Strona używa cookies dla ułatwienia korzystania z niej, celów statystycznych oraz udostępniania funkcji społecznościowych. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Śląski Związek Hokeja na Lodzie
Archiwum → Sezon 2013-2014

U-10 Mikrusy

Rozgrywki → U-10 Mikrusy

Terminarz

Termin Drużyny Wynik
  RUNDA I  
30.09.2013 1. TMH POLONIA BYTOM - UKH UNIA OŚWIĘCIM 16:0 (7:0 5:0 4:0) 3:2K
  2. UKS SIELEC SOSNOWIEC - MOSM TYCHY 11:6 (0:1 5:1 6:4) 1:4K
  3. MUKS NAPRZÓD JANÓW - JKH GKS JASTRZĘBIE 8:2 (2:1 4:1 2:0) 5:3K
07.10.2013 4. UKH UNIA OŚWIĘCIM - JKH GKS JASTRZĘBIE W.O.
  5. MOSM TYCHY - MUKS NAPRZÓD JANÓW 10:6 (0:1 6:1 4:4) 1:2K
  6.TMH POLONIA BYTOM - UKS SIELEC SOSNOWIEC 8:2 (5:2 2:0 1:0) 1:4K
14.10.2013 7. UKS SIELEC SOSNOWIEC - UKH UNIA OŚWIĘCIM 14:7 (5:1 3:2 6:4)4:2K
  8. MUKS NAPRZÓD JANÓW - TMH POLONIA BYTOM 4:5 (2:2 0:1 2:2) 0:1K
  9. JKH GKS JASTRZĘBIE - MOSM TYCHY 1:15 (1:6 0:4 0:5) 1:3K
21.10.2013 10. UKH UNIA OŚWIĘCIM - MOSM TYCHY 4:8 (0:5 0:1 4:2) 4:4K
  11. TMH POLONIA BYTOM - JKH GKS JASTRZĘBIE 13:2 (7:1 2:0 4:1) 5:2K
  12. ZAGŁĘBIE SOSONOWIEC S.A. - MUKS NAPRZÓD JANÓW 2:7 (1:1 1:3 0:3) 5:6K
28.10.2013 13. MUKS NAPRZÓD JANÓW - UKH UNIA OŚWIĘCIM 8:8 (2:1 2:4 4:3) 4:4K
  14. JKH GKS JASTRZĘBIE - UKS SIELEC SOSNOWIEC 1:18 (0:7 1:7 0:4) 2:5K
  15. MOSM TYCHY - TMH POLONIA BYTOM 3:0 (1:0 2:0 0:0) 0:4 K
  RUNDA II x
04.11.2013 16. UKH UNIA OŚWIĘCIM - TMH POLONIA BYTOM przełożony
  17. MOSM TYCHY - UKS SIELEC SOSNOWIEC 8:6 (1:2 5:4 2:0) 3:4K
  18. JKH GKS JASTRZĘBIE - MUKS NAPRZÓD JANÓW W.O.
11.11.2013 19. JKH GKS JASTRZĘBIE - UKH UNIA OŚWIĘCIM 6:3 ( 4:1 2:1 1:0)3:4K
  20. MUKS NAPRZÓD JANÓW - MOSM TYCHY 5:6 (1:3 3:2 1:1)2:1K
  21. UKS SIELEC SOSNOWIEC - TMH POLONIA BYTOM WGiD
18.11.2013 22. UKH UNIA OŚWIĘCIM - UKS SIELEC SOSNOWIEC 2:10 (3:3 2:5 2:2) 1:3K
  23. TMH POLONIA BYTOM - MUKS NAPRZÓD JANÓW 5:2 (2:0 1:1 2:1) 2:2K
  24. MOSM TYCHY - JKH GKS JASTRZĘBIE 8:2 (2:0 4:1 2:1) 1:0 K
25.11.2013 25. MOSM TYCHY - UKH UNIA OŚWIĘCIM 9:3 (4:1 3:1 1:2)
  26. JKH GKS JASTRZĘBIE - TMH POLONIA BYTOM 0:14 (0:7 0:2 0:5)2:1K
  27. MUKS NAPRZÓD JANÓW - UKS SIELEC SOSNOWIEC 4:9 (0:2 1:3 3:4) 4:6K
