Strona używa cookies dla ułatwienia korzystania z niej, celów statystycznych oraz udostępniania funkcji społecznościowych. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Śląski Związek Hokeja na Lodzie
Rozgrywki → U-14 Żaki St

Terminarz

Termin Drużyny Wynik
  RUNDA I  
08.09.2016 1. MOSM TYCHY – MUKS NAPRZÓD JANÓW II 19:0 (7:0, 5:0, 7:0)
  2. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC- JKH GKS/RTH ZRYW 9:4 (3:1, 3:2, 3:1)
  3. TMH POLONIA BYTOM – KOJOTKI NAPRZÓD JANÓW 25:0 (15:0, 5:0, 5:0)
  4. MUKS ORLIK OPOLE – MUKS NAPRZÓD JANÓW I 1:11 (0:4, 0:5, 1:2)
15.09.2016 5. MUKS NAPRZÓD JANÓW II - MUKS NAPRZÓD JANÓW I 1:8 (0:2, 1:5, 0:1)
  6. KOJOTKI NAPRZÓD JANÓW - MUKS ORLIK OPOLE 0:17 (0:8, 0:3, 0:6)
  7. JKH GKS/RTH ZRYW - TMH POLONIA BYTOM 0:9 (0:2, 0:2, 0:5)
  8. MOSM TYCHY - UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 7:1 (1:0, 5:0, 1:1)
22.09.2016 9. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - MUKS NAPRZÓD JANÓW II 12:4 (5:1, 6:2, 1:1)
  10. TMH POLONIA BYTOM - MOSM TYCHY 5:1 (1:0, 2:0, 2:1)
  11. MUKS ORLIK OPOLE - JKH GKS/RTH ZRYW 4:7 (1:2, 3:3, 0:2)
  12. MUKS NAPRZÓD JANÓW I - KOJOTKI NAPRZÓD JANÓW 34:0 (14:0, 12:0, 8:0)
29.09.2016 13. MUKS NAPRZÓD JANÓW II - KOJOTKI NAPRZÓD JANÓW 11:1 (5:0, 3:0, 3:1)
  14. JKH GKS/RTH ZRYW - MUKS NAPRZÓD JANÓW I 3:13 (1:4, 1:5, 1:4)
  15. MOSM TYCHY - MUKS ORLIK OPOLE 15:1 (5:0, 7:0, 3:1)
  16. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - TMH POLONIA BYTOM 1:7 (0:2, 1:2, 0:3)
06.10.2016 17. TMH POLONIA BYTOM - MUKS NAPRZÓD JANÓW II 35:0 (4:0, 13:0, 18:0)
  18. MUKS ORLIK OPOLE - UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 5:14 (2:5, 2:3, 1:6)
  19. MUKS NAPRZÓD JANÓW I - MOSM TYCHY 5:1 (1:0, 2:1, 2:0)
  20. KOJOTKI NAPRZÓD JANÓW - JKH GKS/RTH ZRYW 2:20 (0:6, 0:9, 2:5)
13.10.2016 21. MUKS NAPRZÓD JANÓW II - JKH GKS/RTH ZRYW 4:12 (1:4, 3:5, 0:3)
  22. MOSM TYCHY - KOJOTKI NAPRZÓD JANÓW 26:0 (8:0, 9:0, 9:0)
  23. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - MUKS NAPRZÓD JANÓW I 1:5 (0:1, 0:3, 1:1)
  24. TMH POLONIA BYTOM - MUKS ORLIK OPOLE 17:2 (4:0, 6:1, 7:1)
20.10.2016 25. MUKS ORLIK OPOLE - MUKS NAPRZÓD JANÓW II 9:1 (6:0, 0:0, 3:1)
  26. MUKS NAPRZÓD JANÓW I - TMH POLONIA BYTOM 3:4 (0:0, 2:1, 1:3)
