Strona używa cookies dla ułatwienia korzystania z niej, celów statystycznych oraz udostępniania funkcji społecznościowych. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Śląski Związek Hokeja na Lodzie
Rozgrywki → U-12 Żaki Mł

Terminarz

Termin Drużyny Wynik
  RUNDA I  
05.09.2016 1. MOSM TYCHY I – PAUZA X
  2. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC – MOSM TYCHY II 3:7 (1:1, 1:5, 1:1)
  3. MUKS NAPRZÓD JANÓW - KOJOTKI NAPRZÓD JANÓW 25:0 (15:0, 5:0, 5:0)
  4. TMH POLONIA BYTOM - MUKS ORLIK OPOLE 8:4 (3:0, 2:1, 3:3)
  5. JKH GKS JASTRZĘBIE - UKH UNIA OŚWIĘCIM 5:0 (0:0, 4:0, 1:0)
12.09.2016 6. PAUZA – UKH UNIA OŚWIĘCIM X
  7. MUKS ORLIK OPOLE - JKH GKS JASTRZĘBIE 3:5 (0:0, 3:1, 0:4)
  8. KOJOTKI NAPRZÓD JANÓW - TMH POLONIA BYTOM 0:5 W.O.
  9. MOSM TYCHY II - MUKS NAPRZÓD JANÓW 3:9 (1:6, 2:3, 0:0)
  10. MOSM TYCHY I - UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 5:0 (0:0, 4:0, 1:0)
19.09.2016 11. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC- PAUZA X
  12. MUKS NAPRZÓD JANÓW - MOSM TYCHY I 1:6 (1:1, 0:3, 0:2)
  13. TMH POLONIA BYTOM – MOSM TYCHY II 9:7 (2:2, 5:4, 4:1)
  14. JKH GKS JASTRZĘBIE - KOJOTKI NAPRZÓD JANÓW 35:0 (10:0, 8:0, 17:0)
  15. UKH UNIA OŚWIĘCIM - MUKS ORLIK OPOLE 3:8 (0:5, 1:0, 2:3)
26.09.2016 16. PAUZA - MUKS ORLIK OPOLE X
  17. MOSM TYCHY II - JKH GKS JASTRZĘBIE 7:6k. (1:0, 4:3, 1:3; 0:0, 1:0)
  18. KOJOTKI NAPRZÓD JANÓW - UKH UNIA OŚWIĘCIM 0:35 (0:15, 0:10, 0:10)
  19. MOSM TYCHY I - TMH POLONIA BYTOM 2:3 (1:1, 0:0, 1:2)
  20. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - MUKS NAPRZÓD JANÓW 2:8 (1:4, 1:1, 0:3)
03.10.2016 21. MUKS NAPRZÓD JANÓW - PAUZA X
  22. TMH POLONIA BYTOM - UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 11:4 (3:1, 4:3, 4:0)
  23. JKH GKS JASTRZĘBIE - MOSM TYCHY I 5:4k. (0:2, 3:1, 1:1; 1:0)
  24. UKH UNIA OŚWIĘCIM - MOSM TYCHY II 1:9 (0:3, 0:3, 1:3)
  25. MUKS ORLIK OPOLE - KOJOTKI NAPRZÓD JANÓW 58:0 (18:0, 16:0, 24:0)
10.10.2016 26. PAUZA - KOJOTKI NAPRZÓD JANÓW X
  27. MOSM TYCHY II - MUKS ORLIK OPOLE 11:6 (4:3, 3:3, 4:0)
  28. MOSM TYCHY I - UKH UNIA OŚWIĘCIM 16:1 (6:0, 8:1, 2:0)
  29. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - JKH GKS JASTRZĘBIE 3:12 (0:5, 2:4, 1:3)
  30. MUKS NAPRZÓD JANÓW - TMH POLONIA BYTOM 2:11 (2:3, 0:4, 0:4)
