Strona używa cookies dla ułatwienia korzystania z niej, celów statystycznych oraz udostępniania funkcji społecznościowych. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Śląski Związek Hokeja na Lodzie
MSiT

OSSM

Śląski Związek Hokeja na Lodzie realizuje zadanie publiczne w ramach programu dofinansowania ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w 2018 roku zadań z obszaru wspierania szkolenia sportowego i współzawodnictwa młodzieży związanych ze szkoleniem młodzieży uzdolnionej sportowo w ośrodkach działających ze wsparciem jednostek samorządu terytorialnego, ogłoszonym decyzją nr 27 Ministra Sportu i Turystyki z dnia 9 kwietnia 2018r., zmienioną decyzją nr 42 Ministra Sportu i Turystyki z dnia 10 sierpnia 2018r.

Szkolenie młodzieży odbywa się w czterech ośrodkach: Katowicach-Janowie, Nowym Targu, Oświęcimiu oraz Toruniu.

Zdjęcia z akcji szkoleniowych prowadzonych w ośrodkach szkolenia młodzieży znajdują się na facebooku SZHL. 
01.02.2019

Żak Młodszy Katowice 26-27.01.2019

W dniach 26.01.2019 – 27.01.2019 odbyły się kolejne zgrupowania zawodników zrzeszonych w Ośrodkach Szkolenia Hokeja na Lodzie.
Podczas zajęć w Katowicach najmłodsi objęci projektem zawodnicy intensywnie pracowali nad doskonaleniem podstawowych umiejętności hokejowych takich jak jazda na łyżwach czy kontrola krążka. Zajęcia na lodzie były prowadzone w formie stacji dedykowanych poszczególnym umiejętnościom, a w pierwszej części każdych zajęć poświęciliśmy 20-30 min na przeprowadzenie power...

Więcej

28.01.2019

Piramida żywienia - spotkanie dla zawodników.

Na kolejnym wykładzie prowadzonym przez pana Jakuba Siutaja w OSHL Oświęcim zawodnicy uzupełnili podstawową wiedzę o żywności i żywieniu. Poznali podstawowe składniki odżywcze – białka, węglowodany, tłuszcze, witaminy i sole mineralne.  Dowiedzieli się, co to są kalorie i ile kalorii powinni dostarczyć w dniu treningu, meczu i w dni wolne oraz jak skomponować posiłki na cały dzień.
Wyjaśniliśmy, co to są i jak działają napoje izotoniczne, omówiliśmy ich skład i podaliśmy recepturę...

Więcej

22.01.2019

Oficjalny fanpage OSHL na Facebook

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do śledzenia naszego oficjalnego fanpage 
Ośrodki Szkolenia Hokeja na Lodzie na portalu społecznościowym Facebook.

Więcej

22.01.2019

Żak Starszy Katowice Janów

Żak Starszy OSHL Katowice Janów 19-20.01.2019
Podobnie jak tydzień wcześniej grupa Młodzika tak i Żak Starszy wykonywał podobne założenia treningowe dostosowane jednak do ich wieku i poziomu hokejowego.
Podczas zajęć na lodzie głownie skupiliśmy się na doskonaleniu podstawowych umiejętności hokejowych takich jak jazda na łyżwach czy kontrola krążka. Zajęcia doskonalące przeplatane były małymi grami oraz elementami walki o krążek na małej przestrzeni.
W części zajęć poza lodem zawodnicy...

Więcej

22.01.2019

Zgrupowanie krajowe Katowice Janów

Młodzik OSHL Katowice Janów 12-13.01.2019
Podczas zajęć na lodzie główny nacisk położony został na ćwiczenia z dużą ilością podań podczas jazdy na łyżwach.
Doskonalono również wyjścia z tercji w pełnych formacjach oraz w przewagach liczebnych 3 na 2.
W części zajęć poza lodem zawodnicy pracowali w dwóch grupach z podziałem na trening na siłowni oraz na trening funkcjonalny z użyciem sprzętu zakupionego dla ośrodka (piłki bosu, płotki, maty, drabinki koordynacyjne, pasy trx)....

Więcej

Polecane

MSIT

Województwo Śląskie

Miasto Katowice

Turniej Minihokeja

Sędziowie

SMS PZHL

PZHL

Statystyki Polskiego Hokeja

Bisset