Strona używa cookies dla ułatwienia korzystania z niej, celów statystycznych oraz udostępniania funkcji społecznościowych. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Śląski Związek Hokeja na Lodzie
Rozgrywki → U-10 Mikrusy

Tabela / Wyniki


KLASYFIKACJA PO FAZIE ZASADNICZEJ

1.    UKH UNIA Oświęcim
2.    MOSM Tychy 
3.    JKH GKS Jastrzębie
4.    MUKS NAPRZÓD Janów I
5.    MUKS NAPRZÓD Janów II
_____________________________________

6.    UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec II
7.    TMH POLONIA Bytom
8.    UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec I
9.    KH GKS Katowice
10.  KOJOTKI NAPRZÓD / RTH ZRYW
11.  KS LUCE Cieszyn
Termin Drużyny Wynik
FAZA ZASADNICZA # 01 KOLEJKA SPOTKAŃ:  
------------------ (001). MOSM Tychy - pauza -------------------
> 23.10.2018 < (002). JKH GKS Jastrzębie - KS LUCE Cieszyn 8-0 / 12-2 / 6-0
> 08.09.2018 < (003). UKH UNIA Oświęcim - MUKS NAPRZÓD Janów II 3-0 / 3-0 / 3-1
> 09.09.2018 < (004). MUKS NAPRZÓD Janów I - UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec II 1-0 / 5-0 / 12-0
> 09.09.2018 < (005). UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec I - KH GKS Katowice 3-0 / 1-0 / 2-0
> 09.09.2018 < (006). KOJOTKI NAPRZÓD / RTH ZRYW - TMH POLONIA Bytom 2-7 / 5-8 / 2-5
v    
FAZA ZASADNICZA # 02 KOLEJKA SPOTKAŃ:  
------------------ (007). TMH POLONIA Bytom - pauza -------------------
> 16.09.2018 < (008). KH GKS Katowice - KOJOTKI NAPRZÓD / RTH ZRYW 1-0 / 2-3 / 2-1
> 14.09.2018 < (009). UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec II - UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec I 0-0 / 4-2 / 3-1
> ??.??.2018 < (010). MUKS NAPRZÓD Janów II - MUKS NAPRZÓD Janów I - nierozegrany -
> 16.09.2018 < (011). KS LUCE Cieszyn - UKH UNIA Oświęcim 1-6 / 0-8 / 0-4
> 16.10.2018 < (012). MOSM Tychy - JKH GKS Jastrzębie 4-3 / 4-1 / 3-0
v    
FAZA ZASADNICZA # 03 KOLEJKA SPOTKAŃ:  
------------------ (013). JKH GKS Jastrzębie - pauza -------------------
> 21.09.2018 < (014). UKH UNIA Oświęcim - MOSM Tychy 3-1 / 7-3 / 1-1
> 23.09.2018 < (015). MUKS NAPRZÓD Janów I - KS LUCE Cieszyn 9-0 / 17-0 / 12-0
> 22.09.2018 < (016). UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec I - MUKS NAPRZÓD Janów II 1-2 / 4-4 / 0-3
> 23.09.2018 < (017). KOJOTKI NAPRZÓD / RTH ZRYW - UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec II 2-4 / 3-4 / 2-4
> 22.09.2018 < (018). TMH POLONIA Bytom - KH GKS Katowice 3-1 / 3-1 / 2-1
v    
FAZA ZASADNICZA # 04 KOLEJKA SPOTKAŃ:  
------------------ (019). KH GKS Katowice - pauza -------------------
> 29.09.2018 < (020). UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec II - TMH POLONIA Bytom 3-2 / 0-1 / 3-2
> 29.09.2018 < (021). MUKS NAPRZÓD Janów II - KOJOTKI NAPRZÓD / RTH ZRYW 4-0 / 3-1 / 6-1
> 04.11.2018 < (022). KS LUCE Cieszyn - UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec I 0-2 / 0-7 / 1-10
> 30.09.2018 < (023). MOSM Tychy - MUKS NAPRZÓD Janów I 0-0 / 4-2 / 2-3
> 02.10.2018 < (024). JKH GKS Jastrzębie - UKH UNIA Oświęcim 2-1 / 4-3 / 2-3
v    
FAZA ZASADNICZA # 05 KOLEJKA SPOTKAŃ:  
------------------ (025). UKH UNIA Oświęcim - pauza -------------------
> 07.10.2018 < (026). MUKS NAPRZÓD Janów I - JKH GKS Jastrzębie 0-3 / 0-2 / 2-3
> 07.10.2018 < (027). UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec I - MOSM Tychy 0-7 / 1-10 / 2-8
> 07.10.2018 < (028). KOJOTKI NAPRZÓD / RTH ZRYW - KS LUCE Cieszyn 2-1 / 3-3 / 4-2
