Strona używa cookies dla ułatwienia korzystania z niej, celów statystycznych oraz udostępniania funkcji społecznościowych. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Śląski Związek Hokeja na Lodzie
Archiwum → Sezon 2015-2016

U-12 Żaki Mł

Rozgrywki → U-12 Żaki Mł

Tabela

Nazwa zespołu M PKT Z P ZPD SOW PPD SOL BZ BS +/-
MOSM TYCHY I 24 69 23 1         211 39 +172
MUKS NAPRZÓD JANÓW 24 65 21 2   1     199 68 +131
UKH UNIA OŚWIĘCIM 24 49 14 6   3   1 143 78 +65
JKH GKS JASTRZĘBIE 24 45 14 8   1   1 141 75 +66
TMH POLONIA BYTOM 24 37 11 10   1   2 129 93 +36
UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 24 31 7 10   3   4 93 71 +22
MOSM TYCHY II 24 19 6 17       1 74 178 -104
MUKS ORLIK OPOLE 24 2   23   1     22 270 -248
RTH ZRYW RUDA ŚLĄSKA 24 1   23       1 29 167 -138
  • M - liczba rozegranych meczów
  • PKT - suma punktów
  • Z - liczba meczów wygranych
  • P - liczba przegranych meczów
  • ZPD - liczba meczów wygranych po dogrywce
  • SOW - liczba meczów wygranych po rzutach karnych
  • PPD - liczba przegranych meczów po dogrywce
  • SOL - liczba przegranych meczów po rzutach karnych
  • BZ - liczba bramek zdobytych w sezonie
  • BS - liczba bramek straconych w sezonie
  • +/- - bilans bramek strzelonych i straconych

