Strona używa cookies dla ułatwienia korzystania z niej, celów statystycznych oraz udostępniania funkcji społecznościowych. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Śląski Związek Hokeja na Lodzie
MSiT → OSSM

Żak Młodszy Katowice 26-27.01.2019

W dniach 26.01.2019 – 27.01.2019 odbyły się kolejne zgrupowania zawodników zrzeszonych w Ośrodkach Szkolenia Hokeja na Lodzie.

Podczas zajęć w Katowicach najmłodsi objęci projektem zawodnicy intensywnie pracowali nad doskonaleniem podstawowych umiejętności hokejowych takich jak jazda na łyżwach czy kontrola krążka. Zajęcia na lodzie były prowadzone w formie stacji dedykowanych poszczególnym umiejętnościom, a w pierwszej części każdych zajęć poświęciliśmy 20-30 min na przeprowadzenie power skatingu.

 

Podczas zajęć poza lodem zawodnicy pracowali w formie treningu obwodowego w głównej mierze ciężarem własnego ciała z pomocą sprzętu zakupionego na potrzeby ośrodka (piłki bosu, płotki, maty, drabinki koordynacyjne, pasy trx).

Wzbogaciliśmy zajęcia o naukę pracy z rollerami, pokaz, w jaki sposób korzystać z rollera przed i po zajęciach na lodzie. Zostały przeprowadzone zajęcia z rozciągania oraz z gumami o wysokiej rozciągliwości z uwagi na młody wiek zawodników.

Do zobaczenia za miesiąc !!!


Powrót

Polecane

MSIT

Województwo Śląskie

Miasto Katowice

Turniej Minihokeja

Sędziowie

SMS PZHL

PZHL

Statystyki Polskiego Hokeja

Bisset