17.10.2016 31. TMH POLONIA BYTOM - PAUZA X
  32. JKH GKS JASTRZĘBIE - MUKS NAPRZÓD JANÓW 10:3 (4:1, 1:2, 5:0)
  33. UKH UNIA OŚWIĘCIM - UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 3:2k (1:0, 1:2, 0:0, 0:0, 1:0)
  34. MUKS ORLIK OPOLE - MOSM TYCHY I 1:7 (0:2, 0:1, 1:4)
  35. KOJOTKI NAPRZÓD JANÓW - MOSM TYCHY II 0:38 (0:17, 0:12, 0:9)
24.10.2016 36. PAUZA - MOSM TYCHY II X
  37. MOSM TYCHY I - KOJOTKI NAPRZÓD JANÓW 32:0 (11:0, 11:0, 10:0)
  38. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - MUKS ORLIK OPOLE 3:4 (1:2, 1:1, 1:1)
  39. MUKS NAPRZÓD JANÓW - UKH UNIA OŚWIĘCIM 12:2 (4:1, 4:1, 4:0)
  40. TMH POLONIA BYTOM - JKH GKS JASTRZĘBIE 7:3 (4:3, 1:0, 2:0)
31.10.2016 41. JKH GKS JASTRZĘBIE - PAUZA X
  42. UKH UNIA OŚWIĘCIM - TMH POLONIA BYTOM 2:8 (2:4, 0:3, 0:1)
  43. MUKS ORLIK OPOLE - MUKS NAPRZÓD JANÓW 1:6 (0:1. 0:3, 1:2)
  44. KOJOTKI NAPRZÓD JANÓW - UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 0:5 W.O.
  45. MOSM TYCHY II - MOSM TYCHY I 1:4 (0:2, 0:1, 1:1)
  RUNDA II  
07.11.2016 46. PAUZA - MOSM TYCHY I X
  47. MOSM TYCHY II - UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 9:6 (1:2, 3:2, 5:2)
  48. KOJOTKI NAPRZÓD JANÓW - MUKS NAPRZÓD JANÓW -
  49. MUKS ORLIK OPOLE - TMH POLONIA BYTOM 5:16 (1:7, 0:5, 4:4)
  50. UKH UNIA OŚWIĘCIM - JKH GKS JASTRZĘBIE 4:14 (0:2, 2:7, 2:5)
14.11.2016 51. UKH UNIA OŚWIĘCIM - PAUZA X
  52. JKH GKS JASTRZĘBIE - MUKS ORLIK OPOLE W.O. 6:3 (0:2, 4:1, 2:0)
  53. TMH POLONIA BYTOM - KOJOTKI NAPRZÓD JANÓW -
  54. MUKS NAPRZÓD JANÓW - MOSM TYCHY II 3:4 (0:0, 2:1, 1:3)
  55. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - MOSM TYCHY I 4:6 (0:2, 2:3, 2:1)
21.11.2016 56. PAUZA - UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC X
  57. MOSM TYCHY I - MUKS NAPRZÓD JANÓW 7:1 (3:1, 4:0, 0:0)
  58. MOSM TYCHY II - TMH POLONIA BYTOM 6:5 (3:1, 2:3, 1:1)
  59. KOJOTKI NAPRZÓD JANÓW - JKH GKS JASTRZĘBIE -
  60. MUKS ORLIK OPOLE - UKH UNIA OŚWIĘCIM 6:2 (1:0, 2:1, 3:1)
28.11.2016 61. MUKS ORLIK OPOLE - PAUZA X
  62. JKH GKS JASTRZĘBIE - MOSM TYCHY II 4:5 (1:2, 0:3, 3:0)
  63. UKH UNIA OŚWIĘCIM - KOJOTKI NAPRZÓD JANÓW  
  64. TMH POLONIA BYTOM - MOSM TYCHY I 0:4 (0:0, 0:1, 0:3)
  65. MUKS NAPRZÓD JANÓW - UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 7:1 (2:0, 2:1, 3:0)