Rozgrywki → U-12 Żaki Mł

Terminarz

Termin Drużyny Wynik
  RUNDA I  
07.09.2015 1. MOSM TYCHY I – PAUZA x
  2. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC – MOSM TYCHY II 11:0(2:0,4:0,5:0)
  3. MUKS NAPRZÓD JANÓW - RTH ZRYW RUDA ŚLĄSKA 12:3(2:0,5:2,5:1)
  4. TMH POLONIA BYTOM - MUKS ORLIK OPOLE 12:0(3:0,5:0,4:0)
  5. JKH GKS JASTRZĘBIE - UKH UNIA OŚWIĘCIM 2:3(2:1,0:2,0:0)
14.09.2015 6. PAUZA – UKH UNIA OŚWIĘCIM x
  7. MUKS ORLIK OPOLE - JKH GKS JASTRZĘBIE 1:9(0:3,0:2,1:4)
  8. RTH ZRYW RUDA ŚLĄSKA - TMH POLONIA BYTOM 1:8(0:2 1:3 0:3)
  9. MOSM TYCHY II - MUKS NAPRZÓD JANÓW 3:7(0:2,2:4,1:1)
  10. MOSM TYCHY I - UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 4:2(2:0,2:0,0:2)
21.09.2015 11. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC- PAUZA x
  12. MUKS NAPRZÓD JANÓW - MOSM TYCHY I 6:7(1:1,2:5,3:1)
  13. TMH POLONIA BYTOM – MOSM TYCHY II 11:1(4:0,3:1,4:0)
  14. JKH GKS JASTRZĘBIE - RTH ZRYW RUDA ŚLĄSKA 18:1(2:0,8:1,8:0)
  15. UKH UNIA OŚWIĘCIM - MUKS ORLIK OPOLE 16:1(5:0,9:0,2:1)
28.09.2015 16. PAUZA - MUKS ORLIK OPOLE x
  17. MOSM TYCHY II - JKH GKS JASTRZĘBIE 1:14(0:4,1:5,0:5)
  18. RTH ZRYW RUDA ŚLĄSKA - UKH UNIA OŚWIĘCIM 3:8(1:2,2:4,0:2)
  19. MOSM TYCHY I - TMH POLONIA BYTOM 14:0(7:0,5:0,2:0)
  20. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - MUKS NAPRZÓD JANÓW 4:5(1:1,1:2,2:1,K0:1)
05.10.2015 21. MUKS NAPRZÓD JANÓW - PAUZA x
  22. TMH POLONIA BYTOM - UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 5:3(2:2,2:1,1:0)
  23. JKH GKS JASTRZĘBIE - MOSM TYCHY I 1:8(1:3,0:3,0:2)
  24. UKH UNIA OŚWIĘCIM - MOSM TYCHY II 6:1(3:0,1:0,2:1)
  25. MUKS ORLIK OPOLE - RTH ZRYW RUDA ŚLĄSKA 4:3(1:0,0:2,2:1)
12.10.2015 26. PAUZA - RTH ZRYW RUDA ŚLĄSKA x
  27. MOSM TYCHY II - MUKS ORLIK OPOLE 7:3(3:0,1:2,3:1)
  28. MOSM TYCHY I - UKH UNIA OŚWIĘCIM 15:1(5:1,3:0,7:0)
  29. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - JKH GKS JASTRZĘBIE 1:3(0:1,1:2,0:0)
  30. MUKS NAPRZÓD JANÓW - TMH POLONIA BYTOM 8:5(3:2,3:1,2:2)
19.10.2015 31. TMH POLONIA BYTOM - PAUZA x
  32. JKH GKS JASTRZĘBIE - MUKS NAPRZÓD JANÓW 1:4(0:0,1:2,0:2)
  33. UKH UNIA OŚWIĘCIM - UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 2:3(1:0,1:0,0:2,k0:1)
  34. MUKS ORLIK OPOLE - MOSM TYCHY I 0:21(0:8,0:5,0:8)
  35. RTH ZRYW RUDA ŚLĄSKA - MOSM TYCHY II 0:5 WO
26.10.2015 36. PAUZA - MOSM TYCHY II x
  37. MOSM TYCHY I - RTH ZRYW RUDA ŚLĄSKA 5:0 WO
  38. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - MUKS ORLIK OPOLE 10:0(4:0,3:0,3:0)
  39. MUKS NAPRZÓD JANÓW - UKH UNIA OŚWIĘCIM 6:2(3:0,1:1,2:1)
  40. TMH POLONIA BYTOM - JKH GKS JASTRZĘBIE 2:5(1:2,0:2,1:1)
02.11.2015 41. JKH GKS JASTRZĘBIE - PAUZA x
  42. UKH UNIA OŚWIĘCIM - TMH POLONIA BYTOM 6:4(0:0,3:2,3:2)
  43. MUKS ORLIK OPOLE - MUKS NAPRZÓD JANÓW 1:23(0:5,0:8,1:10)
  44. RTH ZRYW RUDA ŚLĄSKA - UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 1:10(0:1,0:3,1:6)
  45. MOSM TYCHY II - MOSM TYCHY I 3:15(0:7,1:3,2:5)
