Strona używa cookies dla ułatwienia korzystania z niej, celów statystycznych oraz udostępniania funkcji społecznościowych. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Śląski Związek Hokeja na Lodzie

Spotkanie organizacyjne w Karvinie

W dniu dzisiejszym odbyło się w Karvinie spotkanie z Prezesem morawsko - śląskiego związku hokeja na lodzie, w kwestii udziału naszych drużyn w rozgrywkach ligi czeskiej w sezonie 2015/2016.
 SZHL przedstawił propozycje udziału 4 naszych drużyn, w kategoriach Żak Młodszy oraz Żak Starszy (A,B,C,D), która zyskała aprobatę ze strony Pana Dalibora Bonatti.
Ponadto zapadły wstępne ustalenia w sferze organizacji 2 meczy z kadrą okręgu morawsko - śląskiego (po jednym dla każdej z grup), a także 2 turniejów z udziałem 3 drużyn ligi czeskiej (również po 1 dla każdej z grup). Powyższe działania mają za zadanie uzupełnić okrojony przez federację czeską schemat rozgrywek.
Szczegóły tych ustaleń będą znane w II połowie lutego.

W spotkaniu, poza Prezesem Mirosławem Minkina, Sekretarzem Danutą Piorun oraz Wiceprezesem Jerzym Sobera, wziął udział Dyrektor Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Sosnowcu - Adam Fras.
Rozmowy dotyczyły ewentualnego udziału drużyny SMS II, w rozgrywkach juniorskiej ligi czeskiej.
Cieszy fakt, że PZHL dostrzegł walory tego typu projektu i podjął działania w tym względzie.   

Powrót

Polecane

MSIT

Województwo Śląskie

Miasto Katowice

Turniej Minihokeja

Sędziowie

SMS PZHL

PZHL

Statystyki Polskiego Hokeja

Bisset

Kontakt z nami

Śląski Związek Hokeja na Lodzie
ul. Szopienicka 66
40-431 Katowice
NIP: 954-10-25-418
NR KONTA BANKOWEGO: 10 1750 0012 0000 0000 2357 9944 Paribas Bank Polska S.A.