Strona używa cookies dla ułatwienia korzystania z niej, celów statystycznych oraz udostępniania funkcji społecznościowych. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Śląski Związek Hokeja na Lodzie

Mistrzostwa Polski Młodzików dzień drugi

UKS Sielec Sosnowiec - MOSM Tychy 4:5
1:0 Michał Bernacki (7:32)
1:1 Dawid Duży - Bartłomiej Jeziorski - Olaf Bizacki (9:52)
2:1 Patryk Jarosz - Michał Bernacki - Jakub Grędel (18:38)
2:2 Bartłomiej Jeziorski - Jarosław Wasiak (26:02)
3:2 Michał Bernacki - Patryk Jarosz (26:38)
3:3 Maciej Kostyła (35:12)
3:4 Dawid Duży - Bartłomiej Jeziorski (42:20)
3:4 Maciej Kostyła - Bartłomiej Jeziorski (46:23)
4:5 Adrian Duszak (56:38)

UKS Sielec Sosnowiec: Wojciech Pasek, Paweł Kubarek; Alan Mąkosza, Jakub Duda, Marcel Jokiel, Michał Bernacki, Patryk Jarosz; Kacper Bartnik, Mariusz Mońka, Jakub Grędel, Adrian Dereniowski, Mariusz Piotrowski; Wiktor Goj, Daniel Malczewski, Adrian Dyszak, Krzysztof Wójcik, Sebastian Urbańczyk; Filip Widawski.
Trenerzy: Piotr Majewski, Tomasz Majewski.

MOSM Tychy: Kamil Lewartowski, Jakub Zawalski; Jakub Kapusta, Olaf Bizacki, Maciej Kostyła, Dawid Duży, Bartłomiej Jeziorski; Michał Królik, Jarosław Wasiak, Kacper Gruźla, Szymon Jaromin; Piotr Mizgała, Marcin Mazurczyk, Daniel Hołdowicz, Wojciech Świder, Daniel Adamczyk; Alex Krzyżek, Wiktor Plewnia, Mateusz Molenda, Kacper Błaszkiewicz, Daniel Siołek.
Trenerzy: Krzysztof Majkowski, Beniamin Sławiński. 

Najlepsi zawodnicy spotkania: Paweł Kubarek (UKS Sielec Sosnowiec) oraz Dawid Duży (MOSM Tychy).

MMKS Podhale Nowy Targ - Energa Stoczniowiec Gdańsk 8:3
1:0 Daniel Pierzchała (7:24)
2:0 Jan Szewczyk - Jakub Habura (13:05)
3:0 Michał Chrobak - Rafał Podlipni (15:45)
4:0 Rafał Podlipni - Michał Chrobak (21:19)
5:0 Rafał Podlipni - Kacper Kamieniecki (25:01)
5:1 Kamil Kamiński - Michał Rybak (26:37)
6:1 Rafał Podlipni - Tadeusz Huzior (29:54)
7:1 Rafał Podlipni - Michał Chrobak (37:54)
7:2 Krystian Mocarski (41:27)
8:2 Tadeusz Huzior - Bartłomiej Zając - Michał Chrobak (42:15)
8:3 Michał Rybak - Maciej Rybak (56:53)

MMKS Podhale Nowy Targ: Paweł Bizub, Karol Buczek; Bartłomiej Zając, Kacper Kamieniecki, Rafał Podlipni, Tadeusz Huzior, Michał Chrobak; Daniel Pierzchała, Maksymilian Maciaś, Sebastian Borowicz, Bartosz Olchawski, August Kieta; Sylwester Franczyk, Jan Szewczyk, Jakub Worwa, Dominik Worwa, Jakub Habura; Kacper Faltyn, Łukasz Kamiński.
Trener: Robert Szopiński.

Energa Stoczniowiec Gdańsk: Konrad Zgrzebnicki, Maxim Liveński; Gilbert Leśniak, Maciej Rybak, Paweł Obłoński, Michał Rybak, Kamil Kamiński; Grigorij Busakhin; Michał Smeja, Nikita Minenkow; Krystian Mocarski, Gleb Wolf; Jakub Much, Patryk Rachunek, Kamil Kmieć, Tatiana Onyshchenko, Kamil Zalewski; Eryk Mincewicz, Bartek Wołoszyk, Kacper Murawski, Igor Smal, Dominik Marchlewski.
Trener: Paweł Zwoliński.

