Strona używa cookies dla ułatwienia korzystania z niej, celów statystycznych oraz udostępniania funkcji społecznościowych. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Śląski Związek Hokeja na Lodzie

VII Międzynarodowy Turniej Minihokeja - informacje organizacyjne

Już w najlbiższy piątek (21.04.2017) na lodowisku Jastor w Jastrzębiu-Zdroju rozpocznie się VII Międzynarodowy Turniej Minihokeja, poniżej prezentujemy informacje organizacyjne, które w przyczynią się do sprawnego przeprowadzenia turnieju. 

1. Na każdą drużynę uczestniczącą w VII Międzynarodowym Turnieju Minihokeja przypadają maksymalnie trzy osoby dorosłe - trenerzy oraz kierownik - które otrzymają od organizatorów specjalne identyfikatory. Tylko osoby z oznaczeniem będą mogły przebywać z strefie 0, tzn. szatnie zawodnicze oraz tafla lodowa. Obsługa techniczna w razie potrzeby udzieli pomocy w wiązaniu łyżew zawodnikom. Rodziców zawodników serdecznie zapraszamy na trybuny. 
Prosimy o uszanowanie prośby organizatorów, co w dużej mierze przyczyni się do sprawnego przeprowadzenia turnieju. 

2. Przypominamy również o konieczności przedstawienia podczas weryfikacji aktualnych badań zawodników oraz polisy ubezpieczeniowej drużyny. 

               


Powrót

Polecane

MSIT

Województwo Śląskie

Miasto Katowice

Turniej Minihokeja

Sędziowie

SMS PZHL

PZHL

Statystyki Polskiego Hokeja

Bisset

Kontakt z nami

Śląski Związek Hokeja na Lodzie
ul. Szopienicka 66
40-431 Katowice
NIP: 954-10-25-418
NR KONTA BANKOWEGO: 10 1750 0012 0000 0000 2357 9944 Paribas Bank Polska S.A.