Strona używa cookies dla ułatwienia korzystania z niej, celów statystycznych oraz udostępniania funkcji społecznościowych. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Śląski Związek Hokeja na Lodzie
Archiwum → Sezon 2013-2014

U-12 Żaki Mł

Rozgrywki → U-12 Żaki Mł

Tabela

Nazwa zespołu M PKT Z P ZPD SOW PPD SOL BZ BS +/-
MUKS NAPRZÓD JANÓW                      
HC GKS KATOWICE                      
UKH UNIA OŚWIĘCIM                      
MOSM TYCHY                      
MUKS ORLIK OPOLE                      
TMH POLONIA BYTOM                      
UKS SIELEC SOSNOWIEC                      

Rozgrywki → U-12 Żaki Mł

Terminarz

Termin Drużyny Wynik
  RUNDA I  
5.09.2013 1. MOSM TYCHY – PAUZA +
  2. TMH POLONIA BYTOM - MUKS ORLIK OPOLE 3:2 (0:0 0:1 2:1)
  3. UKS SIELEC SOSNOWIEC - UKH UNIA OŚWIĘCIM przełożony
  4. MUKS NAPRZÓD JANÓW - HC GKS KATOWICE 5:0 W
12.09.2013 5. HC GKS KATOWICE – PAUZA +
  6. UKH UNIA OŚWIĘCIM - MUKS NAPRZÓD JANÓW 2:7 (1:1 0:2 1:4)
  7. MUKS ORLIK OPOLE - UKS SIELEC SOSNOWIEC  
  8. MOSM TYCHY - TMH POLONIA BYTOM 6:3 (1:0 4:2 1:1)
19.09.2013 9. TMH POLONIA BYTOM – PAUZA +
  10. UKS SIELEC SOSNOWIEC - MOSM TYCHY 6:5 (3:1 1:3 2:1)
  11. MUKS NAPRZÓD JANÓW - MUKS ORLIK OPOLE 12:1 (4:0 5:0 3:1)
  12. HC GKS KATOWICE - UKH UNIA OŚWIĘCIM przełożony
26.09.2013 13. UKH UNIA OŚWIĘCIM – PAUZA +
  14. MUKS ORLIK OPOLE - HC GKS KATOWICE przełożony
  15. MOSM TYCHY - MUKS NAPRZÓD JANÓW 0:7 (0:2 0:3 0:2)
  16. TMH POLONIA BYTOM - UKS SIELEC SOSNOWIEC 3:4 (1:2 2:1 0:1)
3.10.2013 17. UKS SIELEC SOSNOWIEC – PAUZA +
  18. MUKS NAPRZÓD JANÓW - TMH POLONIA BYTOM 6:3 (3:2 2:0 1:1)
  19. HC GKS KATOWICE - MOSM TYCHY 1:19 (0:5 1:8 0:6)
  20. UKH UNIA OŚWIĘCIM - MUKS ORLIK OPOLE 5:4 (2:3 1:0 2:1)
10.10.2013 21. MUKS ORLIK OPOLE – PAUZA +
  22. MOSM TYCHY - UKH UNIA OŚWIĘCIM  
  23. TMH POLONIA BYTOM - HC GKS KATOWICE 10:0 (6:0 2:0 2:0)
  24. UKS SIELEC SOSNOWIEC - MUKS NAPRZÓD JANÓW 1:8 (0:3 1:2 0:3)
17.10.2013 25. MUKS NAPRZÓD JANÓW – PAUZA +
  26. HC GKS KATOWICE - UKS SIELEC SOSNOWIEC  
  27. UKH UNIA OŚWIĘCIM - TMH POLONIA BYTOM 3:2 (2:1 0:0 1:1)
