Strona używa cookies dla ułatwienia korzystania z niej, celów statystycznych oraz udostępniania funkcji społecznościowych. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Śląski Związek Hokeja na Lodzie
SĘDZIOWIE → SPRAWY DYSCYPLINARNE

Odsunięcia od obsady sędziowskiej - 21.01.2019r.

W oparciu o p. 1 "Regulaminu Dyscyplinarnego" "Regulaminu Wydziału Sędziowskiego Śląskiego Związku  Hokeja na Lodzie w Katowicach" (nieobecności na zawodach - mecz Żaków Młodszych w dn. 03.01.2019r. Orlik Opole - JKH GKS Jastrzębie)  na kol. Mariusza Nawrockiego nałożona zostaje kara pieniężna w wysokości ryczałtu (brutto) należnego na funkcji na którą został wyznaczony. Stosownej wpłaty należy dokonać na konto Wydziału Sędziowskiego SZHL do dnia 27.01.2019r. Brak wpłaty we wskazanym terminie skutkować będzie czasowym odsunięciem od obsady sędziowskiej.

W oparciu o p. 1 "Regulaminu Dyscyplinarnego" "Regulaminu Wydziału Sędziowskiego Śląskiego Związku  Hokeja na Lodzie w Katowicach" (nieobecności na zawodach - mecz PLHK w dn. 22.12.2018r. Białe Jastrzębie - KS Cracovia)  na kol. Kamila Cieślę nałożona zostaje kara pieniężna w wysokości ryczałtu (brutto) należnego na funkcji na którą został wyznaczony. Stosownej wpłaty należy dokonać na konto Wydziału Sędziowskiego SZHL do dnia 20.01.2019r. Brak wpłaty we wskazanym terminie skutkować będzie czasowym odsunięciem od obsady sędziowskiej.

W oparciu o p. 1 "Regulaminu Dyscyplinarnego" "Regulaminu Wydziału Sędziowskiego Śląskiego Związku  Hokeja na Lodzie w Katowicach" (nieobecności na zawodach - mecz Mikrusów w dn. 22.12.2018r. MOSM Tychy - JKH GKS Jastrzębie)  na kol. Bronisława Garbocza nałożona zostaje kara pieniężna w wysokości ryczałtu (brutto) należnego na funkcji na którą został wyznaczony. Stosownej wpłaty należy dokonać na konto Wydziału Sędziowskiego SZHL do dnia 20.01.2019r. Brak wpłaty we wskazanym terminie skutkować będzie czasowym odsunięciem od obsady sędziowskiej.

W oparciu o p. 3 "Regulaminu Dyscyplinarnego" "Regulaminu Wydziału Sędziowskiego Śląskiego Związku Hokeja na Lodzie w Katowicach", w związku z niedostarczeniem arkusza szkoleniowego, odsunięci od obsady sędziowskiej do końca sezonu 2018/2019  zostają:  Marcin Kołodziej, Jan Jaroszewski, Rafał Gawron, Sebastian Molenda oraz Patryk Sikora.


W oparciu o p. 1 "Regulaminu Dyscyplinarnego" "Regulaminu Wydziału Sędziowskiego Śląskiego Związku  Hokeja na Lodzie w Katowicach" (nieobecności na zawodach - mecz Młodzików w dn. 18.10.2018r. Zagłębie/JKH - Kadra PZHL Kobiety)  na kol. Jacka Bernackiego nałożona zostaje kara pieniężna w wysokości ryczałtu (brutto) należnego na funkcji na którą został wyznaczony. Do czasu uregulowania należności kol. Jacek Bernacki odsunięty zostaje od obsady sędziowskiej.


W związku z niedostarczeniem testu szkoleniowego dla Sekretarzy, Paweł Madeksza odsunięty zostaje od pełnienia funkcji Sekretarza Zawodów do końca sezonu  2018/2019


W związku z niedopełnieniem podstawowych obowiązków spoczywających na Sekretarzu Zawodów, jakie miało miejsce w dniu 01.12.2018r. w Janowie podczas meczu I ligi SMS PZHL - UKH Dębica,  kol. Paweł Bajon  do zakończenia sezonu 2018/2019 odsunięty zostaje od pełnienia funkcji Sekretarza Zawodów na meczach wszystkich kategorii wiekowych.


Powrót

Polecane

MSIT

Turniej Minihokeja

Województwo Śląskie

Miasto Katowice

Sędziowie

SMS PZHL

PZHL