05.12.2016 66. PAUZA - MUKS NAPRZÓD JANÓW X
  67. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - TMH POLONIA BYTOM 5:6 (2:0, 0:3, 3:3)
  68. MOSM TYCHY I - JKH GKS JASTRZĘBIE 4:6 (2:1, 0:2, 2:3)
  69. MOSM TYCHY II - UKH UNIA OŚWIĘCIM 10:4 (2:1, 4:1, 4:2)
  70. KOJOTKI NAPRZÓD JANÓW - MUKS ORLIK OPOLE -
12.12.2016 71. KOJOTKI NAPRZÓD JANÓW - PAUZA X
  72. MUKS ORLIK OPOLE - MOSM TYCHY II 5:4 (0:1, 2:1, 2:2, 0:0, 1:0)
  73. UKH UNIA OŚWIĘCIM - MOSM TYCHY I 2:13 (0:5, 2:3, 0:5)
  74. JKH GKS JASTRZĘBIE - UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 11:1 (1:0, 3:1, 7:0)
  75. TMH POLONIA BYTOM - MUKS NAPRZÓD JANÓW 5:3 (0:2, 3:1, 2:0)
19.12.2016 76. PAUZA - TMH POLONIA BYTOM X
  77. MUKS NAPRZÓD JANÓW - JKH GKS JASTRZĘBIE 9:8k. (0:5, 4:2, 4:1, 0:0, 1:0)
  78. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - UKH UNIA OŚWIĘCIM 9:4 (4:2, 1:1, 4:1)
  79. MOSM TYCHY I - MUKS ORLIK OPOLE 5:0 W.O.
  80. MOSM TYCHY II - KOJOTKI NAPRZÓD JANÓW  
09.01.2017 81. MOSM TYCHY II - PAUZA X
  82. KOJOTKI NAPRZÓD JANÓW - MOSM TYCHY I -
  83. MUKS ORLIK OPOLE - UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 2:4 (0:0, 1:4, 1:0)
  84. UKH UNIA OŚWIĘCIM - MUKS NAPRZÓD JANÓW 1:6 (0:1, 1:2, 0:3)
  85. JKH GKS JASTRZĘBIE - TMH POLONIA BYTOM 6:5 (2:1, 2:3, 1:1; 0:0, 1:0)
16.01.2017 86. PAUZA - JKH GKS JASTRZĘBIE X
  87. TMH POLONIA BYTOM - UKH UNIA OŚWIĘCIM - 11:0 (4:0, 3:0, 4:0)
  88. MUKS NAPRZÓD JANÓW - MUKS ORLIK OPOLE - 4:2 (2:0, 2:0, 0:2)
  89. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - KOJOTKI NAPRZÓD JANÓW -
  90. MOSM TYCHY I - MOSM TYCHY II 6:7 (2:2, 2:1, 2:4)
  RUNDA III  
30.01.2017 91. MOSM TYCHY I – PAUZA X
  92. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC – MOSM TYCHY II 3:4 (0:1, 3:3, 0:0)
  93. MUKS NAPRZÓD JANÓW - KOJOTKI NAPRZÓD JANÓW -
  94. TMH POLONIA BYTOM - MUKS ORLIK OPOLE 14:6 (6:1, 4:1, 4:4)
  95. JKH GKS JASTRZĘBIE - UKH UNIA OŚWIĘCIM 10:5 (2:3, 3:0, 5:2)
06.02.2017 96. PAUZA – UKH UNIA OŚWIĘCIM X
  97. MUKS ORLIK OPOLE - JKH GKS JASTRZĘBIE 2:4 (2:2, 0:1, 0:1)
  98. KOJOTKI NAPRZÓD JANÓW - TMH POLONIA BYTOM -
  99. MOSM TYCHY II - MUKS NAPRZÓD JANÓW 5:3 (2:1, 2:0, 1:2)
  100. MOSM TYCHY I - UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 11:0 (3:0, 4:0, 4:0)
13.02.2017 101. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC- PAUZA X
