Strona używa cookies dla ułatwienia korzystania z niej, celów statystycznych oraz udostępniania funkcji społecznościowych. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Śląski Związek Hokeja na Lodzie
Sędzia → SPRAWY DYSCYPLINARNE

Odsunięcia od obsady sędziowskiej - 17.06.2019r.


W oparciu o p. 15  "Regulaminu Dyscyplinarnego" "Regulaminu Wydziału Sędziowskiego Śląskiego Związku  Hokeja na Lodzie w Katowicach" (zamiana w obsadzie - mecz  Mistrzostw Polski Młodzików w Bytomiu półfinał nr 2 w dn. 27.04.2019r .  na kol. Damiana Czudowskiego nałożona zostaje kara pieniężna w wysokości 10,00 zł Stosownej wpłaty należy dokonać na konto Wydziału Sędziowskiego SZHL. Do czasu dokonania stosownej opłaty kol. Damian Czudowski zostaje odsunięty od obsady sędziowskiej.


W oparciu o p. 15  "Regulaminu Dyscyplinarnego" "Regulaminu Wydziału Sędziowskiego Śląskiego Związku  Hokeja na Lodzie w Katowicach" (zamiana w obsadzie - mecz  Mistrzostw Polski Młodzików w Bytomiu UKS Niedźwiadki Sanok - MMKS Podhale Mowy Targ w dn. 25.04.2019r .  na kol. Marcina Polaka nałożona zostaje kara pieniężna w wysokości 10,00 zł Stosownej wpłaty należy dokonać na konto Wydziału Sędziowskiego SZHL. Do czasu dokonania stosownej opłaty kol. Marcin Polak zostaje odsunięty od obsady sędziowskiej.


W oparciu o p. 15  "Regulaminu Dyscyplinarnego" "Regulaminu Wydziału Sędziowskiego Śląskiego Związku  Hokeja na Lodzie w Katowicach" (zamiana w obsadzie - mecz  Mistrzostw Polski Młodzików w Bytomiu MUKS Naprzód Janów - TMH Polonia Bytom w dn. 24.04.2019r .  na kol. Macieja Waluszka nałożona zostaje kara pieniężna w wysokości 10,00 zł Stosownej wpłaty należy dokonać na konto Wydziału Sędziowskiego SZHL. Do czasu dokonania stosownej opłaty kol. Maciej Waluszek zostaje odsunięty od obsady sędziowskiej.


W oparciu o p. 15  "Regulaminu Dyscyplinarnego" "Regulaminu Wydziału Sędziowskiego Śląskiego Związku  Hokeja na Lodzie w Katowicach" (zamiana w obsadzie - mecz PHL  w dn. 06.04.2019r .KH GKS Katowice - Podhale Nowy Targ  na kol. Sebastiana Kryś nałożona zostaje kara pieniężna w wysokości 10,00 zł Stosownej wpłaty należy dokonać na konto Wydziału Sędziowskiego SZHL. Do czasu dokonania stosownej opłaty kol. Sebastiana Kryś zostaje odsunięty od obsady sędziowskiej.


W oparciu o p. 15  "Regulaminu Dyscyplinarnego" "Regulaminu Wydziału Sędziowskiego Śląskiego Związku  Hokeja na Lodzie w Katowicach" (zamiana w obsadzie - mecz Żaków Mł.  w dn. 25.03.2019r .MOSM Tychy - JKH GKS Jastrzębie)  na kol. Mateusza Krzywdę nałożona zostaje kara pieniężna w wysokości 10,00 zł Stosownej wpłaty należy dokonać na konto Wydziału Sędziowskiego SZHL. Do czasu dokonania stosownej opłaty kol. Mateusza Krzywda zostaje odsunięty od obsady sędziowskiej.


W oparciu o p. 15  "Regulaminu Dyscyplinarnego" "Regulaminu Wydziału Sędziowskiego Śląskiego Związku  Hokeja na Lodzie w Katowicach" (zamiana w obsadzie - mecz Żaków Mł.  w dn. 19.03.2019r . MOSM Tychy - JKH GKS Jastrzębie)  na kol. Tadeusza Drabik nałożona zostaje kara pieniężna w wysokości 10,00 zł Stosownej wpłaty należy dokonać na konto Wydziału Sędziowskiego SZHL. Do czasu dokonania stosownej opłaty kol. Tadeusz Drabik zostaje odsunięty od obsady sędziowskiej.


W oparciu o p. 15  "Regulaminu Dyscyplinarnego" "Regulaminu Wydziału Sędziowskiego Śląskiego Związku  Hokeja na Lodzie w Katowicach" (zamiana w obsadzie - mecz Żaków St.  w dn. 16.03.2019r .Naprzód Janów - MOSM Tychy  na kol. Sebastiana Kryś nałożona zostaje kara pieniężna w wysokości 10,00 zł Stosownej wpłaty należy dokonać na konto Wydziału Sędziowskiego SZHL. Do czasu dokonania stosownej opłaty kol. Sebastiana Kryś zostaje odsunięty od obsady sędziowskiej.


W oparciu o p. 15  "Regulaminu Dyscyplinarnego" "Regulaminu Wydziału Sędziowskiego Śląskiego Związku  Hokeja na Lodzie w Katowicach" (zamiana w obsadzie - mecz Żaków Mł.  w dn. 14.03.2019r .Polonia Bytom - Orlik Opole)  na kol. Dawida Mazur nałożona zostaje kara pieniężna w wysokości 10,00 zł Stosownej wpłaty należy dokonać na konto Wydziału Sędziowskiego SZHL. Do czasu dokonania stosownej opłaty kol. Dawid Mazur zostaje odsunięty od obsady sędziowskiej.