  RUNDA II x
09.11.2015 46. PAUZA - MOSM TYCHY I x
  47. MOSM TYCHY II - UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 4:5(1:2,2:1,1:1,k0:1)
  48. RTH ZRYW RUDA ŚLĄSKA - MUKS NAPRZÓD JANÓW 0:5 WO
  49. MUKS ORLIK OPOLE - TMH POLONIA BYTOM 0:9(0:3,0:2,0:4)
  50. UKH UNIA OŚWIĘCIM - JKH GKS JASTRZĘBIE 6:5(2:3,1:2,2:0,k1:0)
16.11.2015 51. UKH UNIA OŚWIĘCIM - PAUZA x
  52. JKH GKS JASTRZĘBIE - MUKS ORLIK OPOLE 17:2(5:0,5:1,7:1)
  53. TMH POLONIA BYTOM - RTH ZRYW RUDA ŚLĄSKA 15:1(3:0,6:1,6:0)
  54. MUKS NAPRZÓD JANÓW - MOSM TYCHY II 16:2(5:2,7:0,4:0)
  55. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - MOSM TYCHY I 3:6(1:3,0:3,2:0)
23.11.2015 56. PAUZA - UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC x
  57. MOSM TYCHY I - MUKS NAPRZÓD JANÓW 6:5(1:2,2:2,3:1)
  58. MOSM TYCHY II - TMH POLONIA BYTOM 3:7(1:2,1:1,1:4)
  59. RTH ZRYW RUDA ŚLĄSKA - JKH GKS JASTRZĘBIE 0:9(0:2,0:5,0:2)
  60. MUKS ORLIK OPOLE - UKH UNIA OŚWIĘCIM 5:0 WO
30.11.2015 61. MUKS ORLIK OPOLE - PAUZA x
  62. JKH GKS JASTRZĘBIE - MOSM TYCHY II 13:1(4:0,6:1,3:0)
  63. UKH UNIA OŚWIĘCIM - RTH ZRYW RUDA ŚLĄSKA 11:1(3:1,2:0,6:0)
  64. TMH POLONIA BYTOM - MOSM TYCHY I 1:6(0:1,0:3,1:2)
  65. MUKS NAPRZÓD JANÓW - UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 5:2(1:0,2:1,2:1)
07.12.2015 66. PAUZA - MUKS NAPRZÓD JANÓW x
  67. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - TMH POLONIA BYTOM 5:4(2:0,2:2,0:2,k1:0)
  68. MOSM TYCHY I - JKH GKS JASTRZĘBIE 6:0(1:0,5:0,0:0)
  69. MOSM TYCHY II - UKH UNIA OŚWIĘCIM 1:8(0:2,1:4,0:2)
  70. RTH ZRYW RUDA ŚLĄSKA - MUKS ORLIK OPOLE W0
14.12.2015 71. RTH ZRYW RUDA ŚLĄSKA - PAUZA x
  72. MUKS ORLIK OPOLE - MOSM TYCHY II 1:4(1:1,0:2,0:1)
  73. UKH UNIA OŚWIĘCIM - MOSM TYCHY I 0:5 WO
  74. JKH GKS JASTRZĘBIE - UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 6:3(1:1,1:1,4:1)
  75. TMH POLONIA BYTOM - MUKS NAPRZÓD JANÓW 5:6(0:1,4:3,1:2)
21.12.2015 76. PAUZA - TMH POLONIA BYTOM x
  77. MUKS NAPRZÓD JANÓW - JKH GKS JASTRZĘBIE 5:4(1:2,3:1,1:1)
  78. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - UKH UNIA OŚWIĘCIM 2:3(1:0,1:1,0:1,k0:1)
  79. MOSM TYCHY I - MUKS ORLIK OPOLE 19:0(5:0,4:0,10:0)
  80. MOSM TYCHY II - RTH ZRYW RUDA ŚLĄSKA 6:1(2:0,1:0,3:2)
04.01.2016 81. MOSM TYCHY II - PAUZA x
  82. RTH ZRYW RUDA ŚLĄSKA - MOSM TYCHY I 0:5 WO
  83. MUKS ORLIK OPOLE - UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 0:5(0:0,0:3,0:2)
  84. UKH UNIA OŚWIĘCIM - MUKS NAPRZÓD JANÓW 3:6(1:3,2:0,0:3)
  85. JKH GKS JASTRZĘBIE - TMH POLONIA BYTOM 2:4(0:1,0:3,2:0)
11.01.2016 86. PAUZA - JKH GKS JASTRZĘBIE x
  87. TMH POLONIA BYTOM - UKH UNIA OŚWIĘCIM - 4:5(1:1,1:2,2:1,k0:1)
  88. MUKS NAPRZÓD JANÓW - MUKS ORLIK OPOLE - 17:1(4:0,9:1,4:0)
  89. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - RTH ZRYW RUDA ŚLĄSKA - 4:1(1:0,2:0,1:1)
  90. MOSM TYCHY I - MOSM TYCHY II 12:0(6:0,3:0,3:0)
  RUNDA III x
18.01.2016 91. MOSM TYCHY I – PAUZA x