  27. KOJOTKI NAPRZÓD JANÓW- UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 1:23 (0:6, 0:6, 1:11)
  28. JKH GKS/RTH ZRYW - MOSM TYCHY 3:7 (0:3, 2:2, 1:2)
  II RUNDA  
27.10.2016 29. MUKS NAPRZÓD JANÓW II - MOSM TYCHY 3:21 (1:8, 0:5, 2:8)
  30. JKH GKS/RTH ZRYW - UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 2:9 (1:2, 1:4, 0:3)
  31. KOJOTKI NAPRZÓD JANÓW- TMH POLONIA BYTOM 0:16 (0:5, 0:4, 0:7)
  32. MUKS NAPRZÓD JANÓW I - MUKS ORLIK OPOLE 22:4 (6:0, 9:2, 7:2)
03.11.2016 33. MUKS NAPRZÓD JANÓW I - MUKS NAPRZÓD JANÓW II 7:3 (3:1, 1:2, 3:0)
  34. MUKS ORLIK OPOLE - KOJOTKI NAPRZÓD JANÓW 18:4 (5:1, 6:1, 7:2)
  35. TMH POLONIA BYTOM - JKH GKS/RTH ZRYW 17:2 (4:0, 6:0, 7:2)
  36. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIE - MOSM TYCHY 2:6 (0:1, 1:3, 1:2)
10.11.2016 37. MUKS NAPRZÓD JANÓW II - UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 1:15 (0:6, 0:4, 1:5)
  38. MOSM TYCHY - TMH POLONIA BYTOM 5:4k. (1:1, 0:1, 3:2; 0:0, 1:0)
  39. JKH GKS/RTH ZRYW - MUKS ORLIK OPOLE W.O. 8:4 (3:1, 0:2, 5:1)
  40. KOJOTKI NAPRZÓD JANÓW - MUKS NAPRZÓD JANÓW I 0:28 (0:5, 0:11, 0:12)
17.11.2016 41. KOJOTKI NAPRZÓD JANÓW - MUKS NAPRZÓD JANÓW II 6:10 (1:2, 2:4, 3:4)
  42. MUKS NAPRZÓD JANÓW I - JKH GKS/RTH ZRYW 7:3 (1:0, 1:1, 5:2)
  43. MUKS ORLIK OPOLE - MOSM TYCHY 6:10 (3:3, 1:5, 2:2)
  44. TMH POLONIA BYTOM - UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 14:0 (8:0, 4:0, 2:0)
24.11.2016 45. MUKS NAPRZÓD JANÓW II - TMH POLONIA BYTOM 2:19 (0:4, 2:7, 0:8)
  46. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - MUKS ORLIK OPOLE 7:3 (1:1, 1:0, 5:2)
  47. MOSM TYCHY - MUKS NAPRZÓD JANÓW I 4:2 (3:1, 1:1, 0:0)
  48. JKH GKS/RTH ZRYW - KOJOTKI NAPRZÓD JANÓW 10:0 (2:0, 2:0, 6:0)
01.12.2016 49. JKH GKS/RTH ZRYW - MUKS NAPRZÓD JANÓW II 12:5 (3:1, 3:1, 6:3)
  50. KOJOTKI NAPRZÓD JANÓW - MOSM TYCHY 0:11 (0:3, 0:5, 0:3)
  51. MUKS NAPRZÓD JANÓW I - UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 10:4 (4:1, 3:1, 3:2)
  52. MUKS ORLIK OPOLE - TMH POLONIA BYTOM 0:11 (0:7, 0:2, 0:2)
08.12.2016 53. MUKS NAPRZÓD JANÓW II - MUKS ORLIK OPOLE 5:7 (0:1, 3:1, 2:5)
  54. TMH POLONIA BYTOM - MUKS NAPRZÓD JANÓW I 8:2 (4:0, 3:2, 1:0)