W oparciu o p. 1 "Regulaminu Dyscyplinarnego" "Regulaminu Wydziału Sędziowskiego Śląskiego Związku  Hokeja na Lodzie w Katowicach" (nieobecności na zawodach - mecz Mikrusów w dn. 09.03.2019r. MOSM Tychy - Naprzód Janów)  na kol. Janusza Kwiatkowskiego nałożona zostaje kara pieniężna w wysokości ryczałtu (brutto) należnego na funkcji na którą został wyznaczony. Stosownej wpłaty należy dokonać na konto Wydziału Sędziowskiego SZHL. Do czasu dokonania stosownej opłaty kol. Janusz Kwiatkowski zostaje odsunięty od obsady sędziowskiej.


W oparciu o p. 15  "Regulaminu Dyscyplinarnego" "Regulaminu Wydziału Sędziowskiego Śląskiego Związku  Hokeja na Lodzie w Katowicach" (zamiana w obsadzie - mecz PLHK.  w dn. 09.03.2019r .Atomówki Tychy - Unia Oświęcim)  na kol. Michała Kreta nałożona zostaje kara pieniężna w wysokości 10,00 zł Stosownej wpłaty należy dokonać na konto Wydziału Sędziowskiego SZHL. Do czasu dokonania stosownej opłaty kol. Michał Kret zostaje odsunięty od obsady sędziowskiej.


W oparciu o p. 15  "Regulaminu Dyscyplinarnego" "Regulaminu Wydziału Sędziowskiego Śląskiego Związku  Hokeja na Lodzie w Katowicach" (zamiana w obsadzie - mecz PLHK.  w dn. 09.03.2019r .POLONIA Bytom - Stoczniowiec Gdańsk)  na kol. Łukasza Dybaś nałożona zostaje kara pieniężna w wysokości 10,00 zł Stosownej wpłaty należy dokonać na konto Wydziału Sędziowskiego SZHL. Do czasu dokonania stosownej opłaty kol. Łukasz Dybaś zostaje odsunięty od obsady sędziowskiej.

W oparciu o p. 15  "Regulaminu Dyscyplinarnego" "Regulaminu Wydziału Sędziowskiego Śląskiego Związku  Hokeja na Lodzie w Katowicach" (zamiana w obsadzie - mecz PHL  w dn. 06.03.2019r GKS Tychy - Automatyka Gdańsk) na kol.Tadeusza Drabika nałożona zostaje kara pieniężna w wysokości 10,00 zł Stosownej wpłaty należy dokonać na konto Wydziału Sędziowskiego SZHL. Do czasu dokonania stosownej opłaty kol. Tadeusz Drabik zostaje odsunięty od obsady sędziowskiej.


W oparciu o p. 15  "Regulaminu Dyscyplinarnego" "Regulaminu Wydziału Sędziowskiego Śląskiego Związku  Hokeja na Lodzie w Katowicach" (zamiana w obsadzie - mecz Żaków St.  w dn. 04.03.2019r .MOSM Tychy - Polonia Bytom )na kol.Tadeusza Drabika nałożona zostaje kara pieniężna w wysokości 10,00 zł Stosownej wpłaty należy dokonać na konto Wydziału Sędziowskiego SZHL. Do czasu dokonania stosownej opłaty kol. Tadeusz Drabik  zostaje odsunięty od obsady sędziowskiej.


W oparciu o p. 1 "Regulaminu Dyscyplinarnego" "Regulaminu Wydziału Sędziowskiego Śląskiego Związku  Hokeja na Lodzie w Katowicach" (nieobecności na zawodach - mecz PHL w dn. 01.03.2019r. Naprzód Janów - Orlik Opole)  na kol. Grzegorza Lipińskiego nałożona zostaje kara pieniężna w wysokości ryczałtu (brutto) należnego na funkcji na którą został wyznaczony. Stosownej wpłaty należy dokonać na konto Wydziału Sędziowskiego SZHL. Do czasu dokonania stosownej opłaty kol. Grzegorz Lipiński zostaje odsunięty od obsady sędziowskiej.


W oparciu o p. 15  "Regulaminu Dyscyplinarnego" "Regulaminu Wydziału Sędziowskiego Śląskiego Związku  Hokeja na Lodzie w Katowicach" (zamiana w obsadzie - mecz CLJ.  w dn. 12.02.2019r .JKH Jastrzębie - MOSM Tychy)  na kol. Antoniego Kot nałożona zostaje kara pieniężna w wysokości 10,00 zł Stosownej wpłaty należy dokonać na konto Wydziału Sędziowskiego SZHL. Do czasu dokonania stosownej opłaty kol. Antoni Kot zostaje odsunięty od obsady sędziowskiej.


W oparciu o p. 1 "Regulaminu Dyscyplinarnego" "Regulaminu Wydziału Sędziowskiego Śląskiego Związku  Hokeja na Lodzie w Katowicach" (nieobecności na zawodach - mecz Młodzików w dn. 18.10.2018r. Zagłębie/JKH - Kadra PZHL Kobiety)  na kol. Jacka Bernackiego nałożona zostaje kara pieniężna w wysokości ryczałtu (brutto) należnego na funkcji na którą został wyznaczony. Do czasu uregulowania należności kol. Jacek Bernacki odsunięty zostaje od obsady sędziowskiej.


Powrót

Polecane

MSIT

Województwo Śląskie

Miasto Katowice

Turniej Minihokeja

Sędziowie

SMS PZHL

PZHL

Statystyki Polskiego Hokeja

Bisset