02.12.2013 28. UKH UNIA OŚWIĘCIM - MUKS NAPRZÓD JANÓW przełożony
  29. UKS SIELEC SOSNOWIEC - JKH GKS JASTRZĘBIE 11:3 (0:2 5:0 6:1)2:6K
  30. TMH POLONIA BYTOM - MOSM TYCHY 8:2 (0:2 5:0 5:0)4:2K
  RUNDA III x
09.12.2013 31. TMH POLONIA BYTOM - UKH UNIA OŚWIĘCIM 8:1 (4:1 2:0 2:0)
  32. UKS SIELEC SOSNOWIEC - MOSM TYCHY 8:4 (1:2 2:0 5:2)0:5K
  33. MUKS NAPRZÓD JANÓW - JKH GKS JASTRZĘBIE 16:5 (6:1 5:1 5:3)5:2K
16.12.2013 34. UKH UNIA OŚWIĘCIM - JKH GKS JASTRZĘBIE 11:3 (2:0 5:2 4:1)5:2K
  35. MOSM TYCHY - MUKS NAPRZÓD JANÓW 9:6 (2:3 2:2 5:1)2:1K
  36. TMH POLONIA BYTOM - UKS SIELEC SOSNOWIEC 5:5 (3:1 1:2 1:2)4:1K
06.01.2014 37. UKS SIELEC SOSNOWIEC - UKH UNIA OŚWIĘCIM 9:1 (2:0 3:1 4:0)3:2K
  38. MUKS NAPRZÓD JANÓW - TMH POLONIA BYTOM 3:3 (0:0 2:1 1:2)3:4K
  39. JKH GKS JASTRZĘBIE - MOSM TYCHY 2:7 (0:1 0:2 2:4)5:7K
13.01.2014 40. UKH UNIA OŚWIĘCIM - MOSM TYCHY 3:11 (0:5 1:1 2:5)0:6K
  41. TMH POLONIA BYTOM - JKH GKS JASTRZĘBIE 10:3 (7:1 1:1 2:1)3:4K
  42. UKS SIELEC SOSNOWIEC - MUKS NAPRZÓD JANÓW 2:4 (1:0 0:1 1:3)3:3K
03.02.2014 43. MUKS NAPRZÓD JANÓW - UKH UNIA OŚWIĘCIM  
  44. JKH GKS JASTRZĘBIE - UKS SIELEC SOSNOWIEC 4:9 (1:1 2:3 1:5)K 2:3
  45. MOSM TYCHY - TMH POLONIA BYTOM 7:6 (2:1 4:3 1:2)K 5:2
  RUNDA IV  
10.02.2014 46. UKH UNIA OŚWIĘCIM - TMH POLONIA BYTOM 2:12 (1:5 0:6 1:4)K 0:2
  47. MOSM TYCHY - UKS SIELEC SOSNOWIEC 6:4 (1:1 4:1 1:2)K 2:3
  48. JKH GKS JASTRZĘBIE - MUKS NAPRZÓD JANÓW 0:3 (0:1 0:1 0:1)K 1:2
17.02.2014 49. JKH GKS JASTRZĘBIE - UKH UNIA OŚWIĘCIM 6:4 (3:0 1:4 2:0) K 4:0
  50. MUKS NAPRZÓD JANÓW - MOSM TYCHY 10:6 (3:2 3:3 4:1)K 4:3
  51. UKS SIELEC SOSNOWIEC - TMH POLONIA BYTOM 3:7 (2:1 1:2 0:4)K 2:5
24.02.2014 52. UKH UNIA OŚWIĘCIM - UKS SIELEC SOSNOWIEC  
  53. TMH POLONIA BYTOM - MUKS NAPRZÓD JANÓW 4:2 (4:0 0:1 0:1)K 4:2
  54. MOSM TYCHY - JKH GKS JASTRZĘBIE 5:5 (1:3 1:1 3:1)K 3:4
03.03.2014 55. MOSM TYCHY - UKH UNIA OŚWIĘCIM  
  56. JKH GKS JASTRZĘBIE - TMH POLONIA BYTOM  
  57. MUKS NAPRZÓD JANÓW - UKS SIELEC SOSNOWIEC  
10.03.2014 58. UKH UNIA OŚWIĘCIM - MUKS NAPRZÓD JANÓW  
  59. UKS SIELEC SOSNOWIEC. - JKH GKS JASTRZĘBIE  
  60. TMH POLONIA BYTOM - MOSM TYCHY  

