Strona używa cookies dla ułatwienia korzystania z niej, celów statystycznych oraz udostępniania funkcji społecznościowych. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Śląski Związek Hokeja na Lodzie
SĘDZIOWIE

SEKRETARZE

06.12.2018

Zalecenie nr 3

W przypadku nałożenia kary na bramkarza, w "Protokole Zawodów" wpisujemy nr bramkarza na którego nałożona kara, natomiast bezpośrednio na ławkę kar udaje się zawodnik z pola, który w chwili nałożenia kary na bramkarza był na lodzie. Jeżeli w trakcie odbywania kary nałożonej na bramkarza wpadnie bramka przeciwko ukaranej drużynie, w linii graczy drużyny która straciła bramkę należy wpisać również nr bramkarza, mimo że w tym samym czasie jego nr wpisany jest w rubryce kar.  ...

Więcej

06.12.2018

Zalecenie nr 2

W przypadku strzelenia bramki, dopuszczalne jest wpisanie jako podającego zawodnika, który w chwili strzelenia bramki nie był na lodzie (nie był w linii graczy). Sytuacja taka jest możliwa tylko w jednym przypadku - gdy zawodnik wykonał kluczowe podanie (które pozwoliło na zdobycie bramki) po czym zszedł do boksu. Taką sekwencję zdarzeń musi potwierdzić Sekretarzowi Zawodów Sędzia Główny spotkania.

Więcej

06.12.2018

Zalecenie nr 1

W związku z powtarzającymi się protestami klubów, dotyczącymi wpisywanej przez Sekretarzy Zawodów liczby widzów na meczu, zaleca się aby w przypadku spotkań rozgrywek I Ligi oraz PHL liczbę widzów wpisywać po uprzedniej konsultacji z "Organizatorami" spotkania. W przypadku braku możliwości uzyskania wiarygodnej informacji, maksymalną liczbę widzów jaką można wpisać do "Protokołu Zawodów" to 299.

Więcej

Polecane

MSIT

Turniej Minihokeja

Województwo Śląskie

Miasto Katowice

Sędziowie

SMS PZHL

PZHL