  28. MUKS ORLIK OPOLE - MOSM TYCHY 1:10 (0:2 1:5 0:3)
  RUNDA II  
24.10.2013 29. MOSM TYCHY – PAUZA +
  30. MUKS ORLIK OPOLE - TMH POLONIA BYTOM 1:2 (0:1 1:1 0:0)
  31. UKH UNIA OŚWIĘCIM - UKS SIELEC SOSNOWIEC 8:2 (1:1 3:1 4:0)
  32. HC GKS KATOWICE - MUKS NAPRZÓD JANÓW 1:20 (0:6 0:6 1:8)
31.10.2013 33. HC GKS KATOWICE – PAUZA +
  34. MUKS NAPRZÓD JANÓW - UKH UNIA OŚWIĘCIM 6:3 (2:0 2:2 2:1)
  35. UKS SIELEC SOSNOWIEC - MUKS ORLIK OPOLE 14:2 (5:0 5:1 4:1)
  36. TMH POLONIA BYTOM - MOSM TYCHY 4:3 (0:2 1:0 3:1)
7.11.2013 37. TMH POLONIA BYTOM – PAUZA +
  38. MOSM TYCHY - UKS SIELEC SOSNOWIEC 2:3 (0:1 2:0 0:2)
  39. MUKS ORLIK OPOLE - MUKS NAPRZÓD JANÓW 3:10 (2:4 1:1 0:5)
  40. UKH UNIA OŚWIĘCIM - HC GKS KATOWICE 23:0 (4:0 8:0 11:0)
14.11.2013 41. UKH UNIA OŚWIĘCIM – PAUZA +
  42. HC GKS KATOWICE - MUKS ORLIK OPOLE 2:13 (1:2 1:6 0:5)
  43. MUKS NAPRZÓD JANÓW - MOSM TYCHY 6:5 (1:1 2:2 2:2) 1:0 K
  44. UKS SIELEC SOSNOWIEC - TMH POLONIA BYTOM 2:0 (0:0 0:0 2:0)
21.11.2013 45. UKS SIELEC SOSNOWIEC – PAUZA +
  46. TMH POLONIA BYTOM - MUKS NAPRZÓD JANÓW 3:4 (2:0 0:2 1:2)
  47. MOSM TYCHY - HC GKS KATOWICE 26:1 (9:0 6:1 11:0)
  48. MUKS ORLIK OPOLE - UKH UNIA OŚWIĘCIM 1:11 (0:2 0:2 1:7)
28.11.2013 49. MUKS ORLIK OPOLE – PAUZA +
  50. UKH UNIA OŚWIĘCIM - MOSM TYCHY  
  51. HC GKS KATOWICE - TMH POLONIA BYTOM  
  52. MUKS NAPRZÓD JANÓW - UKS SIELEC SOSNOWIEC 4:1 (0:1 3:0 1:0)
5.12.2013 53. MUKS NAPRZÓD JANÓW – PAUZA +
  54. UKS SIELEC SOSNOWIEC - HC GKS KATOWICE 18:3 (5:1 7:0 6:2)
  55. TMH POLONIA BYTOM - UKH UNIA OŚWIĘCIM 3:1 (1:0 1:1 1:0)
  56. MOSM TYCHY - MUKS ORLIK OPOLE  
  RUNDA III  
12.12.2013 57. MOSM TYCHY – PAUZA +
  58. TMH POLONIA BYTOM - MUKS ORLIK OPOLE  
  59. UKS SIELEC SOSNOWIEC - UKH UNIA OŚWIĘCIM 5:3 (1:1 0:1 4:1)
  60. MUKS NAPRZÓD JANÓW - HC GKS KATOWICE 16:0 (5:0 7:0 4:0)
19.12.2013 61. HC GKS KATOWICE – PAUZA +
  62. UKH UNIA OŚWIĘCIM - MUKS NAPRZÓD JANÓW  
  63. MUKS ORLIK OPOLE - UKS SIELEC SOSNOWIEC  
  64. MOSM TYCHY - TMH POLONIA BYTOM 2:0 (0:0 1:01:0)
9.01.2014 65. TMH POLONIA BYTOM – PAUZA +
  66. UKS SIELEC SOSNOWIEC - MOSM TYCHY  
