Strona używa cookies dla ułatwienia korzystania z niej, celów statystycznych oraz udostępniania funkcji społecznościowych. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Śląski Związek Hokeja na Lodzie

Mistrzostwa Polski Młodzików dzień trzeci

Energa Stoczniowiec Gdańsk - UKS Sielec Sosnowiec 10:1
0:1 Daniel Malczewski - Marcel Jokiel (7:51)
1:1 Maciej Rybak (10:36)
2:1 Michał Rybak - Paweł Obłoński - Kamil Kamiński (11:33)
3:1 Michał Rybak - Kamil Kamiński (14:11)
4:1 Gleb Wolf - Nikita Minenkow (15:09)
5:1 Maciej Rybak - Michał Rybak (31"40)
6:1 Michał Rybak - Paweł Obłoński (38:22)
7:1 Kamil Kamiński - Paweł Obłoński (38:42)
8:1 Paweł Obłoński - Maciej Rybak (51:16)
9:1 Gilbert Leśniak (57:28)
10:1 Paweł Obłoński - Maciej Rybak (59:00)

Energa Stoczniowiec Gdańsk: Konrad Zgrzebnicki, Maxim Livieński; Maciej Rybak, Gilbert Leśniak, Paweł Obłoński, Michał Rybak, Kamil Kamiński; Grigorij Busakhin, Michał Smeja, Nikita Minenkow, Krystian Mocarski, Gleb Wolf; Jakub Munch, Patryk Rechenek, Kamil Zalewski, Tatiana Onyshchenko.
Trener: Paweł Zwoliński

UKS Sielec Sosnowiec: Wojciech Pasek, Adrian Duszyński; Alan Mąkosz, Mariusz Monka, Jakub Grędel, Michał Bernacki, Patryk Jarosz; Wiktor Goj, Adrian Duszak, Marcel Jolkiel, Adrian Dereniowski, Mariusz Piotrowski; Daniel Malczewski, Kacper Bartnik, Sebastian Urbańczyk, Krzysztof Wójcik, Jakub Duda; Filip Widawski.
Trenerzy: Piotr Majewski, Tomasz Majewski.

Najlepsi zawodnicy spotkania: Michał Rybak (Energa Stoczniowiec) oraz Jakub Grędel (UKS Sielec).

Skrót spotkania: http://www.youtube.com/watch?v=J9wAewShO-g

MOSM Tychy - MMKS Podhale Nowy Targ 4:2
1:0Szymon Jaromin - Olaf Bizacki(2:53)
2:0 Bartłomiej Jeziorski (5:57)
3:0 Bartłomiej Jeziorski (7:58)
3:1 Rafał Podlipni (31:53)
3:2 Bartosz Olchawski (32:22)
4:2 Bartłomiej Jeziorski - Jakub Kapusta (37:07)

MOSM Tychy: Kamil Lewartowski, Jakub Zawalski; Jakub Kapusta, Olaf Bizacki, Maciej Kostyła, Dawid Duży, Bartłomiej Jeziorski; Michał Królik, Jarosław Wasiak, Kacper Gruźla, Szymon Jaromin, Piotr Mizgała; Daniel Siołek, Daniel Hołdowicz, Wojciech Świder, Daniel Adamczyk, Alex Krzyżek; Wiktor Plewnia, Mateusz Moenda, Kacper Błaszkiewicz.
Trener: Beniamin Sławiński.

MMKS Podhale Nowy Targ: Karol Buczek, Paweł Bizub; Bartłomiej Zając, Kacper Kamieniecki, Rafał Podlipni, Tadeusz Huzior, Michał Chrobak; Daniel Pierzchała, Maksymilian Maciaś, Sebastian Borowicz, Bartosz Olchawski, August Kieta; Sylwester Franczyk, Jan Szewczyk, Jakub Worwa, Dominik Worwa, Jakub Habura; Kacper Faltyn, Łykasz Kamiński.
Trener: Robert Szopiński.

Najlepsi zawodnicy spotkania: Kamil Lewartowski (MOSM Tychy) oraz Maksymilian Maciaś (MMKS Podhale).