Rozgrywki → U-10 Mikrusy → Zespoły

MOSM Tychy

Nr Nazwisko i imię Data ur. Nr licencji Data pierwszego uprawnienia do gry Klub macierzysty Uchwyt kija Pozycja
1. Augustyniak Marek 03.02.2004   14.01.2013 MOSM Tychy    
2. Chmiel Paweł 14.09.2004   24.09.2013 MOSM Tychy    
3. Chwalczyk Paweł 02.10.2003   27.09.2012 MOSM Tychy    
4. Dziubanda Wiktor 15.01.2004   14.01.2013 MOSM Tychy    
5. Gąsior Szymon 22.03.2003 1872/D 27.09.2012 MOSM Tychy    
6. Grzegorczyk Adam 21.06.2004   14.01.2013 MOSM Tychy    
7. Hess Szymon 18.03.2004   20.01.2013 MOSM Tychy    
8. Kaczkowski Gabriel 09.05.2003 1949/D 27.09.2012 MOSM Tychy    
9. Kubiczak Mateusz 20.01.2004   24.09.2013 MOSM Tychy    
10. Kuśmierz Piotr 01.11.2003   24.09.2012 MOSM Tychy    
11. Malinowski Mateusz 11.07.2003   24.09.2012 MOSM Tychy    
12. Mużelak Kacper 17.10.2003 1846/D 20.01.2012 MOSM Tychy    
13. Ratajczak Igor 08.05.2004   14.01.2013 MOSM Tychy    
14. Sucholas Adrian 23.06.2004   14.01.2013 MOSM Tychy    
15. Twardowski Mateusz 14.10.2004   20.01.2012 MOSM Tychy    
16. Viscardi Antoni 01.12.2003 1871/D 27.09.2012 MOSM Tychy    
17. Blach Bartosz 28.09.2004   20.01.2012 MOSM Tychy    
18. Kucharski Szymon 03.09.2004   14.01.2013 MOSM Tychy    
19. Lewandowski Mateusz 19.10.2004   24.09.2013 MOSM Tychy    
20. Makaj Sebastian 23.01.2003   24.09.2013 MOSM Tychy    
xx xxxxxx xx   xx xxxx    
  Jurczyński Szymon   34/PZHL/B trener MOSM Tychy    