> 27.11.2018 < (029). MUKS NAPRZÓD Janów II - TMH POLONIA Bytom 1-0 / 1-0 / 2-2
> 07.10.2018 < (030). KH GKS Katowice - UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec II 0-2 / 0-2 / 0-5
v    
FAZA ZASADNICZA # 06 KOLEJKA SPOTKAŃ:  
------------------ (031). UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec II - pauza -------------------
> 14.10.2018 < (032). MUKS NAPRZÓD Janów II - KH GKS Katowice 2-0 / 5-0 / 5-2
> 13.10.2018 < (033). KS LUCE Cieszyn - TMH POLONIA Bytom 0-8 / 5-12 / 0-8
> 14.10.2018 < (034). MOSM Tychy - KOJOTKI NAPRZÓD / RTH ZRYW 15-0 / 19-0 / 11-1
> 08.10.2018 < (035). JKH GKS Jastrzębie - UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec I 4-0 / 6-0 / 10-2
> 12.10.2018 < (036). UKH UNIA Oświęcim - MUKS NAPRZÓD Janów I 3-0 / 3-1 / 2-1
v    
FAZA ZASADNICZA # 07 KOLEJKA SPOTKAŃ:  
------------------ (037). MUKS NAPRZÓD Janów I - pauza -------------------
> 21.10.2018 < (038). UKS ZAGŁĘBIE I - UKH UNIA Oświęcim 0-3 / 1-2 / 1-4
> 21.10.2018 < (039). KOJOTKI NAPRZÓD / RTH ZRYW - JKH GKS Jastrzębie 0-8 / 0-6 / 0-8
> 20.10.2018 < (040). TMH POLONIA Bytom - MOSM Tychy 3-4 / 1-5 / 0-7
> 20.10.2018 < (041). KH GKS Katowice - KS LUCE Cieszyn 2-0 / 2-1 / 4-1
> 20.10.2018 < (042). UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec II - MUKS NAPRZÓD Janów II 2-1 / 0-2 / 0-1
v    
FAZA ZASADNICZA # 08 KOLEJKA SPOTKAŃ:  
------------------ (043). MUKS NAPRZÓD Janów II - pauza -------------------
> 27.10.2018 < (044). KS LUCE Cieszyn - UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec II 0-3 / 0-7 / 3-6
> 28.10.2018 < (045). MOSM Tychy - KH GKS Katowice 10-0 / 13-0 / 11-0
> 28.10.2018 < (046). JKH GKS Jastrzębie - TMH POLONIA Bytom 6-0 / 4-0 / 8-5
> 27.10.2018 < (047). KOJOTKI NAPRZÓD / RTH ZRYW - UKH UNIA Oświęcim 0-9 / 0-7 / 0-6
> 28.10.2018 < (048). MUKS NAPRZÓD Janów I - UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec I 7-1 / 7-0 / 3-1
v    
FAZA ZASADNICZA # 09 KOLEJKA SPOTKAŃ:  
------------------ (049). UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec I - pauza -------------------
> 04.11.2018 < (050). KOJOTKI NAPRZÓD / RTH ZRYW - MUKS NAPRZÓD Janów I 0-9 / 1-9 / 0-11
> 03.11.2018 < (051). TMH POLONIA Bytom - UKH UNIA Oświęcim 0-1 / 4-3 / 2-3
> 03.11.2018 < (052). KH GKS Katowice - JKH GKS Jastrzębie 0-8 / 1-9 / 0-9
> 04.11.2018 < (053). UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec II - MOSM Tychy 1-4 / 1-4 / 0-6
> 03.11.2018 < (054). MUKS NAPRZÓD Janów II - KS LUCE Cieszyn 2-1 / 1-2 / 4-0
v    
FAZA ZASADNICZA # 10 KOLEJKA SPOTKAŃ:  
------------------ (055). KS LUCE Cieszyn - pauza -------------------
> 17.11.2018 < (056). MOSM Tychy - MUKS NAPRZÓD Janów II 2-0 / 2-0 / 4-1
> 18.11.2018 < (057). JKH GKS Jastrzębie - UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec II 3-0 / 4-2 / 6-0
> 18.11.2018 < (058). UKH UNIA Oświęcim - KH GKS Katowice 7-0 / 9-0 / 8-2
> 18.11.2018 < (059). MUKS NAPRZÓD Janów I - TMH POLONIA Bytom 1-0 / 4-2 / 7-2
> 18.11.2018 < (060). UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec I - KOJOTKI NAPRZÓD / RTH ZRYW 4-0 / 7-0 / 7-0
v    
FAZA ZASADNICZA # 11 KOLEJKA SPOTKAŃ:  
------------------ (061). KOJOTKI NAPRZÓD / RTH ZRYW - pauza -------------------
> 25.11.2018 < (062). TMH POLONIA Bytom - UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec I 3-0 / 2-1 / 4-2
> 11.11.2018 < (063). KH GKS Katowice - MUKS NAPRZÓD Janów I 1-5 / 0-7 / 0-4
