Strona używa cookies dla ułatwienia korzystania z niej, celów statystycznych oraz udostępniania funkcji społecznościowych. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Śląski Związek Hokeja na Lodzie

Obozy letnie - informacje

Informujemy, że w dniach 26.06 – 05.07.2016 (10 dni) odbędzie się obóz sportowy w Kołobrzegu, dla zawodników urodzonych w 1999 oraz 2000 roku.

Zgrupowanie zostanie dofinansowane ze środków SZHL, a dopłata do pobytu i transportu wynosi 600,00 złotych. Limit miejsc zostanie określony w połowie maja 2016 roku, który ostatecznie nie przekroczy 20 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń, za które uznamy wpłatę zaliczki w wysokości 300,00 złotych do dnia 10.05.2016 roku

Poniżej przedstawiamy szeroką kadrę zawodników (1999/2000 oraz 2001), w której nie zostali uwzględnieni uczniowie Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Sosnowcu. (w przypadku kwalifikacji do SMS zawodnika z rocznika 2000, zaliczka zostanie natychmiast zwrócona, a w wolne miejsce dokooptowana kolejna osoba z listy).


Ponadto w dniach 01-10.08.2016 roku, SZHL organizuje obóz specjalistyczny na lodzie, dla zawodników z roczników 1999/2000 (I grupa – ok. 20 osób) oraz 2001 (II grupa – ok. 20 osób). Miejsce zgrupowania zostanie ostatecznie potwierdzone pod koniec kwietnia (z powodu problemów z uzyskaniem odpowiedniej liczby godzin treningowych na lodzie)

Zgrupowanie również zostanie dofinansowane ze środków SZHL, a dopłata za 10 dniowy obóz na lodzie wraz z transportem wynosi 800,00 złotych.

W przypadku juniorów młodszych, pierwszeństwo kwalifikacji na obóz specjalistyczny będą miały osoby, które uczestniczyły w zgrupowaniu w Kołobrzegu.

W kwestiach związanych z ustalaniem kadry, obowiązują zasady przewidziane dla obozu w Kołobrzegu (SMS). Zaliczka w wysokości 400,00 złotych, płatna do dnia 10.05.2016 roku.




KADRA 1999/2000




LP

NAZWISKO I IMIĘ

KLUB





BRAMKARZE:


1

Kubarek Paweł

UKS Zagłębie Sosnowiec

2

Klocek Krzysztof

TMH Polonia Bytom

3

Małota Mateusz

UKS Zagłębie Sosnowiec





OBROŃCY:


1

Witas Gracjan

JKH GKS Jastrzębie

2

Brela Daniel

JKH GKS Jastrzębie

3

Wywiał Adam

JKH GKS Jastrzębie

4

Gruszczyk Konrad

JKH GKS Jastrzębie

5

Ledwoń Maciej

TMH Polonia Bytom

6

Duszak Adrian

UKS Zagłębie Sosnowiec

7

Malczewski Daniel

UKS Zagłębie Sosnowiec

8

Kapusta Jakub

MOSM Tychy

9

Plewnia Wiktor

MOSM Tychy

10

Mazur Daniel

MUKS Naprzód Janów

11

Głowacki Michał

MUKS Naprzód Janów





NAPASTNICY:


1

Sołtys Jan

JKH GKS Jastrzębie

2

Wałęga Kamil

JKH GKS Jastrzębie

3

Misterkiewicz Kamil

JKH GKS Jastrzębie

4

Szubert Jakub

JKH GKS Jastrzębie

5

Nowak Łukasz

JKH GKS Jastrzębie

6

Mularczyk Szymon

TMH Polonia Bytom

7

Piotrowski Mariusz

UKS Zagłębie Sosnowiec

8

Luszniak Szymon

UKS Zagłębie Sosnowiec

9

Hołdowicz Daniel

MOSM Tychy

10

Kostyła Maciej

MOSM Tychy

11

Królik Michał

MOSM Tychy

12

Świder Wojciech

MOSM Tychy

13

Gruźla Kacper

MOSM Tychy

14

Kosmęda Bartosz

MUKS Naprzód Janów

15

Latusek Arkadiusz

MUKS Naprzód Janów

16

Kowalski Artur

MUKS Naprzód Janów

17

Sikora Maksym

MUKS Orlik Opole




KADRA 2001






LP

NAZWISKO I IMIĘ

KLUB





BRAMKARZE:


1

Kotuła Marcel

UKS Zagłębie Sosnowiec

2

Kołodziej Mateusz

RTH Zryw Ruda Śląska

3

Maciejewski Jakub

MOSM Tychy





OBROŃCY:


1

Adnynkiewicz Michał

JKH GKS Jastrzębie

2

Rafalik Przemysław

JKH GKS Jastrzębie

3

Faska Adam

TMH Polonia Bytom

4

Dworaźny Mateusz

TMH Polonia Bytom

5

Siwitza Robert

MUKS Naprzód Janów

6

Cuber Klaudiusz

RTH Zryw Ruda Śląska

7

Hyla Marcel

UKS Zagłębie Sosnowiec

8

Opiłka Kacper

UKS Zagłębie Sosnowiec





NAPASTNICY:


1

Wróblewski Dawid

JKH GKS Jastrzębie

2

Blanik Jakub

JKH GKS Jastrzębie

3

Płachetka Przemysław

JKH GKS Jastrzębie

4

Kapusta Łukasz

JKH GKS Jastrzębie

5

Ubowski Mateusz

MOSM Tychy

6

Krzyżek Jan

MOSM Tychy

7

Dobrzański Mateusz

MOSM Tychy

8

Petera Dominik

MOSM Tychy

9

Chabior Adrian

UKS Zagłębie Sosnowiec

10

Zagurba Kamil

UKS Zagłębie Sosnowiec

11

Zając Michał

TMH Polonia Bytom

12

Bagiński Przemysław

TMH Polonia Bytom

13

Augustyniak Igor

RTH Zryw Ruda Śląska

14

Książek Mateusz

RTH Zryw Ruda Śląska

15

Szymik Daniel

RTH Zryw Ruda Śląska






Ze sportowym pozdrowieniem

Jerzy Sobera




Powrót

Polecane

MSIT

Województwo Śląskie

Miasto Katowice

Turniej Minihokeja

Sędziowie

SMS PZHL

PZHL

Statystyki Polskiego Hokeja

Bisset

Kontakt z nami

Śląski Związek Hokeja na Lodzie
ul. Szopienicka 66
40-431 Katowice
NIP: 954-10-25-418
NR KONTA BANKOWEGO: 10 1750 0012 0000 0000 2357 9944 Paribas Bank Polska S.A.