  55. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - KOJOTKI NAPRZÓD JANÓW 17:0 (7:0, 4:0, 6:0)
  56. MOSM TYCHY - JKH GKS/RTH ZRYW 10:4 (1:1, 2:1, 7:2)
  III RUNDA  
15.12.2016 57. MOSM TYCHY – MUKS NAPRZÓD JANÓW II 14:0 (4:0, 3:0, 7:0)
  58. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC- JKH GKS/RTH ZRYW 4:2 (2:2, 1:0, 1:0)
  59. TMH POLONIA BYTOM – KOJOTKI NAPRZÓD JANÓW 5:0 W.O.
  60. MUKS ORLIK OPOLE – MUKS NAPRZÓD JANÓW I 3:6 (0:4, 1:2, 2:0)
22.12.2016 61. MUKS NAPRZÓD JANÓW II - MUKS NAPRZÓD JANÓW I 4:10 (2:1, 2:5, 0:4)
  62. KOJOTKI NAPRZÓD JANÓW - MUKS ORLIK OPOLE 2:11 (0:3, 1:4, 1:4)
  63. JKH GKS/RTH ZRYW - TMH POLONIA BYTOM 0:11 (0:3, 0:3, 0:5)
  64. MOSM TYCHY - UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 5:1 (1:0, 2:0, 2:1)
05.01.2017 65. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - MUKS NAPRZÓD JANÓW II 15:4 (4:0, 6:0, 5:4)
  66. TMH POLONIA BYTOM - MOSM TYCHY 11:1 (3:0, 6:1, 2:0)
  67. MUKS ORLIK OPOLE - JKH GKS/RTH ZRYW 5:12 (2:2, 1:4, 2:6)
  68. MUKS NAPRZÓD JANÓW I - KOJOTKI NAPRZÓD JANÓW 27:2 (7:0, 10:2, 10:0)
12.01.2017 69. MUKS NAPRZÓD JANÓW II - KOJOTKI NAPRZÓD JANÓW 0:4 (0:0, 0:4, 0:0)
  70. JKH GKS/RTH ZRYW - MUKS NAPRZÓD JANÓW I 2:5 (0:1, 1:2, 1:2)
  71. MOSM TYCHY - MUKS ORLIK OPOLE 9:2 (1:1, 3:0, 5:1)
  72. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - TMH POLONIA BYTOM 0:10 (0:4, 0:4, 0:2)
19.01.2017 73. TMH POLONIA BYTOM - MUKS NAPRZÓD JANÓW II 15:2 (8:0, 2:1, 5:1)
  74. MUKS ORLIK OPOLE - UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 3:8 (2:2, 1:2, 0:4)
  75. MUKS NAPRZÓD JANÓW I - MOSM TYCHY 7:4 (4:1, 1:2, 2:1)
  76. KOJOTKI NAPRZÓD JANÓW - JKH GKS/RTH ZRYW 0:10 (0:4, 0:3, 0:3)
26.01.2017 77. MUKS NAPRZÓD JANÓW II - JKH GKS/RTH ZRYW 4:9 (1:5, 1:1, 2:3)
  78. MOSM TYCHY - KOJOTKI NAPRZÓD JANÓW 16:1 (4:0, 6:0, 6:1)
  79. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - MUKS NAPRZÓD JANÓW I 1:7 (0:0, 1:2, 0:5)
  80. TMH POLONIA BYTOM - MUKS ORLIK OPOLE 15:3 (6:1, 4:2, 5:0)
02.02.2017 81. MUKS ORLIK OPOLE - MUKS NAPRZÓD JANÓW II 14:3 (3:1, 7:0, 4:2)
  82. MUKS NAPRZÓD JANÓW I - TMH POLONIA BYTOM 2:7 (1:2, 1:2, 0:3)
  83. KOJOTKI NAPRZÓD JANÓW- UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 2:12 (0:1, 1:3, 1:8)
  84. JKH GKS/RTH ZRYW - MOSM TYCHY 1:11 (0:3, 0:4, 1:4)
