Strona używa cookies dla ułatwienia korzystania z niej, celów statystycznych oraz udostępniania funkcji społecznościowych. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Śląski Związek Hokeja na Lodzie

Seminarium szkoleniowe

W imieniu organizatorów seminarium trenerskiego, które odbędzie się
w dniach 26.11.2015 – 29.11.2015 w Katowicach, zapraszamy wymienionych zawodników
do udziału w zajęciach prowadzonych przez światowej klasy trenera - Jarosława
Byrskiego.

GRUPA STARSZA
LP NAZWISKO I IMIĘ KLUB
BRAMKARZE:
1 Stehlik Mikołaj UKS Zagłębie Sosnowiec
2 Kotuła Marcel UKS Zagłębie Sosnowiec
3 Kołodziej Mateusz RTH Zryw Ruda Śląska
4 Maciejewski Jakub MOSM Tychy
OBROŃCY:
1 Gruszczyk Konrad JKH GKS Jastrzębie
2 Adnynkiewicz Michał JKH GKS Jastrzębie
3 Rafalik Przemysław JKH GKS Jastrzębie
4 Głowacki Michał MUKS Naprzód Janów
5 Mazur Daniel MUKS Naprzód Janów
6 Siwitza Robert MUKS Naprzód Janów
7 Sieradzki Jakub MOSM Tychy
8 Grociak Aleksander MOSM Tychy
9 Faska Adam TMH Polonia Bytom
10 Dworaźny Mateusz TMH Polonia Bytom
11 Duszak Adrian UKS Zagłębie Sosnowiec
12 Malczewski Daniel UKS Zagłębie Sosnowiec
NAPASTNICY:
1 Sołtys Jan JKH GKS Jastrzębie
2 Wałęga Kamil JKH GKS Jastrzębie
3 Misterkiewicz Kamil JKH GKS Jastrzębie
4 Wróblewski Dawid JKH GKS Jastrzębie
5 Blanik Jakub JKH GKS Jastrzębie
6 Płachetka Przemysław JKH GKS Jastrzębie
7 Gruźla Kacper MOSM Tychy
8 Dobrzański Mateusz MOSM Tychy
9 Ubowski Mateusz MOSM Tychy
10 Krzyżek Jan MOSM Tychy
11 Małopolski Kamil MUKS Naprzód Janów
12 Zając Michał TMH Polonia Bytom
13 Bagiński Przemysław TMH Polonia Bytom
14 Chabior Adrian UKS Zagłębie Sosnowiec
15 Zagurba Kamil UKS Zagłębie Sosnowiec
16 Hyla Marcel UKS Zagłębie Sosnowiec
17 Luszniak Szymon UKS Zagłębie Sosnowiec
18 Piotrowski Mariusz UKS Zagłębie Sosnowiec

GRUPA MŁODSZA
LP NAZWISKO I IMIĘ KLUB
BRAMKARZE:
1 Mentel Jakub MOSM Tychy
2 Kaczkowski Gabriel MOSM Tychy
3 Liniowski Jakub TMH Polonia Bytom
4 Górdziel Jakub MUKS Naprzód Janów
OBROŃCY:
1 Langner Oskar MOSM Tychy
2 Chwałkowski Dawid MOSM Tychy
3 Świątkiewicz Aleksy MOSM Tychy
4 Kasperek Oliwier MOSM Tychy
5 Viscardi Antoni MOSM Tychy
6 Rawa Bartosz MUKS Naprzód Janów
7 Stankowski Kacper MUKS Naprzód Janów
8 Proczek Michał TMH Polonia Bytom
9 Zazałowski Janusz TMH Polonia Bytom
10 Zberek Karol TMH Polonia Bytom
11 Nowak Michał UKS Zagłębie Sosnowiec
12 Nowak Kacper UKS Zagłębie Sosnowiec
NAPASTNICY:
1 Garsztka Filip JKH GKS Jastrzębie
2 Kubiszewski Dawid MUKS Naprzód Janów
3 Pieszko Łukasz MUKS Naprzód Janów
4 Sterbenz Karol MUKS Naprzód Janów
5 Piontek Oliwier MUKS Naprzód Janów
6 Kupka Jan MUKS Naprzód Janów
7 Menc Aleks MUKS Naprzód Janów
8 Krok Mateusz MUKS Naprzód Janów
9 Wicher Sebastian TMH Polonia Bytom
10 Gurzyński Szymon TMH Polonia Bytom
11 Korzyniewski Łukasz TMH Polonia Bytom
12 Mularczyk Jakub TMH Polonia Bytom
13 Zdanowicz Łukasz TMH Polnia Bytom
14 Baran Karol UKS Zagłębie Sosnowiec
15 Ślusarczyk Jakub UKS Zagłębie Sosnowiec
16 Piotrowski Adam UKS Zagłębie Sosnowiec
17 Kasprzyk Dominik UKS Zagłębie Sosnowiec
18 Sosnowski Krystian MOSM Tychy
19 Pachut Patryk MOSM Tychy
20 Muzalewski Mateusz MOSM Tychy
21 Malinowski Mateusz MOSM Tychy
22 Kucharski Szymon MOSM Tychy
23 Biernat Jan MOSM Tychy
24 Mużelak Kacper MOSM Tychy
1. Zawodnicy oznaczeni kolorem czerwonym stanowią listę rezerwową i zostaną powołani
w momencie rezgnacji któregoś z uczestników seminarium.
2. Zawodnicy powinni zabrać ze sobą:
a) sprzęt do treningu specjalistycznego na lodzie
b) sprzęt do treningu ogólnorozwojowego
c) dokument tożsamości
3. Zawodnicy zostaną przewiezieni na miejsce zbiórki (mały spodek), a także odwiezieni do
miejsca zamieszkania wynajętym mikrobusem.
4. Miejsce i godzina zbiórki zostanie za każdym razem ustalona z osobą odpowiedzialną za
grupę w trakcie podróży.
5. Na miejscu zostaną wyznaczone dwie osoby (po jednej do każdej z grup) do opieki nad
zawodnikami podczas przerw pomiędzy zajęciami.
6. Zawodnicy mają zagwarantowne posiłki:
a) piątek – kolacja ok. godz. 19.30 w formie catering-u
b) sobota – obiad w hotelu ok. godz. 13.30
c) niedziela – obiad w hotelu, godzina do ustalenia
d) ponadto do dyspozycji będzie woda mineralna oraz owoce
7. Prosimy przedstwicieli Klubów o informowanie w formie telefonicznej lub SMS
o nieobecnościach zawodników pod nr tel. 604 161 724.
8. W związku z meczami w lidze czeskiej drużyny Metropolia Silesia, istnieje
możliwość powołania dodatkowych zawodników w dniu 28.11.2015 (sobota)
z roczników 2002, 2003, 2004. Prosimy o kontakt w tej sprawie jw.
9. W załączeniu harmonogram zajęć.


Ze sportowym pozdrowieniem
Jerzy Sobera

Powrót

Polecane

MSIT

Województwo Śląskie

Miasto Katowice

Turniej Minihokeja

Sędziowie

SMS PZHL

PZHL

Statystyki Polskiego Hokeja

Bisset

Kontakt z nami

Śląski Związek Hokeja na Lodzie
ul. Szopienicka 66
40-431 Katowice
NIP: 954-10-25-418
NR KONTA BANKOWEGO: 10 1750 0012 0000 0000 2357 9944 Paribas Bank Polska S.A.