> 12.11.2018 < (064). UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec II - UKH UNIA Oświęcim 0-6 / 2-5 / 3-9
> 25.11.2018 < (065). MUKS NAPRZÓD Janów II - JKH GKS Jastrzębie 1-4 / 2-2 / 2-3
> 24.11.2018 < (066). KS LUCE Cieszyn - MOSM Tychy 1-11 / 0-7 / 2-7
v    
---------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------
FAZA FINAŁOWA GR. A # 01 KOLEJKA SPOTKAŃ:  
------------------ (067). UKH UNIA Oświęcim - pauza -------------------
??.??.12.2018 (068). MOSM Tychy - MUKS NAPRZÓD Janów II  
> 02.12.2018 < (069). MUKS NAPRZÓD Janów I - JKH GKS Jastrzębie 0-0 / 4-1 / 1-3
v    
FAZA FINAŁOWA GR. A # 02 KOLEJKA SPOTKAŃ:  
------------------ (070). MUKS NAPRZÓD Janów I - pauza -------------------
> 09.12.2018 < (071). MUKS NAPRZÓD Janów II - JKH GKS Jastrzębie 0-1 / 2-5 / 1-3
??.??.12.2018 (072). UKH UNIA Oświęcim - MOSM Tychy  
v    
FAZA FINAŁOWA GR. A # 03 KOLEJKA SPOTKAŃ:  
------------------ (073). MOSM Tychy - pauza -------------------
15 lub 16.12.2018 (074). JKH GKS Jastrzębie - UKH UNIA Oświęcim  
15 lub 16.12.2018 (075). MUKS NAPRZÓD Janów I - MUKS NAPRZÓD Janów II  
v    
FAZA FINAŁOWA GR. A # 04 KOLEJKA SPOTKAŃ:  
------------------ (076). MUKS NAPRZÓD Janów II - pauza -------------------
22 lub 23.12.2018 (077). UKH UNIA Oświęcim - MUKS NAPRZÓD Janów I  
22 lub 23.12.2018 (078). MOSM Tychy - JKH GKS Jastrzębie  
v    
FAZA FINAŁOWA GR. A # 05 KOLEJKA SPOTKAŃ:  
------------------ (079). JKH GKS Jastrzębie - pauza -------------------
12 lub 13.01.2019 (080). MUKS NAPRZÓD Janów I - MOSM Tychy  
12 lub 13.01.2019 (081). MUKS NAPRZÓD Janów II - UKH UNIA Oświęcim  
v    
---------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------
FAZA FINAŁOWA GR. B # 01 KOLEJKA SPOTKAŃ:  
> 09.12.2018 < (112). UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec II - KS LUCE Cieszyn 2-1 / 2-1 / 3-0
08 lub 09.12.2018 (113). TMH POLONIA Bytom - KOJOTKI NAPRZÓD / RTH ZRYW  
> 09.12.2018 < (114). UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec I - KH GKS Katowice 1-2 / 2-1 / 2-0
v    
FAZA FINAŁOWA GR. B # 02 KOLEJKA SPOTKAŃ:  
15 lub 16.12.2018 (115). KS LUCE Cieszyn - KH GKS Katowice  
15 lub 16.12.2018 (116). KOJOTKI NAPRZÓD / RTH ZRYW - UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec I  
15 lub 16.12.2018 (117). UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec II - TMH POLONIA Bytom  
v    
FAZA FINAŁOWA GR. B # 03 KOLEJKA SPOTKAŃ:  
12 lub 13.01.2019 (118). TMH POLONIA Bytom - KS LUCE Cieszyn  
12 lub 13.01.2019 (119). UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec I - UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec II  
12 lub 13.01.2019 (120). KH GKS Katowice - KOJOTKI NAPRZÓD / RTH ZRYW  
v    
FAZA FINAŁOWA GR. B # 04 KOLEJKA SPOTKAŃ:  
19 lub 20.01.2019 (121). KS LUCE Cieszyn - KOJOTKI NAPRZÓD / RTH ZRYW  
19 lub 20.01.2019 (122). UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec II - KH GKS Katowice  
19 lub 20.01.2019 (123). TMH POLONIA Bytom - UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec I  
v    
FAZA FINAŁOWA GR. B # 05 KOLEJKA SPOTKAŃ:  
02 lub 03.02.2019 (124). UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec I - KS LUCE Cieszyn  
02 lub 03.02.2019 (125). KH GKS Katowice - TMH POLONIA Bytom  
02 lub 03.02.2019 (126). KOJOTKI NAPRZÓD / RTH ZRYW - UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec II  
v    

Polecane

MSIT

Turniej Minihokeja

Województwo Śląskie

Miasto Katowice

Sędziowie

SMS PZHL

PZHL