłosz 01.06.2001 1710/D 21.10.2011 UKS Sielec Sosnowiec   O
15 Sacha Łukasz 26.12.2001 1708/D 21.10.2011 UKS Sielec Sosnowiec   O
16 Zagurba Kamil 09.07.2001 1394/D 21.10.2011 UKS Sielec Sosnowiec   N
XX XXXXXXXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXXXXXXX XXXXX XXXXX
  Klich Grzegorz   85/PZHL/B - UKS Sielec Sosnowiec - Trener
  Majewski Piotr 15.08.1985 46/PZHL/C - UKS Sielec Sosnowiec - Trener

Polecane

Województwo Śląskie

Miasto Katowice

Sędziowie

SMS PZHL

PZHL