Strona używa cookies dla ułatwienia korzystania z niej, celów statystycznych oraz udostępniania funkcji społecznościowych. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Śląski Związek Hokeja na Lodzie

SKŁADY DRUŻYN NA TURNIEJ MARSZAŁKOWSKI W TYCHACH

Przedstawiamy kompletne listy zawodników powołanych na XVIII Turniej o Puchar Marszałka Województwa Śląskiego, który odbędzie się 8 - 10 listopada 2015 roku w Tychach.


Rywalizacja zdecydownej większości najlepszych polskich zawodników w kategorii 2000/2001, będzie ważnym elementem selekcji przed turniejem w Popradzie, gdzie przeciwnikami Reprezentacji Polski HNO będą:


- Reprezentacja Węgier U-16

- Reprezentacja Austrii U-16

- Reprezentacja Słowacji U-15

- Slovan Bratyslava

- HK Poprad



CIARKO HNO GALICJA




LP

NAZWISKO I IMIĘ

KLUB





BRAMKARZE:


1

Buczek Mateusz

UKS Niedźwiadki Sanok

2

Hebda Łukasz

KTH KM Krynica/Cracovia





OBROŃCY:


1

Glazer Tymoteusz

UKS Niedźwiadki Sanok

2

Florczak Bartosz

UKS Niedźwiadki Sanok

3

Gosztyła Patryk

KTH KM Krynica/Spiska Nova Ves

4

Radzieńczak Szymon

HC Ocelari Trinec

5

Bieniek Szymon

HC Vitkovice Steel

6

Kot Adam

UKH Unia Oświęcim

7

Sulka Michał

MMKS Podhale Nowy Targ





NAPASTNICY:


1

Filipek Konrad

UKS Niedźwiadki Sanok

2

Bukowski Jakub

UKS Niedźwiadki Sanok

3

Witan Maciej

UKS Niedźwiadki Sanok

4

Tyczyński Damian

KTH KM Krynica/Spiska Nova Ves

5

Brynkus Sebastian

MMKS Podhale Nowy Targ

6

Magiera Michał

UKH Unia Oświęcim

7

Kupiec Jakub

UKH Unia Oświęcim

8

Świadek Adam

KTH KM Krynica/Cracovia

9

Petryla Krzysztof

KTH KM Krynica/Cracovia

10

Wsół Bartłomiej

Nowy Targ/Spiska Nova Ves

11

Krztoń Radosław

Cracovia Kraków

12

Bochnak Ernest

HC RT Torax Poruba





KADRA OKRĘGU KUJAWSKO - POMORSKIEGO




LP

NAZWISKO I IMIĘ

KLUB





BRAMKARZE:


1

Kuźnicki Tobiasz

ŁKH Łódź

2

Lipiński Sebastian

MKS Sokoły Toruń





OBROŃCY:


1

Schmidt Jakub

ŁKH Łódź

2

Liśkiewicz Bartosz

ŁKH Łódź

3

Bąk Oskar

ŁKH Łódź

4

Szuba Nikodem

MKS Sokoły Toruń

5

Khoperia Armen

MKS Sokoły Toruń

6

Kandler-Łopaciński Kacper

MKS Sokoły Toruń

7

Łapczyński Jan

MKS Sokoły Toruń





NAPASTNICY:


1

Brzozowski Wiktor

ŁKH Łódź

2

Brzozowski Szymon

ŁKH Łódź

3

Slabenko Vitaliy

ŁKH Łódź

4

Lewy Jeremi

ŁKH Łódź

5

Janiszewski Patryk

ŁKH Łódź

6

Wujek Sergiusz

ŁKH Łódź

7

Lewandowski Jakub

MKS Sokoły Toruń

8

Prokurat Jakub

MKS Sokoły Toruń

9

Bezwiński Mateusz

MKS Sokoły Toruń

10

Stawski Miłosz

MKS Sokoły Toruń

11

Wołoszyk Bartosz

MKS Sokoły Toruń




METROPOLIA SILESIA 2001




LP

NAZWISKO I IMIĘ

KLUB





BRAMKARZE:


1

Kotuła Marcel

UKS Zagłębie Sosnowiec

2

Kołodziej Mateusz

RTH Zryw Ruda Śląska





OBROŃCY:


1

Adnynkiewicz Michał

JKH GKS Jastrzębie

2

Rafalik Przemysław

JKH GKS Jastrzębie

3

Faska Adam

TMH Polonia Bytom

4

Dworaźny Mateusz

TMH Polonia Bytom

5

Siwitza Robert

MUKS Naprzód Janów

6

Sieradzki Jakub

MOSM Tychy








NAPASTNICY:


1

Wróblewski Dawid

JKH GKS Jastrzębie

2

Blanik Jakub

JKH GKS Jastrzębie

3

Płachetka Przemysław

JKH GKS Jastrzębie

4

Ubowski Mateusz

MOSM Tychy

5

Krzyżek Jan

MOSM Tychy

6

Chabior Adrian

UKS Zagłębie Sosnowiec

7

Zagurba Kamil

UKS Zagłębie Sosnowiec

8

Zając Michał

TMH Polonia Bytom

9

Augustyniak Igor

TMH Polonia Bytom




METROPOLIA SILESIA 2000


LP

NAZWISKO I IMIĘ

KLUB





BRAMKARZE:


1

Stehlik Mikołaj

UKS Zagłębie Sosnowiec

2

Smolin Denis

MUKS Orlik Opole





OBROŃCY:


1

Gruszczyk Konrad

JKH GKS Jastrzębie

2

Duszak Adrian

UKS Zagłębie Sosnowiec

3

Malczewski Daniel

UKS Zagłębie Sosnowiec

4

Głowacki Michał

MUKS Naprzód Janów

5

Mazur Daniel

MUKS Naprzód Janów

6

Grociak Aleksander

MOSM Tychy





  



NAPASTNICY:


1

Sołtys Jan

JKH GKS Jastrzębie

2

Wałęga Kamil

JKH GKS Jastrzębie

3

Misterkiewicz Kamil

JKH GKS Jastrzębie

4

Luszniak Szymon

UKS Zagłębie Sosnowiec

5

Piotrowski Mariusz

UKS Zagłębie Sosnowiec

6

Sikora Maksym

MUKS Orlik Opole

7

Małopolski Kamil

MUKS Naprzód Janów

8

Gruźla Kacper

MOSM Tychy

9

Dobrzański Mateusz

MOSM Tychy









































Powrót

Polecane

MSIT

Województwo Śląskie

Miasto Katowice

Turniej Minihokeja

Sędziowie

SMS PZHL

PZHL

Statystyki Polskiego Hokeja

Bisset

Kontakt z nami

Śląski Związek Hokeja na Lodzie
ul. Szopienicka 66
40-431 Katowice
NIP: 954-10-25-418
NR KONTA BANKOWEGO: 10 1750 0012 0000 0000 2357 9944 Paribas Bank Polska S.A.