Rozgrywki → U-10 Mikrusy → Zespoły

TMH Polonia Bytom

Nr Nazwisko i imię Data ur. Nr licencji Data pierwszego uprawnienia do gry Klub macierzysty Uchwyt kija Pozycja
1 Cichy Patryk 30.05.2003 1869/D 14.01.2013 TMH Polonia Bytom    
2 Białecki Jakub 29.01.2004   14.01.2013 TMH Polonia Bytom    
3 Godziński Kasjan 29.06.2004   14.01.2013 TMH Polonia Bytom    
4 Golik Michał 21.06.2003 1866/D 14.01.2013 TMH Polonia Bytom    
5 Gurzyński Szymon 11.06.2003 1857/D 14.01.2013 TMH Polonia Bytom    
6 Hofman Piotr 01.06.2003 1851/D 14.01.2013 TMH Polonia Bytom    
7 Korzeniewski Łukasz 24.05.2003 1855/D 14.01.2013 TMH Polonia Bytom    
8 Korejwo Wiktoria 29.03.2003   25.09.2013 TMH Polonia Bytom    
9 Krzyszkowski Marcin 07.09.2003 1865/D 14.01.2013 TMH Polonia Bytom    
10 Kurzynoga Tomasz 07.12.2003 1862/D 14.01.2013 TMH Polonia Bytom    
11 Kasz Daniel 07.05.2004   14.01.2013 TMH Polonia Bytom    
12 Małż Maciej 18.05.2003 1870/D 14.01.2013 TMH Polonia Bytom    
13 Mularczyk Jakub 17.07.2003 1863/D 14.01.2013 TMH Polonia Bytom    
14 Mołoń Dominik 22.10.2003   25.09.22013 TMH Polonia Bytom    
15 Rutkowski Dżastin 24.04.2003 1836/D 05.09.2013 RTH ZRYW Ruda Śl.    
16 Rzeszutek Wojciech 12.09.2003 1864/D 14.01.2013 TMH Polonia Bytom    
17 Stępień Jan 23.07.2003 1860/D 14.01.2013 TMH Polonia Bytom    
18 Stępień Bartosz 26.01.2003 1867/D 14.01.2013 TMH Polonia Bytom    
19 Szmol Julia 02.09.2003 1861/D 14.01.2013 TMH Polonia Bytom    
20 Szugzda Oskar 01.09.2003 1852/D 14.01.2013 TMH Polonia Bytom    
21 Szyszko Paweł 21.03.2003 1868/D 25.09.2013 TMH Polonia Bytom    
22 Szymańska Dagmara 10.08.2003   25.09.2013 TMH Polonia Bytom    
23 Szymula Julia 29.08.2003   25.09.2013 TMH Polonia Bytom    
24 Wawrzkiewicz Dawid 27.03.2004   14.01.2013 TMH Polonia Bytom    
25 Włodara Olaf 12.09.2004 1859/D 14.01.2013 TMH Polonia Bytom    
26 Ziółkowski Jakub 21.01.2003   14.01.2013 TMH Polonia Bytom    
27 Zdanowicz Łukasz 16.08.2004   14.01.2013 TMH Polonia Bytom    
XX XXXXXXXX XXXX XXXX XXXX XXXXXXXX XXXX XXXX
  Steiner Sebastian   88/PZHL/C   TMH Polonia Bytom   TRENER

Rozgrywki → U-10 Mikrusy → Zespoły

UKH Unia Oświęcim

Nr Nazwisko i imię Data ur. Nr licencji Data pierwszego uprawnienia do gry Klub macierzysty Uchwyt kija Pozycja
1. Adamczyk Daniel 02.07.2003   14.01.2013 UKH Unia Oświęcim    
2. Bloch Emilia 16.07.2003   23.09.2013 UKH Unia Oświęcim    
3. Cierpiała Kacper 28.07.2003   23.09.2013 UKH Unia Oświęcim    
4. Dworzak Filip 24.07.2003   14.01.2013 UKH Unia Oświęcim    
5. Gąsior Adrian 16.02.2004   14.01.2013 UKH Unia Oświęcim    
6. Grabowski Maciej 13.11.2004   14.01.2013 UKH Unia Oświęcim    
7. Kaducki Michał 20.09.2003   14.01.2013 UKH Unia Oświęcim    
8. Klimczyk Mateusz 22.12.2003   14.01.2013 UKH Unia Oświęcim    
9. Kowalczyk Mateusz 01.11.2003   14.01.2013 UKH Unia Oświęcim    
10. Kusak Michał 05.04.2004   14.01.2013 UKH Unia Oświęcim    
11. Kusak Patryk 15.02.2003   14.01.2013 UKH Unia Oświęcim    
12. Łukawski Kacper 21.08.2004   14.01.2013 UKH Unia Oświęcim    
13. Mąsior Adam 24.07.2004   14.01.2013 UKH Unia Oświęcim    
14. Motyka Dariusz 13.05.2003   14.01.2013 UKH Unia Oświęcim    
15. Płachta Gabriel 31.03.2003   14.01.2013 UKH Unia Oświęcim    
16. Smolarek Kacper 28.01.2004   14.01.2013 UKH Unia Oświęcim    
17. Smrek Emil 12.04.2004   14.01.2013 UKH Unia Oświęcim    
18. Wilk Daniel 03.05.2004   14.01.2013 UKH Unia Oświęcim    
19. Wojtarowicz Wiktor 29.05.2004   14.01.2013 UKH Unia Oświęcim    
20. Zaborska Anna 02.08.2003   23.09.2013 UKH Unia Oświęcim    
21. Zaborska Katarzyna 02.08.2003   23.09.2013 UKH Unia Oświęcim    
  xxxxxx     xxx      
  Piecha Robert     Trener      

