Strona używa cookies dla ułatwienia korzystania z niej, celów statystycznych oraz udostępniania funkcji społecznościowych. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Śląski Związek Hokeja na Lodzie

Wakacje +

Uprzejmie informujemy, iż Śląski Związek Hokeja na Lodzie planuje organizację siedmiu obozów sportowych w ostatnim tygodniu sierpnia.

Obozy mają charakter ogólnosportowy z elementami treningu hokeja na lodzie i są dedykowane dla uczniów szkół podstawowych w wieku od 10 do 15 lat z terenu województwa śląskiego. Obozy zostaną zorganizowane w dniach od 24 sierpnia 2020 r. do 30 sierpnia 2020 r. na obiektach sportowych (lodowiska, boiska, hale i baseny) Miejskich Ośrodków Sportu i Rekreacji w następujących miastach: Katowice, Tychy, Jastrzębie Zdrój, Sosnowiec, Cieszyn, Bytom, Ruda Śląska,

W każdym z siedmiu planowanych obozów sportowych przewidziany jest udział 30 dzieci oraz 4 trenerów lub instruktorów, 1 osoby obsługi technicznej, 1 osoby z opieki medycznej i 1 fizjoterapeuty - łączna liczba uczestników każdego obozu to 37 osób.

Obozy sportowe będą miały charakter stacjonarny, bez możliwości noclegów dla uczestników. Organizator zapewni na każdym obozie całodzienne wyżywienie składające się z trzech posiłków, napojów i snacków w trakcie treningów, dostęp do obiektów sportowych oraz profesjonalną kadrę trenerską.

Program zajęć sportowych obejmuje ćwiczenia zapewniające wszechstronny rozwój sportowy każdego z uczestników (zajęcia lekkoatletyczne, ogólnorozwojowe, gimnastyczne, pływanie) oraz specjalistyczne ćwiczenia związane z uprawianiem hokeja na lodzie (nauka i doskonalenie jazdy na łyżwach).

Zajęcia sportowo-szkoleniowe na każdym z obozów sportowych odbywać się będą codziennie przez okres jednego tygodnia (od 24.08.2020 r. do 30.08.2020 r.) w godzinach od 8.00 do 20.00. W ramach programu przewidziane są następujące bloki zajęć sportowych:

  •  blok zajęć na lodowisku
  •  blok zajęć na hali lub boisku sportowym
  •  blok zajęć teoretycznych
Przewidywana jest odpłatność od każdego uczestnika w wysokości 100 zł. 
Organizacja obozów uzależniona jest od przyznania dotacji z Ministerstwa Sportu. 
Chętnych prosimy o zgłoszenia bezpośrednio na adres Śląskiego Związku Hokeja na Lodzie, mailem na adres mailowy: szkolenie@szhl.com.pl lub bezpośrednio do klubów sportowych z terenu województwa śląskiego. Kolejność zgłoszeń decyduje o kwalifikacji na obóz sportowy. Zgłoszenia są przyjmowane do 7 sierpnia br.

Powrót

Polecane

MSIT

Województwo Śląskie

Miasto Katowice

Turniej Minihokeja

Sędziowie

SMS PZHL

PZHL

Statystyki Polskiego Hokeja

Bisset

Kontakt z nami

Śląski Związek Hokeja na Lodzie
ul. Szopienicka 66
40-431 Katowice
NIP: 954-10-25-418
NR KONTA BANKOWEGO: 10 1750 0012 0000 0000 2357 9944 Paribas Bank Polska S.A.