  IV RUNDA  
09.02.2017 85. MUKS NAPRZÓD JANÓW II - MOSM TYCHY 1:15 (1:2, 0:6, 0:7)
  86. JKH GKS/RTH ZRYW - UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 2:8 (1:1, 1:3, 0:4)
  87. KOJOTKI NAPRZÓD JANÓW- TMH POLONIA BYTOM 0:19 (0:7, 0:4, 0:8)
  88. MUKS NAPRZÓD JANÓW I - MUKS ORLIK OPOLE 14:2 (2:0, 7:1, 5:1)
16.02.2017 89. MUKS NAPRZÓD JANÓW I - MUKS NAPRZÓD JANÓW II 15:4 (9:0, 3:1, 3:3)
  90. MUKS ORLIK OPOLE - KOJOTKI NAPRZÓD JANÓW 12:1 (3:0, 2:1, 7:0)
  91. TMH POLONIA BYTOM - JKH GKS/RTH ZRYW 12:1 (0:1, 7:0, 5:0)
  92. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - MOSM TYCHY 4:3 (1:1, 2:0, 1:2)
23.02.2017 93. MUKS NAPRZÓD JANÓW II - UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 0:9 (0:1, 0:4, 0:4)
  94. MOSM TYCHY - TMH POLONIA BYTOM 0:6 (0:0, 0:5, 0:1)
  95. JKH GKS/RTH ZRYW - MUKS ORLIK OPOLE 5:3 (1:2, 1:0, 3:1)
  96. KOJOTKI NAPRZÓD JANÓW - MUKS NAPRZÓD JANÓW I 0:20 (0:7, 0:7, 0:6)
02.03.2017 97. KOJOTKI NAPRZÓD JANÓW - MUKS NAPRZÓD JANÓW II 2:13 (0:5, 1:3, 1:5)
  98. MUKS NAPRZÓD JANÓW I - JKH GKS/RTH ZRYW 8:3 (2:0, 1:1, 5:2)
  99. MUKS ORLIK OPOLE - MOSM TYCHY 2:7 (0:0, 1:4, 1:3)
  100. TMH POLONIA BYTOM - UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 11:1 (5:0, 4:0, 2:1)
09.03.2017 101. MUKS NAPRZÓD JANÓW II - TMH POLONIA BYTOM 0:5 W.O.
  102. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - MUKS ORLIK OPOLE 7:1 (4:1, 2:0, 1:0)
  103. MOSM TYCHY - MUKS NAPRZÓD JANÓW I 1:2 (0:0, 0:0, 1:2)
  104. JKH GKS/RTH ZRYW - KOJOTKI NAPRZÓD JANÓW 9:2 (3:0, 3:0, 3:2)
16.03.2017 105. JKH GKS/RTH ZRYW - MUKS NAPRZÓD JANÓW II 14:2 (4:0, 5:1, 5:1)
  106. KOJOTKI NAPRZÓD JANÓW - MOSM TYCHY 1:9 (0:3, 1:3, 0:3)
  107. MUKS NAPRZÓD JANÓW I - UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 10:5 (1:2, 5:1, 4:2)
  108. MUKS ORLIK OPOLE - TMH POLONIA BYTOM 0:17 ( 0:7, 0:5, 0:5)
23.03.2017 109. MUKS NAPRZÓD JANÓW II - MUKS ORLIK OPOLE 6:7 (2:3, 3:2, 1:2)
  110. TMH POLONIA BYTOM - MUKS NAPRZÓD JANÓW I 7:4 (4:0, 1:1, 2:3)
  111. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - KOJOTKI NAPRZÓD JANÓW 13:1 (3:0, 4:1, 6:0)
  112. MOSM TYCHY - JKH GKS/RTH ZRYW 10:3 (1:0, 4:1, 5:2)

Polecane

Województwo Śląskie

PZHL

SMS PZHL

Sędziowie

Zajazd