  67. MUKS NAPRZÓD JANÓW - MUKS ORLIK OPOLE  
  68. HC GKS KATOWICE - UKH UNIA OŚWIĘCIM  
16.01.2014 69. UKH UNIA OŚWIĘCIM – PAUZA +
  70. MUKS ORLIK OPOLE - HC GKS KATOWICE  
  71. MOSM TYCHY - MUKS NAPRZÓD JANÓW 5:2 (0:1 4:2 1:0)
  72. TMH POLONIA BYTOM - UKS SIELEC SOSNOWIEC 4:1 (1:0 3:0 0:1)
23.01.2014 73. UKS SIELEC SOSNOWIEC – PAUZA +
  74. MUKS NAPRZÓD JANÓW - TMH POLONIA BYTOM  
  75. HC GKS KATOWICE - MOSM TYCHY  
  76. UKH UNIA OŚWIĘCIM - MUKS ORLIK OPOLE  
30.01.2014 77. MUKS ORLIK OPOLE – PAUZA +
  78. MOSM TYCHY - UKH UNIA OŚWIĘCIM  
  79. TMH POLONIA BYTOM - HC GKS KATOWICE  
  80. UKS SIELEC SOSNOWIEC - MUKS NAPRZÓD JANÓW  
6.02.2014 81. MUKS NAPRZÓD JANÓW – PAUZA +
  82. HC GKS KATOWICE - ZAGŁĘBIE SOSONOWIEC S.A.  
  83. UKH UNIA OŚWIĘCIM - TMH POLONIA BYTOM  
  84. MUKS ORLIK OPOLE - MOSM TYCHY  
  RUNDA IV  
13.02.2014 85. MOSM TYCHY – PAUZA +
  86. MUKS ORLIK OPOLE - TMH POLONIA BYTOM  
  87. UKH UNIA OŚWIĘCIM - UKS SIELEC SOSNOWIEC  
  88. HC GKS KATOWICE - MUKS NAPRZÓD JANÓW  
20.02.2014 89. HC GKS KATOWICE – PAUZA +
  90. MUKS NAPRZÓD JANÓW - UKH UNIA OŚWIĘCIM  
  91. UKS SIELEC SOSNOWIEC - MUKS ORLIK OPOLE  
  92. UKS MOSM BYTOM - MOSM TYCHY  
27.02.2014 93. TMH POLONIA BYTOM – PAUZA +
  94. MOSM TYCHY - UKS SIELEC SOSNOWIEC  
  95. MUKS ORLIK OPOLE - MUKS NAPRZÓD JANÓW  
  96. UKH UNIA OŚWIĘCIM - HC GKS KATOWICE  
6.03.2014 97. UKH UNIA OŚWIĘCIM – PAUZA +
  98. HC GKS KATOWICE - MUKS ORLIK OPOLE  
  99. MUKS NAPRZÓD JANÓW - MOSM TYCHY  
  100. UKS SIELEC SOSNOWIEC - TMH POLONIA BYTOM  
13.03.2014 101. UKS SIELEC SOSNOWIEC – PAUZA +
  102. TMH POLONIA BYTOM - MUKS NAPRZÓD JANÓW  
  103. MOSM TYCHY - HC GKS KATOWICE  
  104. MUKS ORLIK OPOLE - UKH UNIA OŚWIĘCIM  
20.03.2014 105. MUKS ORLIK OPOLE – PAUZA +
  106. UKH UNIA OŚWIĘCIM - MOSM TYCHY  
  107. HC GKS KATOWICE - TMH POLONIA BYTOM  
  108. MUKS NAPRZÓD JANÓW - UKS SIELEC SOSNOWIEC  
27.03.2014 109. MUKS NAPRZÓD JANÓW – PAUZA +
  110. UKS SIELEC SOSNOWIEC - HC GKS KATOWICE  
  111. TMH POLONIA BYTOM - UKH UNIA OŚWIĘCIM  
  112. MOSM TYCHY - MUKS ORLIK OPOLE  

