Strona używa cookies dla ułatwienia korzystania z niej, celów statystycznych oraz udostępniania funkcji społecznościowych. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Śląski Związek Hokeja na Lodzie

Mistrzostwa Polski Młodzików dzień pierwszy

Po pierwszym dniu Turnieju Finałowego Mistrzostw Polski Młodzików w hokeju na lodzie odbywającego się w Jastrzębiu-Zdrój, wyniki prezentują się następująco:


JKH GKS Jastrzębie - TMH Polonia Bytom 11:2

1:0 Dominik Paś - Mateusz Paś (7:35)
2:0 Dawid Pałucki - Dominik Jarosz (12:22)
3:0 Dominik Paś - Mateusz Paś - Patryk Pelaczyk (12:45)
4:0 Patryk Pelaczyk - Mateusz Paś (16:38)
5:0 Dawid Pałucki  (28:21)
6:0 Dariusz Damps - Dominik Jarosz (31:47)
7:0 Dominik Paś - Patryk Pelaczyk - Mateusz Barczewski (32:45)
8:0 Patryk Pelaczyk - Jakub Michałowski (35:54)
9:0 Gracjan Witas (40:50)
10:0 Dominik Paś - Mateusz Barczewski (50:12)
10:1 Adrian Rudnicki - Paweł Pszon (51:49)
10:2 Szymon Mularczyk - Maciej Ledwon (55:51)
11:2 Dominik Jarosz - Paweł Rafalik (56:44)

JKS GKS Jastrzębie: Dominik Robaszkiewicz, Oskar Załucki; Dawid Pałucki, Jakub Michałowski, Miłosz Idasik, Dominik Jarosz, Paweł Rafalik; Gracjan Witas, Mateusz Barszczewski, Mateusz Paś, Dominik Paś, Patryk Pelaczyk; Antoni Kot, Kamil Cieśla, Jan Sołtys, Jakub Szubert, Dariusz Damps; Jakub Rogalski, Daniel Brela, Fabian Nalepka, Igor Borowiak.
Trenerzy: Mariusz Bernackki, Rafał Szpyra

TMH Polonia Bytom: Daniel Mazur, Patryk Gulewaty; Tomasz Świniarski, Marcin Kawka, Paweł Pszon, Maciej Anklewicz, Szymon Mularczyk; Denis Schupp, Maciej Ledwoń, Adrian Rudnicki, Maciej Bogusiak, Patryk Sukiennik; Maurycy Sobera, Sandra Klimecka, Tymoteusz Nowak, Aleksander Bodora, Szymon Petelicki; Krzysztof Radzikowski, Marcin Mróz, Grzegorz Semirjak, Kamil Bąk.
Trenerzy: Wincenty Kawa, Dariusz Jędrzejczyk

Najlepsi zawodnicy spotkania: Dominik Paś (JKH GKS Jastrzębie) oraz Denis Schup (Polonia Bytom)

Skrót spotkania: http://youtu.be/r7v_YnNW7k4

UKH Unia Oświęcim - KTH KM Krynica/Cracovia 7:9
1:0 Jan Malewski - Michał Wojciechowski (3:20)
2:0 Jan Malewski - Adrian Prusak (8:19)
3:0 Jan Malewski (18:10)
3:1 Patryk Krężołek (21:13)
4:1 Szymon Flasz (23:12)
4:2 Bartłomiej Parzygnat - Radosław Krztoń  (39:47)
4:3 Patryk Krężołek (41:03)
4:4 Patryk Krężołek (45:25)
4:5 Patryk Krężołek (47:21)
5:5 Dawid Górny (50:42)
5:6 Jakub Przyborowski (52:43)
5:7 Jakub Przyborowski (54:08)
6:7 Jan Malewski - Adrian Prusak (55:31)
6:8 Jakub Gawlik - Radosław Krztoń (56:22)
7:8 Szymon Wojtarowicz - Szymon Flasz (57:49)
7:9 Paweł Zygmunt (59:06)

UKH Unia Oświęcim: Rafał Kubas, Marcin Tarnowski; Szymon Bachta, Michał Wojciechowski, Michał Magiera, Szymon Flasz, Szymon Wojtarowicz; Miłosz Noworyta, Dawid Górny, Piotr Sołtys, Adrian Prusak, Jan Malewski; Dawid Kapała, Wojciech Grzesina, Sebastian Szałaśny, Przemysław Szymeczko, Jakub Ziemniak; Adrian Wołek, Mariusz Mieleniec, Jakub Kupiec, Kamil Wątor.
Trenerzy: Witold Magiera, Ireneusz Jarosz.

KTH KM Krynica/Cracovia: Patryk Janusz, Łukasz Hebda; Patryk Gogol, Jakub Węgrzyn, Patryk Krężołek, Jakub Przyborowski, Paweł Zygmunt; Kacper Kraj, Karol Pawlik, Filip Kowalewski, Mateusz Maj, Radosław Krztoń; Gawlik Jakub, Bartłomiej Przygnat, Michał Żarnowski, Kacepr Bielecki.
Trenerzy: Robert Tyczyński, Stanisław Urban.