Skrót spotkania: http://www.youtube.com/watch?v=0RiQRneVMZ4

UKH Unia Oświęcim - TMH Polonia Bytom 1:4
0:1 Szymon Mularczyk - Maciej Anklewicz (11:04)
1:1 Jan Malewski - Dawid Górny (14:22)
1:2 Paweł Pszon - Szymon Mularczyk (25:14)
1:3 Szymon Mularczyk - Adrian Rudnicki (26:27)
1:4 Maciej Ankleiwcz - Szymon Mularczyk (46:19)

UKH Unia Oświęcim: Rafał Kubas, Marcin Tarnowski; Szymon Bachta, Michał Wojciechowski, Michał Magiera, Szymon Flasz, Szymon Wojtarowicz; Dawid Górny, Piotr Sołtys, Jakub Kupiec, Jan Malewski, Dawid Kapała; Wojciech Grzesina, Sebastian Szałaśny, Przemysław Szymeczko, Jakub Ziemniak, Adrian Wołek; Kamil Wątor.
Trenerzy: Witold Magiera, Ireneusz Jarosz.

TMH Polonia Bytom: Daniel Mazur, Jacek Nowak; Tomasz Świnierski, Marcin Kawka, Paweł Pszon, Maciej Anklewicz, Szymon Mularczyk; Denis Schup, Maciej Ledwoń, Adrian Rudnicki, Maciej Bogusiak, Patryk Sukiennik; Maurycy Sobera, Sandra Klimecka, Tymoteusz Nowak, Aleksander Bodora; Szymon Petelicki, Krzysztof Radzikowski, Grzegorz Semirjak, Kamil Bąk.
Trenerzy: Wincenty Kawa, Dariusz Jędrzejczyk

Najlepsi zawodnicy spotkania: Michał Wojciechowski (UKH Unia Oświęcim) oraz Daniel Mazur (TMH Polonia Bytom).

KTH KM Krynica/MKS Cracovia - JKH GKS Jastrzębie 5:6

0:1 Patryk Pelaczyk - Gracjan Witas (8:01)
0:2 Patryk Pelaczyk (12:05)
1:2 Paweł Zygmunt - Karol Pawlik (13:59)
2:2 Jakub Przyborowski (20:14)
3:2 Patryk Krężołek - Paweł Zygmunt - Jakub Przyborowski (32:49)
3:3 Dominik Jarosz - Miłosz Idasik (38:20)
3:4 Patryk Pelaczyk (41:15)
4:4 Patryk Krężołek (43:08)
4:5 - Dominik Jarosz (54:37)
4:6 Dominik Jarosz (56:47)
5:6 Jakub Przyborowski - Paweł Zygmunt (57:56)

KTH KM Krynica/Cracovia: Patryk Janusz, Wojciech Arendarczyk; Patryk Gogoc, Jakub Węgrzyn, Patryk Krężołek, Jakub Przyborowski, Paweł Zygmunt; Kacper Kraj, Karol Pawlik, Filip Kowalewski, Mateusz Maj, Radosław Krztoń; Jakub Gawlik, Bartłomiej Parzygnat, Michał Żarnowski, Kacper Bielecki.
Trenerzy: Robert Tyczyński, Stanisław Urban.

JKH GKS Jastrzębie: Dominik Robaszkiewicz, Kamil Śladowski; Dawid Pałucki, Jakub Michałowski, Miłosz Idasik, Dominik Jarosz, Paweł Rafalik; Gracjan Witas, Mateusz Barszczewski, Mateusz Paś, Dominik Paś, Patryk Pelaczyk; Antoni Kot, Kamil Cieśla, Jan Sołtys, Jakub Szubert, Dariusz Damps; Jakub Rogalski, Daniel Brela, Fabian Nalepka, Igor Borowiak.
Trenerzy: Mariusz Bernacki, Rafał Szpyra.

Powrót

Polecane

MSIT

Województwo Śląskie

Miasto Katowice

Turniej Minihokeja

Sędziowie

SMS PZHL

PZHL

Statystyki Polskiego Hokeja

Bisset

Kontakt z nami

Śląski Związek Hokeja na Lodzie
ul. Szopienicka 66
40-431 Katowice
NIP: 954-10-25-418
NR KONTA BANKOWEGO: 10 1750 0012 0000 0000 2357 9944 Paribas Bank Polska S.A.