Rozgrywki → U-12 Żaki Mł → Zespoły

UKS Sielec Sosnowiec

Nr Nazwisko i imię Data ur. Nr licencji Data pierwszego uprawnienia do gry Klub macierzysty Uchwyt kija Pozycja
1 Paliga Jakub 04.04.2002 1753/D 27.09.2012 ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC S.A.    
2 Jonkisz Olaf 01.12.2002 1902/D 04.12.2012 ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC S.A.    
3 Zadęcki Wiktor 01.08.2003 1905/D 27.09.2012 ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC S.A.    
4 Ślusarczyk Jakub 07.06.2003 1938/D 27.09.2012 ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC S.A.    
5 Machura Adam 11.11.2002 1714/D 27.09.2012 ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC S.A.    
6 Baran Karol 14.05.2002 1713/D 27.09.2012 ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC S.A.    
7 Ciepał Norbert 26.11.2002 1906/D 27.09.2012 ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC S.A.    
8 Bojko Patryk 17.12.2003 1908/D 27.09.2012 ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC S.A.    
9 Nowak Michał 18.04.2003 1953/D 27.09.2012 ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC S.A.    
10 Piotrowski Adam 15.02.2003 1907/D 27.09.2012 ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC S.A.    
11 Cychowski Michał 11.02.2003 1952/D 27.09.2012 ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC S.A.    
12 Woźniak Cyprian 23.10.2002 1711/D 27.09.2012 ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC S.A.    
13 Musiał Zuzanna 03.02.2002 1903/D 27.09.2012 ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC S.A.    
14 Janus Szymon 07.09.2002 1951/D 27.09.2012 ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC S.A.    
15 Kuberski Szymon 13.06.2002 1904/D 14.01.2013 ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC S.A.    
16 Bębenek Jakub 17.03.2003   10.09.2013 ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC S.A.    
17 Śmiałowski Dawid 26.08.2002   10.09.2013 ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC S.A.    
XX XXXXXXXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXXXXXXX XXXXX XXXXX
  Kalisz Cezary   48/PZHL/C   UKS SIELEC SOSNOWIEC   Trener
  Ślusarczyk Artur   106/PZHL/C   UKS SIELEC SOSNOWIEC   Trener

Rozgrywki → U-12 Żaki Mł → Zespoły

MUKS Orlik Opole

Nr Nazwisko i imię Data ur. Nr licencji Data pierwszego uprawnienia do gry Klub macierzysty Uchwyt kija Pozycja
1 Adamów Kamil 30.06.2003   09.2012 MUKS ORLIK OPOLE    
2 Bobowski Radosław 30.05.2003   09.2011 MUKS ORLIK OPOLE    
3 Caputa Bartosz 11.04.2002   09.2011 MUKS ORLIK OPOLE    
4 Drożdż Julian 30.01.2002   09.2011 MUKS ORLIK OPOLE    
5 Grzegocki Jakub 02.07.2002   09.2011 MUKS ORLIK OPOLE    
6 Hornik Marcin 26.01.2002   09.2011 MUKS ORLIK OPOLE    
7 Janecki Bartosz 08.11.2003   09.2011 MUKS ORLIK OPOLE    
8 Marchwiński Filip 23.07.2003   09.2011 MUKS ORLIK OPOLE    
9 Marcisz Wojciech 19.12.2003   09.2011 MUKS ORLIK OPOLE    
10 Mazur Jakub 16.02.2002   09.2011 MUKS ORLIK OPOLE    
11 Mazur Michał 17.10.2002   09.2011 MUKS ORLIK OPOLE    
12 Pacha Wojciech 25.12.2002   09.2011 MUKS ORLIK OPOLE    
13 Posacki Stanisław 02.10.2003   09.2012 MUKS ORLIK OPOLE    
14 Stemplewski Sebastian 20.03.2003   09.2011 MUKS ORLIK OPOLE    
15 Śeziak Mikołaj 23.10.2003   09.2011 MUKS ORLIK OPOLE    
16 Wiszniewski Mateusz 04.02.2003   09.2011 MUKS ORLIK OPOLE    
XX XXXXXXXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXXXXXXX XXXXX XXXXX
  Sajko Czesław   101/PZHL/C   MUKS ORLIK OPOLE   Trener
  Zwierz Krzysztof   103/PZHL/C   MUKS ORLIK OPOLE   Trener

