Strona używa cookies dla ułatwienia korzystania z niej, celów statystycznych oraz udostępniania funkcji społecznościowych. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Śląski Związek Hokeja na Lodzie
Metropolia Silesia → U-14 → Archiwum

Sezon 2016-2017

Termin Drużyny Wynik
04. 09. 2016 HC AZ Havířov - Metropolia Silesia 7:9 (1:2, 2:5, 4:2)
11. 09. 2016 Metropolia Silesia - SK Karviná 6:3 (4:1, 2:1, 0:1)
18. 09. 2016 HC Opava - Metropolia Silesia 6:6 (1:1, 2:3, 3:2)
24. 09. 2016 Metropolia Silesia - HC Orlová 14:1 (2:0, 1:1, 11:0)
01. 10. 2016 HC RT TORAX Poruba - Metropolia 2:10 (1:3, 0:4, 1:3)
08 10. 2016 Metropolia Silesia - HCO Třinec 6:3 (0:0, 4:1, 2:2)
16. 10. 2016 HC Vítkovice - Metropolia Silesia 5:4 (1:1, 2:3, 2:0)
28. 10. 2016 Metropolia Silesia - Frýdek-Místek 4:1 (2:0, 0:1, 2:0)
30. 10. 2016 Metropolia Silesia - HC AZ Havířov 10:7 (5:1, 3:4, 2:2)
05. 11. 2016 SK Karviná - Metropolia Silesia 2:9 (1:2, 0:2, 1:5)
13. 11. 2016 Metropolia Silesia - HC Opava 3:6 (1:2, 1:3, 1:1)
20. 11. 2016 HC Orlová - Metropolia Silesia 1:17 (0:6, 1:5, 0:6)
27. 11. 2016 Metropolia - HC RT TORAX Poruba 5:5 (3:3, 1:2, 1:0)
04. 12. 2016 HCO Třinec - Metropolia Silesia 10:8 (1:0, 3:4, 6:4)
11. 12. 2016 Metropolia Silesia - HC Vítkovice 0:8 (0:2, 0:2, 0:4)
21. 12. 2016 Frýdek-Místek - Metropolia Silesia 3:3 (1:0, 0:1, 2:2)
07.01.2017 Metropolia Silesia - HK Krnov 3:4 (0:0, 1:2, 2:2)
15.01.2017 HC Zubr Prerov - Metropolia Silesia 5:4 (2:2, 1:0, 2:2)
29.01.2017 Metropolia Silesia - HKMD Šumperk 3:5 (0:3, 2:1, 1:1)
04.02.2017 HK Jestřábi Prostějov - Metropolia Silesia 10:1 (2:1, 2:0, 6:0)
11.02.2017 Metropolia Silesia - HC Olomouc 5:5 (2:2, 3:3, 0:0)
18.02.2017 HK Krnov - Metropolia Silesia 5:1 (1:0, 2:0, 2:1)
26.02.2017 HC Zubr Přerov - Metoropolia Silesia 5:4 (1:1, 1:2, 3:1)
12.03.2017 HKMD Šumperk - Metropolia Silesia 7:3 (1:2, 1:0, 5:1)
19.03.2017 Metropolia Silesia - HK Jestřábi Prostějov 1:6 (0:1, 1:3, 0:2)
15.03.2017 HC Olomouc - Metropolia Silesia 0:7 (0:1, 0:3, 0:3)

Metropolia Silesia → U-14

Kadra


Nr Nazwisko i imię Data ur. Nr licencji Data pierwszego uprawnienia do gry Klub macierzysty Uchwyt kija Pozycja
33 KACZKOWSKI GABRIEL 09.05.2003 1949/D   MOSM TYCHY   BRAMKARZ
31 CIUĆKA JAKUB 14.09.2004 2106/D   JKH GKS JASTRZĘBIE   BRAMKARZ
34 KUBARA ARTUR 25.06.2004 2122/D   UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC   BRAMKARZ
11 STERBENZ KAROL 03.01.2003 1844/D   MUKS NAPRZÓD JANÓW    
29 ZAJĄC WOJCIECH 03.07.2003 1847/D   JKH GKS JASTRZĘBIE    
28 RAWA BARTOSZ 17.11.2003 1838/D   MUKS NAPRZÓD JANÓW    
14 MALINOWSKI MATEUSZ 11.07.2003 2207/D   MOSM TYCHY    
21 ŚLUSARCZYK JAKUB 07.06.2003 1938/D   UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC    
19 KUPKA JAN 13.12.2003 1841/D   MUKS NAPRZÓD JANÓW    
6 KANIA MIKOŁAJ 09.05.2003 1889/D   MUKS NAPRZÓD JANÓW    
25 KOCISZEWSKI MIKOŁAJ 20.10.2003 2017/D   TMH POLONIA BYTOM    
27 MUŻELAK KACPER 17.10.2003 1846/D   MOSM TYCHY    
26 NOWAK MICHAŁ 18.04.2003 1953/D   UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC    
18 SPYRKA BARTŁOMIEJ 21.01.2004 2109/D   JKH GKS JASTRZĘBIE    
16 SZLOMSKI MARCIN 01.06.2004 2173/D   TMH POLONIA BYTOM    
8 MENC ALEKS 23.03.2004 2159/D   MUKS NAPRZÓD JANÓW    
20 KAPUSTKA KAMIL 23.03.2004 2111/D   JKH GKS JASTRZĘBIE    
15 DZIUBANDA WIKOTOR 15.01.2004 2331/D   MOSM TYCHY    
12 KROK MATEUSZ 03.07.2004 2171/D   MUKS NAPRZÓD JANÓW    
17 MACIOŁ MACIEJ 14.01.2004 2158/D   MUKS NAPRZÓD JANÓW    
13 MAŁECKI JAKUB 05.06.2004 2296/D   TMH POLONIA BYTOM    
24 CHMIEL PAWEŁ 14.09.2004 2208/D   MOSM TYCHY    
30 KUCHARSKI SZYMON 03.08.2004 2099/D   MOSM TYCHY    
9 BIELACZYC PIOTR 03.08.2003 2043/D   MUKS ORLIK OPOLE    
7 MAKAJ SEBASTIAN 23.01.2003 2344/D   MOSM TYCHY    
4 CIEPIELEWSKI PIOTR 06.10.2004 2123/D   UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC    



Polecane

MSIT

Turniej Minihokeja

Województwo Śląskie

Miasto Katowice

Sędziowie

SMS PZHL

PZHL