Strona używa cookies dla ułatwienia korzystania z niej, celów statystycznych oraz udostępniania funkcji społecznościowych. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Śląski Związek Hokeja na Lodzie
Sędziowie → NIEZBĘDNIK

Procedura Kontroli Badań

PROCEDURA

KONTROLI BADAŃ ORAZ POTWIERDZENIA OBECNOŚCI OPIEKI MEDYCZNEJ

PODCZAS ROZGRYWANYCH MECZÓW

 

1.      Najpóźniej na 30 min. przed planowaną godziną rozpoczęcia spotkania kierownicy drużyn zobowiązani są do dostarczenia Sędziom Lodowym (głównym, liniowym) zestawienia drużyn, licencje zawodnicze oraz książeczki zdrowia. Sędzia Lodowy odbierający od kierownika dokumenty zobowiązany jest do wpisania w zestawieniu godzinę dostarczenia dokumentów (stosowna rubryka znajduje się u dołu druku „Zestawienie Drużyny”)

2.      Najpóźniej na 20 min. przed rozpoczęciem spotkania Sędzia Sekretarz odbiera od sędziów lodowych zestawienia drużyn, wprowadza je do systemu i w oparciu o opcję w systemie „Podgląd Protokołu” dokonuje wydruku aktualnego protokołu.

3.      Najpóźniej na 10 min. przed rozpoczęciem spotkania przedstawiciel opieki medycznej obsługującej spotkanie zobowiązany jest do podbicia pieczątką imienną oraz podpisania wydruku protokołu potwierdzając swoją obecność na meczu. Za uzyskanie stosownego potwierdzenia odpowiedzialny jest Sędzia Sekretarz.

4.      Po uzyskaniu potwierdzenia obecności opieki medycznej Sędzia Sekretarz zobowiązany jest do przekazania stosownej informacji Sędziom Lodowym.

5.      Po zakończeniu spotkania Sędzia Sekretarz dokonuje wydruków gotowego protokołu. Przedstawiciel opieki medycznej obsługujący spotkanie  zobowiązany jest ponownie podbić pieczątką imienną oraz podpisać wydruki,  potwierdzając tym samym, że żadna z drużyn nie zgłaszała potrzeby opisania w protokole kontuzji.

6.      Wydruk protokołu z przed rozpoczęcia spotkania Sekretarz zobowiązany jest dołączyć do pozostałych dokumentów z przeprowadzonego spotkania (protokół, zestawienia drużyn) zgodnie z dotychczas obowiązującymi zasadami.

7.      Wszystkie problemy związane z prowadzeniem spotkania (problemy z dokonaniem wydruków, spóźnienie bądź wyjście opieki medycznej tuż po zakończeniu spotkania, spóźnienie dostarczenia zestawienia drużyn itp.) należy opisać na drugiej stronie protokołu.

8.      Procedura obowiązuje podczas wszystkich spotkań  w ramach kategorii rozgrywek prowadzonych przez Śląski Związku Hokeja na Lodzie.


Powrót

Polecane

MSIT

Województwo Śląskie

Miasto Katowice

Turniej Minihokeja

Sędziowie

SMS PZHL

PZHL

Statystyki Polskiego Hokeja

Bisset