Rozgrywki → U-12 Żaki Mł → Zespoły

TMH Polonia Bytom

Nr Nazwisko i imię Data ur. Nr licencji Data pierwszego uprawnienia do gry Klub macierzysty Uchwyt kija Pozycja
1 Babula Wojciech 11.03.2002 - 27.09.2012 UKS MOSM BYTOM    
2 Bralich Tymoteusz 22.11.2002 1634/D 27.09.2012 UKS MOSM BYTOM    
3 Dziuba Kamila 28.01.2002 1633/D 27.09.2012 UKS MOSM BYTOM    
4 Golik Julia 21.03.2002 1625/D 27.09.2012 UKS MOSM BYTOM    
5 Golik Michał 21.06.2003 1866/D 14.01.2013 UKS MOSM BYTOM    
6 Gurzyński Szymon 11.06.2003 1857/D 14.01.2013 UKS MOSM BYTOM    
7 Hajzler Kornel 09.12.2002 - 27.09.2012 UKS MOSM BYTOM    
8 Kostecki Oskar 01.02.2002 1637/D 27.09.2012 UKS MOSM BYTOM    
9 Laszczyk Andrzej 02.11.2002 1631/D 27.09.2012 UKS MOSM BYTOM    
10 Liniowski Jakub 14.20.2002 1629/D 27.09.2012 UKS MOSM BYTOM    
11 Małż Maciej 18.05.2003 1870/D 27.09.2012 UKS MOSM BYTOM    
12 Mila Kacper 06.12.2002 1627/D 27.09.2012 UKS MOSM BYTOM    
13 Milewski Mateusz 29.03.2002 1954/D 05.09.2013 UKS MOSM BYTOM    
14 Mularczyk Jakub 17.07.2003 1863/D 14.01.2013 UKS MOSM BYTOM    
15 Orlik Adrian 28.02.2002 1640/D 27.09.2012 UKS MOSM BYTOM    
16 Patla Vanessa 18.07.2002 1807/D 27.09.2012 UKS MOSM BYTOM    
17 Pawlus Agata 02.12.2002 - 27.09.2012 UKS MOSM BYTOM    
18 Proczek Michał 30.07.2002 1635/D 27.09.2012 UKS MOSM BYTOM    
19 Rutkowski Dżustin 24.04.2003 1836/D 05.09.2013 RTH ZRYW RUDA ŚLĄSKA    
20 Serwin Sebastian 08.02.2002 1809/D 27.09.2012 UKS MOSM BYTOM    
21 Sidorowicz Sabina 01.10.2002 1638/D 27.09.2012 UKS MOSM BYTOM    
22 Sojka Jakub 30.08.2002 1628/D 27.09.2012 UKS MOSM BYTOM    
23 Szczagiel Marcel 30.09.2002 1626/D 27.09.2012 UKS MOSM BYTOM    
24 Trychta Dominik 26.10.2002 1641/D 27.09.2012 UKS MOSM BYTOM    
25 Urbańczyk Marcelina 31.05.2002 1808/D 27.09.2012 UKS MOSM BYTOM    
26 Wicher Sebastian 29.12.2002 1639/D 27.09.2012 UKS MOSM BYTOM    
27 Zając Przemysław 25.05.2002 1632/D 27.09.2012 UKS MOSM BYTOM    
28 Zazałowski Janusz 01.10.2002 1630/D 27.09.2012 UKS MOSM BYTOM    
29 Ziółkowski Jakub 21.01.2003 1859/D 14.01.2013 UKS MOSM BYTOM    
XX XXXXXXXXXX XXXX XXXX XXXX XXXXXXXXXX XXXX XXXX
  Bryjak Zbigniew 28.05.1965 93/PZHL/B   TMH Polonia Bytom   Trener