Rozgrywki → U-10 Mikrusy → Zespoły

JKH GKS Jastrzębie

Nr Nazwisko i imię Data ur. Nr licencji Data pierwszego uprawnienia do gry Klub macierzysty Uchwyt kija Pozycja
1. Chmielewski Szymon 20.04.2003 1830/D 23.09.2013 JKH GKS Jastrzębie    
2. Chodak Andrzej 15.10.2004   14.01.2013 JKH GKS Jastrzębie    
3. Ciućka Jakub 14.09.2004   14.01.2013 JKH GKS Jastrzębie    
4. Frank Maksymilian 10.12.2004   14.01.2013 JKH GKS Jastrzębie    
5. Giziński Szymon 23.11.2004   14.01.2013 JKH GKS Jastrzębie    
6. Kapustka Kamil 23.03.2004   14.01.2013 JKH GKS Jastrzębie    
7. Kużdrzał Kavin 09.12.2004   14.01.2013 JKH GKS Jastrzębie    
8. Mikulski Dominik 07.10.2003 1850/D 23.09.2013 JKH GKS Jastrzębie    
9. Perkowski Jakub 27.03.2003 1848/D 23.09.2013 JKH GKS Jastrzębie    
10. Skoczeń Dominik 17.08.2004   14.01.2013 JKH GKS Jastrzębie    
11. Spyrka Bartłomiej 21.01.2004   14.01.2013 JKH GKS Jastrzębie    
12. Totoś Daniel 08.03.2003 1849/D 23.09.2013 JKH GKS Jastrzębie    
13. Trąkowski Oskar 04.07.2004   14.01.2013 JKH GKS Jastrzębie    
14. Wilanowski Przemysław 07.03.2004   14.01.2013 JKH GKS Jastrzębie    
15. Zając Wojciech 03.07.2003 1847/D 23.09.2013 JKH GKS Jastrzębie    
16. Fyda Kamil 04.09.2005   14.01.2013 JKH GKS Jastrzębie    
17. Humaniuk Bartosz 01.07.2005   14.01.2013 JKH GKS Jastrzębie    
18. Owczarzy Paweł 06.12.2005   14.01.2013 JKH GKS Jastrzębie    
19. Piechaczek Jakub 16.12.2005   14.01.2013 JKH GKS Jastrzębie    
20. Mrula Mikołaj 06.12.2005   14.01.2013 JKH GKS Jastrzębie    
  xxxx xxx xxxx   xxxxxx    
  Kozyra Marek   62/PZHL/B        

Rozgrywki → U-10 Mikrusy → Zespoły

UKS Sielec Sosnowiec

Nr Nazwisko i imię Data ur. Nr licencji Data pierwszego uprawnienia do gry Klub macierzysty Uchwyt kija Pozycja
1. Nowak Michał 18.04.2003 1527/D 27.09.2012 UKS Sielec Sosnowiec    
2. Zadęcki Wiktor 01.08.2003 1905/D 27.09.2012 UKS Sielec Sosnowiec    
3. Piotrowski Adam 05.02.2003 1907/D 29.09.2012 UKS Sielec Sosnowiec    
4. Bojko Patryk 17.12.2003 1908/D 27.09.2003 UKS Sielec Sosnowiec    
5. Cychowski Michał 11.02.2003 1952/D 27.09.2003 UKS Sielec Sosnowiec    
6. Ślusarczyk Jakub 07.06.2003 1938/D 27.09.2012 UKS Sielec Sosnowiec    
7. Głuszek Kacper 12.12.2004   14.01.2013 UKS Sielec Sosnowiec    
8. Podsiadło Paweł 05.04.2003   14.01.2013 UKS Sielec Sosnowiec    
9. Nowak Kacper 03.08.2004   14.01.2013 UKS Sielec Sosnowiec    
10. Mirek Adrian 29.03.2004   14.01.2013 UKS Sielec Sosnowiec    
11. Sarnacki Eryk 30.12.2012   14.01.2013 UKS Sielec Sosnowiec    
12. Kubara Artur 25.06.2012   14.01.2013 UKS Sielec Sosnowiec    
13. Ciepielewski Piotr 06.10.2004   14.01.2013 UKS Sielec Sosnowiec    
14. Gętkowski Aleksander 08.04.2004   14.01.2013 UKS Sielec Sosnowiec    
15. Łyszczyński Aleksander 04.03.2004   23.10.2013 UKS Sielec Sosnowiec    
16. Bębenek Jakub 17.03.2003   10.09.2013 UKS Sielec Sosnowiec    
  xxx     xxxx      
  Wudecki Andrzej            
  Kalisz Cezary   48/PZHL/C   Trener    