  92. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC – MOSM TYCHY II 5:4(1:0,2:1,2:3)
  93. MUKS NAPRZÓD JANÓW - RTH ZRYW RUDA ŚLĄSKA 9:1(3:0,2:1,4:0)
  94. TMH POLONIA BYTOM - MUKS ORLIK OPOLE 8:0(4:0,1:0,3:0)
  95. JKH GKS JASTRZĘBIE - UKH UNIA OŚWIĘCIM 1:2(0:1,1:1,0:0)
25.01.2016 96. PAUZA – UKH UNIA OŚWIĘCIM x
  97. MUKS ORLIK OPOLE - JKH GKS JASTRZĘBIE 0:5(0:2,0:0,0:3)
  98. RTH ZRYW RUDA ŚLĄSKA - TMH POLONIA BYTOM 1:3(0:1,1:2,0:0)
  99. MOSM TYCHY II - MUKS NAPRZÓD JANÓW 2:5(0:1,0:0,2:4)
  100. MOSM TYCHY I - UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 3:1(1:0,0:0,2:1)
01.02.2016 101. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC- PAUZA x
  102. MUKS NAPRZÓD JANÓW - MOSM TYCHY I 6:5(1:2,2:1,3:2
  103. TMH POLONIA BYTOM – MOSM TYCHY II 5:1(4:0,1:0,0:1)
  104. JKH GKS JASTRZĘBIE - RTH ZRYW RUDA ŚLĄSKA 6:4(3:1,2:2,1:1)
  105. UKH UNIA OŚWIĘCIM - MUKS ORLIK OPOLE 17:0(2:0,10:0,5:0)
08.02.2016 106. PAUZA - MUKS ORLIK OPOLE x
  107. MOSM TYCHY II - JKH GKS JASTRZĘBIE 1:6(0:2,1:4,0:0)
  108. RTH ZRYW RUDA ŚLĄSKA - UKH UNIA OŚWIĘCIM 1:11(1:3,0:6,0:2)
  109. MOSM TYCHY I - TMH POLONIA BYTOM 6:4(3:2,0:1,3:1)
  110. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - MUKS NAPRZÓD JANÓW 2:4(0:2,2:0,0:2)
29.02.2016 111. MUKS NAPRZÓD JANÓW - PAUZA x
  112. TMH POLONIA BYTOM - UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 3:2(0:0,1:1,1:1,k1:0)
  113. JKH GKS JASTRZĘBIE - MOSM TYCHY I 2:5(0:2,0:0,2:3)
  114. UKH UNIA OŚWIĘCIM - MOSM TYCHY II 5:3(0:1,3:0,2:2)
  115. MUKS ORLIK OPOLE - RTH ZRYW RUDA ŚLĄSKA 5:0 WO
07.03.2016 116. PAUZA - RTH ZRYW RUDA ŚLĄSKA x
  117. MOSM TYCHY II - MUKS ORLIK OPOLE 10:6(1:0,2:3,7:3)
  118. MOSM TYCHY I - UKH UNIA OŚWIĘCIM 3:2(1:1,2:1,0:0)
  119. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - JKH GKS JASTRZĘBIE 3:4(1:2,2:0,0:1,k0:1)
  120. MUKS NAPRZÓD JANÓW - TMH POLONIA BYTOM 8:4(2:0,3:4,3:0)
14.03.2016 121. TMH POLONIA BYTOM - PAUZA x
  122. JKH GKS JASTRZĘBIE - MUKS NAPRZÓD JANÓW 4:9(1:2,1:4,2:3)
  123. UKH UNIA OŚWIĘCIM - UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 4:5(1:3,3:1,0:1)
  124. MUKS ORLIK OPOLE - MOSM TYCHY I 0:20(0:6,0:10,0:4)
  125. RTH ZRYW RUDA ŚLĄSKA - MOSM TYCHY II 3:6(1:2,1:0,1:4)
21.03.2016 126. PAUZA - MOSM TYCHY II x
  127. MOSM TYCHY I - RTH ZRYW RUDA ŚLĄSKA 5:0 WO
  128. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - MUKS ORLIK OPOLE 4:1(0:0,1:1,3:0)
  129. MUKS NAPRZÓD JANÓW - UKH UNIA OŚWIĘCIM WO
  130. TMH POLONIA BYTOM - JKH GKS JASTRZĘBIE 3:4(2:1,1:2,0:1)
31.03.2016 131. JKH GKS JASTRZĘBIE - PAUZA x
  132. UKH UNIA OŚWIĘCIM - TMH POLONIA BYTOM 5:3(0:2,2:1,3:0)
  133. MUKS ORLIK OPOLE - MUKS NAPRZÓD JANÓW 1:17(0:6,1:6,0:5)
  134. RTH ZRYW RUDA ŚLĄSKA - UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC WO WGID SZHL
  135. MOSM TYCHY II - MOSM TYCHY I 2:10(1:2,0:3,1:5)


Polecane

Turniej Minihokeja

Województwo Śląskie

Miasto Katowice

Sędziowie

SMS PZHL

PZHL