Najlepsi zawodnicy spotkania: Michał Chrobak (MMKS Podhale) oraz Gilbert Leśniak (Energa Stoczniowiec)


TMH Polonia Bytom - KTH KM Krynica/MKS Cracovia 6:5
1:0 Maciej Anklewicz - Szymon Mularczyk (2:55)
2:0 Szymon Mularczyk - Maciej Anklewicz (8:10)
3:0 Maciej Anklewicz - Marcin Kawka (11:53)
3:1 Paweł Zygmunt - Jakub Przyborowski (14:40)
4:1 Marcin Kawka (16:45)
4:2 Patryk Krężołek - Paweł Zygmunt (27:17)
4:3 Patryk Krężołek - Jakub Przyborowski (29:45)
4:4 Paweł Zygmunt - Karol Pawlik (34:25)
4:5 Jakub Przyborowski - Patryk Gogoc (35:42)
5:5 Szymon Mularczyk - Marcin Kawka (49:45)
6:5 Patryk Sukiennik - Adrian Rudnicki (49:53)

TMH Polonia Bytom: Daniel Mazur, Jacek Nowak; Tomasz Świniarski, Marcin Kawka, Paweł Pszon, Maciej Anklewicz, Szymon Mularczyk; Denis Schup, Maciej Ledwon, Adrian Rudnicki, Maciej Bogusiak, Patryk Sukiennik; Maurycy Sobera, Sandra Klimecka, Tymoteusz Nowak, Aleksander Bodora, Szymon Petelicki; Krzysztof Radzikowski, Marcin Mróz, Grzegorz Semirjak, Kamil Bąk.
Trenerzy: Wincenty Kawa, Dariusz Jędrzejczyk.

KTH KM Krynica/MKS Cracovia: Patryk Janusz, Łukasz Hebda; Patryk Gogoc, Jakub Węgrzyn, Patryk Krężołek, Jakub Przyborowski, Paweł Zygmunt; Kacper Kraj, Karol Pawlik, Filip Kowalewski, Mateusz Maj, Krztoń Radosław; Jakub Gawlik, Bartłomiej Parzygnat, Michał Żarnowski, Kacper Bielecki.
Trenerzy: Robert Tyczyński, Stanisław Urban.

Najlepsi zawodnicy spotkania: Szymon Mularczyk (Polonia Bytom) oraz Łukasz Hebda (KTH Krynica/Cracovia).

JKH GKS Jastrzębie - UKH Unia Oświęcim 10:1
1:0 Dominik Jarosz (2:38)
2:0 Dominik Jarosz (3:34)
3:0 Dariusz Damps - Dominik Jarosz (5:55)
4:0 Patryk Pelaczyk - Dominik Paś (13:37)
5:0 Dominik Paś - Mateusz Barszczewski - Mateusz Paś (16:17)
6:0 Jan Sołtys - Patryk Pelaczyk - Daniel Breala (26:20)
7:0 Kamil Cieśla - Jakub Szubert (31:28)
7:1 Szymon Flasz (31:56)
8:1 Paweł Rafalik - Dominik Jarosz - Patryk Pelaczyk (41:07)
9:1 Patryk Pelaczyk (45:19)
10:1 Patryk Pelaczyk (55:56)

JKH GKS Jastrzębie: Dominik Robaszkiewicz, Oskar Załucki; Dawid Pałucki, Jakub Michałowski, Miłosz Idasik, Dominik Jarosz, Paweł Rafalik; Gracjan Witas, Mateusz Barszczewski, Mateusz Paś, Dominik Paś, Patryk Pelaczyk; Antoni Kot, Kamil Cieśla, Jan Sołtys, Jakub Szubert, Dariusz Damps; Jakub Rogalski, Daniel Brela, Fabian Nalepka, Igor Borowiak.
Trenerzy: Mariusz Bernacki, Rafał Szpyra.

UKH Unia Oświęcim: Rafał Kubas, Marcin Tarnowski; Szymon Bachta, Michał Wojciechowski, Michał Magiera, Szymon Flasz, Szymon Wojtarowicz; Dawid Górny, Piotr Sołys, Adrian Prusak, Jak Malewski, Dawid Kapała; Wojciech Grzesina, Sebastian Szałaśny, Przemysław Szymeczko, Jakub Ziemniak, Adrian Wołek; Mariusz Mieleniec, Jakub Kupiec, Kamil Wątor
Trenerzy: Witold Magiera, Ireneusz Jarosz.

Najlepsi zawodnicy spotkania: Patryk Pelaczyk (JKH GKS Jastrzębie) oraz Szymon Flasz (UKH Unia Oświęcim).

Powrót

Polecane

MSIT

Województwo Śląskie

Miasto Katowice

Turniej Minihokeja

Sędziowie

SMS PZHL

PZHL

Statystyki Polskiego Hokeja

Bisset

Kontakt z nami

Śląski Związek Hokeja na Lodzie
ul. Szopienicka 66
40-431 Katowice
NIP: 954-10-25-418
NR KONTA BANKOWEGO: 10 1750 0012 0000 0000 2357 9944 Paribas Bank Polska S.A.