Rozgrywki → U-10 Mikrusy → Zespoły

MUKS Naprzód Janów

Nr Nazwisko i imię Data ur. Nr licencji Data pierwszego uprawnienia do gry Klub macierzysty Uchwyt kija Pozycja
1. Górdziel Jakub 17.11.2003 1887/D 14.01.2013 MUKS Naprzód Janów    
2. Haluch Karolina 21.05.2003 1890/D 14.01.2013 MUKS Naprzód Janów    
3. Kalinowski Daniel 23.05.2003 1858/D 14.01.2013 MUKS Naprzód Janów    
4. Katryniok Karol 25.07.2003 1853/D 14.01.2013 MUKS Naprzód Janów    
5. Kania Mikołaj 25.09.2003 1845/D 14.01.2013 MUKS Naprzód Janów    
6. Koszyc Olaf 20.07.2003 1842/D 14.01.2013 MUKS Naprzód Janów    
7 Kowolik Igor 04.01.2003 1888/D 14.01.2013 MUKS Naprzód Janów    
8. Kupka Jan 13.12.2003 1841/D 14.01.2013 MUKS Naprzód Janów    
9. Liana Zuzanna 13.12.2003 1840/D 14.01.2013 MUKS Naprzód Janów    
10. Piontek Oliwier 17.10.2003 1839/D 14.01.2013 MUKS Naprzód Janów    
11. Rawa Bartosz 17.11.2003 1838/D 14.01.2013 MUKS Naprzód Janów    
12. Stanowski Kacper 30.03.2003 1843/D 14.01.2013 MUKS Naprzód Janów    
13. Sterbenz Karol 03.01.2003 1844/D 14.01.2013 MUKS Naprzód Janów    
14. Bąk Krzysztof 16.12.2004   14.01.2013 MUKS Naprzód Janów    
15 Biolik Michał 16.08.2004   14.01.2013 MUKS Naprzód Janów    
16. Bujok Paweł 09.02.2004   14.01.2013 MUKS Naprzód Janów    
17. Dejk Kamil 06.02.2004   14.01.2013 MUKS Naprzód Janów    
18. Fic Michał 24.09.2004   14.01.2013 MUKS Naprzód Janów    
19. Gros Mikłaj 12.02.2004   14.01.2013 MUKS Naprzód Janów    
20. Grund Jakub 22.01.2004   14.01.2013 MUKS Naprzód Janów    
21. Janiec Bartosz 17.12.2004   14.01.2013 MUKS Naprzód Janów    
22. Krok Mateusz 03.07.2004   14.01.2013 MUKS Naprzód Janów    
23. Macioł Maciej 14.01.2004   14.01.2013 MUKS Naprzód Janów    
24. Maternowski Amadeusz 21.05.2004   14.01.2013 MUKS Naprzód Janów    
25. Menc Aleks 23.03.2004   14.01.2013 MUKS Naprzód Janów    
26. Musioł Jakub 04.11.2004   14.01.2013 MUKS Naprzód Janów    
27. Pawlas Filip 13.09.2004   14.01.2013 MUKS Naprzód Janów    
28. Pikura Jacek 11.12.2004   14.01.2013 MUKS Naprzód Janów    
29. Szymoszek Kamil 16.05.2004   14.01.2013 MUKS Naprzód Janów    
30. Timm Sebastian 29.03.2004   14.01.2013 MUKS Naprzód Janów    
31. Winiarski Rafał 24.06.2004   14.01.2013 MUKS Naprzód Janów    
  xxxxxx     xxx      
  Marznica Tomasz     Trener      

Polecane

MSIT

Turniej Minihokeja

Województwo Śląskie

Miasto Katowice

Sędziowie

SMS PZHL

PZHL