  102. MUKS NAPRZÓD JANÓW - MOSM TYCHY I 2:7 (1:0, 0:4, 1:3)
  103. TMH POLONIA BYTOM – MOSM TYCHY II 3:4k (0:1, 3:0, 0:2; 0:0, 0:1)
  104. JKH GKS JASTRZĘBIE - KOJOTKI NAPRZÓD JANÓW -
  105. UKH UNIA OŚWIĘCIM - MUKS ORLIK OPOLE 5:4k. (2:2, 1:2, 1:0; 0:0, 1:0)
20.02.2017 106. PAUZA - MUKS ORLIK OPOLE X
  107. MOSM TYCHY II - JKH GKS JASTRZĘBIE 4:2 (0:1, 2:0, 2:1)
  108. KOJOTKI NAPRZÓD JANÓW - UKH UNIA OŚWIĘCIM -
  109. MOSM TYCHY I - TMH POLONIA BYTOM 9:3 (5:3, 4:0, 0:0)
  110. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - MUKS NAPRZÓD JANÓW 3:5 (1:3, 0:2, 2:0)
27.02.2017 111. MUKS NAPRZÓD JANÓW - PAUZA X
  112. TMH POLONIA BYTOM - UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 10:0 (4:0, 2:0, 4:0)
  113. JKH GKS JASTRZĘBIE - MOSM TYCHY I 1:5 (0:2, 0:1, 1:2)
  114. UKH UNIA OŚWIĘCIM - MOSM TYCHY II 3:8 (0:3, 2:3, 1:2)
  115. MUKS ORLIK OPOLE - KOJOTKI NAPRZÓD JANÓW -
06.03.2017 116. PAUZA - KOJOTKI NAPRZÓD JANÓW X
  117. MOSM TYCHY II - MUKS ORLIK OPOLE 10:5 (5:1, 2:1, 3:3)
  118. MOSM TYCHY I - UKH UNIA OŚWIĘCIM 20:1 W.O. (6:1, 6:0, 8:0)
  119. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - JKH GKS JASTRZĘBIE 2:7 (2:1, 0:1, 0:5)
  120. MUKS NAPRZÓD JANÓW - TMH POLONIA BYTOM 3:7 (2:2, 0:2, 1:3)
13.03.2017 121. TMH POLONIA BYTOM - PAUZA X
  122. JKH GKS JASTRZĘBIE - MUKS NAPRZÓD JANÓW 4:0 (0:0, 1:0, 3:0)
  123. UKH UNIA OŚWIĘCIM - UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 4:3 (0:1, 2:2, 2:0)
  124. MUKS ORLIK OPOLE - MOSM TYCHY I 1:8 (0:2, 1:3, 0:3)
  125. KOJOTKI NAPRZÓD JANÓW - MOSM TYCHY II -
20.03.2017 126. PAUZA - MOSM TYCHY II X
  127. MOSM TYCHY I - KOJOTKI NAPRZÓD JANÓW -
  128. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - MUKS ORLIK OPOLE 4:1 (1:1, 3:0, 0:0)
  129. MUKS NAPRZÓD JANÓW - UKH UNIA OŚWIĘCIM 5:3 (1:2, 0:1, 4:0)
  130. TMH POLONIA BYTOM - JKH GKS JASTRZĘBIE 7:3 (3:2, 2:0, 2:1)
27.03.2017 131. JKH GKS JASTRZĘBIE - PAUZA X
  132. UKH UNIA OŚWIĘCIM - TMH POLONIA BYTOM 1:7 (1:3, 0:3, 0:1)
  133. MUKS ORLIK OPOLE - MUKS NAPRZÓD JANÓW 2:8 (2:1, 0:3. 0:4)
  134. KOJOTKI NAPRZÓD JANÓW - UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC -
  135. MOSM TYCHY II - MOSM TYCHY I 8:2 (3:1, 1:0, 4:1)

Polecane

Województwo Śląskie

PZHL

SMS PZHL

Sędziowie

Zajazd