Najlepsi zawodnicy spotkania: Rafał Kubas (UKH Unia Oświęcim) oraz Patryk Janusz (KTH Krynica/Cracovia)

Skrót spotkania: http://youtu.be/ssbJot8X6Ak

Energa Stoczniowiec Gdańsk - MOSM Tychy 3:8

0:1 Bartłomiej Jeziorski - Maciej Kostyła (6:26)
0:2 Bartłomiej Jeziorski - Maciej Kostyła (8:41)
0:3 Piotr Wasiak - Dawid Duży - Maciej Kostyła (18:10)
1:3 Kamil Zalewski (36:49)
2:3 Nikita Minenkow - Gleb Wolf (38:20)
3:3 Maciej Rybak (39:55)
3:4 Bartłomiej Jeziorski - Kacper Gruźla (44:00)
3:5 Dawid Duży - Bartłomiej Jeziorski (50:33)
3:6 Szymon Jaromin - Daniel Hołdowicz (52:13)
3:7 Bartłomiej Jeziorski (52:58)
3:8 Dawid Duży - Olaf Bizacki (55:37)

Energa Stoczniowiec Gdańsk: Konrad Zgrzebnicki, Maxim Liveński; Maciej Rybak, Gilbert Leśniak, Paweł Obłoński, Michał Rybak, Kamil Kamiński; Grigorij Busaitin, Michał Smeja, Nikita Minenkow, Krystian Mocarski, Gleb Wolf; Jakub Munch, Patryk Rechenek, Kamil Zalewski, Tatiana Onyschenko, Kamil Kmieć; Eryk Mincewicz, Bartek Wołoszczyk, Dominik Marchlewski, Igor Smal, Kacper Murawski.
Trener: Paweł Zwoliński.

MOSM Tychy: Kamil Lewartowski, Jakub Zawalski; Jakub Kapusta, Olaf Biizacki, Maciej Kostyła, Dawid Duży, Bartłomiej Jeziorski; Michał Krolik, Jarosław Wasiak, Kacper Gruźla, Piotr Wasiak, Szymon Jaromin; Piotr Mizgała, Marcin Mazurczyk, Daniel Hołdowicz, Wojciech świder, Daniel Adamczyk; Alex Krzyżek, Wiktor Plewnia, Mateusz Molenda, Kacper Błaszkiewicz, Daniel Siołek.
Trenerzy: Krzysztof Majkowski, Beniamin Sławiński.

Najlepsi zawodnicy spotkania: Maciej Rybak (Stoczniowiec Gdańsk) oraz Bartłomiej Jeziorski (MOSM Tychy)

Skrót spotkania: http://youtu.be/1H3Pug4lvSY


MMKS Podhale Nowy Targ - UKS Sielec Sosnowiec 5:2
0:1 Patryk Jarosz (15:28)
1:1 Rafał Podlipni (24:30)
2:1 Michał Chrobak - Rafał Podlipni (25:41)
3:1 Bartosz Olchawski - Sebastian Borowicz (25:58)
4:1 Rafał Podlipni - Tadeusz Huzior (32:58)
5:1 Michał Chrobak (38:43)
5:2 Patryk Jarosz - Michał Bernacki (42:23)

MMKS Podhale Nowy Targ: Karol Buczek, Paweł Bizub, Bartłomiej Zając, Kacper Kamieniecki, Rafał Podliipni, Tadeusz Huzior, Michał Chrobak; Daniel Pierzchała, Maksymilian Maciaś, Sebastian Borowicz, Bartosz Olchawski, August Kieta; Sylwester Franczyk, Jan Szewczyk, Jakub Worwa, Dominik Worwa, Jakub Habura; Kacper Faltyn, Łukasz Kamiński.
Trener: Robert Szopiński.

UKS Sielec Sosnowiec: Wojciech Pasek, Paweł Kubarek; Alan Mąkosza, Jakub Duda, Marcel Jokiel, Michał Bernacki, Patryk Jarosz; Kacper Bartnik, Mariusz Mońka, Jakub Grędel, Adrian Dereniowski, Mariusz Piotrowski; Wiktor Goj, Daniel Malczewski, Adrian Dyszak, Krzysztof Wójcik, Sebastian Urbańczyk.
Trenerzy: Piotr Majewski, Tomasz Majewski.

Najlepsi zawodnicy spotkania Rafał Podlipni (MMKS Podhale) oraz Wojciech Pasek (Sielec Sosnowiec).

Skrót spotkania: http://youtu.be/6Xx58HBXEbI


Materiały filmowe zapewnia
www.slaskie.tv

Powrót

Polecane

MSIT

Województwo Śląskie

Miasto Katowice

Turniej Minihokeja

Sędziowie

SMS PZHL

PZHL

Statystyki Polskiego Hokeja

Bisset

Kontakt z nami

Śląski Związek Hokeja na Lodzie
ul. Szopienicka 66
40-431 Katowice
NIP: 954-10-25-418
NR KONTA BANKOWEGO: 10 1750 0012 0000 0000 2357 9944 Paribas Bank Polska S.A.