Rozgrywki → U-12 Żaki Mł → Zespoły

MOSM Tychy

Nr Nazwisko i imię Data ur. Nr licencji Data pierwszego uprawnienia do gry Klub macierzysty Uchwyt kija Pozycja
1 Gąsior Szymon 22.03.2003 1872/D 27.09.2012 MOSM TYCHY    
2 Hanusiak Remigiusz 12.03.2002 1657/D 20.01.2012 MOSM TYCHY    
3 Kaczkowski Gabriel 09.05.2003   27.09.2012 MOSM TYCHY   Bramkarz
4 Kasperek Oliwier 06.03.2002 1649/D 27.09.2012 MOSM TYCHY    
5 Kłos Dawid 20.09.2002 1658/D 27.09.2012 MOSM TYCHY    
6 Kuna Jakub 10.10.2002 1660/D 27.09.2012 MOSM TYCHY    
7 Lebida Adrian 11.01.2002 1663/D 27.09.2012 MOSM TYCHY    
8 Mentel Jakub 23.10.2002   20.01.2012 MOSM TYCHY   Bramkarz
9 Muzalewski Mateusz 22.05.2002 1647/D 12.09.2012 MOSM TYCHY    
10 Mużelak Kacper 17.10.2003 1864/D 27.09.2012 MOSM TYCHY    
11 Pachut Patryk 08.06.2002 1654/D 27.09.2012 MOSM TYCHY    
12 Paruch Paweł 25.01.2003   27.09.2012 MOSM TYCHY   Bramkarz
13 Siedlaczek Karol 01.02.2002 1662/D 27.09.2012 MOSM TYCHY    
14 Stachura Piotr 22.07.2002   27.09.2012 MOSM TYCHY    
15 Świątkiewicz Aleksy 04.05.2002 1659/D 20.01.2012 MOSM TYCHY    
16 Wytrykus Adam 16.03.2002 1656/D 01.02.2011 MOSM TYCHY    
17 Viscardi Antoni 01.12.2003 1871/D 27.09.2012 MOSM TYCHY    
XX XXXXXXXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXXXXXXX XXXXX XXXXX
  Garbocz Dariusz 11.01.1971 18/PZHL/B - MOSM TYCHY - Trener
  Kwiatkowski Janusz   19/PZHL/C - MOSM TYCHY - Trener

Rozgrywki → U-12 Żaki Mł → Zespoły

UKH Unia Oświęcim

Nr Nazwisko i imię Data ur. Nr licencji Data pierwszego uprawnienia do gry Klub macierzysty Uchwyt kija Pozycja
1 Banot Adrian 10.04.2002 1582/D 20.01.2012 UKH UNIA OŚWIĘCIM    
2 Daniliszyn Kamil 16.05.2002 1581/D 20.01.2012 UKH UNIA OŚWIĘCIM    
3 Filipowicz Mateusz 29.07.2002 1586/D 20.01.2012 UKH UNIA OŚWIĘCIM    
4 Guzik Arkadiusz 16.07.2002 1579/D 20.02.2012 UKH UNIA OŚWIĘCIM    
5 Jaracz Michał 11.02.2002 1750/D 27.09.2012 UKH UNIA OŚWIĘCIM    
6 Kurandy Jakub 17.07.2002 1576/D 20.01.2012 UKH UNIA OŚWIĘCIM    
7 Klaja Szymon 14.10.2002 1574/D 20.01.2012 UKH UNIA OŚWIĘCIM    
8 Klekot Jan 17.06.2002 1683/D 13.09.2012 UKH UNIA OŚWIĘCIM    
9 Kot Piotr 02.07.2002 1572/D 20.10.2011 UKH UNIA OŚWIĘCIM    
10 Lichota Dominik 24.09.2002 1583/D 20.01.2012 UKH UNIA OŚWIĘCIM    
11 Noworyta Aleksander 25.09.2002 1578/D 21.10.2012 UKH UNIA OŚWIĘCIM    
12 Płonka Filip 11.07.2002 1585/D 21.10.2012 UKH UNIA OŚWIĘCIM    
13 Ryś Remigiusz 25.05.2002 1575/D 20.01.2012 UKH UNIA OŚWIĘCIM    
14 Świokło Daniel 18.10.2002 1573/D 20.01.2012 UKH UNIA OŚWIĘCIM    
15 Sroka Kacper 11.06.2002 1685/D 20.01.2012 UKH UNIA OŚWIĘCIM    
16 Sporysz Piotr 03.10.2002 1577/D 20.01.2012 UKH UNIA OŚWIĘCIM    
17 Tarłowski Mikołaj 06.05.2002 1584/D 20.01.2012 UKH UNIA OŚWIĘCIM    
18 Zabawski Szymon 24.12.2002 1684/D 21.10.2012 UKH UNIA OŚWIĘCIM    
19 Dworzak Flip 24.07.2003   14.01.2013 UKH UNIA OŚWIĘCIM    
20 Kusak Patryk 15.02.2003   14.01.2013 UKH UNIA OŚWIĘCIM    
XX XXXXXXXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXXXXXXX XXXXX XXXXX
  Jaracz Jarosław       UKH UNIA OŚWIĘCIM   Trener

Rozgrywki → U-12 Żaki Mł → Zespoły

MUKS Naprzód Janów

Nr Nazwisko i imię Data ur. Nr licencji Data pierwszego uprawnienia do gry Klub macierzysty Uchwyt kija Pozycja
1 Brandt Jakub 02.04.2002 1825/D 21.10.2011 MUKS NAPRZÓD JANÓW    
2 Huchel Szymon 16.11.2002 1492/D 21.10.2011 MUKS NAPRZÓD JANÓW    
3 Kasprzyk Dominik 26.03.2002 1493/D 21.10.2011 MUKS NAPRZÓD JANÓW    
4 Król Kacper 13.05.2002 1494/D 21.10.2011 MUKS NAPRZÓD JANÓW    
5 Kubiszewski Dawid 01.08.2002 1496/D 21.10.2011 MUKS NAPRZÓD JANÓW    
6 Łuczak Jakub 24.03.2002 1491/D 21.10.2011 MUKS NAPRZÓD JANÓW    
7 Pieszko Łukasz 21.09.2002 1498/D 21.10.2011 MUKS NAPRZÓD JANÓW    
8 Płóciennik Dominik 05.01.2002 1495/D 21.10.2011 MUKS NAPRZÓD JANÓW    
9 Ryniewicz Wojciech 01.10.2002 1489/D 21.10.2011 MUKS NAPRZÓD JANÓW    
10 Sosnowski Krystian 12.02.2002 1490/D 21.10.2011 MUKS NAPRZÓD JANÓW    
11 Stefaniak Wiktor 03.07.2002 1497/D 21.10.2011 MUKS NAPRZÓD JANÓW    
12 Świerczyna Patryk 18.03.2002 1687/D 21.10.2011 MUKS NAPRZÓD JANÓW    
13 Dobiczek Dawid 12.02.2003   21.09.2012 MUKS NAPRZÓD JANÓW    
14 Górdziel Jakub 19.05.2003   21.09.2012 MUKS NAPRZÓD JANÓW    
15 Kalinowski Daniel 23.05.2003   21.09.2012 MUKS NAPRZÓD JANÓW    
16 Kania Mikołaj 25.09.2003 1845/D 21.09.2012 MUKS NAPRZÓD JANÓW    
17 Koszczyc Olaf 20.07.2003 1842/D 21.09.2012 MUKS NAPRZÓD JANÓW    
18 Kowolik Igor 01.04.2003   14.01.2013 MUKS NAPRZÓD JANÓW    
19 Kupka Jan 13.12.2003 1841/D   MUKS NAPRZÓD JANÓW    
20 Piontek Oliwier 17.10.2003 1839/D   MUKS NAPRZÓD JANÓW    
21 Rawa Bartosz 17.11.2003 1838/D   MUKS NAPRZÓD JANÓW    
22 Stankowski Kacper 30.03.2003 1843/D   MUKS NAPRZÓD JANÓW    
23 Sterbenz Karol 03.01.2003 1844/D   MUKS NAPRZÓD JANÓW    
24 Haluch Karolina 21.05.2003     MUKS NAPRZÓD JANÓW    
25 Liana Zuzanna 29.09.2003 1840/D   MUKS NAPRZÓD JANÓW    
26 Katryniok Karol 25.07.2003 1853/D 09.09.2013 UKS MOSM Bytom    
27 Chwałkowski Dawid 29.10.2002 1760/D 20.09.2013 HC GKS Katowice    
28 Duda Adrian 25.04.2002   20.09.2013 HC GKS Katowice    
29 Langner Oskar 26.03.2002 1759/D 20.09.2013 HC GKS Katowice    
30 Miłek Bartosz 04.11.2002 1757/D 20.09.2013 HC GKS Katowice    
XX XXXXXXXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXXXXXXX XXXXX XXXXX
  Penczek Marcin   35/PZHL/C   MUKS NAPRZÓD JANÓW   Trener

Polecane

MSIT

Turniej Minihokeja

Województwo Śląskie

Miasto Katowice

Sędziowie

SMS PZHL

PZHL